Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


53. pgyuf (válaszként erre: 48. - 893032e129)
2009. ápr. 22. 23:40

Nyuca!


Megdöbbent az egyoldalú nézőpontod. Attól, hogy nem fogyasztjátok a divatos hülyeségeket még jut méreg és idegen anyag a szervezetetekbe. A piaci zöldség a nénikétől ne nyugtasson meg, mert a néni bácsija tuti, hogy permetezi serényen otthon, amit te szépen megeszel. Amióta látom, hogy apósom hogyan "gondozza" kis kertjét, nincs kedvem a gyümölcseiből enni. És még ezer példa, amit a legjobb szándékkal sem tudsz kiküszöbölni.

Én személy szerint is nagyon egészségesen élek, de sajnos gyermekkoromban több olyan káros hatás ért, amiről nem tudhattam pl. Tejtermékek fogyasztása. Amitől allergiás lettem. Ezért nem elég ha már évtizedek óta figyelek magamra, hanem szükségem van pl. a Bee Pollenre, hogy ne jelentkezzenek a tünetek. Hálát adok az égnek, illetve az FLP-nek ezért, mert előtte semmi sem segített mellékhatás nélkül.

A szezonális ételek maga idejében való fogyasztása ésszerű, de télen és tavasszal elégtelen lehet. A sok aszalt gyümölcs, vagy a befőttek rossz hatással vannak a szervezet PH értékére. Ennek is érdemes utána nézni! A sok ásványvíz fogyasztása vese problémákat okozhat, de a csapvíz minősége sok helyen nem elég jó.

Mindenesetre a 100%-os bölcsességgel nem lehet meghatározni az egészséges táplálkozás módszerét. Vegyíteni kell.

52. 6eead9eb79 (válaszként erre: 51. - Erro17)
2009. ápr. 22. 20:11
ja értem, bocsika
51. erro17 (válaszként erre: 47. - 6eead9eb79)
2009. ápr. 22. 19:51
mert vettem egy touch dobozt,és amire szükség volt kivettem,eladtam,de ezeket nem fogom beszedni...és nem akarom hogy itt álljon.
50. 893032e129 (válaszként erre: 49. - D58b988bee)
2009. ápr. 22. 14:59
Mit értesz azon, hogy bevált? Azóta nem vagy beteg?
2009. ápr. 22. 14:46
Nekem a natur aloe gél vált be lassan 2 éve iszom.
48. 893032e129 (válaszként erre: 44. - Tóth Vica)
2009. ápr. 22. 14:29

A családomnak és nekem valahogy mégis sikerül bevinni a vitaminokat FLP nélkül is. Évek óta nem voltunk betegek sem én, sem a párom, sem a 3 gyerekünk. Max egy kis nátha, de azt is kezeltük antibiotikum nélkül, kis forró citromos mézes tea, kamillatea és kész.

Nem iszunk kólát,üdítőket, nem járunk a McD. -ba, nem eszünk chipset, ásványvizet iszunk, max nagymami szörpjét, házi lekvárt. És mindent a maga idejében eszünk, mint gyerekkoromban. Pl: nem eszünk télen paradicsomot,paprikát,stb mert akkor tuti nem egészséges csak akkor, amikor érik normálisan és azt is csak a nénikétől, bácsikától vesszük a piacon, nem a nagy zöldségestől. És még sorolhatnám...

47. 6eead9eb79 (válaszként erre: 46. - Erro17)
2009. ápr. 22. 13:34
miért nem fogyasztod el őket????,ha már megvetted,ne szórd el őket,kár értük.
46. erro17
2009. ápr. 22. 08:26

hello

pomesteen,zöldség tabletta,kids,pollen tabletta,garcinia felbontatlan termékeimtől szabadulnék:)

45. 6eead9eb79 (válaszként erre: 44. - Tóth Vica)
2009. ápr. 21. 21:05
pontosan egyetértek veled.ma már semmi nem olyan mint 10 évvel ezelőtt.
44. Tóth Vica (válaszként erre: 43. - 893032e129)
2009. ápr. 21. 21:03

Szia!


Tudod csak az probléma, hogy a változatos étrendet nem tudod ugy megoldani, hogy ne legyen vegyszermentes, tartositószer-nélküli. Ezek a termékek pont azokat a vitaminokat pótolják, amit nem tudsz bevinni a szervezetedbe, és nem müanyag.

2009. ápr. 21. 20:09

Nekem nem használtak, csalódtam bennük. Szerintem túl vannak tupírozva ezek az FLP-s termékek és ráadásul baromi drágák. De ha belegondoltok, nem hiszem, hogy egyetlen növény hatásos lehet mindenre.

Mindig van vmi divatos termék, ami "mindenre jó", a Svéd csepp, a Béres csepp, anno a vietnámi balzsam, a Sunrider-es termékek és még sorolhatnám. Nem hiszek a táplálékkiegészítőkben, én az egészséges, változatos étrendben hiszek.

2009. ápr. 20. 09:25

Szerintem elkerülte a figyelmüket...

Eldöntöttem, nem adom oda! Nem ér annyit, hogy a végén még attól legyen rosszul a kicsi!

Csak gáz, hogy egy teli flakon megy a kukába...

2009. ápr. 20. 08:26
őket nem világosították fel arról,hogy felbontás után hűtőben kell tartani????de a dobozon is rajta van.
40. 6eead9eb79 (válaszként erre: 39. - Toncsimimi)
2009. ápr. 20. 08:23
az a baj,hogy ez egy bio zöldség lé,és felbontás után hűtőben kell tartani,mert megcsicsed,hát én személyszerint nem adnám oda nekik.
2009. ápr. 20. 08:08

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi. 1 hónapja Aloe gélt iszik a kislányom, az oviban az egyik anyuka felajánlotta, hogy a barackos gélt, amit nem rég vett a gyermekeinek, szívesen nekünk adja, mert nem isszák, nem ízlik nekik és úgy is csak kidobná. Egy hónapja megbontották és szoba hőmérsékleten tárolták!

Én elfogadtam és egyből hűtőbe tettem, de nem merem odaadni a kislányomnak. Szerintetek jó még?

2009. ápr. 19. 13:47
Én az FLP-nek köszönhetem, hogy útban van a bébink... Bár sokan azt mondják, hogy 27 évesen, 3/4 év próbálkozás még nem bizonyíték, hogy nem "magától" jött...
37. Sirga
2009. ápr. 19. 13:25
Nem próbáltam sokat - 2-3 félét. Semmi hatást nem tapasztaltam. :(
2009. márc. 31. 10:43
Termékek java része nagyon jó. Testhigiéniás termékek többségében súlyos egészségkárosító hatású összetevők találhatók. Nézz utána!
35. pgyuf
2009. márc. 19. 22:58
Elnézést! Balaton-átúszás. Révfülöp-Balatonboglár.
34. pgyuf
2009. márc. 19. 22:52
Ja, idén megcéloztam a régi vágyamat, körülbiciklizni a Balatont egy nap alatt. De csak azután, hogy az öbölátúszáson túlvagyok =;-)
33. pgyuf
2009. márc. 19. 22:50

Még annyit elfelejtettem, hogy ismerős ajánlotta a terméket. Ők egészségklinikájukon használják, rengeteg tapasztalattal. Amikor azt mondta, hogy ezekkel elmúlik az allergiám, javulnak az ízületeim és újra rendesen tudok mozogni, akkor majdnem elhajtottam.

Azóta is csodálkoznak a tüdőgondozóban, hogy hova tünetem. Már második februárban nem jelentkeztem a mappányi (allergia) receptemért. De még csak gyógyszert sem kellett felíratnom egyszer sem. Nem pusztítom magam szteroidos inhalálókkal, antibiotikumokkal stb. Az orrspré az évek alatt tönkretette a szaglásomat. Mellékhatás. Én már ha lehet nem kérek belőlük.


Ami igazán felháborít, hogy ezt nem támogatja az OEP, sem az egészségpénztárak. Pedig természetes szerekkel hihetetlen eredmények érhetők el.

32. pgyuf
2009. márc. 19. 22:40

Én is csak jót tudok mondani. 20 éve szenvedtem az allergiától, az asztmától, a tünetek összes jellemzőivel. Kész hadsereggel jártam egész nap. Inhaláló(k!), orr-spré, gyógyszer, szemcsepp.

Ma már csak reggele egy szemet veszek be a Bee Pollenből és semmi bajom a durva augusztust kivéve. De ekkor is van természetes segítség. Még említhetném, hogy amikor egy éve elkezdtem szedni a termékeiket gyenge volt az immunrendszerem, már a haematológiára jártam. Aztán azóta is rendre elkerülnek a betegségek, megszűntek ezeréves betegségeim (pl. afta). Ami nem (illetve bajosan) gyógyítható pl. aranyér, izületi problémák, azok kordában vannak. De említhetném az univerzális "zöld krémet" gelly-t. Fantasztikus a sebekre, égésekre, bőrirritációra. Hihetetlen hamar javít, gyógyít.

Nem vagyok nagyfogyasztó. Azért elég drágák a termékek. De érdemes használni őket. Én a Bee Pollen-en (allergia), Gelly krémen, sampon, balzsam és a fogkrémen kívül a többit csak kúraszerűen használom. A Freedom-ot, Garcinia-t tavasszal a sport szezon elején 3 hónapig, a teát , Gin Chia, A- Beta-Care-t stb időnként.

Rengeteget lehetne róla mesélni. Pl. a fogkrémük óta nincs inyvérzésem, a sampon/balzsam óta nem viszket a fejbőröm és gyönyörű a hajam.


Használja a családom is a termékeket, habár mintha egy kicsit bízni kellene bennük. Apósom, anyósomon nem nagyon használtak a "gyógyszerek", igaz ők más generáció, és valszeg már "menthetetlenek", illetve nem hajlandóak változtatni az életmódjukon: alkohol, zsíros ételek, semmi mozgás, elhízás stb.

2009. jan. 3. 20:12

Sziasztok!


Én most láttam ezt a fórumot, és csak pozitivumokat tudok mondain a termékekról. A férjemnek a gerincsérvén segitett a freedom, a gyerekek szedik a KIDS-et,és nem betegek, Tényleg ki kell próbálni, mert csak úgy lehet véleményt mondani.Ha valakit érdekel, szivesen segitek.

30. rubili (válaszként erre: 11. - Borika)
2008. nov. 15. 22:13
A shake-kel kapcsolatban: lányom skarlátos lett, semmit nem tudott enni már 4 napja, mire megkaptam a shaket. Csináltam neki két decit, adtam egyet, mondván örülök ha a sebes torkán az is lemegy.Hát bizony kérte a másikat is. Később mesélte, hogy az mentette meg az életét. Persze annyira ki volt már a szervezete a koplalástól.
29. rubili (válaszként erre: 10. - Egnisz)
2008. nov. 15. 22:09
Kérdezném a deóval mi a gondod?
28. rubili (válaszként erre: 7. - Csibe78)
2008. nov. 15. 22:08
Azt tudni kell bármilyen táplálékkiegészítőről, -illetve eheted te a gyógyszertárit is nem csak hálózatit -, hogy akinek nincs egészségügyi problémája, nemigen vesz észre változást. Egyik jó ismerősöm bántani akart, leszólta a termékeket, mit Ő AKART megvenni. Beszélgettünk tovább. Rájött hogy pl. kevesebb kávét iszik, mégsem fárad el már délután a munkában. Nem potyog annyira a haja, nem fáj annyit a feje stb.
27. ági972 (válaszként erre: 22. - Nikice)
2008. nov. 12. 08:13
Én nem rég voltam előadáson és pozitívan csalódtam.Az első 5 perc a cég bemutatásáról szólt,a következő 1 óra a termékekről,és az utolsó 5 perc az üzletről.Úgy gondolom nem mindegy ki tartja az előadást.Ahol én voltam ott tanácsot is adnak a problémákra.
26. gabima
2008. nov. 5. 08:11
Én azért léptem be, hogy a családomat el tudjam látni termékekkel alapáron, mert így is elég drága. Sok mindent használunk évek óta, ami nagyon bejött, az a gél, first, a krémek. A lite ultra porral fogytam le, a kakaós nagyon finom. Ha a fiaimnál elkezdődik egy betegség, köhögés, nátha, akkor kapnak reggel és este egy propolisz tabletát, és általában pár nap alatt meggyógyulnak, nem kell orvoshoz menni. (persze, ha súlyosak a tünetek, lázasak, stb. akkor viszem őket orvoshoz.) A propolisz mellett fújom a first sprayt a torkukba.
25. weberkitti (válaszként erre: 24. - Csutkababa)
2008. okt. 28. 23:27
Mi épp ezt próbáljuk megállítani. Senkit sem zaklatunk, mindenki rendel magának, már akinek van kártyája. Akinek nincs és nem is szeretne, és csak egy két dolgot rendelget, az megkér és rendelek én neki.
2008. okt. 7. 15:27

mindenfele valaszok vannak itt, de en is mint sokan masok csak ajanlani tudom, mindenkinek.

aki ebbol el, az had epitse a halozatat, rengeteget keresnek vele,de az engem nem erdekel, en nem zaklatok embereket se telefonon, se az otthonukban, mert ki nem allom, amikor pl. meglatoma jehova tanukat is a kapumban, falnak megyek toluk, no, igy vagyok a termekek locsolesevel is, majd ha kell akkor megveszem, de ne eroszakoskodjon senki, de ez mas.

itt a termekrol van szo, ami tenyleg jo, ki kell probalni, es hasznalni kell,

nekunk rengeteget segitett, az egesz csalad fujja, keni, eszi, issza :D))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook