Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
669. Bikinis
2009. nov. 7. 05:44

Sziasztok Lányok!

Gyorsan beköszönök, és pakolok ezerrel.Jönnek ma két ablakot kicserélni és közben viszem a páromat kötözésre is.Sütök, főzök stb....még benti munkát is hoztam haza, sosem leszek kész.

Helmo megértelek a büfével, nekem régen cukim volt és menetközben sokszor azon gondolkodtam, megéri-e...rengeteg intézni való volt már akkor is.De bele vágtam és nem bántam meg.De nem kezdeném elölről.

Oltás????Nagyon nagy szerepe van ennek a helyzet kialakulásáért a médiának.Én nem adatom be se magamnak, pedig nálunk oltanak, és a fiút sem szeretném. Mi mindennap eszünk savanyú káposztát , citromot is meg minden féle nyers zöldséget én így készülök rá.Bár szerintem nincs annyi vitamin már a mai gyümikben sem, a gén kezelés és tartósítások miatt.De a káposzta az régen is bevált és szerintem egy vitamin bomba. A magán véleményem az az , hogy kicsit talán jobban fel van fúja a dolog mint kéne.(madárinf., kergemarhakór....)

Helmo a fasírt tekercset, pedig ha nem késő, akkor kiteríted és nem egész tojást teszel bele, hanem a sajtreszelőn lereszeled a főtt tojást és feltekered mint a piskóta roládot. és így sütöd.

Ha brokkolival készíted akkor arra figyelj, hogy ne legyen nagyon nedves,, mert az szét nyomja sülés közben a fasírtodat.Lehet reszelt sajttal készíteni, ha szeretitek a parajt, egy kevés darált húst kiveszel a fasírt elkezdése előtt, és beízesíted=darálthús+parajkrém+tojássárgája+só,bors, fokhagyma, és ezt kened a kiterített fasírt masszádra és ismét feltekered mintha piskótát készítettél volna.és be a sütőbe.

Remélem még időben irtam, és érthetően.

Szép napot nektek, még benézek.

2009. nov. 6. 19:25

Sziasztok.


Na előkerült mindenki :)Lányok képzeljétek reggel arra ébredtem, hogy álmomban 149 kg-nál kiakadt a mérlegem, nem tudtam megmérni magam :( Úgy megijedtem, azonnal lecsökkentettem a kaja adagomat:)


Bikinis, szegény párodat is minden megéri:( Sajnálom a fúnökasszonyodat, nem irigyellek téged sem.


Krisz nem csodálom, ha teli van a hócipőd, messzi van még amit szeretnétek elérni anyagilag?


Helmo ez az oltás nem egyszerű, úgy megzavarták vele az emberek fejét, hogy tényleg nem tudja senki, most valóban mekkora a veszély? Vagy csak nyereség kell a gyártó cégnek?

667. helmo7
2009. nov. 6. 16:52

Szia Bikinis!


Segíts légyszi! Bombáznak minket itt a suliban ilyen levelekkel, hogy adassuk be ezt a H1N1 elleni oltást! Te mint eü.-s,mi a véleményed? Konkrétan én nem szeretném a gyerekemnek! Te beadatod? Neked kötelező lesz nem?

Jaj mit csináljak?


Lányok!

Nektek mi a véleményetek? Hétfőn kell vissza küldenem a papírt!

666. helmo7
2009. nov. 6. 16:42

Sziasztok!


Nálam sem valami fényes a helyzet! Már lassan elfogy a lelkesedésem. A büfényitás nagyon nehézkesen megy, folyton valami akadály gőrdül elénk!:( Legszivesebben hagynám a fenébe, de már annyi munka van mögöttünk!

Fogyi: full stressz mostanában az életem = zaba zaba, semmi mérleg!

2009. nov. 6. 15:02

Sziasztok!


Ahogy visszaolvastam egyikőtök sem unatkozott, míg távol voltam. Valóban azért nézek be ritkán mert melózom ezerrel, de már nagyon elegem van, a kislányom is elfáradt, már nem akar velem jönni és így nehéz megoldani a felügyeletét, mert ha apa van vele akkor az 2x annyi lóvé kiesés, mint amennyiért én melózom. Már tele van a hócipőm ezzel a folytonos anyagias gonddal. De legalább elmondhatom, hogy talán ez az egyetlen egy hely a földön, ahol munkaerő-hiány van, és foggal-körömmel ragaszkodnak hozzánk. A fogyimról sokat én sem beszélnék, írtam, hogy az étteremben sütikkel tömnek, de legalább nem híztam még sokat. 61 kg vagyok.

664. Bikinis
2009. nov. 5. 20:01

Sziasztok Lányok!

Vagyok Én is, csak erőm kissé elhagy. Nem irtam, de a múlt hét szerdán a páromnak véstek faragtak az állkapocs csontjáról, egy oda csontosodott fogat.Nem nőtt ki, a tejfog volt neki a maradandó.De most sorvadásnak indult erősen az íny és előbújt ez a fog is ,de csak a hegye, ami érzékeny volt,.Egy hete nem aludtunk, kilószámra a fájdalom csillapító.Háromszoros lett az arca is, hétfőn vissza ment, kapott antibiotikumot,de nem múlt el, ma már kifakadt valami a bőrön keresztül.Újból orvos, de nem nyúlt hozzá, hanem szájsebészet, kívülről megvágták, bevezettek egy csövet és így tisztul.Ott 4 dl váladék folyt ki, és még van..Szegény, annyit szenvedett ebben az évben már.

Főnökasszonyom a héten nem volt, nagyon beteg, meg van fázva.tehát munkám is van bent.Sajnos a szövettan sem jó, újbóli műtét lesz neki....

Tehát velem ez van, hétvégén hozzák az utolsó két ablakomat is.....kicsi fiammal sokat kell tanulnom,.Na de pozitívan, lesz ez még jobb is.

Angyal neked kitartást és szorítok.

Helmo, holnap elküldöm a fasírt ötleteimet.Most mennem kell, át kötözöm a párom.

Mindenkinek jó éjt!!

Vigyázzatok magatokra és szeretteitekre.

2009. nov. 5. 19:04

Sziasztok-


Alig élek, minden este meló után pakolás, takarítás 22-23-ig. Most viszont a mi szobánk kivételével lassan szép lesz minden.


Helmo tényleg nagyon jó érzés, ez látványos is lett, mert eddig járólap sem volt, csak a gipszkartonos falak. De hogy mennyi kacatot tud az ember összeszedni.


Most is pakolnom kellene még, de duplájára nőtt a lábam, így a mi szobánk vár még egy napot.


Hogy vagytok? Engem nagyon zavar ez a nyirkos levegő. Nem tudom írtam-e, már megint biopsziára kell mennem a pajzsmirigy miatt és most már fulladok is:(

A héten végzek a benti melóval, aztán kell kezdenem valamit a súlyommal is mert azt sejtem jócskán gyarapodtam :((


Vigyázzatok magatokra!

662. helmo7
2009. nov. 3. 13:49

Bikinis! Merre vagy? Mi a helyzet veletek?? Biztos te is nyomod ezerrel a melót! Ha esetleg van valami hasonlóan frappáns ételrecepted, mint pl. a stefánia szelet, az amit a múltkor írtál nekem, tudod a tojásos feltekert téma, akkor nagyon hálás lennék neked érte ha elküldenéd!:)))


Krisz! Te sem jársz erre sűrün!:) Remélem ti is jól vagytok, és csak a sok meló miatt nem jössz!

661. helmo7
2009. nov. 3. 13:41

Sziasztok!


Látom mindenki nagyon elfoglalt! Nekem ma a délutáni programom, egy kis pihentető házimunka, főzés, tanulás a Fiammal. Nagyon fáradt vagyok! Annyira szeretnék most eldőlni, és aludni egyet!


Angyal! Azért irigyellek a felújítás miatt!(nem a vele járó munkáért) Olyan jó érzés utána otthon! Minden szép és tiszta, új...stb!

2009. nov. 1. 22:29

Sziasztok.


Bocs az eltűnésért, de nem volt se éjjelem, se nappalom. Ma végre a festő is végzett. Délután temetőket jártunk. Remélem jól vagytok, Holnaptól vissza pakolás vár ránk, de próbálok jönni.

Vigyázzatok magatokra!!!!

659. helmo7
2009. okt. 29. 18:31

Sziasztok!


Ma is dolgozom, elég nagy a nyugi alig vannak, nincs vevő. Mi lesz ebből?

Még nem akarom elkiabálni a büfés dolgot, de mihelyt egyenesbe jön akkor megírom. Nagyon új dolog, még csak egy-két helyen van az országban.

Vannak akadályok bőven!:( Néha el is megy a kedvem mindentől.

Nálam semmi fogyi. Folyamatosan éhes vagyok. Mindig ez van, ha nem vagyok lelkileg toppon. Zaba zaba.....

Látom Angyal is meg Krisz is régen volt itt.

Bikinis mi van a Fiaddal? Hogy telik az őszi szünet? Nálatok van kötelező olvasmány?

658. Bikinis
2009. okt. 29. 17:43

Én azért beköszönök!!

Szép estét mindenkinek!!!!

Nem szeretek egyedül lenni.....

657. Bikinis
2009. okt. 28. 11:53

Sziasztok!

Merre vagytok?

Hogy telnek a napok? Hülye kérdés, tudom munkával.

656. Bikinis
2009. okt. 27. 11:56

Sziasztok Lányok!

Szép napot mindenkinek, látom Helmo nagyon nagy munkát vállatatok be.

Milyen jellegű lesz a büfé???

Angyal, hozzánk szombaton hozzák az utolsó két ablakot , cseréljük mi is.Nekem is burkoltatnom kellene, de nem tudom még hol vegyek, szép, tartós, és nem drága járólapot!Ami tetszik horibilis összegbe kerül.Ötlet??

Bikinis

655. helmo7
2009. okt. 26. 18:52

Sziasztok lányok!


Most egy kis ideig ritkábban jövök, mert bevállaltam még egy melót!:( Muszály! Ez az utolsó esélye annak , hogy itthon maradjunk!/vagy szedjük a sátorfát és tünés Hollandia!

Egy egészen újkeletű...stilusú büfét nyitunk a barátnőmmel. Ez azt jelenti, hogy hétfő, kedd, szerda, a büfében dolgozom, csütörtök, péntek szombat, vasárnap meg a mostani helyemen. ...hát egyik sem 8 órás meló.(min. 11ó) Biztos kileszek mint a bilifüle, de ez van! Az Anyu megigérte ,hogy segít a gyereknevelésben. A párom is próbál kimenni külföldre dolgozni 1-2 évre.(ez még nem biztos, hogy össze jön)

Szóval ez van Lányok! A fogyira nem is gondoltam a napokban, pedig nagyon kellene, mert elszaladt alattam a paci rendesen. Meg sem merem mérni magam. Mindenkinek nagyon szép estét kívánok! :)))

654. Bikinis
2009. okt. 26. 17:01

Sziasztok Lányok!

Látom mindenki dolgozott a 3 napban is .

Ma már nem vagyok egyedül a melóhelyen.

Elkezdtem megint tekerni a szobabicajomat.Remélem egy hét után sem adom fel.Muszály, szörnyű, hogy semmi tavalyi ruhám nem jó rám, én pedig nem veszek, LE KELL FOGYNI és kész.Amúgy is utálok vásárolni magamnak ruhát. Sosem kapok megfelelő méretet, és ott az a tükör amit nem szívesen látok mostanában.Amúgy teljesen jól vagyok, csak haragszom magamra, meg a rágcsálásaimra, ami miatt a súlyom is elszaladt.

Szóval ez van velem...

De mindenki jól van és ez is lényeg.

További szép estét nektek !!!

Megyek tekerni!!!!!!!!

Bikinis

653. angyal44 (válaszként erre: 652. - BollerKrisz)
2009. okt. 26. 05:10

Szia Krisz!


Megvagyunk, csak olyan cipőben járunk, mint te :)

Mi pl. egész hétvégén felújítottunk, aminek persze nem értünk a végére :( (Ablakcsere, járólapozás, festés) Most épp főzök, mert jön a burkoló, nekem meg mennem kell dolgozni. Kisebbik lányom itthon lesz (őszi szünet),könnyebb dolgokat megfőz, de még kell segítség neki. Így a nyúlpaprikást megcsinálom, a tésztát majd ő kifőzi. Csak úgy utálok ilyen korán kelni :(


Szép napot neked és a többieknek is.

2009. okt. 25. 23:11

Halihó Lányok!


Megvagytok még? Mi történt? Kollektív eltávot kapott mindenki?

651. BollerKrisz (válaszként erre: 636. - Helmo7)
2009. okt. 24. 22:41

Sziasztok!


Megvagyok még, csak sok a meló és kevés a napi 24 óra mindenre. Teljesen elcsúsztam. Ma végre felmostam (linóleum az egész lakás), hát akkora porcicákat találtam, hogy szégyelltem magam, a lánykámnak persze tetszett, itt fújkálta össze-vissza, hát ez van!!

Szóval Helmo azért késő jövőre fogannia a tesónak, mert akkor már több mint 4 év lesz a gyerekek között a korkülönbség és én is át fogom lépni a bűvös 35-öt, meg akkor már csak gyes-t kapnék ami semmire sem elég, mert az itteni meló ide van biztosítva otthon nem számít be sehova, csak az adósávomat emeli. Az uram most még azért nem akarja a tesót, mert akkor mi a kislányommal hazamennénk Mo-ra, ő meg itt maradna Norvégban és nem akar 6 hónapot egyedül lenni. Anyagilag semmi sem változna tök mindegy, hogy maradunk vagy megyünk. A kislányom pedig már be van zsongva a tesóért mert persze az apja beetette már, és mindig azt kérdi mikor? mikor?

Bocs a kifakadásért, de már zsong a témától a fejem és muszály volt valakinek leírnom.


A fogyómmal megvagyok, az étteremben tömnek, de valahogy megálltam 60,5 kg-on. Tudom több, mint amennyit szeretnék, viszont nem hízom 1 dkg-ot sem, már ez is valami, amennyit zabálunk.

2009. okt. 24. 07:22

Sziasztok.


Csak egy percem van, fejre állítottuk a lakást, azt sem tudom hol a fejem. Épp felújítunk.

Pihenjetek ha tudtok, majd jelentkezek.

649. Bikinis
2009. okt. 23. 10:17

Sziasztok!

Nagyon nem szeretem idő van felénk.Hát mindjárt itt a november!! Hihetetlen, nagyon gyorsan megy az idő, bezzeg a kilóim állnak!!!

Jó pihenést a hosszú hétvégére mindenkinek!!

648. Bikinis
2009. okt. 21. 20:06

Sziasztok!

Kellemes estét nektek!!

Csak beköszöntem és megyek felfrissítem magam.

Holnap este fodrászhoz megyünk a kicsi fiammal.Fogalmam sincs, hogy vágassam le a hajam.Régen kicsit tüsi volt és zselézve hordtam, de most megnövesztettem, de minek??? most meg nem tudok mit kezdeni vele.

Néztétek a szeretem a testem műsort???

Állítólag egész jó, bent meséltek róla, de miért nem molett nőcit választottak?? Nem néztem, csak hallottam, felőle.Ti néztétek??Mi a vélemény??

Na jó nem fárasztalak benneteket, Jó éjt mindenkinek!!!!!

Bikinis

647. helmo7 (válaszként erre: 644. - Bikinis)
2009. okt. 21. 08:34

Szia!


Ez egészen jól hangzik! Lehet ezt diétásan is készíteni!!! Vasárnap meg is sütöm! Köszi!

646. Bikinis
2009. okt. 21. 05:45

Szia Roxa!

Ha akarod szívesen kiszámolom neked és a többieknek.Én azért szeretem, mert gyors nem kell sokat mosogatni és nem egy főzöskrém, ha mascaponéból készítem akkor drága és kalóriában is sok.Ha a gyümölcs bőven van benne, és jó bele a friss, és a fagyasztott is az megint jobb mint cukros konzerv.Maga a tészta nagyon kevés egy szeleten.De ha akarod elkészítheted úgy, hogy ne tegyél alá tésztát, csak a töltelék és a tetejére tegyél gyümölcsöt és zselatint, írtam, hogy a tejszínt meg lehet felezni, de lehet bele keverni joghurtot is , ha málnásat készítesz akkor jó bele a málnás joghurt.stb.Amit írtam nekem egy alap és mivel "szakmám" ezer féle választékban lehet megcsinálni.Néha azt gondolom, hogy amit tudok azt más is tudja, tudom ez hiba, de ezekre a dolgokra nem gondoltam, hogy leírjam, nektek,.

Remélem kicsit segítettem nektek.

A túró pedig egy fontos fehérje és kálcium forrás, ami nagyon fontos még a diétákban is.És ebben is lehet kapni sovány minőségűt.

Valamint függ az egy szelet kalória tartalma attól is , hogy mekkora az a szelet.

Bikinis

Legyen szép a napotok.Megyek dolgozni!!!

645. 943ca15687 (válaszként erre: 644. - Bikinis)
2009. okt. 20. 19:46

ööö ebben a tortában így első ránézésre tudod mennyi kalória van?:D


már bocs hogy kéretlenül beleszólok..csak megakadt a szemem..azt hittem egy diétás torta recept lesz:D

644. Bikinis
2009. okt. 20. 18:34

Sziasztok!

Már otthon vagyunk, szerencsére!! Fáradt vagyok.(bevallom!!!)

Túró kocka: Én a tésztáján nem variáltam mert nem egy nehéz és nem is lesz sok belőle.Szóval:3 egész tojást kikeverem 15dkg margarinnal, 15dkg porcukorral, 1 csomag vancukor.úgy fog kinézni mintha összement volna a tojás, nem kell sokáig keverni max 2 perc ekkor jön bele a 15dkg liszt és fél cs.sütőpor.ekkor jól kikeverem, ez a mennyiség egy torta formába elég, közepes tepsibe szerintem 4 tojás kell és 20dkg mindenből.sütőpapír és kb 15 perc alatt megsül.

ketté vágom és megtöltöm, úgy a legjobb, ha vissza teszitek a tepsibe, vagy torta formába, tehát lap rá a krém.ami a következő: 75dkg túró+édesítő ízlés szerint (vagy 10dkg porcukor)

vanilía+citromhéj kikeverem.(nem szoktam áttörni, szerintem felesleges)teszek bele gyümölcsöt ami éppen van, ha konzerv akkor kevés levet is teszek bele és kevésbé édesítem,felverek fél liter hulalát és beáztatok egy csomag zseletint.összekeverem, beleteszem a zselatint kicsit langyosan, és mehet is a sütilapra, és rá süti másik fele ,és mehet be a hűtőbe és fél óra múlva vágható.

Hosszabb volt leírni.sütéssel max 45 perc de akkor már el is takarítottál.

Szoktam úgy csinálni, hogy fele tejszínhabot teszem bele és a másik felét magára a krémre teszem, tehát lap+krém+tejszínhab+lap, vagy ha tortának sütöm akkor felvágom cikkekre a felső lapot és az alá nyomom a tejszínhabot,és úgy nagyon mutatós. De néha ki is spórolom és csak 0,25dl teszek bele.Ilyenkor biztatom magam, hogy kevesebb a kalória.

Bikinis

643. helmo7 (válaszként erre: 642. - Bikinis)
2009. okt. 20. 15:28

Szia!


Örülök, hogy jól vagytok!


Engem érdekelne a recept!:)))

642. Bikinis
2009. okt. 20. 11:41

Sziasztok!

Szerencsére nálunk mindenki jól van, és ez így is marad!!!!Nem lehet másképp!!!

A kicsi fiam, ma már ment suliba, lehet hogy írtam de csütörtökön hazaküldték, mert nem volt jó.(erre azért rá tesz, hogy iskola undoratisz van szeptember óta!!)

Sokat kell dolgoznom, de kicsit nyugodtabb vagyok, és tegnap újból elkezdtem a tételeimet kidolgozgatni.

Vettem csíráztató tálkát, és magokat, most ezerrel csíráztatás folyik otthon.

Hétvégén túró kockát sütöttem, ha érdekel benneteket szívesen leírom nagyon egyszerű, és a túró még egészséges is.

Bikinis

641. helmo7
2009. okt. 20. 10:54

Sziasztok!


Bikinis! Merre vagy? Remélem minden rendben felétek!

2009. okt. 19. 20:47

Sziasztok.


Remélem mindenki jól van. Mostanság még szűkebbre lesz szabva az időm, de próbálok legalább köszönni. Bocsi :( Pár hét aztán remélem normalizálódik a helyzet.

Vigyázzatok magatokra!

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook