Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces topik fórum

Vicces topik (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
45273. töprengő
jan. 1. 19:23

SZTORI - Síelés a lépcsőházban

2006.10.14.

Kaposvárott ifjú egyetemisták egy sítúrára készültek. Kellően szeszes előmelegítés után úgy gondolták, hogy még indulás előtt kell egy kis gyakorlás. Így hát bekenték waxszal a síléceket és nekiláttak lesiklani a lépcsőházban.

Egy ott lakó néni, legnagyobb szerencsétlenségére épp akkor jött volna haza, így a bajnokok alaposan elgázolták. De nem hagyták cserben, bevitték a kórházba, majd elutaztak síelni.

10 nappal később, mikor hazajöttek, virággal és bonbonnal felfegyverkezve elindultak, hogy meglátogassák a nénit a kórházban és bocsánatot kérjenek tőle. Csakhogy a nénit nem találták. Kisebb nyomozás után kiderítették, hogy az idős hölgyet a kórház zárt osztályára vitték át, miután az orvosok pszichiátriai kezelést rendeltek el, hiszen minden alkalommal, amikor megkérdezték, hogy sikerült így összetörnie magát, azt felelte, a lakása előtt a lépcsőházban elgázolta két síelő...

dec. 28. 10:33

A koporsókészítő ajánlgatja az áruját:

- Itt van egy fekete, lakkozott koporsó cirádákkal, aranyozott betűkkel, csak 300 ezer forint.

- Nem lehetne valami egyszerűbbet?

- Dehogynem! Itt van egy matt fekete, kevés cirádával, ezüst betűkkel, 200 ezer forintért.

- Őszintén szólva, én ennél is egyszerűbbre gondoltam...

- Rendben van. Legyen egy gyalult deszkakoporsó, ciráda nélkül, 100 ezer forint.

- Van ennél olcsóbb ajánlata?

- De uram, mégis kije önnek a halott?

- Az anyósom.

- Miért nem ezzel kezdte? Hozza be az anyósát, és szögelünk rá négy fogantyút!

45271. Dodi44
dec. 28. 10:15
Egyre kevesebbet jovok a computerem kozelebe, mar huzamosabb ideig nem is merek elotte ulni, mert tartok attol, hogy elkapok tole valamilyen computer virust!
45270. Dodi44
dec. 27. 19:08

Atyam, en nem dohanyzok, nem iszok, nem kartyazok, nem drogozok, nem vagyok nocsabasz, nem lopok!

Na igen, de holnap letelik a buntetesed, es kiengednek!

dec. 27. 11:32

- Az én anyósom olyan, mint egy jó pohár sör!

- Miért, olyan finom?

- Nem. Jéghideg és amikor elém kerül, habzik a szája.

dec. 26. 17:57

Anyós a halálos ágyon jajgat vejének:

- Jaj Bélám, meghalok... jaj, végem van, mindjárt meghalok!

Közben felnéz a plafonra:

- A plafont meg le kéne festened végre!

Mire a vő:

- Anyuka, egyszerre csak egy dologra koncentráljon!

dec. 26. 17:56

Az anyós már több hete vendégeskedik a fiatal házasoknál. Egy este megkérdezi vejétől:

- Mondd fiam, van még olyan könyv nálatok, amit nem olvastam?

- Igen mama! A menetrend.

dec. 26. 17:55

Egy házaspár balesetet szenved, aminek során a feleség arca csúnyán összeég.

A plasztikai sebész bőrátültetést javasol, de a feleség nem rendelkezik elegendő bőrfelülettel. Végül a férj hátsó feléről vesznek le egy nagy bőrdarabot. A műtét sikerül, a feleség szebb lesz, mint valaha.

Egy bulin, amikor mindenki dicséri a szépségét, örömtől sugárzó arccal mondja a férjének:

- Annyira nagy jót tettél velem, hogy sosem tudom megfizetni neked!

- Ugyan drágám, nekem elég fizetség, amikor látom, hogy anyád megcsókolja az arcodat.

dec. 26. 17:54

Anyuka rászól gyerekeire:

- Miért nevetgéltek imádkozás közben?

- Azért, mert eszünkbe jut apa. Ha a Miatyánknál odaér a szövegben, hogy - Szabadítsatok meg a gonosztól - , akkor mindig a nagymamára sandít.

dec. 26. 17:07

A Kovács család az állatkertbe látogat. Éppen a vízilovat nézegetik, amikor megszólal Kovács:

- Látja, mama?! Mekkora szája van, aztán mégsem szól egyetlen szót sem

45263. Miss Angel
dec. 23. 09:46

Afrikában nyaralt egy magas rangú család fia.Hazatelefonál:

-Anyám,AIDS-es vagyok.

-Akkor haza ne gyere fiam!!!

-Miért édesanyám?

-Ha hazajössz,akkor megkapja a betegséget tőled a feleséged,a feleségedtől az öcséd,az öcsédtől a szolgálólány,a szolgálólánytól az apád,az apádtól a nővérem,a nővéremtől a férje,a férjétől én,tőlem a kertész,a kertésztől a húgod,ha ismered a húgodat,attól meg az egész város.Az Isten szerelmére fiam,védd meg városod és ne gyere haza!!!

.DDDDD

dec. 22. 11:48

A skót focicsapat igen jó játékkal megnyeri a bajnokságot. Az utolsó meccs után így szól az edző az öltözőben:

- Na, fiúk, egész évben fantasztikusan játszottatok, megérdemeltek egy kis frissítőt. Jimmy, nyisd ki az ablakot!

45261. Miss Angel
dec. 21. 16:30

Két csikló beszélget:

- Azt hallottam, hogy téged elég nehéz felizgatni.

Mire a másik:

- Ezt csak a rossz nyelvek beszélik...

.d

dec. 20. 13:17

A feleség féltékenységből kirúgja a szobalányt. Az meg, mielőtt elmegy, sértődötten a odaszól:

- A férje azt mondta, hogy sokkal jobban főzök, mint maga!

A feleség csak megvonja a vállát, mire a szobalány folytatja:

- És az ágyban is sokkal jobb vagyok!

- Ezt is a férjem mondta?

- Nem, ezt a postás.

45259. Dodi44
dec. 19. 18:12

A háziorvos megvizsgálja a panaszokkal jelentkező hölgybeteget, majd azt mondja:

− Felírok egy gyógyszert, ebből vegyen be naponta 3 × 2 tablettát, és három hónapig nem szabad zongoráznia.

Amikor a beteg elmegy, az asszisztensnő megkérdezi a háziorvost:

− Nem értem doktor úr, mi összefüggés van a betegség és a zongorázás között?

− Semmi, csak a hölgy pont felettem lakik.

45258. Dodi44
dec. 19. 18:10

− Nagyon szeretnék lefogyni. Mit tegyek?

− Amint ízlik valami, köpd ki!

45257. tumbo (válaszként erre: 45250. - Dodi44)
dec. 19. 17:38
a kilincs nem szaladt ki mindig a kezükből?
45256. Dodi44
dec. 19. 17:26
Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg: mentősöket, sebészeket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik kihívták a mentőket!;-)
dec. 19. 08:23

A süketnémák bulizni mennek egy jeltolmáccsal. A tolmács mondja a pincérnek, hogy neki el kell egy órára mennie, de ne izguljon visszajön.

- Ha a társaságból valaki a mutatóujját emeli a magasba, akkor sört vigyen nekik, ha a középső ujját akkor pedig bort- mondja és elmegy. A süketnémák emelik is a mutató ujjukat, viszi mindegyiknek a sört. Aztán a középsőt, viszi a bort.

Így megy ez egy ideig, aztán hirtelen felváltva billegetik mind a két ujjukat. A pincér izzadni kezd, mert nem tudja hogy most mit is kérnek. Szerencsére az utolsó pillanatban megérkezik a jeltolmács.

- De jó hogy jön! Épp azon agyaltam, hogy most vajon mit is kérnek?!

- Már semmit, csak berúgtak és azt éneklik, hogy "sört ide, bort ide..."

dec. 19. 08:22

Két cimbora beszélget a kocsmában:

- Hallottad barátom? Kenderesi annyit ivott, hogy tegnap végleg elhagyta a felesége...

- Pincér, még két felest kérünk!

45253. Dodi44
dec. 18. 20:58

Tegnap a "Kismocskos" étteremben lövöldözés tört ki 2 rivális banda között.

A közelben tartózkodó ügyeletes rendőröknek sikerült elmenekülniük...

45252. Dodi44
dec. 18. 20:56

A közlekedési rendőrség jegyzőkönyvéből:

,,A baleset helyszínén a következőket állapítottuk meg: az útkereszteződésben álló Zaporozsec vezetője autója ajtajának kinyitásakor megkarcolta a mellette álló Mercedes márkájú autót. A Zaporozsec vezetője a helyszínen belehalt sérüléseibe.

De a halála előtt a botrányt a férfi rendezte, a hangosításról a felesége gondoskodott.

Egy pisztoly golyoval eltudtuk csendesiteni.”

45251. Dodi44
dec. 18. 20:49
Arra, hogy a rendőrőrsre, hova tettem a szeszfozdebol magammal hozott mintat, mar - nem emlékszem.
45250. Dodi44
dec. 18. 20:43

A Király nevű szeszfőzdében végzett házkutatást követően sem én, sem Georgievics őrmester nem találtuk a kijárati ajtót.

Georgievics őrmester feladta a keresést, és elaludt a vécén, de én végül megtaláltam az ajtót.

45249. Dodi44
dec. 18. 20:42
Az említett napon a szolgálatban levő Ivanov őrmester körözött veszélyes bűnözőt észlelt a tömegben. Az illető elfogása végett kénytelen volt használni fegyverét. Ennek ellenére a halottak és sebesültek listáján nem található a körözött személy.
45248. Dodi44
dec. 18. 20:41
Petrov úr megbilincselve sem hagyta abba a huligán viselkedést. Nemi szerven rúgta Kovaskij századost, amelytől annak lerepült a sapkája...
45247. Dodi44
dec. 18. 20:40

Petrov őrmestert letartóztattuk az Avramova kisasszonyon megkísérelt nemi erőszakért.

Avramova kisasszonyt letartóztattuk a rendőri

intézkedésnek való ellenszegülésért.

45246. Dodi44
dec. 18. 20:37

Kárpotlás"

Közlekedési rendőr jelentéséből:

,,Kérem parancsnok urat, hogy nehéz anyagi helyzetemre tekintettel, adja három napra magánhasználatra részemre a radart!”

45245. Dodi44
dec. 18. 20:34
Kirilovics úr szokatlan nagyságú szexuális adottságával ijesztgette Kolevaja elvtársnőt, a nevezett szexuális adottságot Kolevaja et.nő csak azt követően engedte el, hogy erőszakot alkalmaztunk vele szemben.
45244. Dodi44
dec. 18. 20:32
Pavlov úrra üldözése közben 8 figyelmeztető lövést adtam le, mégpedig a fejére és teste egyéb lágy részeire.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook