Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ditinell fogamzásgátlót milyen sorrendben kell szedni? fórum

Ditinell fogamzásgátlót milyen sorrendben kell szedni? (tudásbázis kérdés)


márc. 4. 19:55

Szó szerint ott írja szinte a legelején, hogy a sárgákban van a hatóanyag (mind egyforma), a fehér meg placebo (azok is mind egyformák). Ha ez ilyen nehezen megy... Mindegy, nem leszek ma köcsög. 😂


Az a lényeg hogy vegyél be egymás után 24 sárgát, aztán a 25-26-27-28. napon a fehéreket, utána a 29. napon újraindul megint sárgával. Nem tudom a levél hogy néz ki, amit én szedek azon a hét napjai is oda vannak írva, nem egy bonyolult dolog követni 🤷‍♀️ Tehát a sárgák egymás közt felcserélhetőek, az mind ugyanaz. A fehér meg csak azért van, hogy ne kelljen szünetet tartani, hanem benne maradj a megszokásban, hogy minden nap beveszed.

2. Gicus86 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 4. 18:46

Szia.


Ezt találtam:


Mivel a tabletták összetétele eltérő, fontos, hogy a csomag bal felső sarkában található első tablettával kezdje a szedést, majd naponta vegyen be egy tablettát. A helyes sorrend betartása érdekében kövesse a csomagolásra nyomtatott nyilak irányát.


Tehát ha ma kezded, akkor oda rakd a "hétfő" címkét", aztán kövesd a nyilakat, én így értelmezem. Amúgy nem szedek ilyesmit, csak segíteni próbáltam.


[link]

márc. 4. 18:30

Sziasztok!

Ma szeretném elkezdeni ezt a fajta fogamzasgatlot de nemtudok kiigazodni a szedesen már ezerszer elolvastam egyszerűen nem értem.. !

Szépen felmatricaztam ugye ma hétfő van,erre írja hogy kövesse a nyilakat de a nyilak csak balra mennek.. na most ha követem a nyilakat akkor a vasárnapi nappal kellene kezdenem jovoheten.. de ha nem a napok szerint megyek akkor a nyilak szerint nem jó irányba szedem...

Azt értem hogy a legvégén kell a 4 fehéret szedni,de mivan a többi sárgával? Azt írja a papírja egyébként hogy más hatóanyaguak a tabletták..vagy itt csak arra utal hogy más a sárga és más a fehér tabletta hatóanyaga?


Segítsetek legyszi... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook