Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2369. Menike
2010. dec. 14. 08:03

Jó reggelt!!


Nálunk leesett egy csomó hó. Minden fehér és ezt imádom. Most megyek, letakarítom az iroda előtt a járdát, nehogy valaki elvágódjon, mert annak nem nagyon örülnék. :))

2368. Menike (válaszként erre: 2367. - Nokli)
2010. dec. 13. 15:50

Szia!


Köszi a biztatást!!! Nem bánnám azt sem, ha komoly lenne, de nem görcsölök rá. Tetszik, jó fej, aranyos, csak fiatalabb 4 évvel. De sok az azonos dolog, ami iránt érdeklődünk. Pl. imád motorozni. Hát, én is csinálom nagy motorra a jogsit. :)))

Majd megyünk együtt.



Mi voltunk Geniával olyan veszettek is, hogy minden 5. napon víz napot tartottunk. Nem semmi volt. Csak az elején nehéz, aztán már fel sem tűnik az sem.


Hmm, már csak 3 hét és én is neki állok. Indul most egy tánctanfolyam nálunk CSAK nőknek. Beiratkozom. Meg megpróbálok eljárni tornázni, ha nem megy, akkor otthon nyomom. Van egy csomó DVD-m is. Csak ezt a Zumbát nem tudom megszerezni sehonnan. Nem tudom letölteni sem, meg nem találtam egy boltban sem, pedig meg akartam venni.


Na, de majd izzadok Pesuth Ritára. Vettem már fogyi övet is. Régen nagyon sokat használt.


Rajta vagyok a dolgon. És a fogyi mellett leteszem a cigit is. Nem kell az nekem. Inkább tornára költöm azt a pénzt. Jah, és száműzöm az édességeket is. Na jó, azért egy egy kocka csoki majd belefér. Majd veszek Norbisat.

2367. Nokli (válaszként erre: 2366. - Menike)
2010. dec. 13. 11:44

Szép napot mindenkinek!


Menike, 24-én így elég depis leszel nem? De azt mondom, hogy meg kell gyászolni a szakítást, ahhoz hogy továbbléphess és ez erre ez az este tökéletes lesz! De 25-én tessék belevetni magad a karácsonyi, nafy családi banzáj hangulatba!!!

Az naggyon jó, hogy tetszik már egy pasi! :) gyógyul a lelked! ne gondolj semmi komolyra vele, csak próbálj vele flörtölni, szórakozni, kikapcsolódni! Drukkolok!!!!


Nálam ma volt mérlegelés, ismét - 1 kg!!! :) 4 hét alatt 4 kg összesen! :) Nekem így teljesen jó is lenne, minden héten 1 kg! :)

Ma van víz napom... Ti ezt megcsináltátok? Sokan mondták, hogy ne csináljam... Megpróbálom... főztem teát, ebédre meg eszem azért húslevest, ami tegnapról maradt, az is víz! :) Arra gondoltam, ha végképp nem megy, majd eszem egy kis gyümit! De remélem sikerülni fog...

2366. Menike
2010. dec. 13. 08:39

Jó reggelt!


Látom, nem tolongott senki a hétvégén.

Hát jól van, a karácsonyi készülődés mindenkit lefoglal. :))))


Én idén először egyedül töltöm a Szent estét. Mondtam anyukámnak, nyugodtan utazzon el a nővéremékhez, ott lesz az egész család, az összes unoka. Nekem amúgy is elég sz..r hangulatom van. De majd én is utánuk megyek 25-én.


Nem is bánom. Legalább jól kibőgöm magam, aztán majd jön a kilábalási rész. 4 évet voltunk együtt Krisztiánnal, de ennek így kellett lennie. Hiányzik, de majd elmúlik.


Jah, és ami jó a dologban., múltkor nagyon megtetszett egy srác, de pont akkor talált magának barátnőt, így gyorsan lemondtam róla.


Hmm, tegnap kiderült, hogy már nincs barátnője. HIhihi. Felcsillant a szemem rendesen. Már találkoztunk is, kicsit dumáltunk.


Legalább lefoglalom magam.

2365. Menike
2010. dec. 11. 08:58

Jó reggelt mindenkinek!

Utálom, amikor szombaton pénteki nyitva tartással kell dolgozni.

Nem komálom az ilyet.

Tegnap voltam suliban, klassz volt, csak az utazgatás alatt szétfagytam.

Jah, és végre megvan az összes karácsonyi ajándék.

Na jó, még hiányzik egy-két apróság, de nem gond.

2364. genia
2010. dec. 10. 08:25

Jooo reggelt!!

A tegnap nagyon cudar ido volt,havazott is de nem maradt meg ,monjuk a fu az szep feher maradt ..hideg van ,nincs kedvem kibujni...aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

2363. Menike
2010. dec. 9. 15:52

Köszi Csajok!


Sajnos ő azt hiszi magáról, hogy Adonisz, pedig egy lapon sem említhetőek.

Én mégis így szerettem. A gond az, hogy az anyukája belenevelte, hogy ő a tökéletes és mindenki más csak rossz. Ők így alkotnak egy tökéletes párt.

Genia tudja, milyen sza..kon mentem vele keresztül, mennyit támogattam stb. Nem akarom tovább. Rossz pont így Karácsony előtt, de ha most kell megtörténnie, akkor most.

Semmi gond nem lesz, hiszen az egyedülléthez is hozzá lehet szokni. Néha már gondolkozom is azon, hogy nem-e ahhoz ragaszkodom csak, hogy legyen valaki mellettem.

Na, ennek vége, jöhet a szingli élet.



Nokli, nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen párod van, aki támogat, szeret, megbecsül. Örülök neki, hogy vannak még ilyen kapcsolatok.

2362. genia (válaszként erre: 2361. - Nokli)
2010. dec. 9. 13:59
Eggyetertek!!! szeretnek hogy csinosak marajunk de az nem segitseg ha b..tat mi is leakarunk fogyni de nagyon nehez ,,,bezzeg nekik ez is konnyebben megy!!!!
2361. Nokli (válaszként erre: 2357. - Menike)
2010. dec. 9. 13:54

Sziasztok!


Bár nem ismerlek még annyira, de abból amit írtál, azt gondolom, jól tetted, amit tettél, és helyesen cselekdetél. Sokszor halálra itélt kapcsolatokból lesz házasság, család, aztán válás... pedig csak időben kell nehéz lépéseket és döntéseket meghozni, amihez bátorság kell!!!


Attól meg hogy pasik a külsejük miatt cseszegetik a párjukat, mindig is készen voltam. Én 57-60 kg voltam, mikor a férjem megismert. Az esküvőn 63 voltam, utána egy év alatt feljött 10 kg, a teherbeeséses procedúra és egyébb betegségek miatt, így már 73 kg-val estem teherbe, szülni 87-tel mentem... Ma 75 kg vagyok és soha nem szólt meg ezért egyszersem, sőt már azon nevet sokszor hogy milyen ropi voltam és ugye nem leszek ennyire vékony? Támogat és segíti a harcom a kilókkal, mert szeretné ha lefogynék, de soha nem mondta azt hogy kövér vagyok... Ez a párok dolga!

Aki valóban a te embered az életben, az nem mond ilyet sztem...

2360. genia
2010. dec. 9. 13:48
Vagyok...
2359. Menike
2010. dec. 9. 10:55

Oké, jó vásárlást.


Én dolgozgatok, mert sok a meló. :))))))

2358. genia
2010. dec. 9. 10:34
Mennem kel a piacra ,kesobb jovok....
2357. Menike
2010. dec. 9. 09:51

Sajnos nem nagyon hagyott más lehetőséget, de nincs mit tennem.

Semmit nem nyújt már nekem ez a kapcsolat. Azt érzem,hogy csak én adok és adok, de vissza nem kapok semmit.


Kemény vagyok, mert elsősorban magamat kell védenem.

Most a fejébe vette, hogy terhes vagyok. Megmondtam neki, hogy semmi, de semmi köze nincs már hozzám, így ha terhes vagyok, akkor ahhoz sem.


Persze nem vagyok az. Se időm, se energiám nincs, így gyermeket sem vállalok. Szeretnék, de mérlegelnem kell. Először kipróbálok mindent, aztán jöhet a gyerek.

2356. genia
2010. dec. 9. 08:36
Huuuuuuuu bekemenyitettel!!!!!!!!! Igazad van!!!!!!!
2355. Menike
2010. dec. 9. 08:34

Sziasztok!!


Hát, Krisztián nem tudja, mert éppen bekattant megint és mosolyszünetet tart, mert nagy a hasam.

Én meg közöltem vele, hogy most már nem érdekel mit duzzog össze vissza, ha nem vagyok így jó, akkor menjen és keressen mást.

Meglepődött, hogy nem sírok, könyörgök stb.

Már nem hat meg. Nem félek egyedül maradni. Se időm, sem idegem ehhez. Baja van és rajtam csattan az ostor. Elég volt. Inkább egyedül leszek, de nem akarom ezt tovább.

Majd jön más, akinek megfelelek így is.

2354. genia
2010. dec. 9. 08:18
Aztamindenit!!!!!!!!Tudtam en ,hogy sikerulni fog!!!!!!! Krisztian buszke lehet rad,GRATULA!!!!!!!!!!!
2353. Menike
2010. dec. 8. 17:10

Na igen, most meg már a fejem is nagyon fáj. Mennék aludni, de meg kell várnom egy VIP ügyfelet.


Igyekszem addig dolgozni, de félő nem fogom túlzásba vinni.

2352. Nokli
2010. dec. 8. 13:26
Akkor végre kialhatod magad! Az sem árt néha... :)
2351. Menike
2010. dec. 8. 12:34

Jaj, köszi, igazi megkönnyebbülés túl lenni rajta.

Végre nem kell reggelente 4kor kelnem és elmenni vezetni, utána meg rohanni a melóba.


Bár IMÁDOK teherautót vezetni, de most már nagyon fáradt vagyok!!

2350. Nokli (válaszként erre: 2349. - Menike)
2010. dec. 8. 12:18
Hurrá-hurrá-hurrá! Nagy-nagy gratula!!!!
2349. Menike
2010. dec. 8. 11:47

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



SIIIIKKKKEEEERRRRRÜÜÜÜÜÜÜLLLLLTTTTT a vizsgám!!!!!!!


:) :) :) :)

2348. Menike (válaszként erre: 2344. - Nokli)
2010. dec. 8. 11:46

A busz nem vonz, nem hatja meg a fantáziámat, de azért köszi!!


Szeretném kipróbálni magam sofőrként, lehet majd keresek valami hétvégi melót, ha bejön, akkor meg váltok. Hihihihi.

Bár a főnököm nagyon nem örül a dolognak, de nem érdekel!!!!!!!!!


Nagyon ügyes vagy a takarítással. Biztos megmarad pár napig. :))))

2347. Nokli
2010. dec. 8. 11:20

hahó!


Éppen tegnap jelezte a családom, hogy meg ne próbáljak! :) Majd igyekszem valami középutat kitalálni! Zabálni azért tuti nem fogok, mert akkor elszúrnám az eddigi eredményem! Fogok enni rendesen amikor muszály,pl vendégségben. ahány napot elszúrok annyival hosszabb lesz a 90 napom! :) Almaecetet javasoltak, hogy igyak kaja után. Lehet azt is megpróbálom! Majd a mindenből, keveset módszert fogom alkalmazni! :) Nekem ez lesz a kari aji! :)

2346. genia
2010. dec. 8. 07:17

Jo reggelt!!!!!!!!!!

Itt kellemes az ido, nyoma sincs a honak!!!

2010. dec. 8. 05:47

sziasztok!:)


Nokli:)Megkérdezhetem,hogy Te karácsonykor is diétázni fogsz?:)vagy hogy oldod meg?:):)este eszembe jutott,hogy olyan gyenge vagyok,hogy ez a kifogásom..:\

2344. Nokli (válaszként erre: 2343. - Menike)
2010. dec. 7. 19:28

Hahó!

Megy a drukk ezerrel! :)

ma szénhidrát napom volt hm :)

Voltam tornázni is, és csak én voltam egyedül. Kicsit fura volt, de azért jó volt, így aztán nem lehetett lógni! :)

Takarítással jól haladok, holnapra már csak a fürdő és a konyha maradt! Remélem pár napig azért tartós és a a rend és a tisztaság!


Nagyon kemény ez a teherautó jogsid? Mit akarsz vele kezdeni? Csak úgy hobbíból csinnálod vagy dolgozni akarsz vele?

Esteleg még a busz jogsit tudom ajánlani, ha majd nagyon unatkozol! :)

2343. Menike
2010. dec. 7. 17:14

Jól van csajok, én megyek.


Holnap vizsgázom, kérlek, mindenki szorítson. Nem akarok még egyszer, mert most is 20 ezer Ft-omba került.

Hmm, drága hobbi, drága mulatság.


Puszika

2342. Menike
2010. dec. 7. 14:38

Oké, jó munkát!!!!!!!


Én is melózok ezerrel.


Pusza

2341. genia
2010. dec. 7. 14:29

Szia !!

nagyon sok a melo ...ezert nem tudtam jonni ...mostis csak bekukkk holnap jovok !!!!!!!!!!!!

2340. Menike
2010. dec. 7. 10:33

Jó reggelt!


Na, tegnap én voltam az utolsó, ma meg az első??


Ez igen. Ki merre tekereg??

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook