Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Yasminelle fogamzásgátlót szedek, nagy baj, ha rossz sorrendben vettem be? fórum

Yasminelle fogamzásgátlót szedek, nagy baj, ha rossz sorrendben vettem be? (beszélgetős fórum)


9. Tisztisz0719 (válaszként erre: 8. - Cbc194424a)
2012. febr. 7. 20:42

Én is így jártam! Lehet elhiheted elég ha véletlen nem figyelsz és ha nemrég óta szeded. Én nekem ez a harmadik levelem és én is hétfő helyett vasárnapot vettem be bamba voltam és fáradt:) de sztem sem baj

4hós kislány anyukája...

2011. febr. 2. 01:06
???????????????????????hogy lehet egy fogamzás gátlót rosszul beszedni?????
7. MetalBridget (válaszként erre: 1. - !Gaby!)
2011. jan. 25. 09:53

Szia Gaby! :)


Én is ezt a fogamzásgátlót szedem és szerintem nem történik semmi ha visszafelé szeded, vagy össze-vissza :) A lényeg, hogy mindennap vegyél be egyet :DDD


Igazából ez a napra pontos meghatározás szerintem csak azért van, hogy könnyebb legyen megjegyezni, mikor jön a 7 napos szünet, és hogy melyik nap kell újra elkezdeni szedni :)


Sok sikert! Szép napot! :)

6. Evawitch (válaszként erre: 5. - !Gaby!)
2011. jan. 24. 23:10
Azon lenne jelölve akkor. Lehet, hogy van ilyen, de ha nem írták bele a tájékoztatóba, akkor nincs meghatározott sorrend.
2011. jan. 24. 22:58
Igen én is össze vissza vagyis van h 4órás csúszások is vannak. Csak azt hittem h csak úgy hat rendesen, ha sorrendbe veszem be mert úgy van a hatóanyag rakva egymás útán, és ha összevissza veszem be akkor nem hat....
2011. jan. 24. 22:55
Én még azt se tartom be, hogy pl. este pontban 7.kor vegyem be. Mindig este veszem be, de nem egy időpontban minden nap.:)
2011. jan. 24. 22:53

Huhh...:D Most már nem fogok agyvérzést kapni, de közel voltam hozzá.

Köszi a válaszod:)

2011. jan. 24. 22:51
Nem baj. Szerintem mindegyikben ugyanannyi a hatóanyag. Én is csináltam már ilyet.
2011. jan. 24. 22:50
Ha valaki közűletek képben van ezzel az írjon, köszi szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook