Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


2009. dec. 30. 21:28
Ha van miből,akkor elképzelhető a 6-8 cm,de az átlag 2-3 cm.És nagyon kellemes,sima lesz a bőröd.Rendszeres használattal teljes bőrregenerálást érhetsz el.Szívből ajánlom mindenkinek.
172. Bumba2
2009. dec. 30. 20:50
Kb. mire lehet számítani az első kezelést befejezően? Rögtön mérhető is a változás? Viszonylag tartós hatás érhető el vele? Hallottam olyat is, hogy valakinek 6-8 cm-től is sikerült megszabadulnia:-)
171. medve 77 (válaszként erre: 170. - Bumba2)
2009. dec. 30. 10:24
Igen én is azzal csinálom a bőrfeszesítést és nagyon jó.ajánlani tudom.
170. Bumba2
2009. dec. 29. 23:27
Sziasztok! Próbálta már valaki a Body Kit-et? Tényleg le lehet faragni néhány centit a problémás területekről a tekercseléssel? Előre is köszi
169. Smiley-Dee (válaszként erre: 168. - 77631d87fa)
2009. dec. 29. 10:36

Megnyugtatlak, nem csak az elején nehéz... :)

Berkics Miki neve mond valamit már gondolom? Havi kb. 15.000.000-t keres és még neki is mondanak nemet :)


Csináld az alapmunkát, meghívás, bemutató, visszalátogatás ez a siker kör, ha ezt kitartóan ismételgeted nem lesz baj, a nemekkel meg ne foglalkozz, nem minden nem jelent végleges nemet!

Nehéz, de nagyon szép szakma ez! Tanácsom ha van 2-3 induló munkatársad, akkor egy picit állj le az új emberek keresésével, és egy hónapig kb. csak rájuk koncentrálj, hogy tudd tartani amit igérsz, a segítséget, ez nálam elég jól bevállt. Most is mondtam a csajoknak a január az övék, ha tényleg hozzák az ígért teljesítményt! Ha két hét után semmit sem látok, akkor keresem én is tovább a munkatársaimat, egy hónap alatt lehet annyira önállóvá tanítani valakit, hogy ne kelljen mindig a kezét fogni, de ezt úgyis majd ti érzitek. Nem szabad túl szélesre sem hirtelen üzletet építeni, sem túlságosan a mélységben dolgozni...de persze idővel mindez meglesz :) csak az elején figyelni kell, az üzleted úgyis akkora lesz amekkorát a személyiséged elbír.

2009. dec. 28. 14:22
Sziasztok! A párommal november végén csatlakoztunk a sasokhoz, és szeretnénk egy kis segítséget kérni a régi motorosoktól :), hogy tudtok-e valamilyen jó tanáccsal tudtok szolgálni nekünk, mint újonnan indulóknak? Egyelőre még csak egy bemutatón vagyunk túl, illetve néhány csúnya beszóláson, de nem adjuk fel! :) Ti hogyan indultatok, hogyan tettétek túl magatokat a kezdeti sikertelenségen?
167. Smiley-Dee (válaszként erre: 164. - Fragiledd)
2009. dec. 23. 08:40
Általában az ember közvetlen barátai azok, akik nem vásárolnak, mert nem érdekli őket az egészség, vagy ha igen, nem tőled, nehogy neked jó legyen...de hidd el idővel ez is változni fog!
166. Kiccicu (válaszként erre: 164. - Fragiledd)
2009. dec. 22. 11:47
Nem akartalak sértegetni, csak lereagáltam a leveledet. Egyébként volt aki nálam erősködött, és csakazértse vásároltam tőle. (direkt írtam egybe,még mielőtt vki szólna érte) De van egy régi ismerősöm ő elmondta a termékeket , a hatásait, és rám bízta, hogy mikor van szükségem valamire. Na azóta is vásárlója vagyok. Tehát csak azt akartam mondani, hogy ne húzd fel magad ilyeneken, mert aki akar, az úgyis keresni fog, aki meg nem azért kár az időt vesztegetni. Amúgy sok sikert és kitartást!
165. fragiledd (válaszként erre: 162. - NSZA69)
2009. dec. 22. 09:37
Neked meg nagyon köszönöm a biztató szavakat! Sokat segítenek. Most új stratégiába kezdtünk, hátha ez beválik. Majd megírom, hogyan alakulnak a dolgok. :)
164. fragiledd (válaszként erre: 163. - Kiccicu)
2009. dec. 22. 09:36

Sajnálom, ha félreértetek, és biztos is hogy indulatos voltam. Nem a pénz érdekel, nem az hogy mikor fogok ebből milliókat keresni! Hanem az idegesít, hogy a legjobb barátaim, számomra kedves emberek ennyire nem veszik figyelembe, hogy törődni szeretnék velük és inkább megveszik a drága koncertjegyet, meg a több ezer forintos ruhákat, minthogy meggyógyulnának...

Nagyon örülök, hogy te törődsz magaddal, még akkor is ha nem tőlem vásárolsz! Tényleg nem a pénz érdekel, hanem az, hogy nekik jó legyen és az értékrendjükön kicsit változtassanak ez ügyben, hogy tovább lehessünk együtt egészségesen, boldogan.

163. Kiccicu (válaszként erre: 162. - NSZA69)
2009. dec. 19. 13:39
Nem a termék minőségét kritizáltam, hanem azt akinek tele van ....a hülye emberekkel. (és mellékesen ő forgalmazó)Olvasd el az ő hozzászólását is, akinek ezt a levelet írtam,szerintem érthető lesz a reagálásom.Én is vásároltam már ilyet, meg fogok is, és persze vannak olyan forgalmazók, akik azt is megértik, ha most pl. nem tudom megvenni. De tudják, hogy legközelebb majd igen,és nem hülyéznek le közben.
162. NSZA69 (válaszként erre: 161. - Kiccicu)
2009. dec. 18. 17:48

Szia. Bocs,h beleszólok. De nem kell 150 ezer ft-ot költeni,mert 1 flakon gél kb. 6000-6500 ft,és aki csak ezt issza az is sokat tesz azért,h ne legyen beteg. Nyilván egy kialakult betegségre több mindent kellene fogyasztani. De természetesen vannak akik sajnos ezt sem tudják megvenni.

Én is tudok olyant aki ilyenre sajnálja a pénzt,de ruhára, ezüst ékszerekre viszont nem.

Meg nekem is van olyan ismerősöm,aki azt mondta ne ő általa legyek " gazdag", és nem a pénztelensége miatt. Üdv.

161. Kiccicu (válaszként erre: 159. - Fragiledd)
2009. dec. 18. 17:17
Tudod nem az a baj, hogy nem akarunk egészségesek lenni, csak sajnos a 33 ezer ft nyugdíjból nem tudunk 150 e ft-t költeni az egészségünkre.:( Tudom, be kell lépni, s akkor szinte ingyen van az egészség. Lehet, hogy hülye és mazohista is vagyok, de szerintem belőled is csak sz indulat beszél, mert ha nem vásárolnak ,neked sincs pénzed. És én már hallottam olyan emberről akit a szintén hülye orvosok, a szintén hülye gyógyszereikkel meg akartak gyógyítani. És sikerült. És ha tele van a ...az ilyen emberekkel, akkor mi is érdekel igazán? A segíteni akarás, vagy az eladott termékek jutaléka?
160. NSZA69 (válaszként erre: 159. - Fragiledd)
2009. dec. 18. 15:29

Szia. Én Ezen már rég túl vagyok. Nem akarlak elkeseríteni most. Kb 5-6 éve ismerem és használom a termékeket, én is szerettem volna üzletet építeni. Meg tettem elég sok mindent érte úgy érzem. Előadásokra jártam,bemutatókat tartottunk...

Elég nagy lelkesedéssel indultam,de sajna bele fásultam. Mi használjuk,szüleim is szednek 1-2 terméket,szűk család meg egy szűk környezet körülöttem. Ők rendelnek rendszeresen meg amit mi főleg télen.(berry nectár, deo,foggél,..)

Ha valaki kérdez segítek,elég sok orvosi előadást hallottam. Tudom mi a fontos a szervezetünknek,mi ha egy módom van rá meg is vesszük,de sajna itt még nincs kúltúrája a betegség megelőzésnek. Ismerek viszont olyant akinek 7-800 000 ezer van belőle havonta. De azért hajrá! Nem akartalak lelombozni. Lehet,h neked idővel sikerül! Szia

2009. dec. 18. 13:50

Sziasztok!


3 hete építem párommal az üzletet, de meg kell mondjam siralmas a helyzet... Egyszerűen nincs a rokonságban senki aki venné a fáradságot és kipróbálná a saját problémájára a terméket...

Nah jó, túlzok, mert a párom nagymamája szedi a Visiont a szemére, de ennyi. Nemrég volt disznóvágás és ott voltak, akiket előtte egy héttel felhívtunk, hogy volna-e valami probléma, mert tudunk segíteni... még azt is letagadták volna ha vakok lennének vagy bénák! Aztán persze egész nap a különböző bajokról ment a pletyi...

Nah ez az igazi képmutatás. Én elhiszem, hogy nehéz megbízni egy olyan dologban, ami számodra új, de akkor legalább az ismerősödben megbízhatnál... én nem akarnék senkinek rosszat, nem vagyok én sarlatán, se ügynök! És el nem tudom mondani, mennyire fáj, amikor látom a közeli barátaimon, hogy szenvednek, de az istenért se fogadnák meg a tanácsomat... HÁT TÉNYLEG ILYEN HÜLYE MAZOCHISTA MINDEN EMBER??? Mert mi ilyenekkel vagyunk körülvéve, inkább szedi a gyógyszert és patkol el, minthogy meghallgasson egy 10 perces kis tanácsadást és gyógyulna meg...

Egy bnőm ájuldozik a szalag mellett a gyárban, mert vérszegény vashiányos, de nem, ő neki ez jó.

A másik egy srác ő meg gyomorfekélyes, minap is majd megpusztult, úgy fájt neki a hasa, de neki ez jó, neki nem kell segítség...


Lassan kezd tele lenni a .... az ilyen emberekkel...


Azért szeretek a HOXÁRA jönni, mert itt végre találok pár olyan értelmes egyedet, akit érdekel a sorsa, és nem törődik bele, abba hogy ennyi az élet.

2009. dec. 17. 20:00

ha a kártyád meg van,akkor nincs időhöz kötve mikor akarsz csinálni valamit,ha nem akarod nem kell ez nincs időhöz kötve

de ha megígérted annak aki a szponzorod,hogy csinálod neki szólj,hogy ne számoljon rád és ennyi.

2009. dec. 17. 19:44

Sziasztok!

annyi lenne a kérdésem, hogy mi a teendó akkor, ha nemrég igényeltem kártyát (és akkor disztribútor lettem), de most nem tudom ezt elkezdeni időhiány miatt. ezt jelezni kell vhogy?

köszönöm

2009. dec. 13. 15:44
Nekem a sast veszik át a "lányaim", de hát ez az első lépés :)
2009. dec. 11. 13:48

Ó de jóóó! Én is ott leszek a csapatommal!Nagggyyon tuti a program,nagyon várom! Vannak minősült munkatársaink is:)

SOK SIKERT MINDEN FLP-SNEK!

2009. dec. 11. 13:09
Bizony én is ott leszek
2009. dec. 11. 12:04
December 19 sikernap?
2009. dec. 4. 11:41
köszi, neked is
151. medve 77 (válaszként erre: 150. - Smiley-Dee)
2009. dec. 4. 11:29
reméljük!szép napot neked
150. Smiley-Dee (válaszként erre: 149. - Medve 77)
2009. dec. 4. 08:57

Köszi! 3 hete elég keményen este 7 körül érek haza, (reggel 7től...) ma előbb szeretnék... :) bár ma max. az állatorvos miatt nem érnék haza előbb.

Szerinted forradalmasítja az üzletet az új rendszer? Szerintem ezt várják tőle :)

149. medve 77 (válaszként erre: 148. - Smiley-Dee)
2009. dec. 4. 08:20
igen igazad van ezt elfelejtettem még szokni kell az új rendszert.jó munkát neked mára.
2009. dec. 4. 07:51
Aki nem volt 2 pontos, az ne lepődjön meg, hogy NDP áron fogja kapni a termékeket...
147. medve 77 (válaszként erre: 146. - Ildiko887)
2009. dec. 4. 07:44
Nincs semmilyen kötelezettséged attól hogy van kártyád,és igen lehet egyszerűen úgy is rendelni,hogy telefonon vagy bemész valamelyik raktárba és ott veszed meg.az a kikötés,hogy nettó 55 euró meglegyen a rendelésed.
2009. dec. 3. 22:43
sziasztok! nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy aki már rendelkezik Flp-s kártyával,annak vannak vmilyen kötelezettségei? és a kártya azonosítója alapján lehet egyszerűen vásárolni?
145. Smiley-Dee (válaszként erre: 144. - Kiccicu)
2009. dec. 2. 12:48

Engem ne számolj az ellenségek közé :)


Ez azért elgondolkodtató nem, hogy sokan foglalkoznak ilyesmivel, csak más-más cégeknél?...ha mindenki eleget keresne ez nem lenne...de sajnos a legtöbb ember fizetéséből nem tud úgy fent tartani egy családot, hogy jusson egy kicsi mindenre...emberek meg szeretnek kényelmesen, minőségi termékeket katalógusból vásárolni...ha elég lenne a fizu, akkor viszont pár ember lenne csak aki foglalkozna ilyesmivel és ők lennének kő gazdagok :)

144. Kiccicu (válaszként erre: 143. - Smiley-Dee)
2009. dec. 1. 16:50
Nem, és nem is akartam senkit megbántani. Tudod akinek nem inge,...Csak néha bosszankodom,hogy kéthetenként valaki megkeres,hogy ugyan vegyek már tőle valami egészségeset.Elmegyek a boltba kenyérért,ott a pénztáros gyorsan mindenféle katalógust ad, amivel ő a szabadidejében foglalkozik. csak ma csak nekem 20ezerért kozmetikai csomag...és még sorolhatnám.Az a szomorú,hogy sok ember csak ebben látja a megélhetés lehetőségét.Viszont ezeket el is kell adni.Aztán tegnap ebből kifolyólag szereztem vagy két ellenséget. Tehát nem akartam senkit megbántani, csak a napi feszkót vezettem le.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook