Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2459. Nokli
2010. dec. 28. 12:41

Szia csajok!

beírogattam az új naptáramba a fogyi napok számát! Április 2-án lesz vége! :S

Jajj, nagyon sokat várok ettől a 90 naptól!

Nem csak a kg-tól fogunk megszabadulni, hanem a lelkünk, közéruzetünk is fel fog szabadulni meglátjátok! Ahogy egyre könyebbek, csinosabbak leszünk, úgy lesz egyre jobb a kedvünk, közérzetünk! :) Tavaszra kivirulunk! Ideális kezdet a január sztem!

2458. Menike
2010. dec. 28. 12:32

Oké, semmi gond!!


Pusza

2457. genia
2010. dec. 28. 12:29
koszike...elore is ..most mennem kel megjottek anyumek...
2456. Menike
2010. dec. 28. 12:01

Én most teljes mellszélességgel a fogyi mellett állok, úgyhogy segítek.


Januártól úgyis picit több időm lesz rátok is, így könnyebb lesz.

Pontosan beszámolok majd, hogy mikor mit eszek.Mennyit és mit tornázok.

Bár már azon gondolkoztam, hogy a hólapátolással mennyi kalóriát éget el az ember. Én szoktam a szomszéd néninek is megcsinálni, persze sarokházban lakik.


Nem tudom mi van velem, borzalmasan fáradt és kimerült vagyok, de ha a fogyira gondolok, akkor mindig egy csomó erőt és energiát érzek.

Hihetetlen, de van kedvem végigcsinálni.


Persze lehet, hogy ez csak a kezdeti lelkesedés.

Hihihi

2455. genia
2010. dec. 28. 11:27
Jo hogy vagy nekem ,tudod szuksegem van a tamogatasodra....
2454. Menike
2010. dec. 28. 11:18

Az Üvegtigris 3 néztük. Jó volt, de nem ez a film az, amit éjjel nappal nézni fogok.


Még hogy nem vagyok bent?? Annyi szerződésem van még, mint a nyű.


Januárban mindenki csinálja és akkor könnyebb lesz.

Hidd el. Ilyenkor Karácsonykor, meg amikor hideg van, sokkal nehezebb. De aztán jön a tavasz, az új kezdet és pikk-pakk leadjuk.


Én tegnap voltam nézelődni egy-két üzletben, és olyan jó cuccokat láttam, főleg szoknyákat, és megfogadtam, hogy lefogyok, mert nem akarok a giga méretekből vásárolni. Kicsit szeretnék venni. És tudod mit, menni fog, mert akarjuk.

2453. genia
2010. dec. 28. 11:11
Annyira kedvetlen vagyok...nem tudom mi a fenenek megy ennyire nehezen a fogyi ..jo most szunetelek...dddd masnak konnyebben meggy ..tudom 43 evesen mar nem konnyu....
2452. genia
2010. dec. 28. 11:01

igen jobban ,azt hittem nem vagy bent..


Mit neztetek a moziban??

2451. Menike
2010. dec. 28. 10:48

Jobban vagy??


Nekem kezd a gyomrom helyre rázódni. Viszont most állandóan szomjas vagyok. Biztos a tegnapi mozis pattogatott kukoricára.

2450. Menike
2010. dec. 28. 10:47

Szia!


Itt vagyok, csak dolgozom ezerrel.

2449. genia
2010. dec. 28. 10:37

Sziasztok!!

Mindenki pihizik???

2448. genia
2010. dec. 27. 19:10

Sziasztok!!

Mit eszem ilyenkor ...komenymag levest foztem ..de eg a gyomrom is ezektol a hulye kajaktol alig varom ,hogy vege legyen az egesz unnepnek ...

Pecs ...hu az nekem iszonyat messze van...de ha 56 kg leszek ..jovok!!!!!!!!!!!!

Menike legalabb nem voltal egyedul ...es akkor mi van ..most te hasznaltad ki ot hihihihi....

2447. Menike
2010. dec. 27. 16:37

Buli????????????? Ezer éve nem jártam Pécsen.


OKÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, de csak ha már vékony leszek! :)))))


Megfogadtam, hogy eljárok arra a táncos tornára, ami péntekenként este lesz. Igaz suliból jövök, de legalább nem csak agyilag leszek zokni.


Mostantól úgysem dolgozom szombatonként.


Kedden meg csütörtökön tornára járok majd megint, esetleg még hétfőn is, de azt nem ígérem. Annyira nem tetszik az a fajta torna.


Hogy mi lesz Krisztiánnal, még nem tudom, de nem is erőltetem. Majd tisztázódik. Egyszer majdcsak beüt az Isteni szikra, és megvilágosodok én is.

2010. dec. 27. 16:10
Én benne vagyok:););)
2445. Nokli
2010. dec. 27. 15:47

Menike! Sztem nem gáz, várható is volt talán... sok évet töltöttetek együtt, friss a szakítása, karácsony meg minden... A kérdés csak az, hogy Te mit akarsz? El tudod képzelni Krisztiánnal az életed? Ha nem, akkor legyen az új évi fogadalmad az, hogy lezárod teljes mértékben vele a kapcsolatot, és tartsd is magad ehhez!!! Ez esetben légy nyitott az újra, és hagyd hogy kialakuljon valakivel, valami!

Ha meg el tudod képzelni Krisztiánnal, és akarod őt, akkor hajrá, tegyétek rendbe a dolgokat! :)


Hello Diush! Én is nagyon várom már 3.!!! Kifejezetten hiányzik a diéta, érdekes...

Taliban benne vagyok, de én nem tudok utazni, a kislányom miatt. Jöttök Pécsre bulizni? :)

2010. dec. 27. 15:16

sziasztok csajok!:)


Huh,hát eltelt a karácsony:)Én első nap (ergo 23án)

Sütöttem-főztem:)Volt csokis kalács,alj nélküli túrós,kókuszrúd.Rántott husi,rizibizi,töltött hús..

az nap jól be is ettem,nem bírtam ki:)De,másnak olyan gyomorrontásom volt,hogy kajára se tudtam nézni az ünnepek alatt,csak ilyen light dolgokra:)

Szóval elég jó volt..:\Olyan beteg is vagyok mellesleg még mindig:(

Őszinte leszek,én már nagyon várom a 3-át:)1 hét és kezdjük csajok!!!!!!!!!!!:)

Arra gondoltam,mi lenne,ha a legvégén,mikor megcsináltuk EGYÜTT akkor összehozhatnánk egy talit,amikor mindenkinek jó lenne,meg minden:):)


Menike!:)KITARTÁS!:)Lassan,szépen majd benned minden letisztul!:)


Nokli Genia!!:)Egy évben csak egyszer van karácsony!:);)

2443. Menike
2010. dec. 27. 15:03

Azok hívtak, akiktől az irodát bérlem. Jóban vagyunk, sokszor megyünk el együtt csavarogni, meg shoppingolni.


Na, jó, én nem tudok nektek nem igazat mondani.

Elcsábultam!! :((((

Tudom, haragudni fogtok rám, de nem tudok mit tenni. Nem békültünk ki a Krisztiánnal, de nálam töltötte a Szent Estét és a tegnap éjszakát.


Most tiszta bolondnak néztek, de nem tudom mit tegyek. Fáradt vagyok és pihenni szeretnék, de ez a két pasi most kicsinál.

Mindkettő ígérget, én meg jelenleg tanácstalan vagyok teljesen.


Na, de nem rílok, majd kialakul a helyzet.

2442. Nokli
2010. dec. 27. 14:55

Szia csajok!


ÉÁn próbáltam tartani magam, de tegnap feladtam, volt töltött káposzta, kolbász meg minden.. :( Rá sem merek állni a mérlegre, hogy mennyire tettem vajon tönkre az eddigi eredményem :S

Nah, kár is ezen keseregnem, 3-tól nyomjuk tiszta erőből!!!! 5 kg meg csak nem híztam vissza pár nap alatt! :)


Kivel mész moziba Menike??? :)

Genia neked jobbulást! Ilyenkpr mit tudsz tenni?

2441. Menike
2010. dec. 27. 14:13

Na, az nem jó. Én is ki vagyok teljesen.

Ma meg moziba megyünk. Nem bírom. Hulla vagyok, nincs is igazán kedvem, de mindegy.


Dolgozom, mert ha befejezem a melót, akkor pénteken nem kell melózni.


Csütörtöktől meg én éjszakázok a barátnőm kisfiával, mert nem alszik és a barátnőm már teljesen ki van bukva. Így magamra vállaltam 3 éjszakát, hagy aludjon szegény. Én meg majd alszok napközben.

2440. genia
2010. dec. 27. 10:58

Szia!

Tuleltuk de nallunk is zabalasok voltak ,mostmeg faj az epem...

2439. Menike
2010. dec. 27. 09:36

Sziasztok!!

Mindenki túlélte a Karácsonyt??

Nálunk óriási zabálások voltak, meg is lett a böjtje, nagyon beteg voltam tegnap.


:)))


Ma meg kétoldali munkaundorban szenvedek.

2438. Nokli (válaszként erre: 2436. - Genia)
2010. dec. 25. 10:05
Köszönöm szépen! Neked is! :)
2437. Nokli
2010. dec. 25. 10:04

Halo Csajok!


Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyi Ünnepeket! Finom, jóízűen elfogyasztott étkeket!:)


Menkie: Köszönöm szépen! Boldogságos Ünnepeket neked, és ne szomorkodj, egy új élet kezdete vár rád!!!!

2436. genia
2010. dec. 24. 06:30

Boldog Bekes Karacsonyt mindenkinek!!!!!!!!!!

Nokli BOLDOG NEVNAPOT!!!!!!!!!!!!!

2435. Menike
2010. dec. 23. 15:16

Oké, látom sehol senki. Akkor már mindenki nagyban készülődik.


Én húzom az igát, ma is nagyon kemény nap volt. Sajnos lehet, hogy még haza is kell vinnem munkát, pedig otthon is van dolog.


Szalad a ház ezerrel, még ma éjjel meg kell csinálnom.


Kaptam a tökéletes pasitól karácsonyi ajándékot. Azt hittem lehidalok. Könyvet és az elmaradhatatlan csokit.

:)9


Lányok, most kezdem szarul érezni magam, de majd biztos jobb lesz, amint kisírom magamat. Éjjel a Krisztiánnal álmodtam, és rájöttem, hogy hiába egy gerinctelen féreg, mégis szeretem. DE, már most leszögezem, hogy az eszemre hallgatok és nem engedem, hogy visszajöjjön.

2434. Menike
2010. dec. 22. 18:14

Sziasztok Csajok!


Nem bírom tovább, leesik a fejem, olyan fáradt vagyok.


Holnap jövök.

Tényleg, van valami hagyomány nálatok Karácsonykor??

Nálunk a gyerkőcök mindig énekelnek, és mivel már tudnak olvasni, így mindig egymásnak olvassák fel ki kitől kapott ajándékot.


Na, megyek, puszika!!!!!

2433. Menike
2010. dec. 22. 14:42

Sivít a sok gyerek, magyaráznak az "öregek", szívatnak a tesóim.

Jól elvagyunk, nagyon klasszul szokott sikerülni. Most viszont nincs kedvem az utazáshoz, mert nagyon sok óra vonattal.

2432. genia
2010. dec. 22. 14:36
Szep nagy csalad!! Az nagyon szep ilyenkor Karacsonykor.......................
2431. Menike
2010. dec. 22. 13:57

Sehogy, csak úgy hogy három napig rosszul vagy, és legalább 50 tekercs wc papír elfogy.


Nekem a sütik a gyengéim, ezért abból zabálok be.


Egy ideig a szaloncukor is az volt, de idén sikerült nagyon rosszat vennem, így az nem fog hiányozni.


Jah, de ilyenkor kb 35-40-en ülünk az asztalhoz, ezért van ennyi féle-fajta kaja.

2430. genia (válaszként erre: 2429. - Menike)
2010. dec. 22. 13:08
Aztamindenit ,hogy lehet ezt kibirni ..!!!!!!!!!!
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook