Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Váltott már valaki Tri-regol fogamzásgátlóról Yasminelle fogamzásgátlóra? fórum

Váltott már valaki Tri-regol fogamzásgátlóról Yasminelle fogamzásgátlóra? (beszélgetős fórum)


11. beu79
2010. ápr. 6. 11:41
Én 10 éve szedem a Tri-regolt, még midnig, eddig semmi panaszom nem volt, mégcsak nem is híztam tőle. Nem nődoki írta fel, de mikor neki mondtam hoyg ezt szedek, arra sem mondott semmit, nem modnta hogy ne ezt szedjem,mert nem jó. És 3200 ft, nem tudom, nekem ezt is elég kifizetnem, a 7-8 ezer forintos már enyhén szólva túlzás, mondjuk nyilván inkább ezeket erőltetik, csak jobban járnak az iylenek értékesítésével.
2010. ápr. 6. 10:52
Szerintem régen is szedték ezt a fajtát, mert nem volt más lehetőség. És attól, hogy van másfajta, alacsonyabb hormontartalmú, mindenkinek saját joga, hogy eldöntse melyiket szedi. Nekem nincs panasz, eddig megtette 3 évig, akkor még kibírok vele valamennyit. Az én dokim még nem mondta, hogy szedjek mást, pedig nem ő írta fel ezt a fajtát.
2010. ápr. 6. 10:49
Én Yasminelle-t szedek, 3 hónap 7500 Ft.
8. Dóra. (válaszként erre: 7. - Évus26)
2010. ápr. 6. 10:46

Igen a tri-regolnak elfogadható ára van, de több helyről több orvos véleményét is hallodtam és azt mondják, hogy nem szabad már ezt szedni.

Nekem semmi panaszom nem volt vele..6,5 évig szedtem.

7. Évus26 (válaszként erre: 5. - Dóra.)
2010. ápr. 6. 10:33
Én 3 havit 3200 körül szoktam kiváltani. Én a 21+7-es változatot szedem. Előtte kb 4 éve 6000-et fizettem 3 havi adagért. Vannak 7000-8000 Ft-os tabik is.
2010. ápr. 6. 09:45

Sziasztok!


Én Gestomixet szedek, elégedett vagyok vele, 3 havi adag 4800,- Ft.

5. Dóra. (válaszként erre: 4. - Évus26)
2010. ápr. 6. 09:34
Mennyibe kerül a többi, ha ez az olcsóbb kategóriába tartozik. 1 havit váltottam ki, mondván ki tudja,hogy jó lesz e és 2600 körül fizettem :S
4. Évus26 (válaszként erre: 3. - Dóra.)
2010. ápr. 6. 09:06

Én is azt szedem már kb 3 éve. Nincs semmi panaszom rá.És nekem anno, mikor felirta a nőgyógyász, akkor azt mondta, hogy a saját lányának is ezt írta fel.

És ami nem utolsó szempont, jóval olcsóbb, mint a többi.

3. Dóra. (válaszként erre: 2. - 337ac1489c)
2010. ápr. 6. 08:59
Azt mondták, hogy a tri-regol már nagyon nem jó. Magas a hormon tartalma, van sokkal kisebb hormon tartalmú is. Több helyről is hallodtam, hogy nem szabad már szedni.
2010. ápr. 6. 08:01

Szia!


Én kb. 6 évig szedtem a tri-regolt, de az utóbbi kb. egy évben drasztikus libidócsökkenést tapasztaltam, ezért a nőgyógyász javaslatára váltottam. Ugyan nem arra, amit írtál, hanem először a mercilonra, aztán vmi dienille-re vagy vmi ilyesmi, de mivel semmi változás nem történt, inkább abbahagytam a tabit, most már kb. 4-5 hónapja. Nos, a libidóm végül is szépen lassan visszatért, de igazándiból még mindig nem olyan, mint régen...szóval nem tudom, lehet, h. nem is a tabi miatt volt, bár a nőgyógyi szerint ez törvényszerű sajnos fogigátló szedése mellett... Most még várok, hátha fél év alatt kiürülnek teljesen a hormonok, aztán meglátom...


A bőröm mindenesetre csúnyább lett sajna és a hajam is hamarabb zsírosodik:(


Te miért váltasz?

2010. ápr. 6. 07:57
Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook