Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? fórum

Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
280. massalhangzo (válaszként erre: 274. - 328e1b30ab)
2016. nov. 13. 14:43

en biztos nem tudnek egy fedel alatt maradni valakivel, aki megcsalt, raadasul ugy, ahogy, mert az egesz tortenet gaz.


de nem rugnek bele abba, aki a foldon fekszik. ha o ugy dontott, ad meg egy eselyt, akkor adjon. nem latok bele annyira masok maganeletebe, hogy tudjam, aki egyszer csalt, maskor is fog. lehet, sok no is irna, hogy o egyszer felrelepett, viszonyozott, aztan ujrakezdtek, es tobbet nem


a forumindito ugyanugy nem lehet biztos abban, hogy nem tortenik-e meg ujra, mint ahogy a ferje sem, hogy akkor kalapkabat es valoszinuleg durva valas

2016. nov. 13. 14:05

Nem ismerem a Föld összes hímneműjét, de olyat se aki csak azért mert szülő lett, hirtelen megváltozott!

ez a butaság legalja, hogy "szülök neki gyereket és akkor szeretni és tisztelni fog" meg " a gyerek majd összeköt bennünket"

itt csak a gyerek szív :(

278. lurebi
2016. nov. 13. 10:28
Biztosan fogja szeretni a babát a pasi, ki ne szeretné a saját gyerekét? Biztos eljátszogat majd vele, de ha sírni fog, vagy bekakil, visszaadja anyunak. Nekem nincs azzal bajom, ha valaki kihűlt és/vagy szar kapcsolatba szül, ha a gyereket mindketten akarják és mindkét félnek jó a langyos kapcsolat. Itt ebben az esetben nekem az jött le, hogy inkább a lány akarta a gyereket, a pasi pedig belement, mert szerintem ez a pasi mindenbe inkább belemegy, mintsem felvállaljon egy konfliktust. Mert gerinctelen. Én amúgy úgy vettem ki, hogy csak egy nővel csalta/csalja, de azzal rendesen belement a dologba. De ez végülis mindegy, a csalás a lényeg. Ha eddig megcsalt, továbbra is meg fog. A szülés után amúgy is jön az a kellemes szexmentes 6 hét... Nem hiszem hogy arra fog várni, hogy mikor állsz készen újra. Egy gyerek pedig nem hoz helyre egy rossz kapcsolatot és nem is arra való. Sok erőt neked, találd meg a boldogságot akár ebben a helyzetben, akár ezen kívül, de kérlek, a gyermeked legyen az első, ne saját magad, vagy az idióta férjed.
277. 0ee0f21726 (válaszként erre: 266. - 31bc25d879)
2016. nov. 13. 10:12
10 év alatt nem lépett. A gyerek plusz köti őket egymáshoz. Még inkább kiszolgáltatottnak érzi magát. Az ilyen, ahogy telik az idő, egyre kevesebb eséllyel fog lépni sajnos.
276. 0ee0f21726 (válaszként erre: 268. - 31bc25d879)
2016. nov. 13. 10:10

Ez éppen fordítva szokott működni. Az ilyen apuka nem azt várja, hogy otthon gügyögjön a gyerekkel, hanem keresi a lehetőséget, hogy kitörjön a pelenka - kaki - fürdés - etetés - holt fáradt feleség körből. És ott van az ápolt, friss és üde szerető, aki nagyon megérti, hogy szegény apukát elhanyagolja az asszony.

Sajnos az élet ezt igazolja, nem a csodát. Az emberek nem változnak. A jellem az ugyanolyan marad.Ha valaki hazug, gerinctelen, az is marad.

275. 0ee0f21726 (válaszként erre: 265. - 328e1b30ab)
2016. nov. 13. 10:07

Teljesen egyetértek veled. Ha terhesen képes volt megcsalni, persze, hogy képes lesz majd gyerekkel is, sőt. Ugyanis jön az az időszak, amikor az anyuka örül ha tud aludni folyamatosan 4 órát, és eljut hajat mosni hetente kétszer. Nyúzott lesz, fáradt. Ez egyébként is nehéz időszak a pár életében. Ilyenkor természetes, hogy a baba van előtérben, nem a férj. Ezt sok ostoba tahó férj nehezen viseli el, nem tud a megváltozott élethelyzettel mit kezdeni, hanyagolva érzi magát.

Ilyenkor egyébként is nagy az ilyen férgek esetében a félrelépés esélye. Ez meg aztán megcsalta a terhes párját, ami a legundorítóbb dolog a világon.

Biztos, hogy megcsalja majd gyerek mellett is, sőt még durvábban, mint eddig. Nem olvastam végig, látom, hogy több nővel is. Ezek után a legnagyobb naivitás és butaság azt gondolni, hogy megváltozik.

Csak az a szomorú az egészben, amit te írsz, hogy ezt látja majd a gyerek, és ugyanezt a mintát fogja követni, ez lesz számára a természetes. Ha lány lesz, hagyja majd magát átverni és alázni, ha fiú, akkor nagy eséllyel csalni fogja a párját. Hiába akarja az ellenkezőjét, ideig-óráig lehet, hogy működik, de hosszú távon nem fog.


Nehéz egyedülálló anyának lenni, de sokkal jobb, mint egy fertőben valahogy vergődve, színlelve a "boldogságot" és nevetségessé téve magát mások szemében felnevelni a gyereket.


Azt sem értem, miért kell egy ilyen hazugnak szülni.

274. 328e1b30ab (válaszként erre: 272. - Massalhangzo)
2016. nov. 12. 18:28

Nem, azt írta, hogy több rossz periódusuk volt már. A férje időnként minősíthetetlenül beszél vele. Már a teherbeesés előtt, amikor tudatosan gyerekvállalásra készültek, csalta, hazudott. Utána a felelősségre vonáskor lehazudta a csillagokat az égről, majd kiderült, hogy a 7 hónap terhesség alatt nem is egy, hanem két viszonyt folytatott a terhes felesége háta mögött, legalábbis eddig ennyi derült ki. Módszeresen, hódításokkal stb.


Ez a tíz év summája, ezeket írta le a fórumindító. Aki pedig ezeket megteszi, az egy gerinctelen, bunkó alak. Ugyanis 30-on túl már nem változik az ember. A gyerek megszületésétől pedig ne várjuk azt, amire nem alkalmas: elérni apunál, hogy mostantól ne csalja folyamatosan anyut.

273. vacsa (válaszként erre: 272. - Massalhangzo)
2016. nov. 12. 18:27

" pont a teherbeesésem előtt előfordult egyszer, hogy összevesztünk és azt mondtam a páromnak, hogy ne jöjjön haza pár napig... És az is többször előfordult, hogy munka közben felhívtam és csúnyán beszélt velem... Az előbbire azt gondoltam, 10 év után előfordulnak konfliktusok... Az utóbbira pedig azt, hogy biztos sok a munkája és tényleg zavarom :( De már nem tudom, tényleg... Szerintetek ez már a rossz kapcsolat jele?"


Ilyen problémák normálisak? Tuti nem a "csináljunk gyereket" lépés jutna eszembe...

272. massalhangzo (válaszként erre: 267. - 328e1b30ab)
2016. nov. 12. 18:16

de nem azt irta, hogy a ferje 10 eve bunko, gerinctelen alak. azt irta, voltak problemaik. amiket kesobb irt, abbol nem az derult ki, hogy a ferje vegig ilyen volt. problemaik mindenkinek vannak, csak nem mindegy, milyenek


10 ev eleg nagy ido ahhoz, hogy osszekovacsoljon ket embert. ha o igy dontott, hogy ad meg egy eselyt, az az o mostani dontese. ha a ferje nem el ezzel, vagyis visszael, meg mindig donthet ugy, hogy elvalik. az az embertipus, akirol te irsz, az el sem gondolkodott volna a lehetosegeken, nem nyit rola forumot, nem ker tanacsot. az szenved magaban, es nem csinal semmit, legfeljebb szemet huny. szoval barmi lehet, johet meg, jo is, rossz is :D

271. 328e1b30ab (válaszként erre: 268. - 31bc25d879)
2016. nov. 12. 18:12

Igen, egy gyerek maga a csoda és sok mindent meg tud változtatni. De nem képes arra, hogy általa egy módszeres hazudozó kiforduljon önmagából és a tisztesség bajnokává váljék.


És ez a gyerek már itt van, az anyja hasában, 7 hónapja. És az apa ez alatt a hét hónap alatt legalább két nővel csalta meg az anyát.


Arra nem képes egy gyerek, hogy rendbe tegyen egy csak papíron létező házasságot. Az, ahol terhes és nem terhes nőket is módszeresen csalnak, minősíthetetlenül beszélnek vele, hazudoznak neki, az a házasság csak papíron létezik. Ott van egy cseléd, meg egy gerinctelen alak, de nincs egy férj és egy feleség.

270. unom (válaszként erre: 268. - 31bc25d879)
2016. nov. 12. 18:11

Egy kisbaba egy jó kapcsolatot is megviselhet, hát még egy ilyet.

Aki abban bízik hogy a gyerektől fog megjavulni a kapcsolata az csalódik, és még jó, ha nem a gyereket fogja hibáztatni érte (

269. vacsa (válaszként erre: 268. - 31bc25d879)
2016. nov. 12. 18:09
Ja, ez a pasi pont ilyen típus...
268. 31bc25d879 (válaszként erre: 267. - 328e1b30ab)
2016. nov. 12. 18:08

Hát ahogy leírod, így nekem sem lenne hozzá idegrendszerem.


Azért én meg azt "akarom elhinni", hogy vannak még csodák és emberi értékek. És "A" gyerek talán megtudja változtatni a férjet. Egy pici baba, egy újszülött hatalmas átalakulás és fordulat egy család életében. Minden nap egy csoda vele. Reméljük az apuka munka után alig várja, hogy majd otthon legyen velük, etesse, itassa, pelenkázza, fürdesse, gügyögjön a fiával/lányával.


Ha viszont a feleség akkor sem lép ha nem vesz pozitív fordulatot az életük... naigen....az baj, de hát mindenki maga tudja, maga érzi.

267. 328e1b30ab (válaszként erre: 266. - 31bc25d879)
2016. nov. 12. 17:53

Nem fog lépni. Van az az embertípus, aki soha nem lép. Inkább hazudik: magának, a világnak, a gyereknek. Utána meg nem érti, hogy miért rossz a viszonya a gyerekkel, hogy a lánygyerekének miért rossz a házassága és miért szenved, a fia miért csalja a feleségét, stb. És majd azt is hiszi, hogy a 2. vagy a 3. terhessége alatt nem fogja ugyanúgy megcsalni a háta mögött két nővel, mint az első alatt, sőt, már előtte is tette.


Leírta, hogy a férje egy hazug, gerinctelen féreg. Részletesen. Mégis inkább homokba dugja a fejét. Saját magát alázni egy dolog. De a gyereket is ebben nevelni? Nem bírná el a gyomrom.

266. 31bc25d879 (válaszként erre: 265. - 328e1b30ab)
2016. nov. 12. 17:45

Én ezt nem így látom. Megpróbálja, ad még egy lehetőséget. Azért nagy a tét, oda is vissza is.


Gondolom ha a gyerek megszületése után is azt tapasztalja, hogy a férje ugyanúgy félre jár, lépni fog. Nincs az kőbe vésve, hogy megalázottan, kussban kell leélnie az életét.


Remélem nem is teszi, mert az senkinek nem lenne üdvözítő. Mindenki tönkre fog menni. A gyereknek az a jó ha az anyja, apja is boldog és együtt. Ha ebben diszkrepancia lép fel, akkor biztos váltani fog. Legalábbis így gondolom.

265. 328e1b30ab (válaszként erre: 245. - Chiquitita)
2016. nov. 12. 17:40

"El akarom hinni, hogy szeret."


Ez szép. Azt viszont tudnod kell, hogy minden egyes, akarattal elhitt, magadnak bemagyarázott, elhazudott héten a te díszes férjed átver és megaláz és hazudik neked. Ahogyan terhesen is TÖBB NŐVEL megcsalt, úgy fog ez után is.


Te pedig erre a családmodellre neveled majd a gyereked: anyának eléggé kussolni kell, meg lehet csalni, meg lehet alázni is. De szép. Gyönyörű.


És ezt te családnak fogod hazudni mások és magad előtt is.

264. 31bc25d879 (válaszként erre: 245. - Chiquitita)
2016. nov. 12. 17:37

Úgy gondoltam, hogy már nem szólok hozzá ehhez a fórumhoz mert leírtam amit gondolok.


De őszinte leszek. Örülök, hogy így döntöttél.


Jön a baba, pár hét és világra érkezik. Hátha megjön a férjednek a józanabbik esze és belátja, hogy az a kis élet mindennél többet ér. Bizony nem könnyű egyedül. Látok én is 1-2-3 gyerekkel egyedülálló anyákat és borzasztó nehéz.

Viszont van az az élethelyzet, hogy inkább úgy mint együtt.


Tiszta szívből remélem, hogy nálatok nem így lesz és a férjed megbecsül és tisztelni fog benneteket és rájön mit veszíthet ha nem teszi.


Kívánok sok örömet a kisbabához és jó egészséget, kitartást, türelmet!

263. 328e1b30ab (válaszként erre: 156. - Gribedli***)
2016. nov. 12. 17:34

Szociológiai értelemben a szingli az a gyermektelen, egyedülálló, anyagilag és egyéb módon is független személy, aki ezt az életmódot tudatosan választotta.


Nem összekeverendő az egyebekkel.

262. 328e1b30ab (válaszként erre: 117. - Chiquitita)
2016. nov. 12. 17:31

"Amióta babánk lesz nagyon édes volt velem"


NEM.


Nem volt veled édes.


Szándékosan, sorozatosan megalázott téged, a terhes feleségét.


Több nőt d. gott a hátad mögött.

2016. nov. 12. 17:20

A gyerek már úton van, ebből kell kiindulni. És mi az első ilyenkor normális esetben? A gyerek. A gyerek pedig akkor lesz boldog és elégedett, ha a szülő is az. És ez kulcsfontosságú az első időszakban.

Nem mertem leírni a sarkalatos véleményemet és nem is merem, mert a fórumindító már döntött. Azért írtam, hogy csak akkor jó a döntés, ha teljesen elégedett lesz az életükkel, és nyugodt, főleg egy babával.

Én nem bírnám elviselni ezt a helyzetet, és azt sem, hogy valakinek a gyerekét várom és megcsal. Nem írom le a jelzőket, amiket az ilyen alakokról gondolok.

Mi lesz a jövőben? Előre lehet borítékolni. Ebből a kutyából nem lesz szalonna.

260. 328e1b30ab (válaszként erre: 25. - Syria)
2016. nov. 12. 17:18

1, Azért nem tartunk meg gyereket, mert 31 évesen szerinted "benne van a korban" (milyen ostoba kifejezés ez)


2, Hogyan tudná elvetetni 28 hetesen?!?!?!?


3, KÉRDEZŐ: ez nem a rossz kapcsolat jele, ez MAGA A ROSSZ KAPCSOLAT. Hazudik neked. Mindig a tetteid figyeld egy embernek, soha nem a szavait! Hiába hazudja a szájával, hogy szeret meg félti a házasságotokat, annyira mégsem szeret meg félt, hogy ne keféljen félre, ne hazudjon a szemedbe, ne beszéljen veled rondán és ne csaljon meg terhesen (!!).

259. vacsa (válaszként erre: 245. - Chiquitita)
2016. nov. 12. 17:08

Csuda egy kirakatcsalád lesz :) Remek döntés.

Bár neked is csak egy életed van, de ha így akarod leélni...

Mert ugye nem gondolod komolyan hogy minden hipphopp megváltozik?

Csak gyakorold a fejed homokba dugását és szép hosszú házasság elé nézel.

258. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 12. 17:08

Tehát még mielőtt teherbe estél, már megcsalt, terhességed alatt is csal. Te pedig tudtad, hogy a viszonyotok nem jó, nem kielégítő, mégis vállaltad a terhességet, tudatosan.


Nem, nem voltam ilyen helyzetben. De azt nem tudom, miért a férjed ez az illető és azt sem, hogy miért szülsz neki.

257. massalhangzo (válaszként erre: 256. - Csikil4ny)
2016. nov. 12. 16:46
en a forumindito eseteeben is megkockaztatom kijelenteni, hogy nagy szar az egesz. mert milyen ember az, aki az elso gyereket varja, es nem az az elso, hogy a felesege jol legyen, biztonsagban, szeretetben, gondoskodasban? hanem valami noci utan rohangal, nyilvan neki is lehazudta a csillagokat az egrol, mert ketlem, hogy barki leallna egy ferfival lamurozni, ha az kozolne, vegre terhes a felesegem, varjuk az elso babat, nem akarok valni, milyen szep az elet, gyere, kefeljunk egyet, mert jo a segged. ahogy otthon hazudozott a terhes felesegenek, egy masik nonek is eladhatta magat jocskan. az ilyen ember meg olyan, amilyen, nem valtozik. megjatssza mindig mindenkinek azt, amivel o a legjobban jon ki az adott helyetbol
256. csikil4ny (válaszként erre: 255. - Massalhangzo)
2016. nov. 12. 16:40

Persze. De nagyon sokan benne ragadnak egy élhetetlen kapcsolatban/házasságban, mert egyszerűen nem mernek lépni.


Reméljük, hogy a fórumindító esetében nem ez fog történni.

255. massalhangzo (válaszként erre: 254. - Csikil4ny)
2016. nov. 12. 16:19

nekem is itt az szurt szemet, hogy azon volt a hangsuly, nem akar egyedul gyereket felnevelni. nem pedig az, hogy sikerult megbeszelniuk, ugy erzi, van ertelme eselyt adni kettejuknek


az szerintem termeszetes reakcio, ha szeretsz valakit, kiderul, hogy felrelep, nem akarod elhinni, magyarazatokkal szolgalsz, mindent elhiszel. valoszinuleg ha valaki nem homokba dugja a fejet, akkor kesobb csapodik le a dolog, az elso reakcio ahogy latom, altalaban a visszaszerezni, egyuttmaradni dolog

254. csikil4ny (válaszként erre: 253. - Massalhangzo)
2016. nov. 12. 16:15

Meg azért is, mert nem egyszerű feladni a megszokott, kényelmes életet. Ha a nő egyedül neveli a gyermeké(i)t, az a nehezebb helyzetet választja, főleg akkor ha azelőtt megosztották a gyerme(ke)k nevelésével járó feladatokat egymás között.


Szerintem az egyszeri félrelépés sem szokott "csakúgy" megtörténni. Gondolom azt könnyebb megbocsátani, ezt nem tudom. Ez is valószínű az egyéntől függ.

253. massalhangzo (válaszként erre: 252. - Csikil4ny)
2016. nov. 12. 16:05

ilyen esetben azert lehet nehez a donttes, mert legtobbszor az, aki felrelep, a csillagokat leigeri az egrol. ha pedig a megcsalt szereti, akkor szeretne neki hinni


azt nehez felismerni vagy elismerni, hogy igen, a parom nem az a huseges fajta, akarmit is mond. es szerintem senki nem az, aki nem egy egyszeri felrelepest produkal, hanem viszonyt tart fenn esetlegesen megerheto ok nelkul. (oknak olyasmiket ertek, hogy peldaul a ferj szereti a feleseget, de az mar ezer eve nem hajlik a szexre, csak unnepnapokon. nem akarja elhagyni, de belefarad az evekig tarto probalkozasba es mashol potol, mert ilyesmi is elofordul gyakran)

252. csikil4ny (válaszként erre: 251. - 0ee0f21726)
2016. nov. 12. 15:59

Nem tudom, ha egyszer a bizalom megtörik, azt a két fél nagyon nehéz munka árán tudja visszaállítani, de ahhoz kell mind a kettő. Az nem elég, hogy én meg akarok bocsátani, de közben a másik félrekacsingat. A legtöbb esetben a nő egyedül úgy tesz mintha megbocsátana, mert nem akar egyedül maradni, aztán sok év múlva ha lelép a férfi, akkor még azt az időt is számonkéri, amit tölthetett volna boldogan is, ha nem dugja homokba a fejét.


Úgyhogy én azt mondom, ha a férfi is kézzel-lábbal töri magát, akkor ha úgy érzi próbálja meg, de ha egyedül érzi magát a problémával, akkor nem érdemes elpazarolni az éveket.

251. 0ee0f21726 (válaszként erre: 249. - Csikil4ny)
2016. nov. 12. 15:48
Abban ne maradjon, akit megcsaltak. Mert ha marad tüske, vagy bármi, akkor minden egyes alkalommal, amikor kimarad valamerre a férje, elmegy nélküle valahova, stb, gyanakodni fog. A csaló fél hibázott, benne ilyen értelemben nem lehet tüske. (Az más dolog, mi vezetett a megcsaláshoz, mi volt az, amit képtelen volt megbeszélni a társával, ehelyett inkább hazudott neki.) Nehéz feladat, nekem nem menne, de mindenki másképp gondolkodik.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook