Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
2309. Menike
2010. dec. 4. 09:30

Jó reggelt Mindenkinek!


Hát nem semmi, hogy van olyan tagunk akinek a keményítőnap a kedvenc. Istenem, engem ki lehet űzni a világból a zöldségekkel. Na, de mindegy.

Az sosem baj, hogy egyedül csinálod Nokli, de tudd lélekben mindannyian veled vagyunk, és szorítunk.


Diush, akkor mi együtt kezdjük.

2308. Nokli (válaszként erre: 2307. - A096e531bf)
2010. dec. 3. 12:12

:) pl tegnap ezt a hagymás-céklás krumplit! :) Múltkor paradicsomos babos rakott kelt, azt naggyon fincsi volt! :)

És hozzáteszem én nem ettem eddig se zöldségeket, se gyümiket nagyon. Én tészta fanatic voltam, de az meg sajt, meg husi nélkül nem túl izgi!

Hát igen a jó öreg vajaskenyér, azon eltudnék élni egész életemben! :) Tényleg nézd meg a mindmegette 90 napos étrendjét, jó kaják vannak és számomra új ízek is! Ma szénhidrát napom van. Pizzát sütök, paradicsomszósszal, meg teszek rá egy kis gombát is, mégiscsak legyen rajta valami!

2010. dec. 3. 08:40

Nokli!:)

Mondd már el,hogy a zöldségnapon mit eszel??:)Huh,meglepődtem,hogy az a kedvenc:)de örülök neki!:):)(nekem is az a mumus)

vajaskenyér?oh,az igen..én attól híztam meg 20 kg-t:\....

2306. Nokli (válaszként erre: 2303. - Menike)
2010. dec. 2. 20:33

Hahó! Ma voltam a 18. napomon! Eddig sosem tudtam diétázni, de ez most megy, remélem kitartok!

Élvezem, hogy újdonságokat eszem és mindig örülök, amikor fincsi is! Ez teljesen feldob. Nekem a vajas kenyér hiányzik nagyon... :( az nem illik bele egyik napba sem sajna... Én nagyon féltem a keményítő napoktól, de egyelőre ez a kedvencem, komolyan mondom. A fehérje nap, néha túl tömény, a szénhidrátnap meg nem teljesen kerek nekem, hogy mit szabad és mit nem, nem akarok annyira lazulni. A gyümi napok meg egyre jobban mennek, meg is lepődtem rajta! :) Nagyon szeretném, hogy sikerüljön! Mindenki jövőre kedzi??? Csak én maradatam magnak?

2010. dec. 2. 17:09

csajok!:)

MENIKE!!!!:):):)DEJÓÓÓ,hogy visszajöttél!!:):)

ÉN is inkább jan 1től kezdem a 90 napot,most nincs erőm hozzá:)

én is hamarosan publikálom az újévi fogadalmaimat!:)

Azért,mert nem 90 napozok én is maradok:)

2304. Menike
2010. dec. 2. 16:59

Sziasztok Lányok!


Megyek haza, pihenek egy nagyot a holnapi suli előtt.


Szombaton reggel jövök!!!!!!!!!!!!!!!!!


Addig is mindenkinek kitartást! És közlekedjetek óvatosan. Nálunk nagyon csúszik minden.


Millió puszika

2303. Menike
2010. dec. 2. 16:36

Szia Nokli!


Isten hozott a csapatban.


Na, igen, szoktam itt bolondozni a csajoknak. :))

Végre megint van egy kicsi időm, így fel tudok látogatni hozzátok.


Nagyon ügyes vagy. Pontosan hanyadik napon is jársz??

Nekem a keményítő nap és a víz nap volt a mumus, de inkább a keményítő. Sajnos a zöldségek nem a barátaim.

De majd újra megküzdök én is és elkezdem január 1-től.


Mint azt lentebb írtam radikális változásokra készülök. Ez már nem állapot. Le akarok fogyni és a cigit is leteszem. :)))

2302. Nokli
2010. dec. 2. 15:26

Sziasztok!

Ma keményítő napom van és ajánlottak egy nagyon egyszerű kaját. Főt cékla összekeverve dinsztelt hagymával, só, bors. Tartottam tőle, de képzeljétek tényleg isteni finom! Én tettem bele egy kis főt krumplit, hogy tartalmasabb legyen. Próbáljátok ki, tényleg naggyon fincsi! Kedden voltam tornázni, még mindig izomlázam van :( de legalább tuti jól csináltam mindent és hatott! :) Ti hogy vagytok? Üdvözöllek Menike, látom téged itt nagyon szeretnek!! :)

2301. Menike
2010. dec. 2. 15:20

Na, iszok egy kávét, mert végem van. Ma nagyon szeretnék már haza menni.


Fogok is délután ötkor, de úgy, mint akit puskából lőttek ki.

2300. Menike
2010. dec. 2. 14:53
Na, ezzel az álmossággal nem vagy egyedül. Le bírnám tenni a buksimat. Sajnos nagyon keveset alszom és azt is nagyon rosszul. Rémálmaim vannak, vagy álmomban is dolgozom, és nem vagyok kipihenve. Én már alig várom, hogy január legyen és elmehessek a Krisztiánnal pár napot kamionozni. Most nem jár Prágába, de olyan szép volt, amikor idén januárban arra mentünk. Hegyek, erdő, sok.sok hóóó. Imádom.
2299. genia (válaszként erre: 2298. - Menike)
2010. dec. 2. 14:41
Ok..en sem leszek csak estere ...en meg almos lettem!!!!
2298. Menike
2010. dec. 2. 14:33

De klassz! Olyan jó, ha valaki tudja, mi akar lenni.

Nekem nem jött össze annak idején, lehet ezért tanulok állandóan. :))))))))))))


Ma valahogy abszolúte nincs kedvem dolgozni, muszáj, legalább egy kicsikét.


Holnap nem leszek, mert az iskolapadban fogok üldögélni. Jó lesz.

2297. genia (válaszként erre: 2296. - Menike)
2010. dec. 2. 13:42
Igen,jol kepzeld eldontotte mi akar lenni ,Lakberendezo!!! at kell mennie egy masik gimnaziumba a kov evharmadtol mert sok rajz kell hozza ,mar jar kulon orakra es tehetseges !!!!!
2296. Menike
2010. dec. 2. 13:21

Nah, az klassz. Nekem a level jól ment, csak a tejföllel volt már bajom, meg a naranccsal.

De hát mindenki más.


Örülök, hogy jól vagytok. "Kisfiad"???


Megy a suli neki?

2295. genia
2010. dec. 2. 12:45

Igen,jol vagyunk minden rendben minden teren ..

A level dietaval kemeny 2kg ment le abba is hagytuk pedig 15 napot vegig csinaltunk.

En folytatom a pontszamolos dietamat es tornazok ,kezdek alakulgatni ,centikben talan latvanyosabb mint kilokban.

2294. Menike
2010. dec. 2. 12:37

Mi a helyzet veletek?? Jól vagytok?


Minden rendben otthon is??


Hogy bírod a level diétát? Mennyi ment le vele?

2293. genia (válaszként erre: 2292. - Genia)
2010. dec. 2. 12:34

Elirtam ,nagy izgatotsagomban Benezz!!!!!!!!

Hihihi...

2292. genia (válaszként erre: 2291. - Menike)
2010. dec. 2. 12:33

Nem kell bocsanatot kerned!!!

Jo ,hogy itt vagy ..UGY ORULOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!

Nem baj ,ha nem fogyizol a lenyeg ,hogy neha beznezz!!!!!!!!!!

2291. Menike
2010. dec. 2. 12:31

Csak a munka szólt közbe, de az nagyon.


Itt vagyok, bár a fogyit most nem csinálom veletek,de támogatok mindenkit.


Bocsánatot kérek MINDENKITŐL!!!!!!!!!

2290. genia
2010. dec. 2. 12:00

Szia!!!!!!!!!!

Aztamindenit igy eltuniiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

Azt hittem tortent veled valami...jo hogy ujra koztunk vagy!!!!!!!!!!!!!

2289. Menike
2010. dec. 2. 08:42

Hát csajok, végigolvastam az elmaradásomat. Mindenkinek gratulálok, és ÍGÉREM, hogy mindig jönni fogok.


Nálam a fogyi abszolúte nem megy, de és ebben megakadályozhatatlan vagyok, a január 1 az új élet kezdete. (2 éve is sikerült letenni a cigit, 1,5 évre)


Szóval a haditerv,amihez komoly segítségem is van ám egy erőemelő csaj és egy testépítő fickó személyében. Eléggé összebarátkoztunk és mivel ők a versenyekre le kell, hogy fogyjanak, így tudnak segíteni.

Tehát az elhatározások sora:

- le fogok fogyni 30 kg-ot

- hetente 4szer tornázok (kaptam egy új DVD-t)

- leteszem a 2 nyelvvizsgát

- megcsinálom a kamoinos jogsikat

- levizsgázok a suliban ( június vége)

- kiugrom a repülőből

- elmegyünk vadvízi evezésre (bár spórolós évet kell csinálnunk, mert be akarjuk fejezni a házikót)


Na, ezekben a dolgokban is kérem a támogatásotokat!!!!!!!

2288. Menike (válaszként erre: 2244. - Genia)
2010. dec. 2. 08:26

Köszönöm a Jó kívánságokat!!


Nagyon nagyon aranyosak vagytok!!

2287. Menike
2010. dec. 2. 08:21

Hali Csajok!!!


Sokat gondoltam rátok. Ne aggódjatok, semmi, de semmi bajom azon kívül hogy a 24 órából 20-at dolgozom.


Most már talán normalizálódik a helyzet valamicskét, és akkor tudok jönni. :))))))))))


Igyekszem visszaolvasni, hogy mi történt veletek!!



Amúgy sajnos még mindig nem hevertem ki a megfázást, majd jövőre. A teherautós vizsgán megvágtak (k-va gyalogosok) :))))))))


Az új suli nagyon klassz, nagyon sok sikerélmény ér benne.


Krisztiánnal nagyon jól megvagyunk, igyekszünk készülni a karácsonyra. Igaz mostanában sérelmezi, hogy ennyit dolgozom, és nagyon keveset tudok vele is lenni. Van, hogy csak 1-2 órát találkozunk hetente. Na, de majd januárban elmegyek vele egy hétre.


Kivel mi történt? Halljuk a fejleményeket.


Ma le sem megyek erről az oldalról, úgyhogy várom mindenki jelentkezését!!!

2286. Nokli
2010. dec. 1. 16:45
Szió! Az első héten lement 2 kg, a másodikon semmi. Most vagyok a 3 héten a 17. napon! Úgy tudom a második felében indul meg a jelentősebb fogyás! Azért remélem ezen a héten is lemegy pici, az nagyon pozitív tud lenni! :)
2285. genia
2010. dec. 1. 15:50

Szia Nokli!!

Mennyi ment mar le?

2284. Nokli (válaszként erre: 2281. - Diush)
2010. dec. 1. 15:47

Mindig a cél lebegjen a szemed előtt, jelen esetben a ruha! :)

Amikor meg volt az első 4 nap, utána mindig arra gondolok, hogy múltkor is ment, tehát ma is fog!! :)

A mindmegettén van 90 napra menü sor, azokat szoktam megcsinálni! meglepően fincsik!

2283. genia
2010. dec. 1. 06:13

Fenebe !!!!!!!!!!

Nem ertem ,mi lehet vele ...vagy egyszeruen nem kivancsi rank!!!!!!!!!

Nekem nagyon hianyzik.......sirok................

2282. Mona..
2010. nov. 30. 19:39
Semmi, pedig írtam neki emailt :).
2281. genia
2010. nov. 30. 15:54
Semmi hir Menikerol??
2280. Nokli
2010. nov. 29. 15:04

Sziasztok!

Ha fel akarjátok pörgetni én szívesen társulok! Én ma vagyok a 15. napon! Az első héten lement rögötn 2 kg :), a másodikon semmi. Remélem ezen a héten ismét keugrik legalább 2! Ma szénhidrát van :), holnap jön a gyümi! Én 15 kg-tól szeretnék szabadulni. Ti hogy vagytok? Mi a cél?

❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook