Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Igénybe vetted már lakberendező segítségét? fórum

Igénybe vetted már lakberendező segítségét? (tudásbázis kérdés)


2021. júl. 3. 07:46
Dehogy is!!! Még csak az kéne!!!🤠
2021. ápr. 24. 20:27
Nem. De a házunkat belsőépítés tervezte, a mostani lakásunkban már csak korrigálta a saját terveimet. Őszintén szólva nem is biztos, hogy pontosan tudom, mit csinál egy lakberendező 🤗
2021. ápr. 24. 14:44
Szívesen igénybe venném.
2021. ápr. 24. 14:25
Nem, nem hiszem hogy jobb izlése lenne, mint nekem és a családtagjaimnak.
2021. ápr. 24. 14:10
Másik közösségi oldalon az f-el kezdődik benne vagyok nagyon sok lakberendezői csoportban. Rengeteg ötleteket lehet meríteni, és nagyon sok hasonló alapterületű, és kinézetű lakást látni, gyönyörűen berendezve. Inspirálóak, az biztos.
6. Bless the child (válaszként erre: 5. - Alondadalon)
2021. ápr. 24. 14:08
Vannak appok, ahol tudsz látványtervet csinálni
2021. ápr. 24. 09:43
Saját elképzelésem nekem is van, amit jó lenne egy látványterven keresztül is látni.
2021. ápr. 24. 07:16
Nem, meg van a saját elképzelésem
2021. ápr. 24. 00:22

Laktam már néhány helyen, de mindig magamnak terveztem. Ebben nem szeretem a "konyhakész", mások által elém tett dolgokat. Egyrészt egy lakberendező sosem fog olyan mélyen megismerni, hogy cca. 10 évre berendezzen nekem egy lakást, csak az éppen akkori énemet, hangulataimat.

Másrészt én szeretem belakni a lakást.

A bútorok elrendezését méretarányos megtervezem a szokásaimnak és a célszerűségnek megfelelően, a többi meg majd alakul.

2021. ápr. 24. 00:05
Nem. Én úgy vagyok vele, hogy egy lakást tükrözzön az ember személyisége, a személyes tárgyai, emlékei, a saját ízlése. Szeretem nézegetni a nagyon minimalista, letisztult lakásokat mondjuk egy katalógusban de számomra abban nincsen élet! Amikor hazajövök és bármi amire ránézek, tele van emlékkel. A közösen feltett képek a falon, amin szétröhögtük magunkat, a közösen összeszerelt bútorok amiken fél napig idegeskedtünk, de akkor is megcsinàltuk...érted? Nekem ne nyúljon ezekhez egy lakberendező, horror áron és ne legyen az otthonom tucatlakâs fehérrel és szürkèvel. 🙂
2021. ápr. 23. 22:43

ha igen, megérte? Nem bántad meg?

Milyen négyzetméter áron dolgozott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook