Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
2429. Menike (válaszként erre: 2428. - Nokli)
2010. dec. 22. 11:58

Annyi munkám van, hogy meghalni sincs időm. Viszont holnap Karácsonyi bulit tartok az irodámban, jönnek a barátnőim, lesz egy kis pezsi, meg ajándék bontogatás, meg sütök valami sütikét este.


Ha nem lesz komolyabb bajom, 25-én utazom a nővéremékhez Kiszomborra. Na, ott van zabálás. Annyi kaja, mint ilyenkor van, egy étteremben nem szokott lenni. Halászlé, hallé, rántott hús, sült kacsa, sült karaj, aszalt szilvával töltött hús, báránypörkölt stb.

Fel sem tudom sorolni. Na és persze az elmaradhatatlan 10-15 fajta sütemény.


ÁÁÁÁ, ez mindig brutális!!!!!!!!!!!

2428. Nokli
2010. dec. 22. 11:28

Én majd diszkréten próbálok csipegetni a kajákból! :S


Ma én is csomagolok ajikat, du meg megpróbálok takarítani egyet!


Hogy vagy Menike, gyógyulsz?

Genia, kacsacomb az igencsak jól hangzik! Néha már unom a pulykamellet, és a férjem sincs oda érte. Lehet újítani kéne és helyette kacsát csinálni? Na, majd konzultálok Anyuval, hogy ő mit szól hozzá...

2427. Nokli
2010. dec. 22. 11:24

Sziasztok!


Nálunk a követekző a menü:


24-én halászlé, benne főt hallal, meg valamilyen sült hal, nekem meg tölötött pulykamell, francia salival. Én nem szeretem a halat...


25-én kezdődik a dúrvulás: Nagymamánál van sült hurka, sült kolbász reggelire!!!, aztán ebéd, húslevessel, rántott hússal. Vacsora a másik nagymamánál tölötött káposzta és fix, ami fix nála is szokott lenni egy kis sült hurka, sült kolbász!


Ezekután az eddig elkészített kaják kombinációit fogyasszuk és könyörgünk egy kis gyümisaliért! :)

2426. Menike
2010. dec. 22. 08:28

Na igen, nálunk is sokba kerül, de hát egyszer van karácsony egy évben.

Amúgy mivel nem kaptam, így sült halat fogok enni, már ha bírok, mert nagyon fáj a torkom meg a fülem, és megint fújom az orrom és tüsszögök.

Lehet betegen, ágyban töltöm a karácsonyt??


Az előbb megvettem a fámat is, nagyon kis édi Luc fenyő. Tudom, hogy hullajtja a levelét, de olyan illata van, hogy megszédít.


Tegnap becsomagoltam az összes ajándékot, meg a Krisztiánnak a cuccait is. Egyben vihet mindent.


Voltak nálam tegnap a barátai, nem tudtak semmit. Mindenki bízik abban, hogy kibékülünk, de mondtam nekik, erre vajmi csekély esély van.

2425. genia (válaszként erre: 2424. - Menike)
2010. dec. 21. 17:28
kacsacomb nagyon fini de draga...legalabbis nalunk 4combra4000ft fizettem...
2424. Menike
2010. dec. 21. 16:16

Jesszus, most látom a naptárat, hogy ma már kedd van!!!

Csomagolnom kell az ajándékokat, mert anyukám holnapután reggel utazik a nővéremékhez.


Képzeljétek, mondom magamnak, hogy ne legyen nagy zabálás karácsonykor, sütök magamnak kacsacombot ( Hangsúlyozom, nem tudok főzni), na, persze nem kapok sehol, így szerintem sült hal lesz.


Ki mit fog enni???? Persze csak mértékkel.

2423. Menike
2010. dec. 21. 16:09

Jaj, nem is mondtam, holnap hozzák a DVD-t a koncertről.

Alig várom, hogy megnézhessem. Az tuti, hogy nálam karácsonykor ez fog szólni.

:))))


Már csak 2 nap meló, és utána 3 nap pihi. Hah, aztán 5 nap őrület. Kemény lesz.

És mindjárt kezdődik a fogyi!!!!!!!!!!!!

2422. Menike
2010. dec. 21. 15:20

Majd egyszer eljön az is.


Ki tudja, lehet majd amikor az utakat járom, vagy amikor kárszemlézni fogok, vagy az ejtőernyős ugrásnál, esetleg a vadvizi evezésnél.


Lehetőség van bőven. :))))))

2421. genia (válaszként erre: 2420. - Menike)
2010. dec. 21. 15:07
Nem vagy sem bolond sem szerencsetlen....egyszeruen ,meg nem talaltad meg az igazit.....ENNNYIIIIIIIIIIIIII.........
2420. Menike
2010. dec. 21. 14:34

Jah, igen.


Most is írt, hogy aludtam, stb.


Áhhh, bolond vagyok és szerencsétlen.

2419. genia (válaszként erre: 2418. - Menike)
2010. dec. 21. 13:43
Tokeletesen meg tudlak erteniiiiiiiiiii, el se kezd !!!!!!!!!!!!!1
2418. Menike
2010. dec. 21. 12:58

Mert mint mindenkinek, neki is van egy roppant nagy hátulütője.


Sejtheted mi az, és ezért nem is akarok belebonyolódni. Elég volt a Krisztiánnal végigszenvedni egy válást. Nincs hozzá újra se kedvem, se ambícióm.

Mintha a sors magát ismételné. Pici gyerek, feleség. Én meg a 3. személy.


:((((

2417. genia (válaszként erre: 2416. - Menike)
2010. dec. 21. 12:49

Ez egy tokeletes pasiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

Miert nem tudnad szeretniiiiiiiiiiiiiii..........

2416. Menike
2010. dec. 21. 12:47

Amúgy kb velem egy magas, 33 éves, 14 évig versenytáncos volt. Főz, mos, takarít. Saját vállalkozása van.

Nincsenek óriási elvárásai a nőkkel szemben. Annyit szeretne, ha szeretnék, és kapna meleg vacsit.


Mindent megtesz a nőért. Nem kiabál, nem veszekszik.

Ha gondja van, szemtől szemben megmondja. Igyekszik a problémákat megoldani.

2415. Menike
2010. dec. 21. 12:45

Hát, mit is mondjak róla.


Hoz nekem kávét, vett Túró Rudit.


Felhív, megkérdezi, hogy vagyok. Tegnap írt este, hogy nagyon csinos voltam. Itt ült velem az irodában, segített a szerződéseket kitölteni.

Csak úgy eljön értem, és hazavisz, hogy ne kelljen sétálnom.


És ami a legfuribb volt, lecseszett, hogy miért busszal mentem a koncertre, csak szólnom kellett volna, és vihetem a kocsiját.


Nagyon le vagyok tőle döbbenve. Roppant kedves, de a szívemet nem tudná elrabolni. :))))

2414. genia (válaszként erre: 2407. - Menike)
2010. dec. 21. 11:49

Na latod ,tul teszed magad vegre Krisztianon!!!

Milyen a srac ?? Meselj....

2413. Nokli (válaszként erre: 2409. - Menike)
2010. dec. 21. 11:47

Menike, nem is kell semmi komolyat akarni! Csak élvezd, hogy udvarol!!! Flörtölj, játsz és még ami jól esik vele! :) hi-hi

Ez jót tesz a lelkednek, az önbecsülésednek!

2412. Nokli
2010. dec. 21. 11:46

:) meglátjátok, itt csak szuper adatok leszenek hamarosan! :)


Majd szépen nyomjuk egymást, örülünk egymásnak! Menni fog és tavaszra naggyon tuti csajszik leszünk! :)

2411. Menike
2010. dec. 21. 11:37

Jól van, megnyugodtam minit, hogy nem csak az én adataim brutalitik.

Nem baj Diush, innen szép lefogyni. :)))


És tudod mit? Menni fog, mert lesz erőnk a dologhoz!!!

2010. dec. 21. 11:10
jövök.jövök:)Az én adataimat is ülve olvasni majd(:de,ha kérhetem karosszékben a testi épségetekért!:)
2409. Menike
2010. dec. 21. 11:08

Nem akarok tőle semmi komolyat, az tuti.


Sajnos nem a Balázs az, tőle akarnék. :)))


Itt igazából csak a testiségről szól a dolog, bár nagyon kedves meg minden, de na. Mégsem a Balázs.



Látom, ki lesz a csapat 3-tól. Hihihii.

Nagyon örülök neki.


Jah, ha valakinek van információja, hogy hol lehet megvenni a Zumba dvd, akkor szóljon, mert letölteni nem tudom.

2408. Nokli
2010. dec. 21. 10:32

Hahó! De jó hogy ennyien leszünk 3-tól!!! :)

Már várom! 24-től felfüggesztem a diétát és újra kezdem veletek!!! :) Együtt tuti könnyebb lesz! Most a cél addig, hogy semmi ne jöjjön fel kg-ba már!

Ne kenődj el Diush, hagyd Norbit, gyere, csináld velünk a 90 napost, meg lesz az eredménye!


Üdv Druszám, Genia! :)


Menike: Látod???? Szuuper!!! Hajrá-hajrá! Neked is bejön a srác?

2407. Menike
2010. dec. 21. 10:07

Igen, megcsinálunk mindent, bár én már most szólok, hogy Mindenki üljön le, amikor az én adataimat nézi.


BRUTÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLLLIIIIIIIIISSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!


Na, de meg fogom csinálni, és kész!


Jah, képzeljétek, udvarol egy srác. Nem kicsit. Fél éjszaka sms-eket küldözget.

Na, eddig azt hittem csak szórakozik, de tegnap nagyon konkrétan közölte, hogy kellek neki.

Villog ám a besz..ás jelzőm. Húúú, nagyon durva.

Nem gondoltam, hogy ilyen nagyon gyorsan. Persze semmi komoly, de akkor is.

2406. genia (válaszként erre: 2402. - Menike)
2010. dec. 21. 06:46
Lefogjuk irni a kezdosulyunkat is ,es centizunk ujra???
2405. genia (válaszként erre: 2399. - Nokli)
2010. dec. 21. 06:45
Akkor mar ketten vagyunk Evak...
2404. genia
2010. dec. 21. 06:43

Jo reggelt!!

En is jovok 3ikan!!!

2010. dec. 21. 06:37

csajok!

El vagyok kenődve,nekem az Update nem megy...hízok,úgy,hogy nem eszek tiltott dolgokat!3-n JÖVÖK!:)

2402. Menike
2010. dec. 20. 18:07

Jól is fogsz, hidd el. Én is csatlakozom hozzád, akkor január 3-án kezdünk.

Nekilódulunk a 90 naposnak.

Simán lemegy a 15 kg. Hidd el, nekem is ment. Bár én nagyobb súlyról indulok.

2401. Nokli
2010. dec. 20. 15:44

:) Igen jó kedvem lett! :)

Bár karácsonyi hangulatom, idén valahogy nincs még... De persze még lehet!

Eddig mindig csak azt néztem hogy 1 kg lement, meg még 1, de csak most jöttem rá, hogy ez már 5!!! Remélem marad ez a tendencia végig és meg lesz a 15! Amiből már csak 10 van vissza, persze ha több lesz az sem baj, de ennyit tűztem ki anno, mikor elkezdtem! Persze tudom, hogy most a kari miatt le fog állni a dolog, de januártól újult erővel folytatom, hiszen látom, hogy meg lesz az eredménye! Januártól a mozgást akarom majd fokozni! Legalább heti 2x el kell járnom tornázni, és elő kell vennem a Leg Magic-et a sarokból! :S Nekem ez lesz az új évi fogadalmam. Az a lényeg hogy áprilisra, a 30. szülinapomra, jól akarok kinézni, de nagyon! :)

2400. Menike
2010. dec. 20. 10:46

Nah, már - 5 kg. Az nagyon klassz, és az is, hogy végre nőnek érezted magad. Én is cicanaciba vagyok ma, az oldalán strasszkövek csillognak, meg az egyik csillogós felsőmbe.

Igaz, hulla fáradt vagyok, de nem baj.


Annyira jó, hogy boldogságos vagy, ezek a legjobb dolgok a világon. Hihihihi.


Nem is értem, miért nem érnek rá 24-én. :)))

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook