Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valaki térdtükrözésen? fórum

Volt már valaki térdtükrözésen? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 24. 10:31
De egyébként, akiknek csak tükrözték a szobában, azok is hasonlóan voltak, csak 1-2 nappal hamarabb hazamehettek. És gondolom az otthoni lábadozás is rövidebb volt.
2011. jan. 24. 10:30
Estemben ez úgy nézett ki, hogy 1 hétig voltam kórházban. Műtét napján a gerincérzéstelenítés miatt a fejem sem emelhettem fel. Következő nap tolószékkel, aztán a többi kórházi napon járókerettel mehettem, úgy hogy a műtött lábamra nem állhattam. Ezután még 3 hetet voltam otthon. Bizonytalan volt a térdem, úgy éreztem kibillen alólam. Mondjuk ez az érzés fokozatosan múlt, de még 1-2 hónap után is éreztem néha. De az én esetemben mint írtam, nem csak tükrözés volt, hanem az egész térdkalácsomat "beigazították".
2011. jan. 23. 20:29

hogy ez hogy működik és utánna rögtön tudom használni a térdem vagy pár napot pihentetni kell?

napkelettől kaptam jó infókat és ezt meg is köszönöm :)

2011. jan. 23. 12:45
Szia! Nekem is volt. Mondjuk nekem műtét közben kisebb korrigálást is végeztek. Mire vagy kíváncsi pontosan?
2011. jan. 23. 12:30

Szia nekem volt.

Én altatásban kértem.

3. napkelet (válaszként erre: 2. - Rékus024)
2011. jan. 23. 12:21

Szia!


Írtam privit.

2011. jan. 23. 11:56

sziasztok kb. 5 hónapja nekiment a bernipásztor kutyám a térdemnek(elég nagy sebességgel)és azóta fáj. a röngen nem mutatott ki semmit a doki azt mondta hogy a szalagjaim épek és lehet hogy megkéne tükrözni. nem tudom hogy mit tegyek.

volt már valaki tükrözésen?

milyen az vagy hogy működik?

2011. jan. 23. 11:52
Térdtükrözés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook