Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vélemények az FLP termékekről fórum

Vélemények az FLP termékekről (beszélgetős fórum)


2009. nov. 2. 20:12
Én a First-öt használom és nagyon szeretem.Nekem nagyon jó volt pl.napégésre,horzsolásra,vágásra és a kisbabám piros popsiára is!Egyszer befújom és a következő pelenka cserénél már tök szép!Sziasztok!
112. Speedy27 (válaszként erre: 111. - Cartsignuf)
2009. okt. 26. 19:44

Rendben, végül is igazad van!Mindenki maga dönti el miképp szeretné élni az életét és nem csinálhatja mindenki ugyanazt hiszen elég uncsi lenne...:)))

Én szeretnék segíteni a szüleimnek, hogy ne kelljen hitelből hitelbe mászniuk-apa régóta munkanélküli-anyának meg mostanság rendetlenkedik a szíve és talán ezen is tudunk javítani.Tehát ezért és persze magunkért csináljuk...

Minden esetre tiszteletben tartom véleményed és bocsi a hirtelen fellángolásért, remélem nem sértettelek meg!!!:)

111. cartsignuf (válaszként erre: 110. - Speedy27)
2009. okt. 26. 16:23
Minden szabályhoz természetesen itt is vannak Tisztelt kivételek!Szokták mondani,hogy kinek nem inge...Jogom van ítélkezni mert, ha az embereket nem is, de a céget ismerem, A rendezvény nem szórakoztat és még beugrót is szednek érte, hogy a következő bónokat legyen miből kifizetni meg a rendezvényt megszervezni...Igenis undorító idegen embereket tapsolgatni, mikor csak pénzt keresnek...nem művészek nem tudósok semmit nem mutattak fel csak eladtak és szervezkedtek.Főleg szervezkedtek... Mert, ha a biznisz nem érdekel szóba sem állnak velem! Ha ez az utolsó biznisz inkább panelban fonnyadozok életem csodás végéig!
2009. okt. 24. 18:59

Sziasztok!

Mellékesen írom, hogy én és a párom forgalmazók is vagyunk és nem szégyenlem , hogy járunk "ízléstelen tapsolós rendezvényekre"!!!Mellesleg mindkettőnknek van főállása és a párom tetovál is , szóval ezen kívül is van mit kezdeni magunkkal és a tehetség sem hiányzik, csak nem az 1 szobás albérletben képzeljük a jövőnket minimálbérből tengődve!!!Mert most még így élünk!!!Egyébként nem érzem magam gyomorforgató lénynek, mert tisztességesen dolgozom és nem hiszem, hogy bárkinek joga van ilyet írni rólam, vagy bármelyik cég forgalmazójáról, mert nem ismertek!!!!

2009. okt. 22. 10:47
Szerintem nagyon jo en forgalmazo is vagyok de mar csak magunknak vesszek mert amikor atlagba valakinek ajanlotam mindig a szoveg " tul draga " en nem gyozkodok senkit , nalunk a csaladba be valt . ( ja nem jarok rendezvenyekre egyszer voltam es nem jott be }
108. cartsignuf (válaszként erre: 104. - Smiley-Dee)
2009. okt. 20. 23:54
Minden FLP termék kiváló és hatásos. Az üzlet és építő hívei gyomorforgató lények. MLM való mindenkinek, aki nem tud mit kezdeni magával csak a számokat, összegeket lát, jól megtanult szöveget mondogat és ízléstelen tapsolós rendezvényekre jár mert hobbija nincs és tehetsége se semmihez...
107. Dócy (válaszként erre: 101. - Llaca)
2009. okt. 10. 16:38
Ne haragudj,de ezt nem értem.Ha nem tudtál róla, h allergiás vagy,akkor gondolom nem voltak tüneteid, mert másképp észrevetted volna.Akkor milyen tüneteid csökkentek jelentősen?
106. kiskesztyű (válaszként erre: 102. - Heki.kutya)
2009. okt. 9. 16:46

Egyszer egy kérdést tettek fel a cég vezérigazgatójának,ami így szólt:Miért nincs a Forevernek borotvahabja?

A válasz a következő volt:ABBAN NEM MI CSINÁLJUK A LEGJOBBAT!-azt hiszem,érthető a válasz,nem kell magyaráznom.

Egyébként tökéletes borotválkozni a hajkondicionálóval!!!

105. Klau11
2009. okt. 8. 23:38

Sziasztok!

Tud nekem valaki tanácsot adni, mi az a termék, ami dpressziós állapotokra hat, és melyik az,és hogy van e olyasmi FLP-nál, ami a gyerekeknek adható koncentrálóképesség javítására, ill. memória erősítésre?

Aki tud, kérem segítsen, nem találok egyértelmű választ a net-en sem, katalógusban sem.

Köszi előre is.

2009. okt. 1. 14:38
12 év FLP terméktapasztalat után mondom, ha mindent úgy fogyasztasz ahogy személyre szabottan ajánlják (remélhetőleg jól ajánlják) biztosan jó hatást érsz el...én is szeretnék karácsonyra dobozt kapni (120.000 ft a nagy :D)
103. Speedy27 (válaszként erre: 102. - Heki.kutya)
2009. szept. 20. 18:26

Szia!

Tény, hogy csodaszerek nem léteznek...de ki állította azt, hogy az FLP termékei azok?!A lényeg,hogy nem össze-vissza kell szedni a termékeket és nem 1-2 hétig, mert akkor valóban nincs túl sok hatás.(a fokhagyma különben is vérnyomás csökkentőként működik leginkább,a megfázás ellen inkább a propolist+a multivitamint kellett volna próbálni).

Az is igaz, hogy léteznek más nagyon jó hatású termékek, de csak egyett mondj aminek nagyobb ahatóanyag tartalma, mint pl. a garlic-é és nincs benne "E"+semmi más mesterséges anyag!!!:)))

A sampon és a condi először nagyon gáz, mert az összes eddig összeszedett "trutyi"-tól megtisztítja a fejbőrt, de ha azt is folyamatosan használod, akkor tuti jó.Tapasztalat!

Mindezek mellett tiszteletben tartom a véleményed és nem akartalak megbántani, csak segíteni, hogy valószínűleg mi miért nem úgy működött, ahogy vártad!:)))

2009. szept. 11. 11:33

Hát nem tudom, hogy az én készülékemben van-e a hiba, de nekem elég vegyesen váltak be a forever cuccok. Én ajándékba kaptam egy nagy dobozzal karácsonykor, mostanra fogyott el minden. Az aloe first, zöld zselé, heat lotion és a marine mask külsőleg nagyon jók, a sampon, balzsam pocsék, a tabletták közül is a C-vitamin meg a fokhagymás az semmise, feléért lehet kapni sokkal hatékonyabbat, ami tényleg segít az influenza időszakban. A karotin meg az omegás megint jó.

Egy biztos, csodaszer nincs, és olyan cég sem ahol minden termék kivétel nélkül tökéletes lenne.

101. llaca
2009. jún. 20. 01:30

Az FLP 2008-ban rekord bevételt ért el. Na ennyit a válságról.

Sok cég be akarja szüntetni az MLM vállalkozásokat, mert rájöttek, hogy mekkora erejük van. Már el is kezdték a negatív kampányaikat. Úgy látszik, hogy most az a trendi, hogy minden cég lejárassa a másikat.

Ez szánalmas.

Van aki azt mondja, hogy nagy az árrés. Én dolgoztam egy "piros" kóla gyártó cégnél. Láttam azt, hogy a kisker mennyiért veszi meg a termékeket és mennyiért kerülnek ki a polcra. Na ott kb 75-80% az árrés. De a legtöbb agyonreklámozott hiperszuper termékekről amik 160-as IQ.val rendelkeznek azoknak persze nincs árrése és reklámköltsége. És pusztán szeretetből reklámoznak annyit. Akkor is kifizeted a reklám költséget ha nem is olvasod a szóróanyagot nem nézel reklámot! Akkor miről beszélünk?


Az MLM élt, él és élni fog! Forever!! :)


Amúgy az allergiám tünetei kb 3/4 év után jelentősen csökkentek, rendszeres termékhasználat mellett. Teljesen véletlenül vettem észre, nem ez miatt fogyasztottam őket. Sokáig nem is tudtam, hogy allergiás vagyok, mert a tesztekkel nem mutattak ki az orvosok semmit. Dr. Kerekes Laci homályosított fel, hogy allergiás vagyok. Még mindig nem tudom, hogy mi(k)re, de nem is érdekel.

2009. jún. 6. 23:16
Azt el kell mondjam, hogy 12 éve ismerem és használom az flp termékeit, mióta a szüleim termékforgalmazók, a közgazdász szakdolgozatomat is erről a cégből írtam, viszont üzletet építeni nemrég kezdtem, nagyon nagyon sok információ és tudás birtokában...
99. Smiley-Dee (válaszként erre: 92. - Erro17)
2009. jún. 6. 23:01
Talán azért minősülnek sokszor ugyanazok, mert minden kiírást megcsinálnak? Szintek, nyaralások, gépjármű stb...
98. Smiley-Dee (válaszként erre: 93. - Helenhadsell)
2009. jún. 6. 22:50

Válság? Kinek? Ez egy mesterséges valami...inkább hagyjuk...

Az MLM megy, jól működik 50 éve köszöni szépen, 30 éve az FLP-nek is jól megy...

A magyar válságról pont, hogy nem az MLM tehet, hanem az egyéb drága jó simlis vállalkozók és politikus barátaik...

Meg amúgyis 10.000.000 ember én nálunk és mindegyik baromira jól tudja, hogy mi az a multi level marketing, csak akkor én kérdezem, hogy miért nem él mind a 10.000.000 ember jobban?

Hát pont a tájékozatlanságuk miatt...10.000.000 hálozatsérült, akinek nem ment, átverték, lehúzták stb...de erről sohasem egy cég tehet, hanem, mindig az a két ember...a szponzor meg a front. Ettől még egy igazságos vállalkozási forma, egy jó céghátérrel nem lesz rossz.

Adalék: a világ milliomosainak 20%-a mlm-ből lett milliomos, és átlag 17 évvel éltek/élnek hosszabb életet a kevesebb stressz miatt, mint hagyományos vállalkozó társaik...

97. Smiley-Dee (válaszként erre: 94. - Helenhadsell)
2009. jún. 6. 22:41

Ha akarod tudni, tavaly év végén 300%-kal növelte a dobozoló kapacitását az Flp, a válságnak nevezett mesterséges valami közben...akkor van kereslet? Igen, van rá pénzük az embereknek, mert az egészség lett a legdrágább kincs, és még drágább lesz a betegellátási fizu csökkenésével...azthiszem ha egészséged nincs akkor semmid nincs, hiszen kiesel a munkából, kevesebb lesz a fizu, ha ez sokszor van ki is rugnak...akkor mi éri meg inkább? havi pár ezer forint egy egészséges minőségi életért, amely magában hordozza az üzletépítési lehetőséget, vagy kiszolgáltatottá vállni, majd munkanékülivé...ne érts félre énis dolgozom alkalmazottként, és egy másik jellegű másodtevékenységem is van, mert inkább a két másodtevékenységtől várom az anyagi és egyéb függetlenséget...

nem mindegy, hogy a megélhetésért dolgozol vagy a meggazdagodásért...alkalmazotti jogviszonyban még senki nem lett milliomos...

96. Smiley-Dee (válaszként erre: 92. - Erro17)
2009. jún. 6. 22:34
Igazad van, nem 6 hónap...12 év, de nekem van 12 évem erre, még 24 is lenne, az én szüleim is 4,5 év alatt lettek igazgatók, unokaöcsém 15 hónap alatt, amennyi energiát bele teszel annyi idő, ha folyamatosan keresed az üzletársakat, a meglévőknél folyamatosan megy a mélyítés és nem adod fel a siker nem kerül el, de tény, hogy ez idő...nekem soha senki nem mondta, hogy egy év alatt leszek milliomos, nem vagytok egy hullám hosszon a szponzoroddal...viszont azt nagyon sajnálom, ha valaki neked pár hónapot ígért...igen, van ilyen a szakmában akinek akár 6 hét alatt is sikerült az igazgatói szint, de neki mind jó sok tőkéje, mind rengeteg kapcsolata, mind nyelvismeretei voltak, és külföldön kezdte el igazán...de az átlag tovább dolgozik...de azthiszem van 12 évem megvárni, hogy mit érek el, és nyugodt leszek, mert lesz nyugdíjam, és lesz mit örököljön a gyerekem (mind az üzletet, mind a jogdíjakat majd)
95. Tóth Vica (válaszként erre: 94. - Helenhadsell)
2009. jún. 5. 19:55

Az Flp-re azért van /kell, hogy legyen / pénz, mert megelőzhető a betegség. Mert sajna a kórházi ápolás, és gyógyszerek sokkal többe kerülnek, mint havi pár ezer ft, amit flp-re költenél.

Én 1 1/2 éve vagyok benne, a gyerekeim szedik a kids-et, isszuk a gélt, és a fiam egyetlen napot se hiányzott a suliból betegség miatt.Azonkivül még sok más terméket is használunk.

2009. jún. 5. 01:06
Senki nem termel, bezarnak a gyarak , uzemek, uzletek, irodak huznak le redonyt nap mint nap, a kamionok acsorognak, korhazak megfelelo ellatas nelkul pénzhiany miatt, autogyarak csodbe mennek, csak az MLM mukodik. FLP- re mindenkinek van pénze...
93. helenhadsell (válaszként erre: 87. - Smiley-Dee)
2009. jún. 5. 00:45
Mennyi miliomos! Mi ez a valsag Magyarorszagon ha az MLM ennyire megy???
92. erro17 (válaszként erre: 87. - Smiley-Dee)
2009. jún. 4. 23:27
nem az előadókra mondtam,hogy ugyan azok,hanem akik mindíg minősülnek...nem szidtam a rendezvényeket,mert egyébként nagyon színvonalas müsorok,előadók vannak...csak pl mindenki a kis beszédéhez hozzá teszi,hogy 4-5-6 év alatt ért el egy igazgatói szintet.nekem azt mondták,hogy pár hónap alatt kellene ezt elérni...és ezek után sok kérdés merült fel bennem,jártam a rendezvényekre,sikernapra,a raktárba,2 napos fejtágításra és rájöttem ,hogy intenzív munka mellett is tényleg évek,mire olyan csapat,olyan kör alakul ki amivel eredményesen lehet dolgozni és haladni.mert a Berkicsnek sem 6 hónap alatt sikerült elérni azt az 545.000 eurót...és ez a felismerés vette el végleg a kedvem.hogy megint más van,mint amit mondanak...de ez egy kicsit hosszabb történet...
91. Smiley-Dee (válaszként erre: 90. - NSZA69)
2009. jún. 4. 13:48

akkor mindened megvan a sikerhez, csak csinálni kell :)

szerintem az a titok dolgok tényleg működik, néha nagyon lassan, néha gyorsabban :)

90. NSZA69 (válaszként erre: 89. - Smiley-Dee)
2009. jún. 3. 19:42
Köszi a lelkesítést. Az a "rossz",hogy szerintem én már ilyen téren nem függök a szponzoromtól,mert már nekem egyedül is menni kell a bemutatónak. Szoktam is tartani,de persze nekem is vannak újdonságok. A szponzim szerintem sokkal "hitelesebb".Egyébként nagyon segítőkész,mindig lehet rá számítani.Ő lehetne a példaképem,mert Ő tényleg maximálisan odateszi magát,és el is éri amit szeretne. A Titok nekem is meg van. Szuper!!!
89. Smiley-Dee (válaszként erre: 86. - NSZA69)
2009. jún. 3. 12:06

A lényeg, hogy ne add fel, ha csinálod, akár heti szinten is az alapmunkát (meghívás, bemutató, visszalátogatás, önképzés) nem tudod elkerülni a sikert hosszútávon, mert a hálózat épülni fog alattad! Negatív ismerősökkel ne foglalkozz! Nekünk a párommal isteni az életünk mióta kizártuk a gonosz barátokat (a párom nem foreverezik amúgy)

Ismerkedj, vedd magad körül pozitív gondolatokkal és emberekkel, nézd meg a Londa Byron Titok című filmjét, menj havi egyszer flp rendezvényre, és garantáltan jobb lesz a kedved! És dolgoztasd a szponzorod!!! Piszkáld, hogy segítsen, tartson bemutatót a vendégeidnek, hiszen azért van!

88. Smiley-Dee (válaszként erre: 84. - ALANA)
2009. jún. 3. 12:01

Apum szedi, nekem nem engedi édesanyám, mert szerinte már igy is sokat fogytam.

Fogyókúra mellett kiválló, majd a fogyókúra végeztével remekül fentartja a szintet azzal, hogy nem engedi megkötni a felesleges zsírt és szénhidrátot a szervezetedben

viszont nálunk mindenki úgy fogyózott, hogy lite por, berry, garcinia, pollen, zöldségtabletta, meg fogyis étrend...mert a lean addigra jött be, mire én már lefogytam, de apum elkezdte szedni, és megyeget még le tőle pici, de ő rendesen táplálkozik, mert nála inkább a szinten tartás a lényeg.

87. Smiley-Dee (válaszként erre: 85. - Erro17)
2009. jún. 3. 11:57

hallod, te tényleg nem jársz rendezvényekre...dehogyis ugyanazok az előadók! Azt a sok cd-t sem egy ember mondta fel...sokszor vannak előadó ismétlések persze, hogy az újjak is lássák őket, de persze én például nem tudom megunni Szabó Józsit az flp magyar atyját, vagy Berkics Mikit, aki a legnagyobb üzletépítő és aki februárban 545.000 eurós 13. havi fizut kapott, és világelső ebben, vagy Gidófalvi Attilát, aki egy év alatt lett gyémánt-zafír, vagy Veronika Lomjanskit aki gyémánt lett két év alatt, vagy Katrin Bajrit, aki 4 év alatt duplagyémánt, és világelső ebben...tőlük mindig van mit tanulni!

Mielőtt szidsz egy rendszert ismerd ki, élj benne, ahogy példáúl én 12 éve...

86. NSZA69
2009. jún. 3. 08:20
Sziasztok!Én is ismerem és használom a termékeket már pár éve. Nagyon sok terméket kipróbált az egész család,és pozitív véleménye van mindenkinek róla. Még az apukám is fél dl géllel kezdi a napot.Az üzlettel is próbálkozom mindig kisebb nagyobb sikerrel.Elértem egy szintet és ott vagyok már egy ideje.Engem sajna a negatív emberek hamar lehúznak és inkább nem mondom utána senkinek.Nem a nagy rendezvényen lehet tanulni szerintem. Sok orvosi előadást hallottam amit sokszor tudtam hasznosítani.Nekem ha lenne egy dobozom biztos nem adnám el ha már meg tudtam venni.Én nem dobozzal indultam,de már vettem én is dobozt. Ha valaki el akar érni egy szintet napi szinten kell vele foglalkozni.Én végül is nem mást hibáztatok,hogy még mindig itt toporgok,csak is magamat,de nem adom fel!!Addig is használom a termékeket,de sajna nem annyit mind szeretném. Szép napot!!
85. erro17 (válaszként erre: 83. - Tóth Vica)
2009. jún. 2. 22:13
már nem járok semmi flp-s összejövetelre,nagyon belefáradtam....nem láttam eredményt,a színpadon mindíg ugyan azok az emberek...nem volt hiteles...elegem lett,besokaltam
84. ALANA
2009. jún. 2. 13:00
Sziasztok! Nincs tapasztalatotok "Forever lean " kapszulákkal ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook