Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


203. AirMan (válaszként erre: 200. - 328b38aacb)
2010. márc. 11. 08:57

Nem gond ha kérdezel, sőt örülök neki, mert a válaszaimmal magamban is erősítem a hitem, hogy jó dolog amit teszek.


Az FLP Bp-i központjában minden egyes terméknek meg tudod nézni a forgalmazási engedélyeit, a tanúsítványait. Számos orvos hálózatépítő addig nem is adta a nevét a dologhoz, míg ezekről saját szemével meg nem győződött. Ha gondolod elviszlek a központba és megkérjük az országigazgatót, hogy mutassa meg a papírokat.


Személyes terméktapasztalattal kapcsolatban csak magamról és a saját csoportomban lévőkről tudok nyilatkozni. Azt hiszem, hogy a saját, szűk családomban nagyon kevés olyan termék van, amit még nem használtunk vagy nem próbáltunk. Természetesen nem eszek mindent mindenkor. Vannak állandóan fogyasztott, nekem alap termékek és vannak időszakosan fogyasztott termékek. A feleségem rendszeresen használja a kozmetikumokat, így abban is vannak jó tapasztalataink.


A kör soha sem fog bezáródni! 1997 májusában alakult az FLP hazai leányvállalata és akkor azt jósolták sokan, hogy 1998 végére telítődik a hazai piac. Azóta már eltelt jópár év és a piac nem telítődött. Nem is fog soha telítődni, mert mindig lesznek szkeptikusok, ellenzők, egyelőre nemet mondók, akik talán egyszer olyan élethelyzetbe kerülnek, hogy vagy valamelyik termékünkre vagy az üzleti modell adta pénzkereseti lehetőségre lesz szükségük. Illetve azt kell még számba venni, hogy 18 éves kortól lehet nagykereskedelmi kártyát kapni az FLP-nél, s naponta nem is tudom, hogy mennyien tölthetik be a 18. életévüket. (A KSH adatai szerint kb. 270-300 fő.)


Egyébként nem mindenki ajánlja másnak, nem épít üzletet azok közül, akik rendelkeznek nagyker kártyával és fogyasztják a termékeket, illetve nagyon sokan csak vásárlóként fogyasztanak és maguk nem rendelkeznek a nagyker kártyával, nem disztributorok. Sőt sokan vannak olyanok is, akiknek van kártyájuk, de már évek óta nem vettek semmilyen FLP terméket.


A piramisjátékokról annyit, hogy jelenleg kb. 20 ilyen cég ellen folyik büntetőeljárás Magyarországon. Sok a hiszékeny, a kevés munka és a gyors meggazdagodás reményében "beugró" ember, de nézd meg azt is, hogy mennyien vesznek fel LCD TV-re, házimozira, fényképezőgépre, utazásra olyan - nem kényszerű! - hiteleket, amit soha sem tudnak kifizetni, vagy ha igen, annak az árát többszörösen megfizetik.


Az MLM rendszerben sokan vannak és valóban kevesen vannak azok, akik hatalmas pénzeket keresnek, de ez így van a normál életben is. Sokan csak terméket vásárolnak és fogyasztják, kicsit kevesebben ajánlgatnak is, még kevesebben ezt már rendszeresen teszik, ennél is kevesebben vannak, akik ezt tanítják és csapatban művelik és csak pár százaléka a rendszernek, aki ezt fő állásban, hivatásszerűen, profin és szép jövedelmekért teszik nap mint nap és erről szól az életük.

202. 328b38aacb (válaszként erre: 201. - RytaMyca)
2010. márc. 11. 00:23

Igazából jobban örülnék egy párbeszédnek, vagyis konkrétan attól az embertől kapni a választ, akinek feltettem a kérdést, mert így csak járunk körbe körbe. Mit gondolsz, mennyit segítene, ha odafigyelnél a mondandómra? Ugyanis a piramisjátékot csak amiatt hoztam fel példaként, hogy megmutassam: attól, hogy valamibe ezrek ugranak be, még nem garancia arra, hogy az valóban jó. Azt mondod a kör nem zárul be. Ez hogy lehetséges? Tudomásom szerint az üzletmodaletek úgy épül fel, hogy embert hoztok magatok alá, aki használja és ajánlja a terméket. Mert hogy ebből lesz jutalék. Na de abban ugye egyetértünk, hogy egy ország lakossága véges. Mindenki nem foglalkozhat ezzel. De mi van azokkal, akik már a lánc végén, vagy a piramis alján (ahogy tetszik) csatlakoznak be? Ők nyilván nem ajánlhatják a terméket és az üzletet tovább olyannak, aki már amúgy is bent van a rendszerben és mint említettem, mindenki nem foglalkozhat ezzel, logikailag mégis ez tud történni. Mi történik, ha ez bekövetkezik?

Továbbá megint ott tartunk, hogy próbáljam ki, mert adig úgysem tudom meg. Ismét megkérdezem: miért próbáljam ki és miért pont FLP-s terméket próbáljak ki? Továbbá hallottunk e már a placebo hatásról? Minél inkább hiszünk valaminek a gyógyító erejében, annál többet használ. Ami a fejünkben megszületik, az fog történni. Ismerős? De tételezzük fel, én hiszem, hogy ha szedk x terméket, az nekem jó lesz és láss csodát, érezni is vélem a pozitív változást. Ámde ilyen módon ezer más gyártó termékeiből lehet választani, hadd ne mondjam, lényegesen olcsóbban is. Tehát a kérdésem még mindig az: miért pont az FLP? És kérlek ne feledkezz meg arról, hogy én ez ügyben már tettem fel kérdéseket, amelyekre kaptam is választ, ámde én megint kérdeztem. Csak hogy ne kelljen sokadszor is ugyanazokat leírnom..

201. RytaMyca (válaszként erre: 200. - 328b38aacb)
2010. márc. 10. 21:19

Az amelyikbe belebuktak arról szól: hozz magaddal 20 e-ft-ot, meg két embert, nem többet nem kevesebbet, és ők is hozzanak 20e ft-ot, És felejtsd el, hogy itt jártál.....piramis, pilótajáték.

A kör nem zárul be....mindig van és lesz akinek szüksége lesz rá.

És nem győzik eleget mondani az infokon, hogy ne csinálj semmit egyedül, ezért van a szponzor, ameddig kell ő tartja azokat a tájékoztatókat amiket én szervezek, ennyit a saját tapasztalatról. És azt hiszem aki ezzel foglalkozik tudja hogy az ismerősei neki "nem hisznek", de egy idegen, az már jöhet ha ő mondja más az előadás. Ha egyszerre használsz vmit, nem igen lesz terméktapasztalatod, ha vki ennyire szkeptikus mint te, (sokan vannak, és nagyon jól haladó munkatársakká válnak, csak egy jó szponzi kell mellé), az gondoljon bele hányszor lehet átverni egy embert, mert 1x mindenki kipróbálja, hogy jó e, de rendel az utánna folyamatosan hónapról-hónapra?

Ha nem jó a vérnyomáscsökkentőd, kérsz az orvostól másikat? 2x téged sem lehet rávenni arra ami nem jó.

"Minden probléma elenyészővé válik , ha nem térsz előle, hanem szembesülsz vele. Ha félénken nyúlsz a bogáncshoz, az megszúr; ragadd meg határozottan, s a tüskéi lehajlanak. WILLIAM P. HALSEY

200. 328b38aacb (válaszként erre: 199. - AirMan)
2010. márc. 10. 15:53

Ez mind szép, de nem én lennék, ha nem lennének további kérdéseim:

Sok pecsétet soroltál fel, a kérdésem csupán anyi, hogy hány olyan terméket / gyártót ismersz, aki nemlétező szervezetek ajánlására és vizsgálataira hivatkozik? Hány olyan terméket / gyártót ismersz, ahol a terméken valótlanságot tüntetnek fel? Röviden: mi a garancia arra, hogy a pecsétek létező szervezetektől származnak, azokat valóban megérdemelten kapta a termék, és nem az adott cég ajándékozta az elismerést önmagának? Meglehetősen széles a termékpaletta, elég nehezemre esik elhinni, hogy minden disztribútor használja mindet. Tehát itt már sérül az az állítás, hogy csak olyat ajánlanak, amit használnak is. Számomra nem meggyőző az sem, ha több ezren foglalkoznak valamivel. Egyrészt azért, mert mint korában írtam, nem foglalkozhat ezzel miondenki, ergó, az üzleti lehetőség köre korlátozott, hiszen előbb utóbb a kör bezárul. Arról nem beszélve, hogy hány olyan piramisjátékról hallottál (félre ne érts, az flp-t nem tartom annak) amelikbe sokan beleugrottak? Megállapíthatjuk, hogy még mindig elhitethető, hogy munka nélkül is kőgazdaggá lehet válni? Bedőlnek ezek egy idő után? Be bizony. Akkor tehát haszonérv az, hogy valamit sokan csinálnak?

199. AirMan (válaszként erre: 194. - 328b38aacb)
2010. márc. 9. 10:41

Bocsánat, hogy eddig nem reagáltam a bejegyzéseidre, de külföldön voltam és nem neteztem közben. (Az FLP Európa Rally nevű európai találkozóján és profit részesedési programján voltam Londonban.)


Miért válaszd az FLP termékeit?


Azért mert megbízható forrásból, többször ellenőrzött gyártási, szállítási és tárolási körülmények között készülnek. Ezt megannyi szavatoló és minősítő pecsét igazolja, köztük pl. Kósher és Iszlám minősítés, ISO szabvány minősítés, Nemzetközi Aloe Terméktanács minősítő pecsétje, a Magyar Természetgyógyászok Szövetségének ajánlása és nem utolsó sorban az állati kísérletek mellőzését jelző pecsét. A termékek nem tartalmaznak szintetikus tartósítószereket, színezékeket, ízfokozókat és egyéb adalékanyagokat. Ami személy szerint nekem tetszett, hogy nem egy multivitamin készítményt ajánlanak minden "nyűgre és bajra", hanem van minden problémához ajánlott gyógyhatású készítmény, étrend-kiegészítő, vagy krém, ami olyan hatóanyagokat tartalmaz, ami segíti a szervezetem az adott baj leküzdésében. Ami pedig még hozzátesz mindehhez, az az orvosi tanácsadó háttér, akiket bármikor lehet hívni ha speciális - már meglévő betegség - az előttünk álló probléma.


Nem vitatom, hogy sok minőségi vitaminkészítmény van a piacon és eltérőek az árak is, de ha az ár-érték (ár-hatóanyag) arányt nézem, akkor sok esetben jó helyen vannak az FLP termékei. Ha viszont a marketing rendszert is alkalmazza valaki, akkor könnyen elképzelhető, hogy a kapott jutalékából visszaforgatva nagyon jutányosan tud vásárolni, vagy még egész komoly összegeket is tud keresni.


Kérdem én, hogy egy patikus mikor ad jutalékot ha valaki az én ajánlásommal megy be hozzá és vesz meg egy multivitamin készítményt? - a válasz szerintem SOHA!


Akkor miért is jók az FLP termékei? Mert már több, mint 30 éve működő, megbízható céges háttér áll mögötte, saját kézben lévő földekkel, feldolgozó gyártósorral és logisztikai hálózattal, és nem utolsó sorban olyan értékesítési marketing modellel, ami egyben pénzkereseti forrást is jelent.


A világ 145 országában csaknem 9 millió regisztrált disztributor nem lehet annyira hülye, hogy olyan termékeket fogyaszt napról-napra, hónapról-hónapra és ajánl másoknak, ami nem használ. Ha így lenne, akkor nem lenne ilyen erős a termékek utáni kereslet. A 2009-es gazdasági válság alatt, amíg cégek ezredi csődöltek be világszerte és milliók kerültek az utcára, addig az FLP nemzetközi viszonylatban 4,5%-os növekedéssel zárt és új országokban, új központokat nyitott, s tette mindezt úgy, hogy nincs hitelállománya a cégnek és nincs részvénye a tőzsdén.


(Ha saját vagy egyedi terméktapasztalatok érdekelnek, akkor tudnék írni neked oldalszámra eseteket, sőt akár röntgen felvételekkel is tudnék szolgálni csontritkulásos esetekben.)

198. AirMan (válaszként erre: 195. - Rictor)
2010. márc. 9. 10:18

Gratulálok! Az én csoportomban már 7 hozzád hasonló család van, többük már hormonkezelésen és beültetésen is átestek sikertelenül, mikor pár hónapos méregtelenítés és vitaminpótlás után örülhettek a megfogant gyereknek. Született köztük ikerpár is, akik pont 9 hónapra és egyenként 2,5 kg-al születtek.


Sok sikert!!!

197. RytaMyca (válaszként erre: 195. - Rictor)
2010. márc. 7. 19:29

Gratulálok.

Plussz egy foreveres baba.

196. RytaMyca (válaszként erre: 194. - 328b38aacb)
2010. márc. 7. 19:28

Aki jártas ebben az természetesen megkérdezi a vásárlóját a bizonyos allergiáról.

Nekem beváltak, és rosszat nem tudok mondani róluk.

195. rictor
2010. márc. 7. 16:09
Szia!Én anó anyámnak vettem az egyik gélt mert rákos volt és a háziorvosunk javasolta.A lényeg az,hogy nem bírta meginni és hát ugy voltam vele ne menjen kárba megittam.Tegyem hozzá hat éve probálkoztunk a párommal a tesó projekten de nem jött össze,és itt a lényeg miután elfógyaztotam a gélt csodák csodája babát vártunk.Úgy gondolom van benne valami.
194. 328b38aacb (válaszként erre: 192. - RytaMyca)
2010. márc. 6. 13:16

Nos: az már sokszor, sok helyütt bebizonyosodott, hogy nem minden esetben a drága a jó. Hogy egy termék dobozán feltüntetett tájékoztatónak én mekkora hitelt adok, azt gondolom sejted. Kifogás.. :) olyan területen dolgozom, ahol a világ legprofibb kifogáskezelési technikáját használjuk. Te kifogásként értékeled az én felvetéseimet?

Az, hogy nem ma kezdték használni az aloét, az stimmel, az pedig, hogy nincs mellékhatás...hm...hát finoman szólva is még szép. Mert ha már mellékhatást kell figyelni, akkor kételyként merül fel benne, hogy valóban teljesen naturális termékről van-e szó? Ami a c vitamin ürülését illeti: A szervezetnek teljesen mindegy, hogy milyen forrásból választja ki a vitamint. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha te citrusféléket fogyasztasz és a szervezet abból bontja le a C vitamint, a felesleget ugyanúgy kiüríti. Megjegyzem, én olyan c vitaminkészítményt szedek, amelynek fő alkotóeleme a csipkebogyó. A zabkorpának pedig megvan az a rossz tulajdonsága, hogy allergéneket tartalmaz, tehát feltétel nélkül ajánlható bárkinek?

2010. márc. 4. 09:52

És rajta van a betegtájékoztatón, hogy alaklmazása után szájöblités ajánlott, mert szuvasodást okozhat a fogakban. És itt a gyerekeim fogát néztem..:-)))

Ne kelljen már azért egy vitamin után fogat mosni, nem árt ugye de ne emiatt kelljen.:-))

192. RytaMyca (válaszként erre: 191. - 328b38aacb)
2010. márc. 4. 09:47

Ezt személyesen is tapasztaltam: egy adott problémára ajánlottam az omega3-at, majd elővett az illető egy 2000 ft-os kapszulát, hogy ez is u.a., aztán csak össze kellett hasonlítani, az értékek nem egyeztek a miénkbe 250g hatóanyaggal volt több, és sorolhatnám mi volt a különbség.

Azt hogy miért ezt?? Meg kell próbálni, mert addig csak eltolod magadtól és a kifogásokat keresed. Azon kívül nem ma kezdték használni az aloét, és én még nem tapasztaltam mellékhatást.

Igazából ennyi ami miatt én ezt választottam. Egy bevásárlóközpontban is megnézed, hogy pl. ez a kamera mit tud és mit tud az ami X e ft-al másabb, és ha drágább is de többet tud, azt veszed meg, (legalábbis én igen), akkor nézd meg a vitaminokat is, neked melyikből milyen mennyiségben kell az, ez természetesen nem hasraütés alapján megy. De tegyük fel, C vitamint ajánlott ugye szedni, rajta van a patikában kaphatón, hogy 1000mg....micsoda aszkorbinsav???

Szedem akkor a sajátomat, amiben 60mg van,citrusokból, de zabkorpával, ami nem teszi tönkre a gyomrom (mert nem marja szét), és nem pisiljük ki, mert köztudott ugye hogy a felesleges C vitamint a szervezet kiüríti.

Úgy röviden ennyi szerintem, ami miatt én ezeket használom.

191. 328b38aacb (válaszként erre: 186. - RytaMyca)
2010. márc. 4. 09:15
Ez nagyszerű, de itt kicsit elmentünk a lényeg mellett. Jól kiveséztük a gyógyszerek témakörét, ezzel csupán az a gondom, hogy nem erről volt szó. A gyógyszereket AirMan keverte ide, ezért kérdeztem, hogy azok most hogy kerülnek ide? Tehát hogy visszakanarodjunk az eredeti témához: miért pont az flp-s termékeket szedjem ha már szedek valamit, bármi más naturális termék helyett? mivel kínál többet, jobbat?
2010. márc. 3. 14:28

Ez elég komoly hiba, én fél éve ugyanolyan árfolyamon dolgozom.

Ezért van sok olyan ember aki kételkedik mind a termékben mind az üzletben.

Sajnos vannak ilyenek.

189. Nagyir (válaszként erre: 188. - RytaMyca)
2010. márc. 3. 14:10
Eddig valahányszor vettem, összekötőm mindig úgy jelentkezett be, hogy most alacsony az euró árfolyama. :)
188. RytaMyca (válaszként erre: 187. - Nagyir)
2010. márc. 3. 14:03
Egy és állandó összeggel számolunk, nehéz lenne követni az euro ingadozást.
187. Nagyir
2010. márc. 3. 13:51
Címbéli kérdésre: szerintem tök jók, csak az euróban megadott ár miatt iszonyat drága. :) Szóval nagyon megfontolom, ha veszek vmit.
186. RytaMyca (válaszként erre: 185. - 328b38aacb)
2010. márc. 3. 13:50

a gyógyszerektől elvégre a nevében is benne van, gyógyulást várunk...

Miért kell akkor sok embernek élete végéig szedni.

Egy allergiára az FLP-s termékeket is ajánlott szedni, de nem mindegy mit viszünk be a szervezetbe.

Ha veszünk egy az orvos által felírt antibiotikumot, plussz még valamit ami egy kicsit helyreállítja a szervezetet, az sem olcsóbb mint a Garlic, csak páldának írtam. Mert én ezt szedem naponta 1-et, ha érzem, hogy vmi kerülget, még 1-2 termék, és ha ki is jön akkor sem 1 hétig nyomom az ágyat.

Én nem mondom hogy nem leszek beteg, mert fogyasztom a termékeket, leszek természetesen...nem mindegy meddig tart, és mit szedek be.

Elég sok gyógyszert kellett szednem, amik még több bajt hoztak elő, mert mellékhatásként előjött egy kis vesegond, allergia...stb.

Ezek lehet valamivel drágábbak,de nincs mellékhatás (nálam még nem volt) és nem mindegy, hogy két hetente hagyok ott a gyógyszertárban X ft-ot, vagy megveszek vmit, és megelőzésképp kis dózisban ugyanannyi pénzért 2 hónapig fogyasztom a vitamint.

185. 328b38aacb (válaszként erre: 184. - AirMan)
2010. márc. 2. 10:25
Bocsánat, de hogy kerülnek ide a gyógyszerek? Mellesleg megjegyzem, gyógyszer tekintetében azért is más a helyzet, mert azt jobbára orvos írja fel, vagyis egyrészt sok beleszólásod nincs. Vagy bízol az orvosban és beszeded, vagy nem. De gyógyszerek esetében azért ott van az orvosok hitelessége és a mögöttük megbúvó évtizednyi tanulás. Viszont ami a lefontosabb: gyógyszert valamilyen bajra szedünk. Az flp termékeit pedig szedetik boldog-boldogtalannal, annak ígéretével hogy ha ezt meg ezt szeded, akor nem lesz iloyen meg ilyen bajod. Na ja. És ha amúgy sem lesz? Még egyszer mondom, lehet, hogy jók. De ahhoz kicsit drága, hogy én prevenciós jeleggel zabáljam, amikor vannak olcsóbb alternatívák, amire nagyjából ugyanúgy érvényes a zsákbamacska effektus. Hivatkozol a személyes tapasztalatra. Elég széles a termékskála. Mindet szeded? Ezt fogyasztod reggeli helyett is, vagy ennyi bajod van?
184. AirMan (válaszként erre: 183. - 328b38aacb)
2010. febr. 26. 08:17

Nem akarlak én sem megbántani, de nem hiszem, hogy a háziorvosod, vagy a gyógyszertáros kisasszony, aki kiadja a gyógyszered a patikában garantál Neked bármit is, sőt semmilyen személyes tapasztalata nincs az általa felírt vagy kiadott készítmények 99%-áról.


Ezzel szemben egy jó tanácsadónak szinte minden általa kínált vagy ajánlott termékről van személyes tapasztalata is, hiszen ő és a családja is fogyasztja a termékeket.


Az a gond, hogy sokan túldramatizálják és túlbonyolítják a kérdést és misztifikálják a fogyasztói hálózatépítést.


Egyszerű pedig, mint a pofon: fogyasztasz valamilyen terméket, ami jó hatással van valamilyen problémádra, ezért elégedett vagy vele. Ahhoz, hogy olcsóbban vagy ingyen juss a termékhez, ahhoz az kell, hogy ajánld másoknak is és generálj a saját fogyasztásodon kívüli forgalmat. (Nem nehéz egy olyan termékről beszélni, amiről személyes tapasztalatod van.) Az általad létrehozott termékforgalom után jutalékot kapsz, amiből meg tudod venni a saját fogyasztású termékeket és ha ügyes vagy, talán még kereshetsz is vele plusz pénzt. Az, hogy ez az összeg mennyi, az csak a forgalom nagyságán múlik. Lehet, hogy kezdetben csak egy-egy termékre elég, de lehet, hogy hónapok vagy évek múlva már önálló, vagy jogdíj típusú jövedelemnek is megfelel.


Ideológia nincs ebben, maximum egy új, szabadabb életforma lehetősége. Ki kell próbálni!


Ja, hogy hiszem ha látom!? Hát pedig, ha nem hiszed, akkor nem látod meg soha!

2010. febr. 25. 13:44
Anélkül, hogy bántani akarnék bárkit is: Bizonyára vannak jó termékei az flp-nek, ámde hasonló eredményeket ígérő termékek tömegével vannak a piacon, lényegesen olcsóbban. Továbbá nekem a mögé gyártott ideológiával van problémám, hiszen ezen termékek szedése mindig valami hosszútávú változás ígéretével párosul, amire garanciát senki nem vállal.
182. kiskesztyű (válaszként erre: 181. - AirMan)
2010. febr. 11. 10:54
Persze,én a lehetőséget egyszerre szoktam megajánlani a termékkel,nameg be kell regisztrálni már az első alkalommal.Az első,maga által összeállított kezdőcsomagot meg kell vegye,hogy olcsóbban juthason a termékekhez.
181. AirMan (válaszként erre: 180. - Kiskesztyű)
2010. febr. 11. 08:03

A Jellyt én elszopogatni ajánlom, így a száj nyálkahártyáján szívódik fel.


Természetesen én is támogatom a gélek fogyasztását - én is spec. a Berry-t iszom már 4 éve - és "valami" miatt jobban, energikusabban érzem magam - nem is beszélve egyéb, bőrgyógyászati problémáim elmúlásáról.


Szóval a gélek tényleg az alap kezeléshez tartoznak, de a gélre + a jellyre + a teára meg még pár termékre kifizetni kb. 6e+7e+4e ... ~ 20e Ft-ot nem mindenkinek megy könnyen, főleg ha az üzleti lehetőséget nem ismeri és nem gyakorolja.

180. kiskesztyű (válaszként erre: 179. - AirMan)
2010. febr. 10. 17:51

Nem sikerült belemássz a lelkembe,de akkor ha már csak 1 termékről lenne szó,én inkább a berryt ajánlanám.Mert ha baj van a felszívódással,akkor csak kikakilja a jellyt .GÉL A BÁZIS.Mindig,annélkül nincs semmi bogyó.Nálam.Így tanultam,orvosoktól és így is ajánlom tovább.

Visszatérve,ha esetleg stresszel azért,mert az unokáinak nem lesz már iható víz a földrétegekben,csak mű víz,akkor megajánlom Neki az MPD-t is. :)

179. AirMan (válaszként erre: 178. - Kiskesztyű)
2010. febr. 10. 08:53

ja, meg még az MPD is, hátha a ruhán keresztül szívódik fel nála a stressz!


Lehet számtalan terméket ajánlani a stresszre, ill. a stressz által felszabadult szabad gyökök lekötésére (mint pl. Lycium Plus, A-Beta-CarE, Absorbent-C, Berry Nectar, stb.), de nagyon sok ember pénztárcája nem bírja ha sok terméket sorolsz fel és csak komplex "kezelést" ajánlasz, ezért inkább le is húzza a rolót és elintézi annyival, hogy túl drágák a termékek, vagy majd még gondolkozik rajta.


Először az igényeket, majd a szükségleteket kell kielégíteni!


Pl. egy súlyosan molett nőnek sem erőltetjük a Lite port, a Garciniát és a Leant, ha neki a parfüm és a Sonya dekorkozmetika tetszik.


Bocs, ha kicsit belemásztam a lelkedbe!

178. kiskesztyű (válaszként erre: 177. - AirMan)
2010. febr. 9. 11:20
persze a berry és a tea mellé.
177. AirMan (válaszként erre: 176. - 15ed6b0320)
2010. febr. 8. 09:59

Royal Jelly - méhpempő


Ez felnőttnek és gyereknek is jó!

2010. febr. 7. 21:06

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valamit enyhe depresszióra,hangulati labilitásra,szorongásra?

köszi

175. Smiley-Dee (válaszként erre: 174. - 77631d87fa)
2010. jan. 7. 08:02

Ne mond, hogy melyik cég...

Most egyszerű azzal meghívni, hogy akarsz-e olyan cégnek dolgozni másodállásban ahol a fizun felül nyaralást is kapsz? Elindult a Holiday Rally szezon :)

174. 77631d87fa (válaszként erre: 169. - Smiley-Dee)
2010. jan. 4. 22:51

Kedves Smiley-Dee!


Köszönöm a választ! :)


Berkics Miki természetesen már nem ismeretlen számunkra :) sőt mondhatni már példaképünké vált :)


Sejtettük, hogy nem lesz könnyű az indulás, sok lesz a támadás, meg a(z)

- "nem érdekel az ilyesmi",

- "sok ilyen termék van a piacon, mitől jobb, ez mint a másik",

- "drága, nagyon drága, illetve ennek fokozatai"

- "piramisjáték"

- "aki azt mondja ebből gazdagodott meg az hazudik"

- "mindeki a saját termékét futtatja, a többieket meg fikázza"

- "az FLP-sek erre teszik fel az életüket" --> ezen totál kiakadtam :)

- bla, bla, bla...


Azért mi rendületlenül szervezzük a bemutatókat, nyitott szemmel és füllel járunk és visszük az egészséget annak, aki érdemes rá, és hajlandó meghallgatni minket! :)


Ja, és persze használjuk a termékeket. Egyelőre csak Natúr Gélben és Fields of Greenben van személyes tapasztalatunk, de abban meglepő, azaz meglepően JÓ tapasztatalatunk! :)


Tudom nincs recept a jó meghívásra, de véleményed (tapasztalatod) szerint mi a jó kulcsszó a meghíváshoz?


Ma pl. megkaptam a fejemhez, hogy "hazudtok azoknak, akiket felhívtok, mert azt mondjátok nekik, hogy "gyere át egy kávéra", aztán meg azt látják, hogy ott ül egy csomó ember a nappalitokban, és a meghívott csak akkor látja meg, hogy bemutatóra hívtátok...".


Nos, én ilyen soha nem csináltam, hogy eltitkoltam, hogy miről van szó, de azért konkrétan nem kezdtem el belemenni a dologba sem, hogy melyik cég, milyen termék...stb. Ez baj lehet? Jobb elmondani szerinted, hogy FLP vagy inkább csak általánosságban megemlíteni, hogy milyen cég termékeiről, üzleti lehetőségéről van szó?


A szponzorunktól és a csapattól is sok segítséget kapunk, de minél több körből gyűjtük a tapasztalatokat, nekünk is egyre több lesz a bátorságunk és a hitünk :)


Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook