Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek olyan, hogy a nemvárt napján negatívat tesztelt és mégis terhes volt? fórum

Volt már valakinek olyan, hogy a nemvárt napján negatívat tesztelt és mégis terhes volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
234. Niko28
2011. máj. 12. 08:05

Sziasztok Lányok,


örülök, hogy mindenki jól van! Szurkolok ám nektek nagyon!


Eszty: 21 hónap próbálkozás után fogant meg a várva várt babánk. Addig minden hónap egy kudarc volt, és ugyanúgy éreztem,mint te, mikor körülöttem mindenki terhes volt, és dühös voltam, mikor dohányzó kismamát láttam. Arra gondoltam, hogy mit tudhat ő, ami bennem nincs meg. Annyira rossz ember lennék, hogy nem érdemlek meg egy babát? Csak az tudja milyen hónapról hónapra csalódni magában, aki benne van.

Látom nem vagy nagy ivó, de kérlek próbáld ki, legalább csak annyit, hogy egy picit kikapcsold az agyad, és elengedd magad!

Mi ugyanis egyetlen egy dolgot csináltunk másképp, aminek eredménye lett a babó, egy óriási jéger partyt csaptunk :) pedig én sem iszom, de valahol csak lehet köze hozzá, mert a másnaposságomban tényleg nem görcsölve, és nem gondolva arra, hogy "na vajon most sikerül" éltem meg az együttlétet.

Veszteni való nincs :) és olyan sok barátnőmnek egy ilyen party után fogant meg a babája.


Amúgy egyetértek Hope-pal, szerintem is max 3 hónap várakozás legyen, utána kivizsgálás.


Szép napot mindenkinek!

233. EsztyMorgan (válaszként erre: 231. - Szakalyadri)
2011. máj. 6. 22:38
Egy palack bor? Nekem egy pohárka is sok lenne.. bár elhatároztam, hogy megpróbálom kikapcsolni az agyamban ezt a kis ördögöt. Mert tényleg nem egy példát látok magam körül, hogy minél jobban görcsöl az ember, annál rosszabb. Csak amikor pl. cigiző kismamákat látok, akkor meg nem tud nem eszembe jutni, hogy miért az ilyennek van szerencséje? Aki még arra sem képes, hogy a pocakban óvja a babáját..
232. EsztyMorgan (válaszként erre: 231. - Szakalyadri)
2011. máj. 6. 22:35
Igen, nekem is mondta a doki, hogy ne görcsöljek rá. Mondtam neki, hogy "oké, oké.. könnyű mondani", és én még a 3 vagy 4 hónapommal még sehol se vagyok, de a csalódás az csalódás. Főleg hogy most tényleg voltak olyan tüneteim... és a kávét pl. ma sem tudtam meginni, egyszerűen nem bírom a szagát, inkább cappuccinót iszom.
231. szakalyadri (válaszként erre: 230. - EsztyMorgan)
2011. máj. 6. 22:32

Az unokatesómnak 6éve megmondták hogy sose lesz gyereke,gyógyszerezték,műtötték,mindent megpróbáltak.

Ráment a házassága.Épp válik.Csak épp az 5.hónapban van egy egyéjszakás kalandból.Fura dolgokat produkál az élet.Már nem görcsölt,ennyi.

A legnagyobb csoda ami vele történhetett.Igazi ajándék lesz az a baba-a sorstól.

Nem tudod az agyad kikapcsolni sajnos,nekem sem megy.Talán egy palack bor kellene?

230. EsztyMorgan (válaszként erre: 229. - Szakalyadri)
2011. máj. 6. 21:45
Legfeljebb egy hét fekvés.. ez a legkevesebb :):) az biztos, hogy a 13. nap piros betűs ünnep lesz. :)) Egyébként én még mindig ezen az agyi dolgon gondolkodom. Ennyire képes bemutatni a pszichológia?? Érdekes és ijesztő is.. Egy barátnőm pl. hét évig volt együtt az exével.. Kb két év után leszoktak a védekezésről, és öt évig hiába próbálkoztak, nem jött össze a baba. Meddőségin is voltak, mindkettejükkel rendben volt minden, annyi volt, hogy Adri is kapott ilyen peteérést elősegítő kúrákat, de semmi. Aztán szétmentek, majd összejött egy másik ürgével, akivel most már lassan egy éve vannak együtt, és a 6. hónapban jár most, kisfiuk lesz :):) Az ilyen sztorik is mindig elgondolkodtatnak.. Fura...
229. szakalyadri (válaszként erre: 228. - EsztyMorgan)
2011. máj. 6. 21:40

Mellékhatást én nem nagyon tapasztaltam a szedés alatt,viszont ha megjön az jóval erősebb mint elötte.Szerintem 3szor annyi és nem nagyon merek a boltig se elmenni az első két napba.Erre készülj fel,nehogy megijedj.-de ne jöjjön meg azt kívánom!

A 13.kötelező nap!:)Hajrá!Ikreket azért nem kívánok!

228. EsztyMorgan (válaszként erre: 227. - Szakalyadri)
2011. máj. 6. 21:31
Úgy vagyok vele, hogy elpusztítom a gyógyszert.. aztán ha nem jön össze, vagy mondjuk rosszabbul érzem magam, megyek dokihoz. Én most költözök a hétvégén, pakolás.. utazás, úgyhogy el leszek foglalva, de elhatároztam, hogy minden kis apróságra figyelni és jegyzetelni fogok.
227. szakalyadri (válaszként erre: 226. - EsztyMorgan)
2011. máj. 6. 18:24
A gyógyszerrel talán gyorsan összejön neked,én holnap kezdem a 3.adagot.Viszont azt igazán megnézhette volna az orvosod legalább az első hónapban hogy lesz-e tüsződ a gyógyszertől,és mennyi,mellékhatásként gyakori pl az ikerterhesség.Én a 13.ra kérnék időpontot egy UH-ra a helyedben,gondold át.
226. EsztyMorgan (válaszként erre: 224. - Szakalyadri)
2011. máj. 6. 18:20
Igen, a cisztákat olvastam, hogy nagy az esély, hogy alakulhat ki. Az biztos, hogy amint megint kiesik egy hónap és nem lesz baba, azonnal megyek vissza dokihoz.
225. EsztyMorgan (válaszként erre: 224. - Szakalyadri)
2011. máj. 6. 18:18
A doki mondta, hogy fél év.. gondolom mivel csak 3-4 hónapja próbálkozunk, így még annyira nem rendel(t) be felügyelet alá. Én is pont azt mondtam magamnak kedden, amikor meg lett az eredmény, hogy adok magamnak legkevesebb fél évet.. még ha ez idő alatt sem esek teherbe, akkor már majdnem egy éve lesz, hogy próbálkozunk. Szóval úgy vagyok vele, hogy ez nem sok idő.. most jól meg lettem vizsgálva, ez is megvan legalább.
224. szakalyadri (válaszként erre: 223. - EsztyMorgan)
2011. máj. 6. 18:15

De jó hogy megvagy végre!

Én is a Clostilbegytet szedem,de nem igazán értem miért csak fél év múlva mész vissza a dokihoz.Én a 13.napokon kötelezően!És a Clostis fórumokon is mindenki.Nézik hogy van-e tüsző,ellenőrzi nincsenek-e ciszták tőle,nyálkahártya vastagságot stb.Nem játék,ezért nem értem!

2011. máj. 6. 17:14

Sziasztok. .

Kicsit megint eltűntem, de hétfő óta nincs megállás, rengeteg dolgom van. . de végre hétvége és tudok egy kicsit pihenni.

Közben most már 100%, hogy nem vagyok babás :(:( de kaptam Clostilbegyt tablettát, a dokim pedig megnyugtatott, hogy én még szerencsés vagyok, ne aggódjak. Fél év türelmi időt adott. . azt mondta, hogy nem soká meg fog jönni. . és utána kell ezt a tablettát elkezdenem szedni. Vagyis a menstruáció 3. napjától napi 2x1-et, és a 13. naptól durr bele :) Nagyon rendes volt, megnézett megint mindent. . azt mondta, hogy sokszor agyilag vannak bajok, mivel nálam sem látott semmi rendelleneset, és még csak pár hónapja próbálkozunk, így nagyon valószínű, hogy az agyam ráállt erre a baba projektre. Mindenesetre most azt beszéltük meg, hogy fél év próbaidő, és utána még beszélünk.

Hope.. ha jól tudom te is ezt a tabit szeded.. nálad segít valamennyit?

2011. máj. 6. 13:29
Hope,nagyon remélem hogy Eszty nem kórházban van.Most már sajna az a gyanúm hogy gond van.:((
221. 598d3b86cc (válaszként erre: 220. - Szakalyadri)
2011. máj. 4. 15:44
Nagyon sajnálom:(
2011. máj. 4. 13:24

Nagyon remélem én is hogy nincs semmi baja.

Nekem ma megjött,a 38.napon.Inkább nem mondok semmit,visítani tudnék.:((

2011. máj. 3. 21:32
Csajok! Tud valaki valamit Esztyről? Elvileg ma tudta meg az eredményt és megígérte, hogy feljön elmesélni. Kicsit aggódom érte, remélem nem azért nem jött mert valami baj van.
218. 598d3b86cc (válaszként erre: 217. - EsztyMorgan)
2011. máj. 2. 17:34
Persze mindenképp szólj neki és holnap rögtön írd meg az eredményt. Most mennem kell. szia és kitartás!!!
217. EsztyMorgan (válaszként erre: 216. - 598d3b86cc)
2011. máj. 2. 17:32
Köszi Hope :):) Hát remélem minden oké lesz.. ma még erős imádkozás.. de ezekről a görcsökről mindenképp szólok a dokinak, mert nem jó :(:( Fáj is, meg nekem ilyen görcseim nem voltak még eddig..
216. 598d3b86cc (válaszként erre: 215. - EsztyMorgan)
2011. máj. 2. 17:31
Ne idegeskedj, mert ha baba van akkor az nem tesz neki jót. Gondolj erre és úgy könnyebb lesz átvészelni ezt az egy éjszakát. Szorítok, hogy minden rendben legyen:)
215. EsztyMorgan (válaszként erre: 214. - 598d3b86cc)
2011. máj. 2. 17:24

Írtam privit :)

Amúgy holnap lesz eredmény, de ma nem vagyok jól. Olyan görcseim vannak, hogy az csak na.. :(:( a hasam bal oldala görcsöl, ülni is tök rossz így, feküdni is.. hát félek, mert a doki mondta nekem még pénteken, hogy erre figyeljek, mert ha esetleg baba van, nehogy méhen kívül legyek.. :(:( úgyhogy ne legyen az ember ideges.. :(

214. 598d3b86cc (válaszként erre: 213. - EsztyMorgan)
2011. máj. 2. 15:31
Elvileg most vagyunk félidőben. Neked mi lett a mai eredményed? Nagyon kíváncsi vagyok:)
213. EsztyMorgan (válaszként erre: 212. - 598d3b86cc)
2011. máj. 1. 12:04
Egyetértünk :):) Most egyébként hogy álltok a projekttel?
212. 598d3b86cc (válaszként erre: 209. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 29. 21:28
Volt igen, kellemetlen volt de túléltem. Mindent a babáért:)
211. EsztyMorgan (válaszként erre: 210. - Szakalyadri)
2011. ápr. 29. 20:59
Köszi-köszi :):)
210. szakalyadri (válaszként erre: 195. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 29. 20:55

Még nem gratulálok,majd remélem hétfőn már lehet!

Szorítok neked nagyon!

209. EsztyMorgan (válaszként erre: 206. - 598d3b86cc)
2011. ápr. 29. 20:35
Neked volt hüvelyi UH-d?
208. EsztyMorgan (válaszként erre: 207. - 598d3b86cc)
2011. ápr. 29. 20:35
Annyit tudok, hogy reggel leadom a pisit és du. már tudni fogom, hogy poz. vagy negatív. Mondjuk nekem jó, mert két percre lakom az egészségügyi központtól :)
207. 598d3b86cc (válaszként erre: 205. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 29. 20:32
Sürgősségivel küldött a laborba? Úgy értem, hogy már 1-2 órán belül tudni fogod az eredményt? Mert én úgy voltam.
206. 598d3b86cc (válaszként erre: 205. - EsztyMorgan)
2011. ápr. 29. 20:30
Na az jó jel:):) Olyan jó lenne ha POZITÍV eredménnyel jönnél. Na meg én is, mert nekem meg hétfőn derül ki, hogy növekedtek- a p.sejtjeim:)
205. EsztyMorgan (válaszként erre: 204. - 598d3b86cc)
2011. ápr. 29. 20:21

Hogy ne csodálkozzak, ha nem reggel csináltam. Hétfőn már okosabb leszek, addig nem merek hinni, mert nagy lesz a pofára esés.

De pont most néztem a vizsgálati lapot.. azon az van, hogy a petefészken semmi kóros elváltozás ésmégvalami (itt valami rövidítés) nincs. Ergo a doki is azt mondta, hogy baj olyan téren nincs, hogy ő nem lát semmi rosszat.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook