Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


24. cskata (válaszként erre: 20. - 97dd601c1a)
2006. dec. 7. 08:37

nekem is lett volna lehetőségem ilyen elven futó dolgokba/melókba belépni, de én sem igazán hiszem, hogy megéri... az ismerőseim zöme is hasonlóan áll ehhez a témához, mint én - így nem is lenne kit belépteni magam alá... szóval már rögtön az eléjen tuti bukta lenne...

szerintem ez max. azoknál működhet, akiknek rengeteg ismerőse és kapcsolata van.. egyszer voltam egy aloevera termékeket forgalmazó cég ilyen jellegű "beszervező" előadásán, amit egy orvos-természetgyógyász tartott, aki folyamatosan azt bizonygatta, hogy mennyire megéri, mert neki már havi 1 millát hoz+új autó+külföldi út és hasonlók - és már alig kell dolgoznia.. na jó, csak épp a magánrendelésein gondolom eladott egy csomót ezek közül a termékek közül (hiszen természetgyógyász!!) + rábeszélt még egy rakás embert is a belépésre tuti... így könnyű sikeresnek lenni - ha eleve abban a közegben dolgozik és él...

23. *Gyöngy* (válaszként erre: 20. - 97dd601c1a)
2006. dec. 6. 17:04
Na, én ilyet tuti nem végeznék.
2006. nov. 24. 23:55
Úgy látom, nem nagyon fut ez a topic. Jó éjt.
2006. nov. 24. 09:56
Remélem igy érthető.
20. 97dd601c1a (válaszként erre: 19. - *Gyöngy*)
2006. nov. 23. 14:00

Multi Level Marketing.

Azt jelenti, hogy belépsz ebbe a rendszerbe, eladsz termékeket, de közben minél több embert léptetsz be magadhoz, akik szintén eladnak, ők is léptetnek be magukhoz akik eladnak, és ezért te az össz emberek pontszámát megkapod, plusz a tiédet, természetesen eladás után járó pontokról van szó, és 3,6,12, stb százalékokat érhetsz el. Minél nagyobb a százalékod, annál több plusz pénzt kereshetsz a cégnél, mert 6 % után általában már adnak majdnem 10 E ft-ot, és az eladási ár és vételi ár különbsége is a tied.

Remélem érthetően mondtam el.

2006. nov. 23. 12:32

Sziasztok!

Mi az az mlm?

2006. nov. 23. 09:31
Én sem találtam itthoni melót még.
2006. nov. 22. 09:22
ezek szerint még senki nem talált semmit.
2006. nov. 21. 09:19
Baredhez csatkalozom.
15. bared
2006. nov. 21. 08:39
sziasztok! valami itthoni munka nekem is jöhet, d ecsak olyna, ahol nem kell előre, és persze utólag sem fizetni! az adatrögzítés lenne a legjobb, azt hiszem, de az mlm-et kivéve bármi jöhet!
2006. nov. 20. 18:32
Kicsit sokszor sikerült elmenteni. Nemértem. :)
2006. nov. 20. 16:31

Sziasztok.

Én is keresek internetes itthoni munkát, mert leszázalékoltak érszükülettel.

Még csam mlm-esek jöttek, ami nem érdekel.

Ha valaki tud valamit, légyszi szóljatok.

köszönöm

2006. nov. 20. 16:28

Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék internetes itthoni munkát, nem tudom, aki ismer tudja, hogy le vagyok százalékolva érszükülettel. Menni nehéz, vezetni hagyján, hosszútávon az sem megy, állni sem tudok. 41 éves elmúltam, és 4-6 órában nem találtam semmit, viszont több órában nem dolgozhatok.

Gondoltam itthoni munkára, mert tudok gépelni, tanultam, ezért keresgéltem, de még csak MLM-es dolgok jöttek folyamatosan. Az pedig nem érdekel, mert lehetetlen megcsinálni.

Ha tud valaki valamit, kérem, segitsetek.

Köszönöm.

2006. nov. 20. 16:28

Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék internetes itthoni munkát, nem tudom, aki ismer tudja, hogy le vagyok százalékolva érszükülettel. Menni nehéz, vezetni hagyján, hosszútávon az sem megy, állni sem tudok. 41 éves elmúltam, és 4-6 órában nem találtam semmit, viszont több órában nem dolgozhatok.

Gondoltam itthoni munkára, mert tudok gépelni, tanultam, ezért keresgéltem, de még csak MLM-es dolgok jöttek folyamatosan. Az pedig nem érdekel, mert lehetetlen megcsinálni.

Ha tud valaki valamit, kérem, segitsetek.

Köszönöm.

10. Minya
2006. nov. 10. 21:25
Egyszer én is belementem otthon végezhető munkaajánlatba de soha többet!!!Gyöngyfűzés lett volna!!!10000ft-om bánta :((( és csak akkor küldték volna a többit ha befizetek 100000ft-ot.Azóta nem próbálkozom ilyesmivel!!!!
9. 7130b15964 (válaszként erre: 7. - Zsebibaba27)
2006. nov. 8. 20:44

Ez azért túlzás. Éppen most véleményezek egy szerződéstervezetet. Itthoni munkáról szól (amerikai cégnek). Pontosabban "home office based". Persze, nagyon nem mindegy, hogy mihez ért az ember, miben van gyakorlata és milyen nyelveket tud.


Szerintem egyre inkább nem engedheti meg magának az ember (főleg, ha nő), hogy ne tudjon tárgyalási szinten angolul, ha otthoni irodát szeretne. Az internet az egyik ajtó a világ felé, de az angolnyelv-tudás a kulcsa...

8. 779642f981 (válaszként erre: 5. - *Gyöngy*)
2006. nov. 8. 20:40
teljesen egyetértek veled ,már ha csak azt vesszük figyelembe , hogy próbálj elhelyezkedni valahol is , ha gyereked van ! még egyel is nehéz pláne kettővel, hárommal...
2006. nov. 7. 14:55

Sajnos Magyarországon még nagyon hadilábon áll az otthon végezhető vagy távmunka. Vannak országok, pl Svédország ahol nagyon jó működik. Addig amíg Mo-on társadalmilag nem támogatják az anyaságot, addig csak a kamu, csaló munkára akadhatunk.

Amiket találni lehet: különböző házalós, biztosítás, ügynöki, meg a "pénzfeladós".

2006. okt. 25. 10:16
Létezik egy "kismama reintegrációs centrum" a belvárosban. Ők az otthoni munkavégzésre specializálják a kismamákat. Keressetek rá a neten.
2006. okt. 24. 10:32

Sziasztok!


Azért hozom fel a témát, mert még csak 2,5 hónapos a kislányom, de már most intenzíven gondolok a jövőre, és teljes a homály. Úgy érzem, napi 8-10 óra munkahelyi elfoglaltság mellett képtelen lennék ellátni az anya és feleség teendőit. Félmunkát meg nem szeretnék végezni.

Valami olyasmi életet képzelek el, ahol a családom lehet az első, és a munka csak ezután következne.


Talán nem csak én gondolom így. Ha van konkrét ötletetek, címetek, cégnevetek, esetleg valaki otthon dolgozik közületek,akkor segítsünk egymásnak, hogy a boldog, meleg családi fészek megteremtésére lehessen időnk!

2006. okt. 11. 11:19
Sziasztok, én is keresem a megoldást,mivel az élet úgy hozta,hogy itthon kellett maradnom,az anyukámat hoztam magamhoz,ali 88 éves.Élt egy jó barátnőm,de tavaly meghalt hirtelen,Ő segített,de utána az összes vállalkozásomat bezártam.Én is hasonlókkal találkozom,most ami megmaradt /hitelközvetítés/ azt csinálom itthonról,de azzal is menni kellene.Viszont nagyon jó reklámszövegek vannak,amikor elolvasom,már egészen más.Hát én is úgy,mint bag 328
2006. okt. 10. 11:43
A törvény tiltja, hogy munkaközvetítésért pénzt kérjenek a munkavállalótól. Ha bármilyen formában PL: tanfolyamdíj...stb pént akarnak tőled kicsikarni, az biztos kamu. Vigyázzatok, sok a csaló
2006. okt. 9. 11:14

Szerintem ilyen nem létezik, vagy ritka mint a fehér holló. Már nem egyet próbáltunk, aztán mindig jött a válasz, hogy ennyit meg annyit fizessünk be és küldik az állásajánlatot, nagy kamu.


De ha valaki tényleg tudna valósat, annak nagyon örülnék.

2006. okt. 9. 11:04
Sziasztok! Létezik egyáltalán valós otthon végezhető munka? Már kezd elegem lenni a kamu ajánlatokból. Valaki esetleg tud valós otthoni munkát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook