Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces topik fórum

Vicces topik (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
46592. Dodi44
dec. 19. 04:18

Igazan sajnallak benneteket, de halalom napjaig viccelodni fogok!

Utanna meg szellemeskedni!!!

46591. Dodi44
dec. 19. 04:17

Hogy mik tortenhetnek!

Kepzeld tegnap ejjel azt almodtam, hogy reggel felkeltem es elmentem a munkamba!

Latod, neha az almok valora valnak!

46590. Dodi44
dec. 19. 04:14
Kepzels el, a szomszed bekopogott hajnali fel haromkor! Meg szerencse, hogy nem aludtam, hanem egy kicsit a dobolasomat gyakoroltam es fontvoltam, de volt a fulemben fuldugom, alig hallottam meg amikor kopogott...
46589. Dodi44
dec. 19. 04:10

Cigizik?

Haat, az attol fugg, hogy meg akarsz kinalni, vagy kerni akarsz...

46588. Dodi44
dec. 19. 04:09

Nem konnyu nonek lenni!!!

Regen, Apam tiltott a ferfiaktol, mostanaban meg a ferjem...

46587. Miss Angel
dec. 18. 22:35

- Az én kisfiam csak úgy falja a csukamájolajat! - dicsekszik a mama a szomszédasszonynak.

- Annyira szereti?

- Utálja. De minden kanál után kap 20 forintot!

- És mit csinál azzal a sok pénzzel?

- Perselybe rakja, és ha megtelik, mindért csukamájolajat veszünk!

46586. tumbo
dec. 18. 17:05
tudod mi leszel,ha vodkával veszed be a viagrát? merevrészeg.
46585. Dodi44
dec. 18. 08:01

Bementem a bankba es oda mentem a penztarosukhoz, es azt mondtam, egy kozos szamlat szeretnek nyitni.

Erre megkerdezte, hogy kivel?

Hat mondom, azzal akinek sok penze van!

46584. Dodi44
dec. 18. 07:58

Azt hittem a mosogepemtol mennek ossze a ruhaim!

De nem.

A hutoszekrenytol!!!

46583. Dodi44
dec. 18. 07:56

A rendorakademian a vegzosoktol kerdik a vizsga bizottsag:

Mit tenne akkor, ha a salyat edesanyjat kellene letartoztania?

-Azonnal hivnak erositest!

46582. Dodi44
dec. 18. 07:53

Mond, reggel miert ugrasz ki a meleg agyadbol?

--- a WC-re muszaly kimennem...

46581. Miss Angel
dec. 17. 21:43

Anasztázia grófnő a fürdőszobában tartózkodik, amikor belép az inas.

- Na, de Jean - mondja a grófnő -, miért nem kopog, mielőtt bejön? Mi van ha éppen nem vagyok felöltözve...

- Az ki van zárva, méltóságos asszony, mielőtt én belépek, előbb mindig belesek a kulcslyukon.

46580. Dodi44
dec. 17. 05:24

Az iskolabol hazajott a kislany, es azt mondta: Anyu aztmondta a tisztelendobacsi a hittanoran, hogy Isten teremtette az embereket igaz ez?!

Igen kislanyom minket az Isten teremtett!

De amikor Apunak mondtam, hogy az iskolaban azt tanultuk a biologia oran, hogy az ember a majomtol szarmazik es Apu is azt mondta!

Jaj kislanyom, en az en csaladomrol beszeltem, nem az apaderol!

46579. Dodi44
dec. 16. 20:55

Kik a leg veszelyesebb emberek?

Akik nincsenek fent a Facebookon!

Mert sosem tudod mit eteek reggelire, mit gondolnak, es hova fognak menni munka utan, mit fognak csinalni a hetvegen, voltak e foci meccsen es szeretik e az irigy honajmirigy zenejet, mikor fognak hajat mosni???

46578. Dodi44
dec. 16. 20:40

ket feleseg elhataroztak, hogy szombaton kimennek egy este es egy gorbe estet fognak csinalni, megesznek egy par torte szeletet es megisznak egy rovidet...

Hat az egy rovidbol ketto es tobb lett...

Ejfelfe, haza fele menven, rajuk jott a pisilhetnek! Eppen egy temeto mellett mentek el, hat , sotet volt, es lekuporodtak az egyik sir mellett. Mivel dolguk vegeztevel nem volt mast tenni, hat rogtonozni kellett, az egyik az also nemujet vette le es azzal torolte meg magat, es a masik, meg amit talalt a kezeugyeben...

Masnap a ferjek beszelgettek: azt hiszem oda kell jobban figyeljek a nejemre, mert az ejjel also nekul jott haza. A masik meg azt mondta, hat azt nekem ugyan ugy meg klell csinalnom, mert az este miutan hazajott egy diszes szalagot talaltam a levetett alsoja mellett, hogy Soha el nem felejtunk, a hetedik es a nyolcadik keruleti tuzoltosag!

46577. Dodi44
dec. 16. 20:27

Egyik nap csak ultem es gondolkodtam. Arra az elhatarozasra jutottam, hogy nem iszok tobbet alkoholt!

De aztan meg arra gondoltam, hogy minek hallgatok en egy olyan reszegesre, aki beszel onmagahoz es aki csak tetlen ul a napos oldalon!!!

46576. Dodi44
dec. 16. 19:30

Uj kozmondas:

Ki a tepertot nem szereti, bevandorlo nem lehet!

46575. Miss Angel
dec. 16. 00:12

A plébános és párttitkár egymás mellett horgásznak, annak ellenére, hogy nem szeretik egymást. A plébános rengeteg halat fog, míg a párttitkár egyet sem.

Gondolkodik a párttitkár, hogy csak meg kellene szólítani a plébánost.

- Te Plébános Úr! Hogy lehet az, hogy Te rengeteg halat fogsz én pedig egyet sem?

Nagyon örül a plébános, hogy a falu első embere szóba állt vele, és lelkesen elkezd mesélni. Tudod Pártitkár! Én a csali mellé egy punciszőrt teszek, és erre jönnek a halak.

Erre a párttitkár fut rögtön haza. Otthon a felesége éppen felmos, mire benyúl hátulról a szoknyája alá, és kitép egy csomó szőrt.

Mire az asszony:

- Plébános Úr! Már megint horgászni tetszik menni?

46574. Miss Angel
dec. 15. 23:09

Puha paradicsom

- Maga meg miért ilyen puha paradicsomot vásárolt?

- Nem baj ha puha, a feleségem úgy is szereti!

46573. Dodi44
dec. 15. 04:08

Azt mondja a férj a feleségének:

- Meghívtam egy barátomat vacsorára.

- Megőrültél? Nincs semmi kaja itthon, tiszta kosz minden, a hajam szörnyű! Miért hívtad meg a szerencsétlent?

- Segíteni akartam neki. Szerencsétlen nem tudja eldönteni, megnősüljön-e vagy sem?..

46572. Dodi44
dec. 15. 04:07

Az öreg Józsi bácsi nyolcvan évesen újra nősül.

Fiatal feleségét kérdezi a nászéjszakán:

- Mondd drágám, elmondta anyukád, hogy most mit fogunk csinálni?

- Nem.

- A francba! Én meg már elfelejtettem.

46571. Dodi44
dec. 15. 04:06

Kedves Kovács úr, ne vegye zokon, ha figyelmeztetem, de maga tegnap elfelejtette behúzni a függönyt, amikor szeretkezett a feleségével.

Az egész ház magán röhögött.

- Az lehetetlen, szomszéd. Ugyanis tegnap vidéken voltam.

46570. Dodi44
dec. 15. 04:06

Egy nő bemegy az orvoshoz:

- Doktor úr, baj van a férjemmel. Szex közben folyamatosan nyögdécsel, szuszog és időnként kiabál is.

- De asszonyom, ez teljesen természetes dolog!

- Akkor is adjon rá valamit, mert nem tudok tőle aludni!

46569. Dodi44
dec. 15. 04:04

A gyógyszertárba benyit egy középkorú nő:

- Kérek egy gyorsan ölő mérget!

- Milyent óhajt asszonyom? Mekkora állatnak lesz? Patkánymérget kér?

- Igen. Egy 180 centi magas és 80 kilós patkánynak lesz.

46568. Dodi44
dec. 15. 04:03

A nyomozó kérdi a csinos titkárnőt:

- Hölgyem, nincs valami ötlete, miért ugrott ki a főnöke az ablakon?

- Sajnos nincs. Pedig olyan kedves ember volt. A múlt hónapban vett nekem egy igazi szőrmebundát, a múlt héten egy sportkocsit, ma pedig egy igazi gyémántgyűrűt! Aztán azt mondta, szeretne velem lefeküdni, és megkérdezte, mit kérek cserébe?

- És mit mondott neki?

- Azt, hogy az irodában mindenki 50 dollárt szokott adni..

46567. Dodi44
dec. 15. 04:02

- Mondd, mit szeretsz rajtam jobban? A szépségemet, vagy az intelligenciámat?

- A humorodat édes, a humorodat!

46566. Dodi44
dec. 15. 04:01

Bírósági tárgyaláson a drogdealer barátját kérdezi az ügyész:

- Kapott a vádlottól valaha kábítószert?

- Nem, soha.

- És a feleségétől kapott valaha valamit?

- Bocsánat, de ez most drog, vagy egészségügyi kérdés?

46565. Dodi44
dec. 15. 04:00

Egy újdonsült házaspár nászútra megy egy elegáns hotelbe. Az ifjú ara az első napon kora reggel elhagyja a szállodát. Nem sokkal utána lejön a férfi, csomagokkal együtt és szól a portásnak:

- Kijelentkezem.

- Na és a kedves felesége, miért ment el már kora reggel?

- Elhagyott.

- Nahát, talán nem sikerült jól a tegnap éjszaka?

- De ez volt életem legjobb éjszakája.

- Akkor miért ment el a felesége?

- Mert a szobalánnyal voltam.

46564. Dodi44
dec. 15. 04:00

Két barát véletlenül a meleg-bárba megy be. Szép sorban környékezik meg őket, mígnem az egyik nem bírja tovább és odahívja a pincért.

- Mi nem olyanok vagyunk, csak inni szeretnénk! Itt egy ezres, és állítsa le őket! - mondja az egyik. A pincér elmegy, majd kisvártatva sorra érkeznek a különböző italok az asztalhoz, s mindenki vidáman integet feléjük, a zaklatás azonban abbamarad. A férfi megkérdi a pincért:

- Miért kapunk ennyi italt, egyáltalán mi történt, hogy nem kerülgetnek.

- Azt mondtam nekik, hogy maguk nászúton vannak.

46563. Dodi44
dec. 14. 21:57

Csaladokat latogatnak a gyermek gonzo es nyilvantarto intezetbol, ellenorzik az adatokat es meg kerdik az udvaron levo nenit, hagy gyerek van a haznal?

Mire a neni azt mondta, most hat, de most varjuk a hetediket!

A latogato nezi a nenit, nezi, es bizonytalanul megkerdi: most tetszenek varni a hetediket? pedig nem is latszik, hogy varandos!

E neni elneveti magat: Jaj kerem, a hat fent van a lakasban, a hetediket, meg elkuldtem tejert a boltba, mar varom, hogy vissza erjen!!!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook