Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki vette már igénybe a Babaprojekt weboldal szolgáltatásait? fórum

Valaki vette már igénybe a Babaprojekt weboldal szolgáltatásait? (beszélgetős fórum)


12. d20c30cb4c (válaszként erre: 11. - Lujza87)
2014. okt. 14. 11:11
Úgy értem, hogy kellene egy olyan orvos, nőgyógyászra gondolok, akinek megvannak a kapcsolatai olyan szakemberek felé, akikben ő is megbízik. Nehéz olyan dokit találni, de én pl. egy orvoshoz járok azóta, és neki mindenfelé vannak kapcsolatai, amikor vizsgálatokra volt szükség, és sokat elintézett nekem TB alapon. Szóval legyen egy orvosod, akiben maradéktalanul megbízol és jók a szakmai referenciái. Itt is beírod mondjuk egy orvos nevét a google-ba, már is rengeteg véleményt olvashatsz a munkásságukról. Szóval nem elegendőek sajnos a magánredelők kivizsgálásai, ez tapasztalat...
11. Lujza87 (válaszként erre: 10. - D20c30cb4c)
2014. okt. 14. 10:56

Gratulálok a babához! :)

Hogy érted azt hogy magánorvos? Eddig a vizsgálatokra mindig magánrendelésre mentem,ott hagytam egy csomó pénzt.

10. d20c30cb4c (válaszként erre: 9. - Lujza87)
2014. okt. 14. 10:08
Ha TB alapon voltál, akkor ezt egy kis clostyval el szokták intézni.... Szóval én még mindig azt mondom keress fel egy magánorvost. Nekem is sok gondom volt és gondolhatod, hogy tanítói fizuból elég nehézkes volt fizetni, de megérte, a baba itt van a pocakomban 2 év után.
9. Lujza87 (válaszként erre: 6. - 2bca47abb6)
2014. okt. 14. 08:40
Voltam már endokrinológusnál is, el is küldött vérvételre,ott mindent néztek, és ő sem mondott semmit, nincs inzulinrezisztenciám, minden érték jó kivéve a progeszteron de az meg ugye a peteérés hiánya miatt nem termelődik.
2014. okt. 14. 04:52
Én is pco-s vagyok, ir, pajzsmirigy alulműködés. Nem tudom, írhatok-e neveket, nekem ők segítettek: Dr. Breyer Helga (cukor és tsh rendbetétele), ez még nem hozott eredményt. Aztán szigorú diéta mellett progeszteron/closti kombo Dr. Toldi Lászlónál, folyamatos női hormon/tsh/inzulinszint ellenőrzés. Így összesen kb. 4 év kellett a terhességhez, de rögtön ketten jönnek! :-D 35 h kismama
7. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Lujza87)
2014. okt. 13. 16:47

Mondjuk egy normális endokrinológushoz. Én is pco-s és még ir-s is vagyok.

2 év után spontán estem teherbe,ráadásul mikor lejárt a 2 év próbálkozás, hogy hátha jön az magától is, amit magamnak adtam a fogamzásgátló után.Pont elmentünk ismét dokihoz, megjöttek az eredmények rá 4 napra, és nem várt előtt 4 nappal pozitívat teszteltem. Ne add fel, keress egy jó orvost.

12+4 hetes vagyok most :)

6. 2bca47abb6 (válaszként erre: 4. - Lujza87)
2014. okt. 13. 14:50
Szerintem keres fel egy endokrinólogust minden képpen és az majd elküld minden féle vv-re.
5. d20c30cb4c (válaszként erre: 4. - Lujza87)
2014. okt. 13. 12:34
Ezen csak egy normális magánorvos fog segíteni, aki veszi a fáradtságot és beutal különböző ciklus napokon vérvételre és átnéz tüzetesen mindent.
4. Lujza87 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2014. okt. 13. 12:27
Hát nem tudom, hogy erre tudjátok-e a választ,PCO-m van és kaptam már Clostis kezelést de nem segített. A második hónapban kaptam mellé Estrofem tablettát és azóta meg sem jön normálisan csak barnázás van. Amikor elmentem vele dokihoz felírta a Duphastont attól meg is jött, de most megint a barnázásnál tartok. Nagyon rossz így, és nem is tudom hova forduljak segítségért.
2014. okt. 13. 11:58
kérdezz itt , a Hoxán, ingyenes és mindenre tudjuk a választ! :)
2014. okt. 13. 11:53
Egyszerűbb egy normális orvost felkeresned minden kérdéseddel, mint egy személytelen honlapon pénzért tanácsot kérni.. ?
2014. okt. 13. 11:45
Láttam hogy van lehetőség online kérdőívet kitölteni és ha szeretnél személyre szóló tanácsadást kérni akkor azt is lehet, csak utalni kell a pénzt. Ez tényleg így működik nem átverés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook