Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vette már igénybe valaki a Spar webshopot? fórum

Vette már igénybe valaki a Spar webshopot? (beszélgetős fórum)

14. Guruljka (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
nov. 30. 12:43

Jó, hogy szóba került. Végre már elérhető itt is, legalább a Tesco doboz.

De azt is örömmel látom, hogy a karanténban levőkre más szabályok vonatkoznak, így is segítik az ellátást.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Csicsi25)
nov. 30. 11:20
Megtaláltam, beírtam. És hoznak ide is! Köszönöm szépen! :)
12. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 10:26
Szerintem keress rá irányítószám szerint és megtudod, hogy oda szállítanak-e.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
nov. 30. 10:24
Köszi szépen! Mondjuk én egy kis közsségben lakom, Siófoktól 25 km-re.
10. Csicsi25 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 10:16
Nem, én Pécsről rendelek. Szerintem amelyik városban van Tesco, ott kiszállítás is, de böngészd át az oldalukat. Az oldal alján van olyan, hogy "Hol elérhető szolgáltatásunk". Irányítószám alapján megmondja.
nov. 30. 10:07
Most olvasom, hogy csak Bp. és környékén lehet igénybe venni. A Tescót is?
nov. 30. 10:03

Jobban jársz, ha a Tescótól rendelsz. A Spartól még nekem sosem sikerült, viszont a Tescótól heti szinten rendelek május óta. Nem tudom, más városban hogy van, de nálunk már másnapra is lehet idősávot foglalni 699-1099 forintos kiszállítási díjért attól függően, melyik idősávban kéred. Én nagyon meg vagyok elégedve velük, jó szívvel ajánlom mindenkinek.

[link]

nov. 30. 10:02
Köszönöm Nektek! Hát, nem gondoltam, hogy ennyit kell várni esetleg...
6. globus (válaszként erre: 5. - Andi6020)
nov. 30. 09:52
Én is ezt néztem. Még sosem rendeltem házhoz, a kenyérre napokig kell várni? Melyik üzletlánc szállít gyorsabban?
nov. 30. 09:44

Amúgy nálunk dec 5 az első szabad időpont. 1199 Ft-ért. Vasárnap is ennyi.

Hétköznap, ha lenne hely, 699-1099 ig van az ár. Hétfőn 699, kedden 799, szerdán 899, csütörtökön 999, pénteken 1099 Ft.

nov. 30. 09:35
Ezt meg tudod nézni a weboldalon... Bepakolod a cuccokat a kosárba, és végignyomkodod a megrendelést, egy ponton ki fogja írni ezeket hogy mennyibe kerül és mikorra kérheted, még mielőtt ki kellene fizetni. A házhozszállítás díja az tutira függ attól hogy mit rendelsz és mennyit, szóval azt nem fogják tudni megmondani neked, ki kell próbálni.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 09:33

A házhozszállítás díjáról az online shop felületén, illetve a megrendelés során a kiszállítási idő (idősáv) megadásakor tájékozódhatsz.

A szállítási idő az adott üzlet leterheltségétől függ.

Ez amúgy guglival sikerült kb 3 mp alatt.

nov. 30. 09:31
Esetleg ha odatelefonál?
nov. 30. 09:19
Karanténba kerültünk, és láttam a Spar webshop reklámját, többször is. Többnyire ott vásárlunk, és gondoltam, megpróbálom most online. Arra lennék kíváncsi, mennyi a szállítási költség, mennyi idő múlva hozzák ki a megrendelt árut. Köszi!

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook