Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bp. Váci úti Zepterbe dolgozik valaki? fórum

Bp. Váci úti Zepterbe dolgozik valaki? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 30. 11:54
na, felvettek a Zepterhez, Andimax?:)
2011. máj. 10. 11:32

Én 3x jelentkeztem különböző irodai munkákra különböző álláshirdetésekre,különböző cégnevek és elérhetőségekre.

Mindhárom a zepter volt mint később kiderült és egyik sem irodai munka,hanem mászkálós,termékeladós.

Pesze az elsőnél nem tudtam ezt és ugye elmentem egy állásinterjúra.

Akkor kezdett furcsa érzésem lenni amikor a soromban 60 éves nénik is álltak a számítástechnikában és idegennyelvekben jártas jelentkezési feltételek ellenére.

Igazam is lett átvágás volt.

A másik 2x el se mentem amikor megkaptam a címet hogy hova kell mennem.

Ezután minden hirdetésnél rákérdeztem hogy ugye nem zepter. Soknál kiderült hogy de mégiscsak az.

Volt ahol hülyén néztek és csak röhögtek mert más is kezdte már így náluk a jelentkezést(gondolom nem véletlen).

19. Zita51
2011. máj. 10. 11:21

2002 óta dolgozok a cégnél .Nem mondom voltak jók és rossz napok ,de melyik cégnél minden megy simán.

Sokan munkát keresnek, vagy munkahelyet?

Ha munkát keresel jelentkezz nálam...segítek .

Halász Zita 06203591651

18. 8ffadcd586 (válaszként erre: 16. - Andimax)
2010. okt. 8. 21:05
nekem sem ment.
17. Mayahh (válaszként erre: 15. - 8ffadcd586)
2010. okt. 8. 21:03

Tudod mi az átverés?Ha egy termékről olyat állítasz,ami nem igaz és így próbálod eladni,becsapva másokat!

Én kipróbáltam,azt tudják,amit ígértek és senki nem tartott a torkomhoz kést,hogy vegyek meg bármit is amire nincs szükségem.

16. Andimax (válaszként erre: 15. - 8ffadcd586)
2010. okt. 8. 21:01
azt semmiképpen nem vállalnám! az nem én lennék!
15. 8ffadcd586 (válaszként erre: 14. - Andimax)
2010. okt. 8. 20:57
az más. én értékesítőként szenvedtem. ellenkezett az elveimmel, nekem nem megy a nyílt átverés...
14. Andimax (válaszként erre: 13. - 8ffadcd586)
2010. okt. 8. 20:55
irodai, banki ügyintézői, még nem szóltak vissza,hogy mi van de pozitívnak érzem az eredményt...
13. 8ffadcd586 (válaszként erre: 11. - Andimax)
2010. okt. 8. 20:52
milyen munkakörbe vettek fel?
12. Mayahh (válaszként erre: 9. - Andimax)
2010. okt. 8. 20:51
Szerintem veszíteni valód nincs.Az egyik páciensem,mostmár mondhatni barátom is irodai munkát végzett a kezdetekben a cégnél,majd kipróbálta magát a másik vonalon is,kereskedőként.Azóta eljutott Monacóba,Cancunba,Velencébe ingyen,mivel igazán jó volt a teljesítménye.Ő a régi munkahelyét hagyta ott ezért,de nem bánta meg,azt mondja,hogy ilyen élményekben az életben nem lenne része,ha akkor nem vág bele.
2010. okt. 8. 20:51

én ezt értem

de akkor miért mondják, ha nem akarok promóciókat vezetni, terméket eladni akkor nem kell?

bocsi, hogy ilyen körülményes vagyok...

10. 8ffadcd586 (válaszként erre: 9. - Andimax)
2010. okt. 8. 20:49
azért nem mondtak semmit, mert jutalékos a rendszer nem fix bérezésű. az eladott termékek után kapsz csak pénzt.
9. Andimax (válaszként erre: 7. - Mayahh)
2010. okt. 8. 20:44
igen, mert attól félek a legjobban hogy bukom a gyedem! konkrétan nem mondtak bérről semmit
2010. okt. 8. 20:40
Szia! Én dogoztam ott, és nagyon utáltam. de ez nem jelenti azt, hogy neked sem fog tetszeni. Ha érdekel priviben leírhatom a tapasztalataimat.
7. Mayahh (válaszként erre: 4. - Andimax)
2010. okt. 8. 20:34
Úgy érted,hogy keveset fizetnek?
2010. okt. 8. 20:34

Iszonyatosan bunkó módon vadásszák maguknak az embereket... Már kb. 20-25 különböző féle álláshirdetésbe futottam bele ami után a Zepter jelentkezett...

Volt ott jogi asszisztenstől kezdve irodai munkákig minden...

A kedvencem az volt, mikor nem küldtem önéletrajzot csak érdeklődtem a munka felől:

"Köszönjük, önéletrajzát elfogadtuk, megfelel az állásra...."


Én ezek után kíváncsi se vagyok rájuk! Hazudnak össze-vissza...

5. Mayahh (válaszként erre: 4. - Andimax)
2010. okt. 8. 20:32
Ezt nem tudom,hogy kitől hallottad,3 barátnőm van irodán,egyik a raktárnál,kettő a központban,de soha nem mondták még,hogy nem kaptak fizetést!Lehet,hogy ez is csak valami rosszindulat pletyka
2010. okt. 8. 20:29
irodai állásra pályáztam, még nem hívtak vissza a válasszal csak hallottam sajnos olyat, hogy nem fizetnek rendesen:( fontos lenne tudnom, mert a gyedem a tét, és az nekem nagyon nem mindegy
2010. okt. 8. 20:08

Hli!


Nekem egy ismerősöm nyomt ott. Azt mondta jó társság volt, viszont volt amikor csómót kellett küzdeni, és ali jött össze valami...:)

2. Mayahh (válaszként erre: 1. - Andimax)
2010. okt. 8. 20:08

Szia!


Nekem jó véleményem van a Zepterről,persze páran aszerint ítélik meg az ilyen cégeket,hogy bekerül pár kakukktojás,aki rossz hírét kelti az ilyen munkának,a benne dolgozóknak,cégeknek!De melyik területen nincs ilyen?

A Zepternél rengeteg juttatás van,a jutalékos rendszerük igen magas,ha jól tudom a legmagasabb!

Dolgozik a cégnél nem egy ismerősöm,orvos barátom és nem bánták meg!

2010. okt. 8. 20:01

Sziasztok!


Olyan emberek véleményét segítségét kérném, akik már dolgoztak illetve dolgoznak a Zepternél! Jó és rossz dolgokat egyaránt várok!


köszi előre is Andi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook