Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Yessplus tapasztalatok fórum

Yessplus tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2009. jún. 12. 13:21
Sziasztok!én a héten hallottam a Yesspluss-ról.néhány dolog nem teljesen egyértelmű számomra.Most kell b elépési díjat fizetni, vagy sem? A honlapnak van saját napi díja, amit neked csinálnak? Ha már keresel vele, hogyan kapod meg a pénzt? És van e valaki, aki Pilis környékén lakik (monor, monorierdő mellett), mert én itt lakom, és ha belépek, jó lenne olyanhoz, aki a közelemben van :D és még valami, rendezvényekre és tanfolyamra is el kell járni? köszönöm
2009. jún. 5. 19:49

Sziasztok!

Nekem nem volt jó tapasztalatom, vagyis inkább rossz, mint jó, hiszen nem volt nyereségem. Persze lehet nem dolgoztam eleget, nem tudom. Mondjuk elég hamar fel is adtam...

Szóval nem lebeszélni akarlak :) csak azt mondom, ha netán belevágsz biztos sokat kell dolgoznod vele.

2009. jún. 5. 08:30
Én csak dicsérni tudom, mert nagyon igazságos rendszere van. Tény, hogy meg kell dolgoznod a jutalékért, de hol van ingyen ebéd?! A termékeket rendszeresen használom és azokról is csak pozitív tapasztalataim vannak. Ha meghallgattad a bemutatót, ott elmondják a weboldal címét is. Nézz körül, olvasd át alaposan. A pénzvisszafizetési garanciáról is szó van. Ha nincs meg a weboldal címe, elküldöm priviben. Persze csak ha érdekel.
8. brigi23 (válaszként erre: 7. - A106211d56)
2009. jún. 5. 07:32
már meghallgattam, de azt hallotam valakitöl hogy saját vásárlásból jön össze a bonus, ja és nem vetitik le végig a videot elekad amikor arról beszélnek hogy visszafizetik a pénzem ha nem jön be.de az elején meg azt hogy nem kell befektetni.azért köszönöm
2009. jún. 5. 07:28

Nézz szét a Weboldalon,ott küldenek "hangos"tájékoztatót.

Szerintem döntsd el magad!Veszítenivalód nincs!

2009. jún. 5. 07:20
tudnátok nekem monani erröl az üzletrendszerröl?hogy müködik, érdemes e belefogni?
2009. jún. 4. 07:21
én benne vagyok a yessplus-ba és van is csatlakozóm, a termékeik,meg jók. Nekem sokat segített, mikor megvoltam fázva, vagy éppen székletproblémáim voltak.
4. kisfüles (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2009. máj. 7. 07:24

Kedves Myrthil


Kifejtenéd ezt bővebben?Nagyon Szépen Kérlek,tedd meg,nagyon érdekelne.Nagyon Szépen Köszönöm


Szia:Farkas Krisztina

2009. jan. 18. 20:15
Nekem is csak kellemetlen tapasztalatom van... :(
2. hihi
2009. jan. 18. 20:12
szerintem ezek nem működnek ezek az otthoni munkák
2009. jan. 18. 20:11
Hallott már valaki a YESSPLUS-ról.Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook