Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) fórum

Valós, otthonról végezhető internetes munka, távmunka (nem MLM, nem alászervezős, nem átverés) (beszélgetős fórum)


54. pinni-panni (válaszként erre: 52. - Ancika)
2007. jan. 18. 13:41
????
2007. jan. 18. 13:41
Amiről nem tudsz, arról inkább ne is írj!
52. Ancika (válaszként erre: 48. - Pinni-panni)
2007. jan. 18. 13:05
Annyira profik mint a helyesírásod???
51. cskata (válaszként erre: 50. - 7130b15964)
2007. jan. 18. 13:04
húúú, de szigorú vagy!:)))
50. 7130b15964 (válaszként erre: 48. - Pinni-panni)
2007. jan. 18. 13:01

Drágám, minden mlm terméken prof-ok dolgoznak, hisze a NASA legújabb kutatási eredményeit használják fel!;) Vagy ez a cég nem ennyire fejlett?


Ha nem tűnt volna fel ez egy portál (olyan mint egy bolt), aminek kiépítésébe pénzt, időt, energiát öltek.


Itt csak úgy, nem árulhatod a portékáidat, de ezt te is tudod, úgyhogy nincs miért durcáskodni!


t

49. cskata (válaszként erre: 48. - Pinni-panni)
2007. jan. 18. 12:15

szia! szerintem nem ez a baj!!

Hanem a minden hozzászólás ablak felett található felirat:


"Ne reklámozz semmit (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!

Ha reklámozni akarsz valamit, olvasd el MÉDIAAJÁNLATUNKAT!"


egyszerűen csak reklámoztál...

48. pinni-panni (válaszként erre: 47. - Hoxa)
2007. jan. 18. 12:09
Itt senki sem naív! Amiről én írtam, igaz "mlm", de senkinek sem kötelező pelépnie, mert fogyasztani annélkül is lehet. Természetesen, ha pontosan elovastad volna, tudnád, hogy itt prof-ok dolgoznak, a kutatások eléréséhez.
47. Hoxa
2007. jan. 18. 11:57
Bameg, idejönnek MLM-ezni, kihasználni itt a naív embereket, az agyam eldobom.
46. Hoxa
2007. jan. 18. 11:56
Zolee, te is átlátszó módon csinálod, neked is SICC!!!!!!!
45. Hoxa
2007. jan. 18. 11:52
Bizony nem szereti.. SICC!!!!!!!!!!
2007. jan. 18. 11:45

"A GéSz Max Fogyasztói Klub mindössze két év alatt vált meghatározó MLM-vállalattá a magyar piacon."


Ezek szerint ez valami mlm-es vacak. Szerintem ne itt népszerűsítsd, mert Hoxa nem szereti.

43. Hobitka (válaszként erre: 42. - Enikö)
2007. jan. 18. 11:32
Nekem sem sikerül. Talán elírt valamit??
42. enikö
2007. jan. 17. 23:06
miért nem jelenithetö meg,?probálkoztam!
41. 7130b15964 (válaszként erre: 30. - 7130b15964)
2007. jan. 8. 15:01

Valahová úgy eltettem, hogy nem találom, de talán ezek is segítenek, ha mást nem ötletet adnak:

[link]

[link]

40. Hoxa
2007. jan. 8. 14:21

Az internetben sok pénz rejlik, az tény. De senki ne higgye, hogy ripszropsz ki lehet aknázni.

Én javaslom, hogy aki otthon van, és van ideje, az internet segítségével képezze magát. Pl. a honlapkészítés később hozhat egy kis pénzt. Ma már rengeteg olyan lehetőség van, hogy egyszerű módon partnerkapcsolatokat építsen ki az ember más weboldalakkal. Persze nem egyszerű felfuttatni egy portált, erről mesélhetnék... De tény, hogy van benne lehetőség, de iszonyú mennyiségű szellemi tőkét kell belefentetni (az anyagi befektetés ehhez képest kismiska.)

39. timotimo (válaszként erre: 30. - 7130b15964)
2007. jan. 8. 14:18

Szia

Én megköszönném ha megkeresnéd azt a céget aki titkárnőket foglalkoztatt távmunkában. Az emailcímemre irj légyszike. Köszi

2007. jan. 8. 10:58
Szia!Én sohasem válalnék el otthoni munkát! A munka helyett biztos mást csinálnék! Hajtogatás még ilyesmi munka nagy százaléka KAMU!!!
37. gabik
2007. jan. 8. 10:24

Sziasztok!


én itthon varrogatok, meg xszemes képeket készítek! ha szeencém van, akkor párat el is tudok adni!!

ha mégnagyobb szerencsém van, akkor nem anyagáron!!

36. straniera (válaszként erre: 35. - Koka-di)
2007. jan. 8. 08:11
Jaj, nem célozgatni akartam!:)))
35. koka-di (válaszként erre: 34. - Straniera)
2007. jan. 7. 18:34
Bocsi a korrektektől! :)
2007. jan. 7. 17:34
Én még mindig vállalom , hogy szövegeket korrektúrázok...
2007. jan. 6. 21:48

doboz hajtogatás, toll összeszerelés... ilyenek már nincsenek?


H.nyok a sok borítékolós-sokat kereshetsz dumától.

32. 5032 (válaszként erre: 26. - Rituska83)
2006. dec. 28. 21:11

Szia vigyázzzzz átverés!!!!!!!!!

ÜDV ADRIENN(5032)

31. 5032
2006. dec. 28. 21:08
Sziasztók anyukák
30. 7130b15964 (válaszként erre: 29. - T.panti)
2006. dec. 21. 14:31

A helyzet az, hogy ha tényleg pénzt akar valaki keresni távmunkával, akkor ahhoz általában szaktudás szükséges, plusz megrendelő, aki megveszi az idejét, hozzáértését.


Aztán lehet létrehozni, üzemeltetni ilyen jó kis portálokat, mint ahol most fecsegünk:), de nehogy valaki azt gondolja, hogy ezt nulla tudással, kevés munkával össze lehet hozni (pontosabban, mással is meg lehet csináltatni, csak akkor meg nagyobb indulótőke kell)!


De egyáltalán milyen munkát képzeltetek el? Mert keresni úgy sokkal könnyebb, ha az ember tudja, hogy mit keres.


Én például itthonról külföldi cégeknek szoktam dolgozni. Mivel ezek projekt jellegű munkák és nem is állandóak, ezért megbízásos alapon vállalom el. Viszont ezekhez a munkákhoz kell szakmai előmenetel, elméleti és gyakorlati egyaránt, különben nem kapnám meg.


Magyarországon nagyon kevés cég nyitott a távmunkára és azok túlnyomó része IT-s állás (főleg fejlesztők) vagy fordítók.


Viszont van egy pesti cég, amelyik titkárnőket foglalkoztat távmunkában. Ha valakit érdekel megpróbálom előbányászni őket. De ide is kell általában valami gyakorlat, referencia (talán nyelvtudás is)...

2006. dec. 21. 14:14
hát, nem tudom, de én egy fillért sem fizetnék olyan minkáért ahol nekem kell azért befizetni, hogy dolgozhassak. Még soha nem hallottam olyanról, hogy ilyenből valaki is jól jött volna ki, kivéve aki inditotta. Pedig nekem is kellene egy meló itthonra, de ilyenbe én nem lépnék be. Has dolgozok, akkor nekem fizessenek, ne pedig én fizessek azért hogy dolgozhatok. Jól gondold meg, hogy be lépjél. Én csinálok itthon termék árusítást de ahhoz, nekem egy fillért nem kellett befizetnem, igaz nem sok a haszon, de nem kértek kezdő összeget.
28. rika
2006. dec. 11. 12:02

Sziasztok!

NEkem se ártana valami internetes melo. Igazából bármit elvállalnék amiből pénz lehet és másodállásba művelhető, mert nagyon rosszul állunk anyagilag. Olyan melot szeretnék amiért NEKEM fizetnek és nem én fizetek.

Ha valaki tud valamit kérem szóljon.

Előre is köszi.

27. cskata (válaszként erre: 25. - Verocsxx)
2006. dec. 11. 11:15

szió!

mesélnél nekem erről priviben?:)

ha nem kell hozzá egy rakás ismerős, akkor még akár esélyes is lehet a dolog..:))

bár nem tiszta számomra ez az "internet segítségével sok emberhez eljutsz" és a "Kapsz két honlapot ingyen, amivel már dolgozhatsz is."...

2006. dec. 11. 10:59

Nah nekem is most pont ilyet ajánlottak.

Nem tudom, hogy belépjek-e...???

Igazából szeretnék már valami jó itthoni munkát, de semmit sem találok.

Attól félek, hogy befizetek valamenyi összeget és az elvész...mert nincs is olyan munka....

Már sajnos jártam igy.

Ennek a "cégnek" a neve neways...ismeritek???

Kivi lennék rá aki ismeri, hogy milyen.

Amugy ez is egy MLM....

Üdv: Rita

25. Verocsxx (válaszként erre: 24. - Cskata)
2006. dec. 9. 17:35
A Multi Level Marketingnek (MLM) most pont az a lényege, hogy az interneten keresztül működik. Tehát nem kell sok ismerős hozzá, hogy internet segítségével sok emberhez eljutsz, és így előbb-utóbb lesz, aki belépjen alád. Ezeknél minimális összeget kell csak befizetni és már dolgozhatsz is. A Herbalife-nál pl. 30.200 jelenleg. Kapsz egy kezdőcsomagot, amiben van néhány termék, hogy termékismereted legyen. Kapsz két honlapot ingyen, amivel már dolgozhatsz is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook