Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tornázzunk otthon!! Ki tart velem? Együtt könnyebb. fórum

Tornázzunk otthon!! Ki tart velem? Együtt könnyebb. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
216. Gertike (válaszként erre: 214. - Lobo1)
2009. febr. 24. 21:29

Szia Lobo itt vagy még?

Milyen azaz elipszistréning? Rákerestem googl-be láttam is mi az. De milyen jó? Szeretsz vele mozogni?

Bár a fene tudja nekem azok a gyakorlatok hatottak leginkább amiknél a könnyeim jöttek ki.

És a Béres A. a lendületben hova hat leginkább?

215. Gertike
2009. febr. 24. 20:58

Na cső

Most értem csak ide aztán megyek is altatni.

Én 164 cm vagyok és 56 kiló. 102 cm a csipőm.

És ez ami nagyon gázos arra szeretnék tornázni nagyon.

A versenysúlyom az 50-52 kilo között volt, és abban éreztem legjobban magam. Arra az állapotra szeretnék visszajutni.

nekem itt ez a 3-4-5 kilo ami marha nehezen indul meg. Azért is jöttem ide, hogy Nektek biztos van valami jó kis ötletetek. Semmiféle képpen nem szeretnék nyafogni.Olvastam is egy fórumot az benne,hogy 48 kilo vagyok de van rajtam 50. Tudom hogy ott inkább máshol van a baj...

214. lobo1 (válaszként erre: 205. - Medina07)
2009. febr. 24. 20:48
A centiket nem mérem, de már észrevettem egy kis változást az egyik nadrágomon - nem feszül annyira mint eddig. Csak egy jó adag kitartás kell hozzá. 10 kg szeretnék leadni. :-(
2009. febr. 24. 14:34

Egyébként hány kilótól akarsz megszabadulni? Hány centi vagy és most hány kiló?

Én jelenleg 62 kiló vagyok a 163 centimhez. Még 3-mat szeretnék leadni, de nagyon nehezen megy már.

212. Medina07 (válaszként erre: 211. - Gertike)
2009. febr. 24. 14:16

:D :D


Hát igen, drága! Próbálj meg inkább egészséges, de mégis viszonylag olcsó ételeket főzni, amit ügye a család is ehet, mert tudom, hogy nehéz duplán főzni.

Lehet vegyes köretet csinálni, rizst, stb. Vagy te köret nélkül eszed a dolgokat.

Nehéz család mellett megvalósítani, de ha van akaraterő, akkor menni fog.

Szerintem taposóból mindkettő jó! Egy idő után nagyon jó lesz tőle az állóképesség, így mindegy, hogy van-e, vagy sem. Az is teljesen jó!!!

A lényeg, hogy nagyon sokat kell mozogni. Szinte minden nap, nem szabad leállni, mert akkor hajlamos az ember ellustulni.

211. Gertike
2009. febr. 24. 14:08

Oké a vizet kiprobálom.

Probálom betartani a Rubint Réka tanácsait meg udafigyelni az update-re, na de 1100ft/0.5 kl liszt???

A cukrot most cseréltem le édesitöszerre.

A tapossogép Neked a kapaszkodós van. Az jobb mint a sima?

Közben elszaladok a nagyobb lányomért az oviba.Csak szolok,hogy ha nem válaszolok nem vagyok besértödve...Hehe

2009. febr. 24. 13:57

Ja, ami még jó! Másfél literes ásványvízbe csavarj bele egy citromot és iszogasd meg a nap folyamán (ezt max egy hétig szabad). Savat csinál, ha huzamosabb ideig fogyasztja az ember, viszont elveszi az éhségérzetet és fogyaszt.

Nekem az első kúra után 1 hetet késett a menzeszem, utána viszont beállt. C vitamin pótlásnak se rossz.

Sok zöldséget és gyümölcsöt egyél. Én napi egy almát minimum megeszek!

2009. febr. 24. 13:52

A 203-mas hsz-emben nagyjából le van írva, hogy diétáztam. Próbáld meg egy kicsit betartani Rubint Réka tanácsait.

Az én kisfiam május 7-én született, tényleg nem nagy a korkülönbség. :)

Nekem kapaszkodós, twisteres taposóm van, most vettem, mert a régit gajra vágtam. Nem hiszem, hogy hízni fogsz. Óvatosan, okosan kell tornázni. Lehetőleg egyszerre fél óránál többet nem. DVD-ben végig csinálhatod a 2x20 percet, vagy egy egész aerobikot. Kardióba kell figyelni. (taposás, bicikli, stb)

Mérd a centiket is (derék, csipő, comb, stb) Van hogy onnét megy le, míg kilóba semmi.

Én gyümölcsnapozni nem szoktam, mert nem bírom. De a minden másnap gyümölcsnapot nem ajánlom, mert tartalékolni fog a szervezeted és hízni fogsz. Inkább heti egy alkalommal.

Próbálj meg sok csirkét, pulykát enni, tönkölylisztet használni, olivaolajat, stb....

Vegyél édesítőszert, azzal igyál mindent és ha megkívánod az édességet, akkor délelőtt egyél csak.

Ne vonj meg magadtól semmit, inkább életmódot változtass, mert a gyors diéták után hamar visszajön minden.

208. Gertike (válaszként erre: 207. - Medina07)
2009. febr. 24. 13:36

Szia

Nekem a kisebbik lányom 2008 április 21.-én született. Akkor ök közel egyidösek. Jó volna vele is minden nap sétálni,de a másodiknak már nem tudom ugyanazt megadni, de azért törekszek.

És milyen taposod van? Én attol félek, hogy a torna meg a mozgástól nem lejebb megy a kilo hanem feljebb. Nálam a Diéta most kezdödik (szoptatás) minden másnap gyömölcsnap. Te hogy diétázol?

207. Medina07 (válaszként erre: 206. - Gertike)
2009. febr. 24. 13:08

Szia!


Nekem erősebb, izmosabb lett a vádlim a taposógéptől, de nem az a csúnya izmos, hanem a szexi, szép. Nagyon jó fenékre és combra, de túlzásba nem lehet vinni. Tehát napi fél óránál több nem ajánlott, mert akkor nagyon izmosít. A Rubint Réka első és második DVD-je is nagyon jó. Nekem személy szerint a második jobban tetszik. Ha csak azt csinálod, akkor is meglátszik az eredmény. Én már csak a 2.gyakorlatot csinálom, mert sokat fogytam mellből is, így az ugrálást mellőzöm egy darabig.

Szépen formál mindent a 2. gyakorlat is és 20 perc minden nap belefér, egy idő után meg már fejből tudja az ember és bárhol (pl utazás során) is alkalmazhatja.

Ha teheted, akkor sétálj sokat. Az is segít. Én például régen a munkahelyemre is gyalog mentem egy darabon (úgy 3-4 km) minden nap és lift helyett lépcsőztem. Mivel itthon vagyok a 9 hónapos kisfiammal, így vele szoktam menni sétálni napi legalább 2x1 órát, gyors tempóban.

Fontos az is, hogy ne csak andalogjon az ember, hanem legyen egy kis intenzítás.

Ha bármiben segíthetek, kérdezz nyugodtan. Nem vagyok profi, a saját módszeremet osztom csak meg, de szívesen segítek.

Most amúgy nagyon stagnálok. Hiába tornázok, semmi. De ilyen szokott lenni és kb. 3 hétig tart, aztán elindul megint. Van hogy az ember menzesz előtt többet nyom 1-2 kilóval. Ilyenkor nem kell megijedni, utána helyre áll minden.

206. Gertike (válaszként erre: 203. - Medina07)
2009. febr. 24. 12:48

Szia Medina

Régebben szobabicigliztem de a vádlim....(nagyobb lett) Azota menekülök az egy fajta sporteszközöktöl. Vagy Neked mi a véleményed a taposoról? Az nagyon jó comb fenék csípőre?

Én is mindig tornázok. Mindig másra. Vagy Cindy crawford, vagy jogá-ra. Nekem ez azért jött be mert igy mindig találtam jó néhány nehéz gyakorlatott.Ami valahova hatásos volt. A második dvd-je Rékának jó combra fenékre?

205. Medina07 (válaszként erre: 204. - Lobo1)
2009. febr. 24. 11:02

Biztos meg lesz az eredmény. Hétvégén én is pihenni szoktam, így hétfőre látható az eredmény, mert a sok tornától általában többet mutat a mérleg, de egy kis pihi után, ami úgyis kell a szervezetnek, helyre szokott állni a vízháztartás.

Mérd a centiket is (comb, derék, csipő, vádli, stb...), mert ott látod igazán a fogyást!

204. lobo1
2009. febr. 24. 10:52
Sziasztok! Hétköznap mindennap tornázok én is, egyik nap elipszistreneren 1 órát futok, másnap meg B. Alexandra lendületben című Cd-t csinálom. Hétvégén pihi. Remélem lesz eredménye.:-D
2009. febr. 24. 10:30

Én vagyok és szinte mindennap tornázok. Nekem is a kényes terület a comb és fenék és én is Rubint Rékázom.

Sajnos a 2. dvd-je most ment tönkre, de az első is megvan. Jelenleg úgy csinálom, hogy minden nap fél órát, de legalább 20 percet taposok, aztán megcsinálom a Réka 2. gyakorlatát. Nekem ez bevált és nagyjából eddig is így csináltam. Kicsi diétával, ami annyiból állt, hogy nem ettem kenyeret, napi 2 liter folyadékot megittam, mindent édesítőszerrel ittam és 6 után már nem ettem kb 4 hónap alatt 10 kilót fogytam, ami tartós. Vagyis mindent ettem, csak kevesebb mennyiségeket és meggondoltam, hogy mikor. Nagyjából próbáltam betartani Réka tanácsait is és többször, de inkább kevesebbet ettem. Most már egy kicsit elengedtem magam, mert már csak formálódnom kell, így becsúszik néha egy-egy szelet kenyér, de nem nagyon jön vissza semmi.

Ma reggel is tapostam fél órát, utána Rubint Rékáztam.

Valamint ha tehetem és szép az idő, akkor napi minimum másfél órát sétálok gyors tempóban a fiammal.

202. Gertike
2009. febr. 23. 19:01

Sziasztok

Van itt valaki? Ki mivel,és mire tornáztok?

Én most keztdtem Rubint Rékával 1 cd.

Nekem a popsi comb a gyenge pontom arra jo.

Néztem az update recepteket hátha azzal gyorsabb lenne az alakformálás. Na de 1100ft 1/2kg liszt.

Szerintetek?Vagy csak én sokkalom?

2009. febr. 23. 18:49
Köszi nektek, minden oké, remélem így is marad. Mindenkinek jó alakformálást!
2009. febr. 23. 17:05

Remélem nem leszek megint kizárva amiért felteszek ide egy honlap címet. Ma találtam. Magyarország e-fitnesztermét próbálják alakitani,amihez először infokat kell gyüjteni...ebben kell segíteni ahhoz h létrejöhessen az oldal, és igy tornázhassunk fittnesz edző segítségével.

[link]


Nem tudom ti h vagytok vele...de én kíváncsi lennék rá, hogy milyen lesz.

2009. febr. 19. 13:09

Sajnálom! Jobbulást kívánok nektek!!!


Igen megvettem és nagyon klassz. Azóta még fogytam egy kilót és ment centibe is sok!

Érdemes beruházni rá!

198. hpkati
2009. febr. 19. 09:08

Mindig eltervezem, holnap tornázok...

De másnap, bölcsi, munka.... Most meg beteg lett kincsem, utána én is. Én már jobban vagyok, de Dávidka még mindig lázas (6 napja).

Na, majd jövőhéten elkezdjük!!


Medina megvetted a taposógépet? Használod?

197. hpkati (válaszként erre: 195. - Cirmesitompika)
2009. febr. 19. 09:06
Vigyázz magadra!!!! Egy gyönyörű EGÉSZSÉGES babát kívánok Nektek!
2009. febr. 12. 07:33
Sok-sok egészséget és boldogságot kívánok!
2009. febr. 11. 19:45

Csajok, azt hiszem abbahagyom. Dagibb leszek, mint valaha. A 3. gyereket várom. Legalábbis úgy tűnik. :-)))

Nektek sok sikert!

2009. febr. 5. 16:48
Persze! Amúgy én a lassú, de tartós fogyás híve vagyok. Nem erőltetem annyira a fogyást!
193. 3b71408203 (válaszként erre: 192. - Medina07)
2009. febr. 4. 20:32
Ne is vond meg az édességed, ha nincs nagy túlsúlyod. Főleg, hogy rendszeresen edzel, megteheted.
2009. febr. 4. 17:57

Nem eszek kenyeret, mindent édesítőszerrel iszok, nem eszek 6 után, napi min 2 liter folyadékot megiszok. Egyébként mindenfélét eszek, csak meggondolom, hogy mikor és mennyit.

Nem koplalok. Ha édességet kívánok, akkor megeszem.

Ez tulajdonképpen életmódváltás. Egészségesebb ételek, pulyka, csirke, zöldköretek, rengeteg gyümölcs, tönkölylisztből készült sütemények, rántások. A zsíros ételeket mellőzöm. De nekem ez nem nehéz. Nem vagyok se édesszájú, se nasizos típus.

191. 3b71408203 (válaszként erre: 190. - Medina07)
2009. febr. 4. 17:16
Diétázol mellette?
190. Medina07 (válaszként erre: 189. - 3b71408203)
2009. febr. 4. 10:06

Egyél, igyál, pihenjél! Elhiszem hogy ezek után mínuszban vagy! Sajnálom!


Igen, kitartó vagyok, csakhogy az utolsó kilók nagyon nehezen mennek.

72-ről kezdtem még novemberben, vagyis 7 kiló 3 hónap alatt, de most nagyon megállt. Esetleg csak centi megy egy, kettő. Volt, hogy stagnáltam is 3 hétig, ami szerencsére már elmúlt.


Most tapostam 50 percet, úgyhogy megyek is tusolni, míg alszik a kisfiam.

189. 3b71408203 (válaszként erre: 188. - Medina07)
2009. febr. 4. 10:01

Nem megyek vissza, még az kéne, hogy megint adjon vmit ami nem jó. Kaptam algopirint, az levitte 37,6-ra. Csak nem vagyok jobban. Egész nap nem ettem, este is keveset, ma viszont végre aludtam és enni is fogok.

Szerintem nem olyan sok a súlyod, ezt már gyerekjáték lesz lefogynod. Jó, hogy kitartó vagy. Nekem az a rossz, hogy ingázik a súlyom, betegség után mindig -3kg..

188. Medina07 (válaszként erre: 187. - Medina07)
2009. febr. 4. 08:00
Bocs, az evés részét félreértelmeztem. Remélem tudsz enni!
187. Medina07 (válaszként erre: 186. - 3b71408203)
2009. febr. 4. 07:59

Hát ez nagyon nem jó! Ekkora láz antibiotikum mellett? Szerintem sűrgösen vissza kéne menned a dokihoz. Ráadásul még enni se tudsz. De próbáld meg a húslevest, ha van ki csináljon neked. Az ilyenkor csodát képes tenni. És igyál sok citromos teát, igazi citrommal.

Régóta vagy már beteg, ez nem jó! De remélem, hogy azért lement lázad. Gyógyulgassál!

És de jó neked, hogy ilyen vékony vagy! Rajtam még van rendesen! 163 cm 63 kg. Még olyan hatot szeretnék leadni, ezért ez a nagy lelkesedés a mozgás iránt!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook