Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hát nem vicces? fórum

Hát nem vicces? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. szept. 25. 17:50

Minden ötödik ember kínai.

Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu.

Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

2011. jún. 7. 22:46

Csak az első párat olvastam, lehet, hogy már volt:

Mogyorós csokira írva:

"nyomokban mogyorót tartalmazhat" - (Még szerencse!) :)

170. Csiby
2011. jún. 7. 22:26
Senkinek nincs már több sztorija? Kár! Pedig jó kis fórum volt ez. Számtalanszor röhögtem magam könnyesre.
169. Csiby
2011. ápr. 22. 14:59

Kicsit behalt a topic, de most felrázom. A minap hallottam a következő igaz történetet, sztorit:


Emberünk vett egy szamarat, hogy majd csinál belőle kolbászt, csakhogy a gyermeke megörült a szamárnak és nem engedte levágni. Ígyhát a szamár maradt. Viszont van egy rossz szokása a csacsinak. Nevezetesen az, hogy ha megcsörren a telefon abban a pillanatban elkezd irtózatosan bömbölni. Így lehetetlenné téve a telefonálást. Emberünk ezt megunva kivitte a szamarat egy barát szarvasmarha telepére, hogy majd ott elfér. A csacsit be is rakták a borjúk közé, hogy ne legyen egyedül. Mivel csődör elkezdte "ugrálni" őket. Ezt megakadályozandó a telep dolgozói lekötötték közéjük. Másnap reggel a telepre érve látták, hogy a szamár ramaty állapotban van. Le van izzadva, remeg mindene, le van meredve a lába. Itt jöttek rá a dolgozók, hogy egy dologról feledkeztek meg. Nevezetesen arról, hogy a kisborjúk épp akkor lettek leválasztva, vagyis ahogy hívják őket szopós borjúk voltak. Szegény csacsinak nehéz éjszakája lehetett. A történet további részét mindenkinek a fantáziájára bízom......

168. Csiby
2010. szept. 28. 10:09

Nem tudom, a neten találtam.


De nagyon tetszett.

167. d0860dee94 (válaszként erre: 166. - Csiby)
2010. szept. 22. 09:56

atttttttttttttyaaaaaaaa világ!


jót röhögtem, köszi!

és ez komoly?

166. Csiby
2010. szept. 18. 22:05

Vicces törvények


1. Philadelphiában nem tarthatsz a táskádban perecet, egy 1760-ban született törvény alapján.


2. Alaszkában nem nézhetsz repülőgépből jávorszarvast.


3. Miamiban illegálisnak számít az állatokat utánozni.


4. Az USA-ban levő Arkansas-ban törvény tiltja, hogy helytelenül ejtsd ki az állam nevét.


5. Kaliforniában a törvény tiltja, hogy egy nő pongyolában vezessen gépkocsit.


6. Nyugat-Virginia államban csak a babák lehetnek babakocsiban.


7. Louisianaban az állami képviselőházban azzal a törvényjavaslattal jöttek, hogy a kopasz férfiaknak legtöbb 25 centbe kerüljön a fodrászat.


8. Tennesse-ben tiltják vasárnap a Bologna szendvics árulását.


9. Virginiában egy 1930-ban elfogadott törvény tiltja a korrupciót és vesztegetést, kivételt képeznek a politikusok.


10. Rhode Island-ben törvény tiltja a hídról való leugrást.


11. Szingapúrban illegális rágógumit rágni.


12. Virginiában a tyúkok nem tojhatnak reggel 8 óra előtt és be kell fejezzék délután 4 óráig.


13. Connecticutban illegálisnak számít ha egy férfi szerelmes levelet ír olyan lánynak, akinek a szülei a kapcsolat ellen vannak.


14. Michigan-ben a házaspároknak együtt kell élniük, ellenkező esetben börtönbe kerülhetnek.


15. Nyugat-Virginiában tilos káposztát vagy savanyú káposztát főzni a szagok miatt, a tettes szabadságvesztéssel büntethető.


16. A törvény kimondja, hogy egy időben 3000 juhnál többet nem lehet végigterelni a Hollywood Blvd-on.


17. Londonban tilos meghalni a Parlament épületében.


18. Angliában árulással vádolható az, aki a brit uralkodót ábrázoló postai pecsétet fejjel lefelé ragasztja fel.


19. Franciaországban tilos disznót Napóleonnak elnevezni.


20. Ohióban illegális alkoholt adni egy halnak.


21. Az Egyesült Királyságban egy terhes nő bárhol mentesítve van jogilag, még egy rendőr sisakját is elkérheti.


22. Indonéziában aki maszturbál azt lefejezik.


23. Nagy-Britanniában egy férfi csak akkor vizelhet publikusan, ha a hátsó kerekét célozza mi közben a jobb kezét a járműre helyezi.


24. Floridában a vasánap ejtőernyőző nem féjes nőket bőrtönbe zárják.


25. York városában legális egy skót meggyilása a régi városfalon belül, de csak akkor ha a kezében íj és nyíl van.


26. Vermontban a nőnek írásbeli engedélyre van szükségük a férjüktől, ha műfogakat akarnak.


27. Bahreinben egy férfi orvos csak úgy vizsgálhatja meg a női nemi szervet, ha tükrön keresztül látja.


28. Bármely a britt tengerparton talált bálnafej a király tulajdonát képezi, míg a bálnafarok és többi rész a királynőé – ha ezekre szüksége van a fűzőihez.


29. Connecticutban nem mehetsz át az úton a kezeiden.


30. Iowa államban egy csók nem tarthat többet öt percnél.


31. Massachusetts államban tilos a horkolás, kivéve, ha az összes nyílászáró zárva van.


32. Pennsylvaniában egyetlen férfi sem vásárolhat alkoholt a felesége írásos beleegyezése nélkül.


33. Washingtonban minden nyalóka be van tiltva.


34. Texasban illegális több mint három korty sört meginni egyszerre, állva.


35. Vermontban törvényt hoztak arra, hogy mindenki fürödjön legalább egyszer egy héten, szombat este.

165. d0860dee94 (válaszként erre: 164. - Csiby)
2010. szept. 17. 15:32

:)


aranyos vagy!

164. Csiby
2010. szept. 9. 18:30

Most találtam a topikra!


Ez egy gyöngyszem, nem szabad veszni hagyni!!!


Könnyesre röhögtem magam.

163. d0860dee94 (válaszként erre: 162. - Spatifillum)
2010. ápr. 14. 09:09

atya-gatya :D

mit csinálhatott???

2010. ápr. 13. 18:14

Na, végre, Bittibetti, te is hozol valami házi kivitelezésű viccet:)


Én a lelepleződés miatt nem írom ide a legutóbbi baromságot, mert az még engem is minősítene:S

161. d0860dee94 (válaszként erre: 159. - Fanny30)
2010. ápr. 8. 10:09

valami hasonló "fajta" :)


végül is ő megcsinálja a dolgokat, csak a rohanással a minőségi munka néha elmarad....és ilyen vicces dolgok sülnek ki belőle, hogy +12fokban megúsztatja magát a kis aknában, mert beszorul és ömlik a pofijába a víz :D :D :D

160. fanny30
2010. ápr. 6. 22:30
párod:)
159. fanny30
2010. ápr. 6. 22:30
akkor a Te párpod is olyan mint az enyém:( bármihez nyúl újra kell csinálni és még rosszabb lesz mint azelőtt! hihetetlen!komolyan inkább Én csinálok meg bármit is mint neki szóljak!jobban járok:)
2010. ápr. 6. 18:36
sehol senki?!
157. d0860dee94 (válaszként erre: 156. - D0860dee94)
2010. ápr. 6. 11:43

nekifeszült, beékelte magát a picinyke aknába és szétkapta a cuccot...

majd hogy haladjon a dolog, igyekezett összerakni, de a hatalmas igyekezet közepette elfelejtette visszarakni a tömítést.


megkért, hogy kapcsoljam be a hidrofort és majd ő a csapnál ellenőrzi a munkáját....

beékelődve az aknába, a cső fölé hajolva a hülye kinyitotta a csapot és a jéghideg víz a kapcsolódásnál szétnyomta a 2 műanyagot egymástól és pofánlocsolta a drágát.

elzárni nem tudta a nyomás alatt lévő csapot és kiabált, hogy segítség....


:D


Beszorult az aknába, mint kiderült és a hideg víztől felfrissülten torka szakadtából ordított, hogy segítség....


(vizuális típusok előnyben)


Mikor én ezt megláttam, fetrengtem a röhögéstől és összeszorított lábakkal "futottam" a hidroforház felé, hogy a szobatisztaságomat megőrizzem....

Leállítottam a rendszert, párom meg kikászálódott a pindurka aknából hót vizesen és a gyerekkel úgy röhögtünk, hogy könnyünk csorgott :D

2010. ápr. 6. 11:34

mikor máskor, mint április elsején volt itthon egy hatalmas sztori :)


Párom nekiállt du. meló után az 1méter mély, 80centi széles és 80cm hosszú aknában vízvezetéket szerelni... mert a cső a csatlakozásnál a fagyokkal tán szétment és csöpögött... De hozzá kell tenni, hogy a csepegés még egy kiadós tócsát sem eredményezett...de a páromat még ez is zavarta...

2010. ápr. 6. 11:30

kicsit felélesztem ezt a fórumot....

asszem itt az ideje :)

154. 91c6d1c846 (válaszként erre: 152. - C18daf3b85)
2009. nov. 11. 12:56
Ez mi akar lenni?? Ez hogy lehet? Ilyen tényleg volt?
2009. okt. 28. 16:37
Leginkább érdekes. Mi ez? Hol találtad?
2009. okt. 28. 14:32

[link]


Hát, nem tudom, szerintem ez nem vicces :D

151. d0860dee94 (válaszként erre: 150. - B2076ec79b)
2009. okt. 2. 17:08
hajrá :)
2009. szept. 3. 14:40

Uh, könnyesre röhögtem magam :DD

Jó lenne feléleszteni a topicot :))

149. 43287dec91 (válaszként erre: 148. - Spatifillum)
2009. márc. 24. 15:07

most így kapásból nem jut eszembe semmi, de majd gondolkodom!

addig is ha jól akarsz szórakozni olvass vissza, megéri, időnként nyeríteni fogsz...:o))))mint én...

2009. márc. 24. 13:19

Akkor most te vagy a soron következő:)

Biztosan neked is van valami hasonló történeted.

147. 43287dec91 (válaszként erre: 146. - Spatifillum)
2009. márc. 24. 12:53
vicces lehetett....:o)))
2009. márc. 24. 10:23

Üsse kavics , több is veszett Mohácsnál, leírom...de kínos volt!

Soha nem szerettem semmiféle ceremóniát, mindezek ellenére a rokonom engem választott koszorúslánynak:S

Szerintem csak a szülők eszelhették ki ezt a merényletet ellenem! Állítólag udvariatlanság az ilyen kérést visszautasítani. Nem ellenkeztem.

Eljött az esküvő napja...és a fényképezés!!!!

Majd infarktust kaptam, mikor megpillantottam a "párom":S Külsőm: filigrán, akkor 42 kg körül.

A pasi: legalább 100 kg-os mackós, magas nagydarab, csupa szőr,fekete szemüveggel.

Sokáig tartott a fotózás, fel is tűnt nekem a műteremben, hogy 3-4 fotós cirkál körülöttünk, legtöbbször "elfordulva". Aztán az egyik,-alig türtőztetve a röhögést-megszólalt:-Közelítsék már meg egymást, legalább, hogy 1 képre ráférjenek!

Elég árulkodóak lettek a "képek": én, mint egy üveg ecetes uborka, mellettem egy bulldog képű fazon (bocs), meredünk a semmibe, jókora távolságban egymástól:DDDD

Igyekeztem össszetépkedni, de mindig felbukkant időnként egy-egy "alattomban".

2009. márc. 23. 14:23

Eszembe jutott egy. A férjemmel történt 10 évvel ezelőtt amikor épp hogy csak letette a jogsit és alig értett az autókhoz.

Aznap kezdett egy cégnél, céges autót kapott valami pöpec márkájút. Elment tankolni, ahol megkérdezte a benzinkutas:

- 1.7-es?

Mire a férjem:

- ÓÓÓÓ nem már több hónapos azt hiszem...(mármint az autó)

144. d0860dee94 (válaszként erre: 141. - 43287dec91)
2009. márc. 23. 14:07

én is...


de ha hallok vmit jövök :)

143. 43287dec91 (válaszként erre: 142. - Kicsikehercegno)
2009. márc. 22. 21:49
jaj tényleg, az is remek volt...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook