Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


263. RytaMyca (válaszként erre: 261. - Mr. Bín)
2011. máj. 23. 20:21

25 ezer a belépés???? Ezt honnan veszed???? Az 50 euro nem annyi, de én pl. összehoztam egy itthoni családi bemutatót, és meglett az alaprendelés. Nem került egy fillérembe sem, szóval én null tőkével kezdtem el:-)))

Az én belépésem így kezdődött.

262. PPetyus
2011. máj. 19. 09:56

Szia

Sajnálom, hogy ez a véleményed. Én már jó pár éve használom és fogyasztom a termékeket és jó hatással vannak a szervezetemre. Nem tudom milyen előadáson voltál és milyen terméket próbáltál de igazad van mert sokan pénz szerzésre használják a rendszert és nem jól. Ez a fórum a termék tapasztalatrol szol ne az üzletről!!!!Mert ezt is mint mindent lehet jól és rosszúl csinálni. És nem csak erre a cégre hanem mindenre igaz, hogy pénzből tudsz pénzt csinálni. Az a baj, hogy manapság az emberek el vannak kényelmesedve és lusták, kifogásokat keresnek és köpködni könyebb mint bármit is tenni. az meg aki tesz az halad is és támadják. De ez már csak ilyen. A foly. szappanról csak annyit..én azt használok ( többekkközött) és a babámat is azzal fogom fürdetni..hogy miért..nézz utánna mi van a baba fürdetőkbe...és mennyibe kerülnek..számolj és rájössz ez a folyékony szappan olcsóbba jön ki és nem szárítja a bőrt és stb stb. És nem tudom ki mit mondott de tuti nem ment át neked rendesen az információ mert ezek nem gyógyszerek így nem gyógyítanak..ez teljesen logikus. Nem csak az flp-s termékek de ha csak józan paraszti ésszel végig gondolod, hogy mik voltak régen..fűűűű faaa bogyóóó és az emberek nem voltak ennyire betegesek akkor a mégiscsak tud valamit a természet és nincs mellék hatásuk! Ja és nem hiába van akkora forgalma a cégnek.

De tényleg sajnálom a rossz termék tapasztalatodat!! Engem meggyőztek többször is. "ezek tények..bolond vitatja őket"

Jó egészséget neked és az egész családodnak.

2011. máj. 18. 23:48
Csalás az egész f*p. Arról szól, hogyan szedjük el az emberek pénzét, hogyan tévesszük meg őket olyan termékekkel, amelyeknek semmilyen gyógyhatása nincs. A saját katalógusukban írják, hogy „a termékek nem szolgálnak betegségek kezelésére, gyógyítására.” Ki vesz folyékony szappant 5000 forintért?? Az előadásokon pedig agymosás folyik, butítják az embereket, felháborító, ami ott folyik!!!!!! Miért van az, hogy csak azok tudnak sikert elérni ezzel az üzlettel, akik már rendelkeznek megfelelő tőkével, hogy elinduljanak???? Nem igaz, hogy nulláról el lehet kezdeni…hiszen 25ezer a belépés és ez még semmi, hány embert be kell csapnia azért, hogy 25 pontos legyen…vagy ha van elég pénze maga is megveheti a termékeket és máris megvan a 25 pont vagy amennyit akar, határ a csillagos ég. Ilyen könnyen sehol nem osztogatják az igazgatói pozíciót, mint itt. Van, aki már huszonévesen igazgató, kicsit érdekes, nem?? Nyilván megfelelő háttér mellett semmi sem lehetetlen. Felháborító, milyen alapon nevezi magát igazgatónak valaki, aki csupán annyit csinál, hogy méregdrága termékeket sóz rá hiszékeny emberekre és elhiteti velük, hogy ez mekkora üzleti lehetőség..csak legyen, aki elhiszi…
260. NSZA69 (válaszként erre: 261. - PPetyus)
2011. márc. 17. 18:03

Szia.

Hát igen, meg hiába van egyre több gyógyszer(10 perc reklámból, 5 perc valami gyógyszer)a betegség egyre több lesz. Már a mellékhatásokra is gyógyszert kell szedni.

259. PPetyus
2011. márc. 15. 21:19

Sziasztok

Én használom a termékeket. Amit csak tudok, hosszútávon ez a leghatékonyabb és legeredményesebb termékcsalád. 4 év alatt sok olyan dolog előjön egy családnál amin tudnak bizonyítani. Sok orvoshoz volt szerencsém személyesen is, így ők reális és nem elfogult képet adtak az egészségügyi helyzetről.Saját bőrömön tapasztaltam és láttam eredményeket. Sajnos vagy nem sajnos összehozott az élet egy oxigénhiánnyal született babával 1 évesen nem tudott mozogni, vese transzplantáláásra várt nyitott gyomorszája volt és izom gyenge. Az orvosok lemondtak róla. Az Anyukája csak annyit mondott..."csak láthassam egyszer mosolyogni" két terméket kezdett a picur enni. Ami beindította a sejt regenerálódását és fejlődését. Egy hét után dupla mennyiségű táplálékot evett meg....3 hónap után meg fordult magától... és azóta csodálatosan fejlődik és hangosan kacag ha rámosolyogsz!!!!!!!!! Innentől kezdve nekem bárki bármit mondhat!!!!!!! És semmi más nem lett változtatva a gyerkőc életében..ja és elhagyhatta a súlyos mellékhatásos gyógyszereit!!!!! Jelenleg járni tanul a kisfiú és már beszél :-)És az orvosok lemondtak róla!!! Én kismama vagyok és semmi pénzért nem szednék mesterséges vitaminokat.

Jó egészséget mindenkinek.

258. Veronika27 (válaszként erre: 257. - Bibike83)
2011. márc. 15. 20:40
Nem mindenhol olyan drága, mint M.o-on...
257. Bibike83 (válaszként erre: 256. - Veronika27)
2011. márc. 15. 20:23

Nekem az árukkal is bajom van,olcsóbban is ki tudom hozni a dolgokat gyógynövényből és abban legalább tudom,hogy mi van.

Az ajakbalzsamot szeretem az FLP-től,de mást nem igazán

256. Veronika27 (válaszként erre: 255. - Bibike83)
2011. márc. 15. 20:21
Bevallom egyik-másik összetétele nekem sem tetszik...
2011. márc. 15. 20:20

Szióka!

Én nem szeretem ezeket a termékeket,vannak ennél sokkal jobbak is szerintem,és igaza van annak,aki itt a gyógynövényeket hozta fel példának.Nekem is vannak ilyen könyveim.

254. Veronika27 (válaszként erre: 253. - NSZA69)
2011. márc. 15. 20:18
Köszi a választ!
253. NSZA69 (válaszként erre: 252. - Veronika27)
2011. márc. 15. 19:17

Szia.

Jók a termékek, mi már évek óta használjuk.

Kell magad képezni, ugyan úgy mint más szakmában.

Ezt is tanulni kell.

2011. márc. 14. 20:31
Úgy mindenre... :) Milyenek a termékek, mennyire kell képeznie magát az embernek stb..
251. medve 77 (válaszként erre: 250. - Veronika27)
2011. márc. 14. 19:39
mire vagy kíváncsi?
2011. márc. 14. 11:39
Haho, van itt valaki?
2010. okt. 18. 09:24

Azt tanácsolták, hogy aloe activatort cseppentsek a szemembe, mivel gyakorta van árpám. Meg is tettem, elég brutális, ezt közölék is, hogy nagyon csíp. Nagy nehezen kibírtam és egy héten keresztül, cseppentettem, mivel volt 2 árpám. Nos az lett az eredmény, hogy mindkettő betokosodott. . . nagy búb lett a helyén, alul is és a szemhéjamon is. Igaz a gyulladás lement. . . hurráá :S Jó pár hónapnak kellett eltelni míg magától felszívódott ez a két csomó. . . .

És még 1 valamit nem értek, egy natur, "egészséges" termékbe miért tesznek parabént???

Azokat a fogkrémeket is érdemes elkerülni, amelyekbe tartósítószer gyanánt parabének (butil, etil, metil illetve propil parabén) kerülnek. Ezek a szintetikus anyagok gyakori allergének, nagyobb koncentrációban bőr és nyálkahártya irritálók, valamint igen mérgezőek (különösen a metil-parabén). Már többször összefüggésbe hozták őket a különféle daganatos megbetegedések (mell- és prosztatarák) kialakulásával. Bár a parabén rákkeltő hatása még nem bizonyított, érdemes szem előtt tartani azt a tényt, hogy az eddigi kutatások során 20 emlődaganatból származó szövetminta közül 18-ban megtalálták ezt a vegyszert, ráadásul négy rosszindulatú daganatban magas koncentrációban volt jelen.

248. AirMan (válaszként erre: 247. - Nutrilite)
2010. okt. 18. 08:18

Ha most ezt ide leírom, akkor reklámnak fogja venni a moderátor és figyelmeztet.


Ha ismered az FLP internetes webáruházát, akkor láthatod az árakat is, hisz ott van minden termék mellett. Eladási ár nincs, csak fogyasztói ár, hiszen élelmiszert nem adhatunk el csak úgy, hisz ezt az EU pontos szabályokhoz köti.


Az, hogy a forgalmazók mennyiért tudják megvenni és ebből mennyi jutalékot kapnak, az az adott üzleti szinttől függ.


Nem regisztrált tag nem tud vásárolni, ahhoz előbb regisztrálnia kell - akár a weboldalon is -, amihez viszont kell az ajánló neve és forgalmazói kódja is.

2010. okt. 17. 09:05

kérdés:


mennyi az aloe ital besz. és eladási ára?

nem tag is tud rendelni az új webáruházon keresztül?

246. AirMan
2010. jún. 21. 08:24
Szeretem a kitérő válaszokat és a ködösítést, jó volt hogy itt VOLTÁL, sokat adtál a témához!
2010. jún. 17. 14:26

"Még mindig nem értem, hogy hogyan érdeklődtél egy weboldaltól?"



E-mail-ben érdeklődtem, nem egy bonyolult dolog:). Tudod, ha én forgalmazó vagyok, akkor nem azon rugózok, hogy mégis kitől kérdezte meg az illető, hanem megkeresem a gyártót, és megkérdezem, hiszen fontos, hogy tisztázzam ezt a kérdést és pontos információkat tudjak adni az ügyfeleimnek. (ha nem tudom rá a választ)



Én válaszért jöttem ide, nem kérdésekért. Neked minden szentírás ami a dobozon van, ez pedig engem nem visz előre. Így, én lezártam ezt a témát ezen a fórumon.

244. AirMan (válaszként erre: 242. - Vizipók7)
2010. jún. 17. 08:32

Ja, majd elfelejtettem: Miért izgat ennyire ennek a két vegyületnek a mennyisége? Soknak vagy kevésnek találod?


Az antocian egy vízben oldódó természetes növényi színezőanyag, mely a legtöbb piros, vörös vagy kék gyümölcsben és zöldségben (pl. az almától, a szőlőn és a cseresznyén át a padlizsánig) megtalálható. Túladagolása nem ismert!


A rutin (P-vitamin vagy citrin) szintén vízben oldódik, s mivel természetes kivonat, ezért a szervezetből kiürül, túladagolni nem lehet. Hiánya viszont a C-vitamin felszívódását csökkentheti. Hatása: segíti a C-vitamin felszívódását és megvédi az oxidációtól, ezenkívül erősíti a hajszálereket, csökkenti a hajszálerek áteresztő képességét.


Mivel ezek a vegyületek főként a citrusfélékben, a csipkebogyóban, az áfonyában, a brokkoliban, a paradicsomban, valamint más zöldségek és gyümölcsökben található meg, amelyek a Nature's 18 készítmény alapjai, ezért természetes, hogy a készítmény tartalmazza ezeket a vegyületeket.

243. AirMan (válaszként erre: 242. - Vizipók7)
2010. jún. 17. 08:05

"A www.foreverliving.com oldalon érdeklődtem."


Hogyan? Elolvastad a cikkeket, vagy találtál ott elérhetőségeket (e-mail, telefon) és írtál a központnak levelet, vagy felhívtad őket? Még mindig nem értem, hogy hogyan érdeklődtél egy weboldaltól?


A gondolatmenetedet egyébként nem értem, de számomra talán nem is fontos, hogy értsem. A kérdésem továbbra is az, hogy személyesen kitől kaptál olyan felvilágosítást, hogy a gyártó anyacég sem tudja, hogy milyen hatóanyagból mennyit tartalmaz a cég, merthogy nem tesztelték???

242. Vizipók7 (válaszként erre: 241. - AirMan)
2010. jún. 16. 17:33

Kedves AirMan,


Én azt írtam, hogy nem tudják a rutin ill. antocián pontos mennyiségét, ne forgasd ki a szavaimat. A honlap címét megadtam.


A magyar tájékoztató nem szentírás, elég téveset láttam már.


A tájékoztató szerint (ha jól gondolom) 2 tabletta 1004 mg zöldség/gyümölcs keveréket tartalmaz.


Ha ez a két tabletta kizárólag bodza kivonatot tartalmazna semmi mást(4% antocián tartalommal, ahogy feltüntették) akkor lenne 40,16 mg antocián a 2 tablettában.


Akkor pedig, hol maradnak a zöldségek és társaik?

Lehet, hogy ez egy téves gondolatmenet, de ha az, legalább kiderül.


Nem akarok nagyon elmerülni ebben a témában, mert ha nincs hasznos infó, akkor én itt befejeztem. Elnézést ha megzavartam volna a nyugalmat. ;)

241. AirMan (válaszként erre: 240. - Vizipók7)
2010. jún. 16. 08:24

Még mindig nem értem, hogy személyesen kivel beszéltél vagy leveleztél, ill. kitől kaptál olyan információt, hogy a "gyártó" sem tudja, hogy mit tartalmaz a termék.


A cég körül nincs vita, csak azért kérdeztem, hogy kivel beszéltél, mert érdekelt, hogy mennyire bennfentes az illető, akivel beszéltél vagy leveleztél.


A hatóanyagok pontos mennyiségét én sem tudom - csak azt ami rá van írva -, de egy "forgalmazónak" nem is dolga, hogy tudja a pontos hatóanyag mennyiségeket, hisz sem orvosok, sem kutató vegyészek vagy mikrobiológusok nem vagyunk. Mi a hatásokról tudunk beszélni, hisz nagyon sok (szinte az összes) termékről saját tapasztalattal rendelkezünk.


Javaslom, hogy kérj időpontot és menj be a Szondi vagy a Nefelejcs utcai központba és kérd ki a termék engedélyezési papírjait és nézd meg az összetevőit. Valószínű, hogy azokon is azt fogod találni, ami a tájékoztatón van.


Egyébként miért fontos e két összetevő pontos értéke Neked?

2010. jún. 14. 20:49

Kedves AirMan,


A www.foreverliving.com oldalon érdeklődtem.

Nekem úgy tűnt az az "anya" oldal, ha tévedtem akkor elnézést. A válaszra viszont továbbra is kiváncsi vagyok. Engem csak az adott hatóanyagok ill. azok pontos mennyisége érdekel, a cég körüli vita nem. Egy pillanatra ránéztem a hozzászólásaidra, és nekem az jött le, hogy Te is forgalmazó vagy, így remélem Te talán megadod a választ. ;)

239. AirMan (válaszként erre: 238. - Vizipók7)
2010. jún. 14. 08:08
Mit jelent, hogy megkérdezted a céget? Kivel beszéltél? A cég központjában egy ügyfeles lánnyal, az országigazgatóval, vagy egy orvos-tanácsadóval, ...?
2010. jún. 10. 10:59

Sziasztok!


Egy FLP termékkel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.


A Nature's 18 magyar tájékoztatója szerint a 2 tabletta tartalmaz: C-vitamin: 20 mg Rutin: 38 mg Össz polifenol: 531 mg Antocianin: 50,6 mg



Mivel engem csak az antocián/rutin tartalom érdekel, megkérdeztem a céget, hogy egy tabletta pontosan hány mg antociánt ill. rutint tartalmaz.

Tudok számolni, viszont a külföldi tájékoztatókon nem szereplenek pontos mennyiségek.


A cég azt válaszolta, a terméket nem tesztelték ,hogy hány mg rutin ill. antocián tartalommal rendelkezik, ergo Ők sem tudják.


Kérdés: Magyarországon akkor mi alapján tüntetik fel azeket az értékeket, amikor maga a gyártó sem tudja a pontos adatot?

237. AirMan (válaszként erre: 236. - Medve 77)
2010. ápr. 21. 15:46

Fején találtad a szöget az utolsó szavaiddal, erre akartam én is kilyukadni! :o)


Szívesen segítek személy szerint bárkinek, de egyszerűbb lenne bizonyos dolgokban a szponzort keresni, ha már valaki hozzá csatlakozott.


Ha más a szitu, akkor persze bocs és állok a konkrét kérdések elé! ;o)

236. medve 77 (válaszként erre: 235. - AirMan)
2010. ápr. 21. 09:51
Szerintem dobozt vett és nem tudja még mi mindenre valók.azért kért útbaigazítást.valószínű friss induló de a szponzora felvilágosíthatta volna,hisz ez a feladata.de igazából nem tudhatjuk miért kérdezte.:-)
235. AirMan (válaszként erre: 234. - Sutie02)
2010. ápr. 20. 22:08
Már megvannak ezek a termékek és úgy kérdezed, vagy konkrétan ilyeneket akarsz vásárolni, de még nem tudod, hogy mire? :)
234. Sutie02
2010. ápr. 20. 13:56

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni hogy a következő termékek mire jók?

GIN-CHIA

A BETA CARE

FOREVER ROYAL JELLY

Mikor érdemes őket szedni,mire használnak?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook