Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tornázzunk otthon!! Ki tart velem? Együtt könnyebb. fórum

Tornázzunk otthon!! Ki tart velem? Együtt könnyebb. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
6. 01c8755c79 (válaszként erre: 5. - 27525d0da6)
2008. okt. 8. 13:31

Nekem is van Czanik Balázs, de nagyon nem jött be... bittttttooooos azé' mer' máááá' öreg vagyok az ilyen ugribugrishoz. :o)

Nekem ma 7-8-ig hastánc lesz a "tornám"... aztán ha hazamegyek, lehet, hogy még a fél órás programomat végigcsinálom.... meglátjuk! :o)

5. 27525d0da6 (válaszként erre: 1. - Cirmesitompika)
2008. okt. 8. 13:27

Szia! Én már sokszor nekiálltam a tornának,van otthon taposóm,leg magic, futópad,szobabicikli,súlyzók és a rengeteg torna dvd-ről ne is beszéljünk. Persze egy idő után mindent megunok és abbahagyom.

Hétfőtől hosszú idő után ujra kezdtem a mozgást.

Hétfő: Czanik Balázs féle Capoeira aerobik

Kedd: Rubint Réka 3. dvd popsi formálás 30 perc.

Ma is tornázni fogok,majd holnap beírom hogy mi volt. Előre nem tudom mihez lesz kedvem.

4. 01c8755c79 (válaszként erre: 3. - Cirmesitompika)
2008. okt. 8. 13:12

Az én gyerekeim már 16 és 13 évesek, tehát "rámászástól" nem kell tartanom. :o) DE regel 5-kor kelek, hogy amire ébresztem őket már túl legyek a tornán, az öltözésen, reggeli készítésen.

Nekem csak súlyzóm van, 2 db két kg-os kézi, és 2 db 2 kg-os lábra való. A kisfiamtól kaptam mindet karácsonyra és a szülinapomra. :o) ...hja, és van egy fitt-labdánk, azt szintén a kisfiam vette, de a kislányomnak szülinapra. :o))Édes törődő gyerek... meg is állpítottuk, hogy biztos az anorexiás nőket szereti! :o))))

Callanetics-féle gyakorlatokat végzek. Magam állítottam össze a sort még áprilisban, és én is meglepődtem, hogy milyen szinten változott meg az alakom pár hónap alatt. cm-ben nagyon sok ment le rólam mindenhonnan... kg-ban már régóta nem mérem magam. :o))

3. cirmesitompika (válaszként erre: 2. - 01c8755c79)
2008. okt. 8. 12:58

Szia!

Én a héten kezdtem el a tornát. Lánykám 14 hónapos, de még mindig szopik, de már "nem érdekel" neki kell fognom. Van leg magicem, hasizom, fenék, lábizomerősítőket csinálok. Napi kb 20 percet. Tőle nem lehet, mert a gépen odafurakszik, az ugrókötelet elveszi, a többinél meg mászik rám. De kell valamit kezdenem a 80 kilómmal:-((

2. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Cirmesitompika)
2008. okt. 8. 11:30

Szia!

Én tornászom minden reggel... és persze este is. Fél-fél órát. Janárban kezdtem hastáncolni, heti két órában, és egyszer csak éreztem, hogy ez nekem kevés... és indult áprilisban először a reggeli tornám, aztán nyár óta már az esti is. Nekem hihetetlenül jót tett.... formailag, kedélyileg és minden téren. :o)

... tehát hajrá.... :o))

2008. okt. 8. 11:19

Jó lenne egy kicsit lefaragni a zsírpárnából?

Futsz a busz után, és 50 méter után csak kapkodsz a levegő után?

Nincs időd, pénzed, kedved konditerembe járni, mégis mozogni akarsz?

Na, uccu neki kezdjük el! Osszuk meg egymással mit csináltunk aznap, hátha így könnyebb. Az se baj, ha csak pici, apró ugra-bugra, de sok kicsi sokra megy.

Sok sikert!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook