Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


143. Smiley-Dee (válaszként erre: 140. - Kiccicu)
2009. dec. 1. 08:46

Remélem ebből nem azt akartad kihozni, hogy mindenki gerinctelen aki ezt csinálja... :)

Köszönöm szépen jól van a gerincem :)

Jobban, mint az átlag emberé, mert alkusz is vagyok (vagyis az ügyfeleket képviselem a biztosítókkal, bankokkal szemben, akár egy életen át) ehhez pedig nagyon sok gerinc kell!!! Anélkül nem lehetne érvényesülni...és fáj is gyakran amikor görnyedek egy-egy projekt felett :):):)

142. Smiley-Dee (válaszként erre: 141. - F66095b124)
2009. dec. 1. 08:41
ez azért vicces, hogy nem mersz orrot fújni :):):):)
141. f66095b124 (válaszként erre: 137. - Smiley-Dee)
2009. nov. 30. 22:55

Igen sajnos Én olyanba "futottam be" aki zaklat(S örülök, hogy nem mindenki ilyen )...de gondolom Ő is jót akar... S amint írtam Én nem haragszom rá hanem mindig megpróbálom a pici pozitív dolgot megtalálni ebben a viselkedésben is....

Mondjuk előtte nem merem kifújni az orrom (mert akkor indul az "akció" :) ) de legyen ez a pici az Én bajom :)...

Megoldom :)

140. Kiccicu (válaszként erre: 114. - 14c10e093b)
2009. nov. 30. 19:26
A termékek tényleg jók,de sajnos nem mindenki tudja megfizetni. az igaz, hogy az árusítás is van akinek bejön, van akinek nem. De mióta végigültem 1-2 ilyen bemutatót, azóta úgy fogalmaznék, hogy van aki gerinccel születik, van aki nem.Nem akarok senkit megbántani, de én is kaptam egy olyan papírt,hogy csatlakozzam. Jó tanácsok voltak rajta,hogyan kezdjük ezt azt egészet. hogyan szálljunk rá az ismerőseinkre, hányszor hívogassuk, az elején bla,bla, bla...aztán gyorsan cuppanjunk rá a témával.Hát.....
2009. nov. 30. 12:41

Szerintem az aki ennyire támad minket, mind azt hiszi, hogy mi gyorsan, munka nélkül akarunk meggazdagodni...csak mi azt jól tudjuk, hogy nem gyorsan kell meggazdagodni, hanem nagyon :):):)

Viccet félre téve, téved az aki azt hiszi, hogy ez nem munka, emberekkel beszélni, kiállni eléjük, bánni velük, tanítani őket elég nagy kihívás, csak sokunk ezt annyira szereti, hogy nem tartja munkának...mert ha szereted amit csinálsz akkor az már nem munka többé...

És a legtöbbünk nem gyors meggazdagodásra vágyik, hanem anyagi, erkölcsi, egészségügyi biztonságra...hosszútávon...holnap...holnapután...jövőre...10 év múlva...nem ma akar "gazdag" lenni...és kinek mi a gazdagság? Nekem az, hogy jut mindenre, be van fizetve a hitel, a rezsi, tele van a hűtő finom ételekkel, jut szórakozásra, egy-egy új ruhára, jut a ház javítgatásra és marad egy picit az inségesebb időkre, vagy amikor gyerek lesz, vagy csak egyszerűen megtakarításra...ezt szeretném elérni...ez ekkora bűn? Ha többet keresek többet is adózom nem? Ez nem fekete munka, az államot is támogatom vele :)

DE ha örökké élnék (amiben nem hiszek fizikálisan, viszont emberek tudatában biztos ott leszek) gazdagon, ahogy megjósoltad kedves eszmecsere partnerem megköszönném neked a jóslatot, de ugyanakkor tudnám, hogy Téged és a hozzád hasonlókat ez dühít, és féltékennyé tesz...pedig lehetőség lenne nektek is, ha nem a foreverben akkor máshol...

138. Smiley-Dee (válaszként erre: 134. - Pupákné)
2009. nov. 30. 09:36

Amúgy nem eszem egész nap vitamint...de hát honnan is tudnád, ha meg sem probáltad igazán megismerni a céget...

Forgalmazási mód? Inkább hozzák házhoz, mint álljak sorban a boltban...nincs nekem arra időm :):):):)

Bocsi, hogy részletekben válaszolok, de néha dolgozom is közben :)

137. Smiley-Dee (válaszként erre: 135. - F66095b124)
2009. nov. 30. 09:31

Én ezt személy szerint sajnálom, hogy téged ennyire "piszkálnak" na ez az amit én nem teszek, és az általam tanított munkatársak sem!!!

Az emberek vásárolni, szabadon dönteni szeretnek, nem azt szeretik, ha eladnak nekik valakit!


Ezért is védem annyira a "fajtám", mert akiktől én tanulok nem ilyenek!


Ezt kedves Pupákné is megérthetné, ahelyett, hogy csak leszólni tud másokat...

136. Smiley-Dee (válaszként erre: 134. - Pupákné)
2009. nov. 30. 09:26

Tanítványnak? Te nem olvastad, amit édesanyámról írtam???? Orvosilag bizonyított, hogy a termékeknek köszönheti, hogy nincs még tolószékben!!! Független, nem foreveres orvosok által bebizonyítva!

Nem tanítvány vagyok, hanem ebben nőttem fel!

NEM TUKMÁLOK SENKIRE SEMMIT, KÜLÖNBEN MÁR NEM LENNÉNEK BARÁTAIM (A TÖBBSÉGÜK NEM FOREVEREZIK)!!!

De egy kérdésem van, 25 évesen, egy okj-val és két diplomával havi 90.000 forintért adjam el magam egész életemre? Tudod a hozzád hasonlóaknak fáj ha valaki kitűnik a tömegből...ha többet nyújt, mint egy átlagos ember! Miért baj, ha a hitel törlesztőm árát megkeresem havi 8-10 bemutatóval? Ez akkora baj, hogy ebben az anyagias mocskos világban valami biztonságot teremtek magamnak és egészséget a családomnak???

Elolvasod egyáltalán amiket írok vagy csak hajtogatod a magadét?

Miért kell általánosítani, és leszólni másokat? Egy cseppet sem ismersz, semmit nem tudsz rólam és a családomról!!!

Vallás? Mindenkinek hinnie kell valamiben! Én magamban, a családomban és a munkámban hiszek! Ez is egyfajta vallás!

2009. nov. 28. 14:15

Manapság oly sok kérdés van ami "táborokra" osztja a hozzászólókat s ez így jó...

Én külön venném a termék részét és az üzletet...

Lehet velem van baj...de ha szükségem van egy termékre s esetleg kis segítséggel rátalálok ... akkor miért kell 3 perc múlva az üzleti részét hallgatnom? S kedvesen mosolyognom... :)


Egy alkalmazottam foglalkozik ezzel a termékkel...

S komolyan ..már azt sem merem megemlíteni ha picit fáj a fejem..mert akkor jön a "tanács" , hogy mit nem csinálok "jól" s milyen terméket szedjek és használjak... ezzel nincs is baj egészséges keretek között...de ha naponta ezt meghallgatom 5-ször akkor már..hmmm...


Hiába mondom, hogy oly világban élünk..hogy néha "belefér" egy kis fejfájás..vagy fáradtság.... :)

Hmm..nem...

Vannak termékei amelyek tetszenek... De az nem igaz , hogy bűntudatot kell bennem kelteni amiért nem szedem és használom az összes terméket...

S ha náthás vagyok..akkor megkapom a "magamét":


"Ugye megmondtam... nem hallgatsz rám..."


Ahh... :)

2009. nov. 28. 06:46
Nekem az általatok forgalmazott "csoda" termékekkel nincs bajom. Azt mindenesetre látom ha 12 éve foglalkozol ezekkel a termékekkel, hogy igazi jó tanítványnak bizonyulsz (13 éves korod óta). Pontosan ilyen emberekre van szükségük mint te és hasonló elvakult társaid. Gondolom ti egész nap foreveres termékeket esztek s örökké fogtok élni, gazdagon. Nekem ez az elképzelés nagyon hasonlít egy bizonyos vallásra. Amúgy jó az elképzelés csak ez a forgalmazási mód csupa átverés. Persze, hogy orvosok is benne vannak, naná. Álom fizetés az állami fizetés mellé. S még nem is kell külön rendelés hozzá csak sok hiszékeny, beteg ember.
2009. nov. 27. 11:04
Az a baj, hogy rengeteg tájékozatlan ember van, mint, hogy az emberek 43%ának fogalma sincs arról, hogy mivel fog járni az euro bevezetése...és a saját tudatlanságuk miatt támadnak minket, akik értünk valamihez, amihez ők nem....én ezt kapom alkuszként is, már megszoktam, hogy az emberek vagy totál nem értenek a pénzügyeikhez, vagy nem is érdekli őket, hogy aki most 25-40 éves, biztos nem lesz nyugdíja...
132. Smiley-Dee (válaszként erre: 131. - Pupákné)
2009. nov. 27. 10:58

Tévhit: mi is megbetegszünk persze, csak ez kb. egy napig tart, és nem mindegy hogy hogyan zajlik le...tudtad,hogy egy egyszerű vírus fertőzés következménye lehet pl a sclerosis multiplex...gyógyíthatatlan betegség....tudom mit ad egy ilyen embernek ez a termékcsalád? nagyából tünet, és fájdalom mentes hosszú éveket...szemben azokkal akiket orvosok kezelnek mindenféle sz*rral...és ő sem szedett előtte semmit és nem is volt soha beteges...mostmár ez a legfontosabb, és így tud dolgozni! Ez az életet jelenti számára, és nekem is, mivel az illető az édesanyám!

Nekem nincsenek tévhiteim, 12 éve ebben élek, tapasztalom, tanulom...szerintem neked van tévhited, illetve csak tájékozatlan vagy!

Nézz utána független intézetek felmérésének, hogy az általad egészségesnek tartott életmód miért nem annyira is az már (nyugi mi is így élünk...sport, egészséges kaják) a paprikában már nem fedeznék fel a c-vitamin, a mai paradicsomból napi 8 kilót kéne megennie egy férfinak ahhoz, hogy elég likopén legyen a szervezetében ahhoz, hogy ne legyenek soha prosztata gondjai, a krumpliban a keményítő az eredeti érték 5%ára esett vissza, a tejben alig van már calcium...a termőföldjeink ebben az országban totál kimerültek...számold már ki, hogy mennyit zöldésget, gyümölcsöt kéne adni a gyereknek? Van annyi pénzed, és lenne gusztusa napi szinten ennyit enni? Vagy veszel neki egy vitamint 3.400 forintért és eszi akár 2 hónapig? Melyik az olcsóbb? Állatfigurás, rágható gyerekvitamin, amit szívesen esznek...

Aztán a csodálatos környezeti ártalmakról (stressz, uv sugárzás, szennyezett levegő, szennyezett víz...) ne is beszéljek...és arról se, hogy az országunk élen jár a negatív orvosi statisztikákban...

9000 orvos van a forever csapatában, ők is biztos csak ámítanak másokat és persze magukat...mint ahogy a kórházak is, ahol használják a termékeket... (győri kórház gyermek intenzív, égési osztály)...

131. pupákné (válaszként erre: 130. - Smiley-Dee)
2009. nov. 22. 10:38

Már bocsáss meg de azért nehogy az hidd, hogy ez az általatok forgalmazott csodavitamin téged is mindentől megvéd. Eleve már az tévhit, hogy te attól nem vagy beteg. Én semmit nem szedek, szedtem s így is köszönöm nagyon jól vagyok s még a pénzem is meg maradt s senkit sem csaptam be. Persze ha te vagy én vagy bármelyikünk beteg lesz igen, mindent megpróbálunk majd, hogy meg gyógyuljunk.Mindenki azt amiben hisz.Te ebben én másban. Egyikünk sem tudja elkerülni azt ami reá van mérve. Egészségesen élni, tudatosan táplálkozni, sportolni talán ez lenne a legfontosabb s akkor nem kéne ilyen csoda bogyókat s csoda italokat inni senkinek.

Persze, hogy azt mondjátok, hogy a ti drága terméketek a jobb de az egyáltalán nem igaz, hogy minden olcsó termék silány csak az árképzésetek kicsit más.

130. Smiley-Dee (válaszként erre: 129. - Pupákné)
2009. nov. 20. 14:16

Nem fűzünk senkit semmire, csinálja a vásárlói kör kiépítését ha akarja

Drága a termék? Hát hallod, nem mész be dolgozni betegség miatt 3 napot az egy bruttó 122.000 ftos fizetésnél 3000 forint kiesés...kb. 3000 forintból veszek egy 120 szemes multivitamin komplexet a cégtől és szedem 2 hónapig és nem biztos, hogy ugyanaz a betegség leterít...meg főleg, hogy egy átlag ember nem csak három napot beteg...életünk első felében dolgozunk a pénzért...aztán a megszerzett pénzen próbáljuk az elvesztett egészségünket visszakapni...na az a drága!!!!

Amúgy nézz mindig ár-érték arányt ha vásárol, és a reál értéke alapján mondj utána véleményt bármiről, ne az alapján, hogy per pillanat melyik mennyibe kerül...mert általában kiderül, hogy az olcsó silány minőség a drágább közép és hosszú távon...(ezt, mint végzett közgazdász és pénzügyi tanácsadó is mondom)

2009. nov. 20. 06:04
Azt nevezitek "munkának", hogy más embereket fűztök meg a hálózatépítésbe magatok alá. Addig nem visszataszító a dolog amíg a terméket ajánlgatjátok de hiszem, hogy egy emberrel sem tudtok úgy beszélgetni, hogy ne próbálkozzatok neki a nagy munka lehetőségével. Ez egy kifejezetten visszataszító dolog. Ráadásul a termékek emiatt, hogy ebben a rendszerben kerülnek forgalomba irtózatosan drágák, hiszen akkor miből fizetnék ki azt nagyon jó jutalékot ami ti átlagon felüli jövedelmetek.
128. kiskesztyű (válaszként erre: 126. - Pupákné)
2009. nov. 20. 00:08

Átlagon felüli jövedelmet ad az FLP de csak annak,aki átlagon felüli energiát fektet bele.Annyi pénzt veszel ki belőle,amennyi energiát teszel bele.Hagyományos munkahelyen teljesíthetsz 200 % ot is,nem fizetnek duplán.Az FLP a dupla munkát akár 3-4-5 szörösen fizeti,jutalmazza meg.Szerintem sokaknak tetszik ez a része,csak a velejáró munka nem.Nincs kitartás az emberekben.Nameg hallgatnak mások véleményére.Te magad döntsd el,mi az,amit csinálni akarsz,és dolgozz érte,mintha az életed múlna rajta.Mert az életed múlik rajta!

Aki nem csinálta vagy elkezdte,de abbahagyta a hálózatépítést,annak véleménye van,aki pedig kitartó és teszi a dolgát,annak meg pénze van belőle.Én ezt a tábort erősítem.Köszönjük egyébként az ellenvéleményeket,az ellendrukkereket,mert sokszor csak azért is kitartunk,hogy nekik be....bizonyítsuk!

127. Smiley-Dee (válaszként erre: 126. - Pupákné)
2009. nov. 18. 10:16

Fogyasztói kört alakítunk ki, x mennyiségű emberből aki szeretne ilyen termékeket fogyasztani...

Biztos vannak üzletépítők, akik erőszakosak, de nagyon sokan nem...csak ajánlgatjuk, ismerősöknek esetleg léptem nyomom mindenkinek :) de nem rámenősen, meghívjuk őket bemutatókra, ahol szakemberekkel, akár orvosokkal is beszélhetnek...mi ebben a visszataszító? Nekem még nem mondták, hogy az lennék :)

Egészséget ad a termékek által, pénzt ad a vásárlói kör kialakítása utáni jutalékkal, vagy ha másoknak is segítünk ugyanebben...időt ad ha fel építesz egy csapatot, és elég a jövedelmed arra, hogy ne kelljen alkalmazottnak is lenni mellette...

Hinni kell, mert mindenkinek hinni kell valamiben, hinned kell magadban és csinálni az alapmunkát...

126. pupákné (válaszként erre: 121. - Maxsteel88)
2009. nov. 17. 21:35

Csak annyit árulj el ha nem adsz el terméket csak hálózatot építesz akkor minek a termék? Akkor árulhatnál bolhairtót is ennyi erővel.

"mert az FLP mindenre tud megoldást, MINDENRE. HA NINCS PÉNZE AZT SZEREZHET, HA NINCS IDEJE AKKOR AZT AD, HA EGÉSZSÉG AKKOR AZT AD. Bármit megad ez az üzlet amire te valaha a legnagyobb álmaidban is vágytál."

Na pont ez az amit nem hiszek el. Nem a termék eladást díjazzátok ami állítólag (szerintem is) jó hanem azt ami sokunk számára pont visszataszító. A módszer ahogy eladjátok!

125. Tóth Vica (válaszként erre: 124. - Medve 77)
2009. nov. 17. 20:30

Gratulálok!!! Pont azt irtad, amire én is gondoltam csak nem tudtam leirni. Én most nem tudok menni, de gondololok rátok!

Ja, és ez nem agymosás!!!

124. medve 77 (válaszként erre: 121. - Maxsteel88)
2009. nov. 17. 12:46
én is ott leszek és tapsolok a frissen minősülteknek és a szponzoromnak aki a Londonra minősült több társunkkal és legközelebb már én is ott állok a szinpadon.Igaz szponzikám!!!!!!!!
123. Smiley-Dee (válaszként erre: 121. - Maxsteel88)
2009. nov. 17. 11:31

Szívemből szóltál :):):):):)

Én is ott leszek és tapsolok :) Tecának, Mikinek, és a kedvenc írómnak Nógrádi Bencének :) meg a többieknek :) a Londonosoknak, és jól bevásárolunk a karácsonyi vásáron :)

Darabosoknak mindig sikerül :):):) (a huga lánya vagyok:D, nálunk jól működik családban is :D)

122. kiskesztyű (válaszként erre: 121. - Maxsteel88)
2009. nov. 17. 10:26
Jobban meg sem írhattad volna!Nagyon tetszenek a soraid!Én is ott leszek és nagyon fogok tapsolni,és nekem is tapsolni fognak,ugyanis színpadon fogunk állni!Megyünk Londonba!Minősültünk!
2009. nov. 17. 10:08

Sziasztok!

Nagyon sajnálom azokat az embereket akik rossz hálózatépítőkkel találkoztak, vagy egyszerüen megpróbálták de nem jött össze.

Az a baj, hogy rossz oldalról közelítettétek meg a dolgot.Nézzük csak, azt mondjátok páran, hogy bekell szervezni a családot barátokat stb , így nem lesz üzlet , mindenki útálni fog.

Na most, ha így állsz hozzá akkor valószínüleg nem hiszed még mindig el(2pontos forgalmazó létedre), hogy ez az üzlet működik.Mivel ha te tudod, hogy ez működik akkor tudod azt is hogy nem a barátaid jelentenek üzletet számodra, hanem te ajánlsz nekik lehetsőséget egy jobb életre.

Ha nem vagy ezzel tisztába, mennyél dolgozni, majd mosod valamelyik FLP's autóját, kiszolgálod vagy házhozszállítasz neki pl pont 250e forintnyi terméket. mert vagy szállsz a sasokkal vagy kapirgálsz a verebekkel, ne feledd , te döntesz.100% osan felelős vagy a sorsodért, csakis te , senki más.

Na most látok ilyeneket hogy 'eladás eladás nem tudtam eladni , segítnek eladni'. Kérlek szépen írd meg priviben melyik csapatban tanácsolták neked azt hogy add el a terméket mert garantálom neked hogy simán repülni fognak az flp ből.

KI és miért nem tudja megérteni, hogy ez az üzlet BIZALOMRA épül.TE MEGKELL TAPASZTALD a termékek 99% át hogy tudjál HITELES információt adni az ismerősöknek róla. ÉS NEM BESZERVEZED AZ ISMERŐRSÖKET hanem azt mondod nekik: "találkoztál egy lehetőséggel, gyere el, nézd meg és dönts.Én ezen az úton folytatom a te döntésedtől függetlenül".Kereshetek pénzt veled, vagy nélküled, de nem rajtad.

Még mindig eladás: Minden nyilvános tájékoztatón elmondják : NEM ADUNK EL, NEM ÜGYNÖKÖSKÖDÜNK. nem az eladás az üzlet, hanem a hálózatépítés , ha eladni akarsz nyissál boltot 5-10 millából , és adjál el. gondodj csak bele mennyi gélt kellene eladjál ahhoz, hogy azt a pénzt megkeresd amikről beszélnek egy-egy tájékoztatón. te nem eladsz , ehellyettt ajánlsz, mindig elmondják a profik : KÉRDEZZ KÉRDEZZ KÉRDEZZ ÉS KÉRDEZZ, tudd meg, hogy az embereknek mire van szükségük, mert az FLP mindenre tud megoldást, MINDENRE. HA NINCS PÉNZE AZT SZEREZHET, HA NINCS IDEJE AKKOR AZT AD, HA EGÉSZSÉG AKKOR AZT AD. Bármit megad ez az üzlet amire te valaha a legnagyobb álmaidban is vágytál.


"nem vagyok olyan" Nem vagy olyan? Dr. Kósa L. Adolf ( sztárügyvéd , színész, riporter ) ő olyan volt?

Dr. Sir Alexander Milesz Sándor , igen lovaggá van ütve, azért amit tett Magyarországért, ő olyan volt? olyan volt...

Bíró Tamás, annak idején teljesen illegális dolgokkal fogalkozott , pólókat árult , napi 30-40ezer forintokat keresett.

Darabos István, egyszerü esztergályos , na nézzük , ő is olyan volt.

Bánhidy András , magyar vizilabdás , 2szer gólkirály, azt a mindenit ő SEM VOLT OLYAN.


Hertelendi Klári, a baby sisters szőkéje...ő sem született hálózatépítőnek. mégis FLP FLP


Rékasi Károly , barátok közt power , ő sem olyan , a felesége sem olyan.


DE TUDOD MIT? ÉN SEM VAGYOK OLYAN? de milyen ember az , aki azt mondja neked amiutan 20 éve dolgozol havi 80-100ezer forintért, azt mondja neked hogy figyelj, tudok jobbat, olyat tudok amivel lebíztosítod az életed , egészséges leszel és még a gyerekeid is ÖRÖKÖLNEK jogdíjakat utánad.

milyen az ilyen ember? te nem vagyok ilyen? nagyon köcsög lehetsz ha azt hitted hogy bekell szervezned a barátaidat és megis próbálltad ezt.

( bocs a modoromért )


Ja, és szombaton 6ezren leszünk a Papp László Budapest Sportaréban és tapsolni fogunk.

120. Smiley-Dee (válaszként erre: 105. - Klau11)
2009. nov. 6. 13:11

Szia!


Gin-chia, testi-szellemi erőnlét fokozó, gyereknek, és depresszióra is (el is rágható a tabletta) Ginko Plus pedig memória javító (ér rendszer, agyi érrendszer)

De ha erről a depresszióról írsz nekem többet lehet még mást is ajánlanék, mert lehet, hogy más lenne a jobb, írj nekem ha gondolod privát üzenetet!

119. Smiley-Dee (válaszként erre: 115. - Sayid)
2009. nov. 6. 13:08
szívesen segítek neked ha gondolod...
118. Smiley-Dee (válaszként erre: 111. - Cartsignuf)
2009. nov. 6. 13:05

Jogod van véleményt mondani persze...de hogy azt mondod ismered a céget, ne haragudj de nem hiszem, hogyigaz...ha ismernéd tudnád, hogy azért van belépő, mert az arénákat nem puszira adják oda egy-egy napra...és ha ismernéd a céged tudnád, hogy hány énekes, színész, több ezer orvos, író stb az aki bele tartozik a körbe, és igenis tapsolunk nekik, mert letettek valamit az asztalra! Bocsi, de most én is elmondom a véleményem!

Azt meg, hogy gyomorforgatóak lennék, akik nem értenek semmihez és nincs hobbiuk...

Figyelj van egy reklám marketing okj-m, két diplomám, és havi 90.000ért könyvelek, ez a gyomorforgató tudod...de 12 éve termékhasználat után nem forog :) én ebben nőttem fel, láttam a szüleimen, hogy úgy, hogy világ életükben csak másodállásként kezelték mit kaptak a cégtől...sohasem ültek volna repülőre és utazgattak volna ennyit a bérükből...nem vettek volna nekem anno lakást (amit közös erővel már családi házra tudtunk cserélni, van azért rajta hitel nyugi, én fizetem, nem anyuci elkényeztetett kislánya vagyok) és nem tudtunk volna egy év FLP bónusz nélkül autót venni készpénzre (igaz, hogy csak egy 2 évest, 1.600.000, de ennél több nem is kell)...Alkalmazottként ezt soha nem éred el, vagy csak nagyon hosszú idő alatt...vagy ha igazgató vagy valahol...a munkám mellett én pénzügyi alkusz is vagyok, és az FLP a hobbim! Mert jövőképet ad, a rengeteg könyv amit olvasok megtanít az életre, az élet minden területén alkalmazható dolgokra, az emberek megismerésére, amit iskolában nem tanulsz meg...persze azért vannak más hobbiam is nyugi :)a peca, a barátok, a főzés, a kertészkedés...

Elárulom, több a magasabb iskolai végzettségű a profik között, mint akit te írtál, hogy nem ért semmihez...csak nem fizetik meg az állásában a tudását...

Nézd meg a magyar valóságot...mindenki sorra szüli a gyerekeket...csak az nem aki szeretne előtte valamit letenni az asztalra anyagilag...két alkalmazotti 80-90.000 forintból mikor tudnám megtenni, hogy ház, állatok és még gyerek is? Az én gyermekem nem fogja soha azt hallani, hogy nincs pénz új cipőre mikor a régi már majdnem leszakad a lábáról...én sem származom gazdag családból, csak a szüleim meglátták a lehetőséget mellyel egy picit jobban élünk mint az átlag...ez akkora gyomorforgató? Leginkább akkor forog a gyomrom amikor az én sikeremnek tapsolnak idegenek :))) elismerés...tudod...amit sok munkahelyen nem kapsz meg!

És baromi jó érzés úgy dolgozni, hogy tudom, hogy minden egyes nappal növelem a családi a kasszát, a szüleimét, a sajátomat és a gyermekem örökségét...a majdani nemlétező nyugdíjamat majdnem elfelejtettem... :)

Amúgy 15 napja született 2 fajta tiszta yorksierre terrierem...ők is isszák az aloét...az orvos meg is lepődött, hogy milyen szépen fejlődnek...ezt tudod mit jelent annak akinek mindene a kutyája? (amúgy 3 kutya és 2 macska, + két kutyakölyök boldog tulajdonosai vagyunk)


Egy 25 éves, boldog, kertes ház tulajdonos, szerelmes lány aki igenis akar valamit az élettől, akar majd valamit hagyni a világra...

117. 14c10e093b (válaszként erre: 115. - Sayid)
2009. nov. 5. 15:26
Nekem nem sikerült ezzel hálózatot építenem, pedig nagyon tetszett a dolog. Szerintem érdeklődj egy irodában, hallgass meg egy bemutatót, és akkor el tudod dönteni, neked való-e, tetszik-e.
116. 14c10e093b (válaszként erre: 115. - Sayid)
2009. nov. 5. 15:20
Ha van a közeletekben FLP-s iroda, onnan tudsz rendelni, vagy ha van olyan ismerősöd, aki ezzel foglalkozik, akkor tőle. Biztos könnyen találsz majd ilyen emberkét. Telefonon is lehet rendelni, a postaköltség 1000-2000 ft között van, a termékek súlyától függ. 1 pont feletti vásárlás esetén ingyen kiszállítják, legalábbis pár hónapja még így volt. Pontértékeket megrendelőlapon tudsz nézni, ha tudsz ilyet szerezni (minden terméknek van pontértéke). Telefonszámot is tudok adni, ha kell.
115. Sayid
2009. nov. 4. 20:47

sziasztok


hogyan lehet rendelni terméket? Kaptam egy first terméket anno,de nem tartom már a kapcsolatot azzal aki adta. Nagyon jó a termék, szívesen kipróbálnék mást is. Tud valaki segíteni? CSak a nu-skint meg az FLP-t ismerem.Amúgy melyikkel lehet pénzt keresni?

2009. nov. 3. 13:00

A termékek kiválóak, tapasztalatból mondom, viszont néhány FLP-s ismerősöm teljesen megváltozott, mióta forgalmazó. Számukra más nem létezik, csak az FLP, beszélgetéskor is 5 perc után már ez a téma...Én fél évig próbálkoztam eladni a termékeket, egy bemutatót tudtam tartani, amire 10-en el is jöttek, de senki nem vett semmit, én meg nem szállok rá az ismerőseimre, mert már szemtelenségnek éreztem volna. Elhiszem, hogy meg lehet belőle gazdagodni, de nem való mindenkinek, hiába mondják, h bárkinek sikerülhet, ha akarja, NEM így van. Ahhoz olyan típusnak kell lenni, aki dumás, barátkozós, sok az ismerőse, és már előtte is volt vmennyi pénze. Én akartam nagyon, és mégsem sikerült. El is ment a kedvem tőle, mert nem igaz, h sok lesz a szabadideje annak, aki felépítette az üzletét, az ismerőseim is állandóan telefonálnak, ide-oda szaladgálnak, hétköznap, hétvégén, éjszaka, nappal, egyfolytában. Egyik csaj kisgyerekére is bébiszitter vigyáz napközben, mert arra sincs ideje, h vele foglalkozzon. A másikat otthagyta a pasija 10 év után, mert nem bírta elviselni, h sosincs vele, meg h jóval többet keres nála, és más nem létezik neki, csak az FLP. Szóval erről ennyit...

Én is jártam heti 2x nyílt előadásokra, h tanuljak, havi egyszer startnapra, mégsem sikerült, pedig azt mondják, h akkor tuti menni fog.

Nekem a berry nektár jön be a legjobban, tavaly télen nem is lettem beteg, még náthás sem voltam, azóta nincsenek izomgörcseim sem, pedig már régóta nem iszom. A Páromnak azóta nem vérzett az orra, mióta kétszer First-öt fújtunk bele, pedig hidegebb időkben sokszor vérzett neki. Ja és az égések sem hólyagosodnak fel, ha azzal fújjuk.

A kék krém is nagyon jó, meg mindegyik termék szuper szerintem.

Bocsi a túl hosszú hozzászólásért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook