Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2489. Nokli
2010. dec. 30. 13:36
Miért nem hétfőnként mérlegelünk? hetente tuti lemegy majd egy-két kg és akkor tudunk örülni neki? vagy ti a gyümi nap után szeretnétek? abban is benne vagyok. Én csináltam egy táblát, benne van, hogy azon a héten hány kg-ról indultam, mit csináltam azon a héten ( pl torna, diéta rendesen betartva stb) és hogy hány kg ment le azon a héten.
2010. dec. 30. 13:24

Menike!

Ne szomorkodj!!!Én sem szomorkodom!Itt állok 91 kgan és még alig vagyok nagykorú!de felveszem a harcot ellene!Menni fog!!:):)

2487. Menike
2010. dec. 30. 13:13

Nokli, nagyon nagyon jó bulizást, és hát igyál nyugodtan, fogyi alatt úgysem lehet.


Én 3-án centizek, mérlegelek, az tuti. Van egy mini határidő naplóm, befogtam fogyi naplónak.

Mindent írok bele, a centit, a kilót, a vizet, a zsírt, hogy mit ettem, mikor mennyit és mire tornáztam. Ez lesz a fogyásom memoárja. És így talán könnyebb lesz.


Persze ide is írom majd, hogy éppen hol tartok.

Nekem az 5 napos mérlegelés megfelel, úgysem bírom ki, hogy 2 hétig ne álljak rá. Csak a kiindulási helyzet lesz eléggé, de nagyon elkeserítő.


Főleg, hogy én indulok a legnagyobb súlyról. :((((

2010. dec. 30. 12:24

halihóó!:):)

Hát én még kiélvezem,hogy fiatal vagyok,majd 10 év múlva én is úgy leszek,hogy aludni nem tudok majd egy pindúrtól!:)

Nagyon jóóó szórakozást!!:):):):);)


Arra gondoltam csajok,hogy meg kellene egyeznünk,hogy hétfőn(!!) lecentizzük magunkat súlyt mérünk meg ilyenek!és 5 naponta legyen mérés(kg)?Havonta legyen centi?:)

2485. Nokli
2010. dec. 30. 11:49

Hahó Csajok!

Mi itthon szilveszterezünk ternészetesen a férjemmel és a kislányommal! Viszont ma megyek Neoton koncertre a csajokkal! naggyon várom, jó buli lesz remélem, csak inni is kéne közben vagy előtte... :)

Mindenki gyógyuljon meg, de egyébként ha addig nem, akkor a sok gyümitől megfogtok gyógyulni tuti. Olyan egészségesek lesztek, hogy csak ni! :)

Menike ne dogozzá mán annyit!!!

Hozzánk is jöhetsz éjszakázni, a mai is nagyon szörnyű volt... :( Azt hiszem én már sosem alhatom ki magam... Diush 13 órát???? Hú de nagyon irigyellek érte... ez már csak álom... talán majd 15 év múlva...

2484. Menike
2010. dec. 30. 09:13

Jó reggelt Mindenkinek!!


Ha minden jól megy, akkor ma dolgozok utoljára ebben az évben!!!


Sajna nagy valószínűséggel csak január 3-án leszek fent, mert már nincs otthon netem. :((((

2483. Menike
2010. dec. 29. 16:58

Sziasztok Csajok!!


Holnap dumálunk.

Pusza.

2482. Menike
2010. dec. 29. 15:26

Na, megvásároltam a fogyira a nassit, persze kizárólag ch napra.

Extrudált bioköles golyó. A mogyorós nagyon finom, de a natúrral sincs semmi gond.


Pár szemet eszel, iszol rá egy nagy pohár vizet és ,ár nem is vagy éhes. Hihihi.

2481. Menike
2010. dec. 29. 14:19
Oké, csak kitartás. Én is október óta göthös vagyok, de már nem érdekel.
2010. dec. 29. 14:07
próbálkozok!:)
2479. Menike
2010. dec. 29. 13:22

Na, akkor gyógyulj meg Te is Diush.

13 órát??? Basszus én már a 6nak is örülnék. Na, de majd egyszer csak szabin leszek és akkor hajrá.


Hihihiii.


Én is otthon lennék legszívesebben, de a barát a bajban ismerszik meg.

2010. dec. 29. 13:08

sziasztok lányok!:)


Hát én olyan beteg vagyok:(komolyan mondom:(de már dec 1-től:(VÉGIG:(Nem tudom én se hogy mi van velem,már 3szor voltam orvosnál,kaptam gyógyszert meg minden!szedem is rendesen!:)

Végre 13 órát aludtam!:):):)Tudjátok,ha én bűnözök kaja ügyileg,komolyan mondom nincs nálam alvás!Ezért is meggondolom kétszer is hogy mit eszem.Ilyen a szervezetem vagy nem tudom:\..

Annyira!DE ANNYIRA VÁROM A 3át!:)El sem hiszitek!:)Megváltozunk lányok!:)

Nekem nagyon jól jön majd a változás,nem csak testileg,hanem lelkileg is!:):):)


Hol szilveszterezek?Sehol!:)Senki sem hívott,így maradok itthon tesómmal és anyuval!:)

Ti?:)

2477. Menike
2010. dec. 29. 12:21

Hmm, igazatok van. Na, majd meglátom mire lesz időm és energiám, de a táncról nem mondok le. Hihihi.


Szilveszter?? Én a barátnőm kisfiával éjszakázom holnaptól vasárnapig, mert nem alszik és a barátnőm már kibukott, így megígértem neki, hogy 3 éjszakát bevállalok a gyerekkel. Most kiélem anyai ösztöneimet. :)))))


Többiek buli?????

2476. Nokli
2010. dec. 29. 12:10
Mit csináltok szilveszterkor?
2475. Nokli
2010. dec. 29. 12:10

Halihó Csajok!

Beindult szépen a fórum! :) Lesz itt össznépi fogyi jövőre! :)

Figyi Menike, ne akarj túl sokat egyszerre!!! Fokozatosság elve érvényesüljön! Első hónapban elég a heti 2-3 torna, másodikban bedobhatod Norbit, 3.-ban meg még ráhúzól valamit! Úgy is egyre nehezebben mennek le a kg-k, a mozgást kell fokozni. De ha ellövöd az összes lőszered már az elején, mit fogsz fokozni?

Én az első hónapban heti 2 tornára fogok járni, + előveszem a leg magicem,második hónapban bedobom Rubint Réka: napi 20 percesét, végül az utolsó hónapban megpróbálok eljárni kocogni mindennap! Így fokozatosan emelem a mozgás adagot és remélem fenntartja a fogyást is! Meg ahogy könyebbek leszünk, úgy lesz könyebb egyre több mozgást bevállalni!

2474. Menike
2010. dec. 29. 12:04

Na, én is sütit fogok ebédelni. :))))

Még el kell tüntetni a maradékot, ne legyen már semmi csábítás a hűtőben.

2473. Mona..
2010. dec. 29. 11:14

Menike, nálatok esett a hó? Genia, gyógyulj meg gyorsan, szerintem is menjél orvoshoz. Az autónk nem indul, párom nincs itthon, szóval maradunk itthon a fenekünkön.

Nekem van derékfogyasztós övem, minden évben előveszem :), de semmit nem ér.

Megyek, még van egy kis süti :)

2472. genia (válaszként erre: 2470. - Menike)
2010. dec. 29. 10:53

Heti 3 megfelel tobbet nem szabad ,ezt is fokozatosan nem egybol ,megserulhetsz ..sok a plussz ,csak ovatosan..

Most csinalok egy gyumolcssalit ,szerintem ma ezt fogom enni...

2471. Menike
2010. dec. 29. 10:28

Na, közben gyorsan megírattam a Norbi duci tréningjét, hogy már kipróbálhassam. És vettem derékfogyasztós övet, ha abban tornázol, jobban leizzadsz és jobban égeti a zsírt. Na, így a két tornamentes napra is lesz mozgás, csak otthon. Nem baj, nem mindig jó nagy tömegben tornázni. Bár az serkentőleg hat, hogy a többiek is végigcsinálják.


Heti 5 mozgás megfelel. Jah, 3-án natúr halfilé lesz a kaja, 4-én lencsefőzelék. Vettem már kiwit is, bár azt addig felfalom. Imádom, csak pucolni nem szeretem. Hihiihii...

2470. Menike
2010. dec. 29. 10:23

Na, akkor aki beteg, az menjen orvoshoz, és lehetőleg gyorsan gyógyuljon meg, mert betegen nem lehet fogyózni.

Így is nehéz lesz, legalábbis egyszer kétszer, kell az erő hozzá.


Naná, hogy lelkesek vagyunk. Épp az előbb jelentkeztem be keddre és csütörtökre tornára.

Na mit szóltok. Heti 3 alkalom mozgás elég???? Vagy később fokozzam a dolgot? Először csak lassan akarom csinálni, nehogy lesérüljek.

2469. genia
2010. dec. 29. 10:11

HALI !!!!!

Orulok ,hogy mindenki lelkes ...nagyon sokat segit mindenkinek ...remelem igy is marad ..

Annyira most nem vagyok jol ,nem tudom mi van....

2468. genia (válaszként erre: 2464. - Mona..)
2010. dec. 29. 10:10

Szia te draga!!! Meglettel???!!!!

Sajnalom a Karacsonyotokat ..nekem is mennem kel orvoshoz ,mert mostmar nem tudom mi van ,az epem a majam ,vagy a vesem vacakol...tegnap is gorcsoltem ...nem tudom mivan...

2467. Menike
2010. dec. 29. 09:15

Jó reggelt Mindenkinek!


Én már túl vagyok a reggeli hólapátoláson. Valahogy ma nagyon fáradtnak érzem magam.


Viszont tegnap vettem egy motivációs nadrágot. Hihihi.

Megtetszett, persze kicsi, de milyen jó lesz, ha már majd beleférek. Így kell ezt csinálni. Meg láttam nagyon csini szoknyát is, de arról lebeszéltek. Na majd tavasszal cseréljük a ruhatárakat!! Már alig várom. Addig meg spórolok arra is.


Január 7-én kezdődik a tánc, már szóltam, hogy megyek. Addig meg megpróbálok eljutni tornázni is.

2010. dec. 28. 17:42

sziasztok!:)


Csajok,látom,gyűlünk,gyűlünk!:)Juhééé:)

Rám nagyon rám fér,mert egyszerűen nem tudok mostanában ellenállni semmilyen bűnnek:\már szörnyű!!!:)


MEGCSINÁLJUK:)

2465. Menike
2010. dec. 28. 15:31

Szia Mona!!!!


Juhéééééj, hogy jössz Te is!!!!


Hmm, eléggé balszerencsés volt a Karácsonyotok, de a lényeg, hogy mindannyian meggyógyultatok. Teniszkönyök?? Ahhh, az nagyon fájhat. Próbáld meg, nálunk rendelnek az orvosok. Remélem, az is gyorsan megoldódik.


Én leporoltam a mérlegemet, naponta körbejárom és elmagyarázom neki, hogy most jött el a vég, ismét szorosra fűzöm a kapcsolatunkat!! Látványosan nem rajong értem, meg a túlsúlyomért.

Nem baj. Lemérek minden négyzetcentimétert magamon, a zsírt, a vizet, a kg-t.


Sírni fogok az tuti, de milyen jó lesz, amikor látom, hogy mendegélnek le a kilók.

2464. Mona..
2010. dec. 28. 15:01

Sziasztok jányok!

Kicsit megkésve, de mindenkinek boldog ünnepeket kívánok! Nálunk nem ugy alakúlt minden ahogy szerettem volna. A párom szenteste délben ért haza a 3napos melóból, majd össze esett de 2-kor elment fát venni, kisfiamnak fájt a füle, én pedig totál kimerültem, 26.-án már annyira szédültem, hogy a lépcsőn nem tudtam lemenni, és mindenhol sötét foltokat láttam. Egy doki ismerősömtől kaptam egy szem bogyót, és azt mondta aludjak egy nagyot. Persze a páromnak már tegnap menni kellett Franciao.-ba. No de kicsi fiamat anyuéknak lepattintottam, és aludtam délután, aztán este 9-kor lefeküdtem, és délelőtt 10-kor ébredtem. De lássatok csodát, semmi bajom, mintha kicseréltek volna. Ja és még az is hozzá jön, hogy a bal kezemet ismét alig tudom mozgatni, ismét a teniszkönyök, csütörtökön megyek a sebészetre, bár fogalmam sincs, hogy van-e rendelés az ünnepek között.

Persze folyamatos zabálások voltak, a mérleget ugy eltettem, hogy eszembe se jusson rá állni, mert igy még egy szívinfarktustól is megmenekülök.

Szóval januártól itt vagyok veletek. Különben folyamatosan olvaslak benneteket, és Menike bár igy lenne lottó ötösöm, hogy tudtam, hogy Krisztiánnal együtt ünnepeltek szenteste.

Mindenkit pusszantok!

2463. Menike
2010. dec. 28. 12:56

Basszus, akkor nekem meg a 10 évvel ezelőttit kell kiraknom.

Én azon gondolkoztam, hogy Halle Barry képét rakom ki a Macskanő című filmbelit, mert ott nagyon szexis.


Hihihihi.

2462. Nokli
2010. dec. 28. 12:49
Engem az első 36 nap és a minusz 5 kg teljesen feldobott! Mostmár tudom, hogy meg tudom csinálni és tudom, hogy működik! És ez nagyon fontos!!! Így már mindjárt van kedve az embernek nekiállni! Ki fogok rakni egy 2005-ben készült fotót magamról a tükörre, hogy ez a cél lebegjen mindig előttem! :) Állítólag rögzíti a tudatalattid, és ez is segít! :)
2461. Menike
2010. dec. 28. 12:47

Április 2.???? Húú, az messze van, de sebaj, kibírjuk. Utána már lassan kezdődik a strand szezon. Hihihi.

Végre elmehetek fürdőrucit venni és nem azt hallgatom majd, hogy ilyen fazon ilyen nagy méretben nincs. (Any...tok)

Én már bejelentettem, hogy június 24-én a vizsgámra legalább 20 kg-val kevesebben szeretnék menni egy nagyon csinos kosztümben!!


De jó, hogy Mindenki ilyen lelkes!!!

2460. Nokli
2010. dec. 28. 12:43
A téli depressziót így felváltja majd a diéta, torna és mire vége lesz, a télnek is vége lesz! :) Észre se vesszük, úgy elmúlik meglátjátok!
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook