Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Voltál már TB által finanszírozott hasplasztikán? fórum

Voltál már TB által finanszírozott hasplasztikán? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
288. b62e6311d6 (válaszként erre: 287. - Kangaroo Island)
2013. jún. 8. 22:21

És akkor haskötőben szeretkezzen, mint teljes életet élő nő?!

Csak nem ...

2013. jún. 8. 21:59
szerintem nem, mert azt mondják majd, hogy hordj haskötőt...az olcsóbb neki, mint szponzorálni egy műtétet
286. Erzsi49
2013. jún. 8. 21:57
Azt még véletlenül se írd, hogy fogyózzak, mert épp annak köszönhetem, hogy megereszkedett a hasam...
Sanytol ferőtlenítők
285. Erzsi49
2013. jún. 8. 21:56
Arra gondolok, hogy ha nekem kisebbségi érzést okoz a hasam és emiatt nem tudok kapcsolatot létesíteni, az kellő indok lehet? ki tud hasonlóról?
284. Erzsi49
2013. jún. 8. 21:55
Milyen lelki háttérrel oldható meg a hasfelvarratás TB támogatásra? Akinek van ötlete, kérem, ossza meg velem!
283. Glória69 (válaszként erre: 282. - JJnew)
2013. jún. 8. 08:06
JJnew, szia, sziasztok! Nekem 3 éve a császármetszést követően szétnyílt a hasfalam, és köldöksérvem is van, ami egyre nagyobb (és mostanában már minden nap fáj is) de nem szeretném sima sebészeten műttetni magam, mert ott nem szempont az esztétika... :( Jelenleg 6,7 bmi-t fogytam, amit sajnos orvossal nem igazoltattam. :( Állítólag a terheskönyvet van, akinél elfogadták, van akinél nem. :( Én szoptatás alatt a szülési súlyom fölé híztam. (Valamit rosszul csináltam, biztosan.) A legnagyobb gondom az, hogy ha még fogyok, akkor a melleim közt lesz a köldököm... tehát fogyok a szép hasért, és rétestészta cicikért??? Tudsz arról valamit, hogy az oep támogatás a sérv és szétnyílt hasfal + 6,7 bmi fogyásra működhet-e? Vajon ez orvosfüggő? Mit tegyek? A sérvemmel már nem várhatok sokáig, nem akarok komplikációt, de szeretnék egy összevont műtétet, ha megoldható. (Anyagilag viszont nem tudom fedezni a plasztikai műtéti költségeket.) Megvolt már a műtéted a Honvédban?
282. JJnew
2013. ápr. 28. 19:58

Min 35 bmi pontról kell fogyni 10 bmi pontot. Ez min 30 kilót jelent általában. Az induló súlyt a körzeti orvosnak kell igazolnia. A három gyerek vagy laza bor sajnos nem indokolja a műtétet csak a jelentős 10 bmi-t meghalado fogyás.

Én a Honvedba készülök.

281. vica73
2013. ápr. 23. 21:25
Zsabru! hogy működik a Tb finanszírozásos megoldás? nekem három gyerkőcöm után maradt laza a bőr a hasamon. Ilyen esetben lehet TB-re, nem tudod?
280. face89
2013. márc. 25. 13:36
Én is most megyek (04.23)TB által támogatott, autóbalesetből fennmaradt hasi hegekkel plasztikáztatni!
279. Szandra1204 (válaszként erre: 278. - 01846c47ca)
2013. márc. 20. 20:06
Szia! Én még fogyási fázisbsn vagyok. Így csak a hallottak állnak rendelkezésemre. :)
2013. márc. 19. 18:39
Sziasztok. Mesélnétek nekem arról, hogyan zajlik a hasplasztika? Én most fogok majd menni, a tb kifizeti nekem :)
277. Szandra1204 (válaszként erre: 276. - Ducilányzoka)
2013. márc. 19. 13:45

Szia!

Dr. Görcsi Jánost ajánlanám. Én nála voltam és nagyon empatikus orvos. Ráadásul mindent elmondott magától, nem kellett könyörögni az információért:)

2013. febr. 27. 13:19
sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni 62 kg fogytam és szeretném megcsináltatni tb a pocakom és a mellem tudtok segíteni bp melyik kórház dolgozik tbre ? vagy ajánlani plasztikai sebészt ? szent Imre kórházat találtam ott kit ajánlatok ?
Mindegy milyen állatod van
275. Kebaka (válaszként erre: 274. - Somcsika)
2012. okt. 15. 12:08
Köszi :) Benézek :)
2012. okt. 15. 11:45

Gyere át a hasplasztika fórumra, ott többen vagyunk. Látod ez a fórum nem nagyon mozog.

[link]

273. Kebaka (válaszként erre: 272. - Somcsika)
2012. okt. 15. 11:33

100 kilóig mertem mérni magam, utána már nem álltam mérlegre, de volt több is. Most tartok 65-nél.

Köszönöm az infót, mindenképp felkeresek egy orvost. Mire eljutok az 1 év súlytartásig, talán sorra is kerülök :) Ismer vki jó plasztikai sebészt Kom-Esztergom megyében?

272. Somcsika (válaszként erre: 271. - Kebaka)
2012. okt. 15. 11:14

Leírtam a tb-s műtét feltételét!!! Olvasd el figyelmesen. A többi felsorolás az amit pusztán csak azok megléte nem indokolja.

A 35 kg fogyás + a 10 már igen. Bár nem tudom, hogy honnan indultál.

Keress fel egy tb.műtétre szerződött orvost, és ő elmondja a feltételeket. Érdemes lenne azért néhány konzultációt bevállalnod, mert a tb-s műtéteknél hosszú a várólista. Tehát ha megérik benned a gondolat akkor lépned kell, hogy időben legyél.

271. Kebaka (válaszként erre: 264. - Somcsika)
2012. okt. 15. 10:50

Sziasztok!

Ha ezek nem indokolják a tb-s mútétet, akkor mi? Nem kötözködésből, hanem kíváncsiságból kérdem. Nálam még csak most érlelődik a gondolat, hogy csináltassak egy hasplasztikát, mert lefogytam 35 kilót és még szeretnék 10-et. Már most sem a legszebb a hasam, de mire elérem a súlyomat, még csúnyább lesz. Véletlenűl akadtam arra az infóra, hogy nagy fogyás esetén a tb támogatja a hasplasztikát. Akkor mégsem így van?

270. Somcsika (válaszként erre: 268. - Kirazsebibaba)
2012. aug. 1. 13:15

Beírod a google-ba, hogy plasztikai sebész, keressel keresel, szinte mindegyiknek van fönt elérhetősége. Felveszed a telefont és megkérdezed őket, hogy ők vállalnak e ilyen műtétet, vagy, hogy a tb-vel szerződött parnerek-e? Szerintem ez nem annyira bonyolult dolog. :)

Én legalábbis így csináltam.

269. suora (válaszként erre: 260. - Böbike001)
2012. aug. 1. 11:24

Érdekes mert én kb 4 hete voltam a Honvédba dr .X......-nél és nekem azt mondta, hogy megcsinálja Tb.-re a pocimat csak a cicit nem.Még fogynom kell -25 kg eddig lement -21 kg BMI értékem 41 volt(min 35 kell legyen)és ebből le kell adni min 10 BMI=kb 30 kg magasság sulytól számítva...

Igaz 1 évig szteroidot szedtem+2 császár =de nekem igent mondott.

Ha érdekel kérdezzed meg privibe..mert a reklám tilos:)

De a Sz Imre SZ László és Honvéd csinál INDOKOLT esetekben TBs műtéteket

S.

268. kirazsebibaba (válaszként erre: 267. - Somcsika)
2012. júl. 30. 08:37

de honnan lehet tudni hogy ki tbs?

van valahol egy ilyen lista?

267. Somcsika (válaszként erre: 266. - Zsoka1984)
2012. júl. 29. 14:30
Ha csak szimplán esztétikai akkor nem. Ennél komolyabb esetben sem csinálták meg. A tb. támogatás feltételeit egy korábbi hozzászólásomban leírtam. Az tanácsolom, hogy mindenképpen jelentkezz be egy plasztikai sebészhez akiről tudod, hogy tb-s műtétet is csinál, mert a várrólista hosszú és addigra mire sorra kerülsz, lehet, hogy a 10 kg is lemegy.
2012. júl. 29. 10:59

Sziasztok

Én is gondolkodom rajta leginkább azért mert a császár után elég furán lett összevarva. Nem bikini vonal alatt vágot hanem a régi verzió szerint hosszára, mert azt mondta nem volt ideje már. Láthatóan lejebb van az egyik fele a hasamnak mint a másik, a fogyási index meg van 10%, de még akarok egy 10 kilót ledobni.

Így aztán egyre jobban látszik, hogy az egyik fele lejebb van.

Az érdekelne, hogy ez számít e majd hogy tb-re megcsinálják?

Unatkozol? Gyere játszani!
265. kirazsebibaba (válaszként erre: 264. - Somcsika)
2012. júl. 26. 13:43
köszönöm a segitséged... akkor megkeresem az itteni plasztikai sebészeket.. hátha csinálná valamelyik...
264. Somcsika (válaszként erre: 263. - Kirazsebibaba)
2012. júl. 24. 11:43

Debrecenben én úgy tudom, hogy 3 plasztikai sebész is van, azt is hallottam, hogy csinálja valamelyiköjük tb.-re, de hogy melyik azt sajna nem tudom. Szerintem ha a gooogle-ba beirod akkor biztosan kiadja őket.

A tb-s műtét feltéte: legalább 10-12% BMI érték fogyás. Ez a legalapvetőbb. Orvosi igazolás kell a fogyás előtti súlyodról és hogy legalább 1 éve tartod a súlyod, több terhesség, ikerterhesség, szimplán csak kötényhas, vagy köldöksérv, vagy hasizom szétnyilás nem indokolja a tb-s műtétet. De szerintem korábban én is leirtam már ezeket.

2012. júl. 21. 14:45

sziasztok. olvasgattam a hozzászólásokat de nagyon sok van nem tudtam végigolvasni. . tudnátok nekem segiteni?

Debrecenben csinálnak hasplsztikát tbre? ha igen ki?

mi kel hozzá? úgyértem mik a feltételek?

és mi a menete az egésznek merre induljak hol kezdjek? köszönöm ha válaszoltok Niki

2012. jún. 27. 10:53

Sziasztok!

Mennyit "illik" adni a dokinak tb támogatott műtét esetén? És mikor szokták odaadni a borítékot? Varratszedésnél, vagy még műtét előtt?

Köszönöm a válaszokat előre is.

261. ecd54f9037 (válaszként erre: 245. - Klement)
2012. máj. 25. 22:59

üristen ne haragudj ,de nagyon egyedül vagy ezzel

3 éve volt hasplasztikám fájni???? mi fáj ,,,azóta??? a 6 hetes műtét utáni lábadozás sem fájalmas hanem kényelmetlen-hegkezelés kenegetés stb-

nőgyógyász-ultrhangos ,bőrgyógyásatokon jártam azóta és nem elcsodáálkoznak ,hogy szegény hanem rácsodálkoznak és felimerik,jééé hasplasztika ,ez igen nagyon szép még azt is megkérdik ki csinálta.

új élet ,újra öbizalomteli nő,anya ,feleség s saját szememben mert elsősorban magamnak csináltattam meg 35 kilós fogyás szülés stb-

életem egyik legjobb döntése volt ,de szerintem elég sokan vagyunk igy .

260. Böbike001 (válaszként erre: 235. - Somcsika)
2012. máj. 25. 17:16
szioka.én most hivtamm fel a Honvéd Korházat és azt mondták nincs ilyen hogy Tb-re ...megcsinálják:(
259. Böbike001 (válaszként erre: 257. - Kishp)
2012. máj. 25. 17:12
szioka.Én is most kezdtem el nézelödni hasplasztika ügyben,de nem tudom hol?hogyan kezdjem?TB_re?ha van még ilyen én sajnos 9 éve nam voltam strandon sem :( a hasam miatt:(pedig már ugy szeretnék.aki tud segitsen nekem pls köszike szép napot mindenkinek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook