Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


83. Tóth Vica (válaszként erre: 80. - Erro17)
2009. máj. 30. 18:29

Sajnálom, hogy rossz a szponzorod. Én is dobozt vettem, de abból már semmi nincs.

Lehet, hogy szponzort kéne váltanod???

Jársz előadásokra, rendezvényekre? Ott nagyon sokat lehet tanulni,ötleteket kapni.

2009. máj. 30. 14:36
Mondjuk én 100%-ban ki tudnék használni egy dobozt szerintem, főleg, hogy nem romlik a minősége. Lehet veszek egyet :)
2009. máj. 30. 14:35
Vannak olyan szponzorok akik úgy dolgoznak, hogy csak "dobozost" gyűjtenek...de nincs ezzel sem baj, ha ezt felvállalják, és eszerint cselekednek, és segítenek, de veled ezek szerint erro17 nem így történt...mármint a későbbi segítség adás nem maradt meg.
80. erro17 (válaszként erre: 70. - Tóth Vica)
2009. máj. 29. 21:39
mert azt mondták,hogy vegyem meg!!!!vegyem meg,ami kell használjam,a többit eladjuk,segítenek kiárulni a dobozt.ami nekem kellett beszedtem,magamra kentem,de nem segítettek kiárulni,a családi bemutatókból nem volt olyan rendelés amit a dodozból lehetett volna kivenni.szeretem magam,de annyira nem,hogy 100 ezret magamra költsek:(
2009. máj. 29. 18:59
Süsüke akkor agyon sajnálom, hogy nem jött össze, esetleg orvosi injekcióval próbálkoztatok?
2009. máj. 29. 15:30

Sziasztok!


Eladnám az flp-s Forever Lite ultra vanilia shake-t.

Ha valakit érdekel keressen priviben.

77. 54246605c4 (válaszként erre: 76. - Smiley-Dee)
2009. máj. 29. 11:07
orvos látott már mindkettőnket. Igen, a MAcát mindketten szedtük:)
2009. máj. 29. 10:05

Macát te is és a párod is szedte ugye?

Orvos látott már?

esetleg arra nem gondoltatok, hogy egyiktötőkkel baj van? sajnos néha az orvosok sem tudnak segíteni...azthiszem én elmentem volna orvoshoz egy hónap után...és ha nem talál sterilitást akkor folytattam volna...

2009. máj. 29. 08:32
Multi Maca, a gél, a C-vitamin, a méhpempő, royal jelly, B12 vitamin, és még valami, ami nem jut eszembe...
74. 54246605c4 (válaszként erre: 73. - Smiley-Dee)
2009. máj. 29. 08:30
Igen, minden ilyen megtörtént, havi szinten több, mint 50 000 Ft ment el ezekre a dolgokra egy hónapban, mindezt 3 hónap alatt. Sokat vártam tőle, de nem segített. Én bevallom, csalódtam:-(
2009. máj. 29. 07:57

Süsüke, biztos úgy és olyan dózisban szedted a babához ahogy azt mondták neked? Tájékoztattak róla például, hogy van ingyenes telefonos orvosi tanácsadás? Ha őket felhívtad volna biztos elmondták volna, hogy mit hogyan szedj...

Megkérdezhetem, mint szedtél a baba összehozásához? És a párod? Mert én még olyat nem nagyon láttam, ahol ne jött volna össze, megfelelő kezelés mellett, meg olyat sem nagyon láttam akinek csak valamelyest segítettek a termékek, megmondom őszintén azok az emberek nem a számukra előírt dózisban szedik (pl. sporolás céljából) nem érnek el semmilyen hatást és a termék rossz hírét keltik...én ezért vevőgondozom a vásárlóimat, és biztos lehetsz benne, hogy használ nekik...meg a szüleim vásárlóinak is 12 éve, akik úgyanígy tesznek...ez a normális...nem hagyjuk magára a fogyasztót!

2009. máj. 28. 22:53

Sziasztok!

Én sokfélét szedtem, próbáltam, sokat nem segítettek, mert a baba csak nem jött össze tőle, de a vérképemen javítottak valamicskét. Csak ennyi pénzért ezt az eredményt keveselltem...

2009. máj. 28. 22:52

Nyuca! Te pedig tényleg példa értékű életet élsz az biztos! Csak sajnos már ez sem elég...a mai paprikában már nem találnák fel a c-vitamint...nem FLP-s vélemény, orvosi kutatás eredménye, továbbá az is, hogy a pasiknak annyi % az esélyük a prosztata daganatra és rákra ahány évesek...napi 8 kiló paradicsomot kéne ennyiük a mai paradicsomokból, ha termelői ha nem, ahhoz,hogy elég likopin legyen a szervezetükbe és ezt ki tudják küszöbölni...most még 639 ft a paradicsom kilója nagybevásárló helyeken...azthiszem olcsóbb a Pro6 nevű termékünk, mely már gyógyhatású készítménnyé van nyilvánítva...

És azt például tudtad, hogy e-vizaminnal mennyi daganatot,rákoselváltozást és megannyi mást lehet megelőzni?

Vagy a szabadgyökökről halottál? Tudod ezeket meg kéne kötni antioxidánsokkal, ahhoz,hogy hosszú életet éljünk...ehhez viszont magas ORAC értékű gyümölcsöket kell enni, na most nálunk a banán és különböző bogyós gyömölcsök vannak ezekből, kb 700-as értékkel, viszont a forevernek van a Pomesteen nevű itala melyben a hétlegmagasabb értékű gyümi van, pl. mangosztán 24.000 ponttal...

És az, hogy kosher, iszlám, aloe nemzetközi tanács, állatkísérletmentesség, és magyarországon a magyar természet gyógyászok szövetségének pecsétje, + két termék gyógyhatású azthiszem mindent elárul...az egyetlen termékcsalád ahol minden egyes darab ezeket megkapta, szóval a világ legtisztább és természetesebb anyaga...

És az, hogy drága? Ki mi a drága...én egy napot hiányoztam a munkahelyemről, -1.000 ft arra a hónapra, pedig 75% még a betegállomány, és teszem hozzá nem minimálbéres vagyok, akkor5 nap 5.000 ft...az új törvények szerint meg majd 60% lesz, könnyű kiszámolni, hogy akkor inkább veszek egy jó terméket egy hónapban...

A Bee pollen még 5000 sincs,már nem tudom ki írta, most rendeltem, azthiszem 3500-ért :)

70. Tóth Vica (válaszként erre: 68. - Erro17)
2009. máj. 28. 19:20

Eygetértek az elöttem szólóval. Nem értem, hogy miért verted magad tartozásba???

Ha nem tudtad eladni, akkor minek vetted neg???

2009. máj. 28. 14:52
Rosszak voltak a szponzoraid erro17 és valamit te sem csináltál jól, ha egy év alatt nem értél el eredményt...
68. erro17
2009. máj. 21. 00:03
én azért vettem meg,mert a szponzoraim azt mondták,hogy meg kell vennem...1 évig foglalkoztam az flp-vel,enyi idő alatt nem értem el semmit a tartozásokon kívül.lelkiismeretesen időt,pénzt,energiát nem kímélve mindent megtettem a sikerért,de nem jutottam sehová.és most szabadulnék a megmaradt termékektől,mert nekem is kellene a pénz...
67. Tóth Vica (válaszként erre: 66. - Flp89)
2009. máj. 17. 09:45

Termék információ és tapasztalat nélkül nem tudod eladni a termékeket, és az Flp nem csak hálozatépitésről szól.

A termékeket használni kell, mert csak saját tapasztalat útján tudod elmondani, hogy miért jó, és miért érdemes belépni.

Beszélj a szponzoroddal, neki segiteni kell.

66. flp89
2009. máj. 16. 17:12

Üdv!

Én azért adnám el mert nem elsősorban a termékek érdekelnek hanem a hálozatépítéssel akarok foglalkozni! Kipróbálnám én hogy milyen hatása van az egyes termékeknek de most jelen pillanatban szükségem lenne a pénzre!

Úgyhogy ha érdekel egy combo pack mondjuk 95000Ft-ért akkor írjatok bátran!(az ár még kismértékben alkuképes)

65. Tóth Vica (válaszként erre: 63. - Erro17)
2009. máj. 16. 11:29
Szerintem azért, mert nem tudjátok mire kell használni. Nem kaptatok elég tájékoztatást, Csak azt nem értem , akkor minek vettétek meg????
64. ALANA
2009. máj. 15. 09:48

Sziasztok ! szedte valaki a nutri lean tabléttát?

Van tapasztalatotok vele?

63. erro17
2009. máj. 15. 09:14
na szép!egyre többen vagyunk,akik szabadulnának az flp-s dolgoktól!vajon miért....!!????!! :)
62. flp89
2009. máj. 12. 16:04

Üdv!

Eladnám frissen vásárolt touch of forever combo packomat a nagykerárnál lényegesen olcsóbban 20-25ezerrel kevesebbért! Az ár alkuképes! Írj ha érdekel!

61. donpalesz (válaszként erre: 59. - Tóth Vica)
2009. máj. 9. 22:33
Üdv, melyik termékük használt gerincsérv ellen? Uis egyik ismerősöm is gerincsérvvel bajlódik, de az orvosok csak végszükség esetén műtenék meg, addig csak fájdalomcsillapítókkal kezelik.
60. erro17
2009. ápr. 25. 09:05

hello mindenki!

szabadulnék felbontatlan flp-s termékeimtől :)(olcsóbban) ...

2009. ápr. 23. 19:04

Szerintem mindenki arra esküszik ami neki bevállt.

Nyuca gratulálok neked, amiért nincs szükdséged másra, csak arra amit leirtál.De vannak dolgok amiket nem lehetne másképp kezelni mint gyógyszerrel, és az FLPs termékekek használatával kilehet váltani a gyógyszereket.A férjemnek gerincsérve volt tavaly előtt nyáron, és az FLP használatával rendbe jött,és nem kell 2 havonta injekció kurára járnia.DRágának drága, de nem mindegy hogy mit viszel be a szervezetedbe, ha beteg vagy, illteve megelöznéd a betegséget.

58. 893032e129 (válaszként erre: 57. - Helenhadsell)
2009. ápr. 23. 15:09

Nagyon kedves vagy, hogy egyetértesz velem. :)

Persze én nem mondom, hogy ezt kell csinálni, csak elmondtam, hogy én ezt csinálom. Nekem bejött. Persze, ha lesz vmi problémám, mondjuk magas vérnyomás vagy magas koleszterin, vagy allergia (mert előjöhet bármikor)vagy fogínyvérzés, akkor valószínűleg először valami természetes gyógymódot fogok keresni, pl FLP-t. :)

57. helenhadsell (válaszként erre: 56. - 893032e129)
2009. ápr. 23. 10:07
és mennyire irigylésre mélto az életed! Gratu
56. 893032e129 (válaszként erre: 54. - Pgyuf)
2009. ápr. 23. 08:15

Hát, az a helyzet, hogy nincsenek olyan problémáim, mint neked és a családban sem. Szóval nem vérzik az ínyem és valamikor egyszer általános iskolában emlékszem, hogy volt aftám. Nem vagyok allergiás, se pollenre se tejtermékre se másra.

Azt, hogy mit csinál az apósod a kertben az az ő dolga, azért nem mindenki teszi ezt. Ahonnan én szerzem be a gyümit, zöldséget, az tuti hely, ismerem a telket és évek óta a termelőt is. Néha kukacos az alma, az igaz, de legalább lehet nyugodt szívvel enni akár a fáról is. Lehet, hogy neked szükséged van az flp-re, de valahogy nekem bevállt az eddig a módszerem.

Nagymamám szokott készíteni gyógyteákat (csalán, körömvirág, hársfa,kamilla,stb) Ezek valahogy mindig segítenek és tapasztalat szerint többet használtak, mit a gélek. Próbáltam egyszer-kétszer azokat is. Hát kicsit csalódtam, ennyi. Bajom nem lett tőle, de igazából nincs min változtatni.4

Valamitől nem vagyunk betegesek, ez tény.

És igen, ebben rejlik a titok: Nem voltunk allergiások. Mert valahogy megelőztük és nem hinném, hogy csak a szerencse miatt.

Persze nem lehet minden környezeti hatást kiküszöbölni, nyílván, mert lélegzünk, élünk, de törekedni kell rá. És van egy rossz hírem számodra, te sem tudsz mindent kiküszöbölni, még az FLP-vel sem.

Én a saját módszeremmel teszem ezt és bejött.

Sokat járunk a gyerekekkel az erdőbe kirándulgatni, sokszor iszunk forrásvizet. Na most gondolom, felszisszentél. Hát, nem lett tőle még bajunk.

Télen gondolom főleg a nyáron és ősszel bevitt vitaminokból gazdálkodik a szervezetünk, meg a pincébe eltett almákból és zöldségekből. A husit és a halat sem a boltban vesszük. Nem tudom, mi van velünk, de egyszerűen nem voltunk influenzásak sem évek óta, pedig járvány az volt.

Na, mindegy, csak a saját véleményemet mondtam eL.

Mindenkinek más jön be.

55. helenhadsell (válaszként erre: 48. - 893032e129)
2009. ápr. 23. 01:17
és milyen igazad van ......
54. pgyuf (válaszként erre: 43. - 893032e129)
2009. ápr. 23. 00:07

Nyuca!


"...az FLP-s termékek és ráadásul baromi drágák..."

Ez sem igaz!!!

A Bee Pollen 100 darabja 100 napra 5000 Ft körül van. 2 éve, amikor még a kórházi "szettel" értem el hatást, akkor havi ennyibe került. Ráadásul az orrspré több évi használatától oda a szaglásom, az inhaláló szterodot tartalmazott stb. Látszik, hogy nem voltatok allergiások.

Aztán ott a Gelly krém, ami az aranyértől a szúnyogcsípésig mindenre jó. 3000 Ft körül van az ára és az egész családnak elég 2-3 hónapra. A fogkrém csak egy hónapig elég és tényleg kijön az árából vagy 4-5 hagyományos (fluorid = patkányméreg, világháborús idegméreg) remekmű, de valahogy az alloéstől nincs ínyvérzésem és az aftáim is megszüntek.

Egyszerűen hihetetlen pozitív események történtek velem már vagy másfél éve, és csak egy szokáson változtattam azóta. Alloe Vera, FLP és termékei.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook