Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tornázzunk otthon!! Ki tart velem? Együtt könnyebb. fórum

Tornázzunk otthon!! Ki tart velem? Együtt könnyebb. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. márc. 15. 12:01
Sziasztok! Bocsi, hogy eltűntem:( De Új munkahelyem van, és ami fura, hogy egy fitnessz teremben:) Szóval ott is tornázgatok meg most kiegészítem az eddigi otthoni tornával. Remélem hamar lessz eredménye. Kockahasat szeretnék:)
275. edi821
2009. márc. 14. 20:02

örülök ennek a topicna, mert képes vagyok ellustulni :(((

pilatesre ill. béres alexandra új kihívásra szoktam mozogni. ha visszzökkenek és van egyfajta rendszeresség, akkor már hiányozni is tud!

2009. márc. 11. 10:14
Ja, amúgy nekem is nagyon tetszik a 2. gyakorlata. Már fejből tudom, így akár tv nézés közbe is meg tudom csinálni, csak számolgatnom kell. Szinte minden nap megcsinálom azt.
273. Medina07 (válaszként erre: 272. - Gertike)
2009. márc. 11. 10:13
Hát passz! Folyamatosan nézd a hírdetéseket, én is így tudtam viszonylag olcsón egy klassz kis taposóhoz hozzájutni. Én a praktikerbe vettem kb egy hónapja, de akkor akciós volt.
272. Gertike
2009. márc. 10. 20:57

Aha. Én úgy csinálom most hogy 3-szór egy héten végigtornázom. Viszont a 2. 20 percet 5-szőr. nekem az nagyon jó. nem erősít de ott van a legtöbb háj.

Más

Tud valaki valahol olcsón taposót???

Nagyon szeretnék venni.

2009. márc. 10. 12:47

Szerintem se túl jó ötlet 3-4 alkalomnál többet csinálni belőle, valóban izmosíthat. Szerintem felváltva csinálhatnád. Egyik nap az 1.gyakorlat, másik a 2.

Ügyi vagy! Csak így tovább!

Én tegnap a 2. gyakorlatot csináltam meg. Ma reggel 20 percet tapostam, délután megint meg akarom csinálni a 2. gyakorlatot.

270. Gertike
2009. márc. 10. 12:37

Na sziasztok

Nem hagytam abba... Tornázom, viszont azt vettem észre a Rubint Réka 1 dvd-nél. Az első 20 perces edzéstől ha többször mint 3-szor csinálom egy héten akkor erősödik a combom. Volt ezzel valaki így?

Figyelek a kajára. Talán 1 kiló ha mozdult rajtam. 3 hét alatt. De innen-onnan eltűnt egy kis zsír.Van azért látványos eredménye. Ha nem is nagy...

269. cirmesitompika (válaszként erre: 266. - Medina07)
2009. márc. 9. 07:36
Köszi, én is bizakodok.
268. Medina07 (válaszként erre: 267. - Hpkati)
2009. márc. 8. 18:39

Persze, mostmár nem is erőltetem annyira a fogyást. A lényeg most a megtartása!

Az is sokat számít, ha a diétát tartot. Holnaptól valószínű, hogy én is "nagylány" leszek, így a jövőheti tornának nálam is ugrottak. Olyankor sosincs kedvem még tornázni is. :S

Ari volt Danika beszólása. :) Tudod, hogy a gyerekek mindig igazat mondanak. Biztosan tényleg csini vagy már.

267. hpkati (válaszként erre: 264. - Medina07)
2009. márc. 8. 17:44

Változatosság kedvéért "nagylány" lettem, így le kellett állnom, mert mostanában az sem egyszerű dolog nálam.

Kajára odafigyelek. Danikám ma reggel mondta: Anya, nagyon csinos vagy, már hasad sincs, ne fogyjál többet! hi-hi


Neked is kell néha egy kis lazítás! Az már jó jel, ha leállsz sem jön vissza semmi!

266. Medina07 (válaszként erre: 265. - Cirmesitompika)
2009. márc. 8. 15:50
Sajnálom! :( Remélem minél hamarabb újból áldott álapotban leszel és minden rendben fog menni.
2009. márc. 8. 14:13

Sziasztok!

Újra csatlakozom. Elvetéltem, így megint tornázom, hátha a fittség segít a következőt egészségesen kihordanom. Bár lassan, fokozatosan kezdem és nem akarunk sokat várni a következővel.

Mindent bele, gyúrjunk!:-))

2009. márc. 8. 12:58

HPKATI: Na hogy állsz? Én mostanában nem tornázok, egyszerűen se energiám, se időm nincs. Szerencsére nem híztam vissza semmit, sőőőt! Így is fogytam egy kilót, de azért kéne még feszesítenem.


Gertike: és veled mi van? Ment már le azóta? Ne add fel, van hogy stagnál az ember, aztán meg gurulnak le a kilók.

263. hpkati (válaszként erre: 261. - Medina07)
2009. márc. 5. 08:41

Köszönöm, igyekszem.

A diétát viszonylag egyszerű betartanom, csak a tornát nehéz beilleszteni a rohanós napokba!!!

262. Gertike (válaszként erre: 261. - Medina07)
2009. márc. 4. 13:38

Medina

Örülök és irigykedem is Rád egyben.

Nálam szinte semmi változás. Centikben jobb vagyok. Inenn-onann ment le. De olyan szar érzés, hogy kilóban kezdek inkább több lenni mint kevesebb.

Hát tornázok még de egyre kevesebb a kedvem...

2009. márc. 4. 10:08

AZ első és a 2. DVD-jére. De most ment tönkre a 2. Én sokat taposok is mellette.

Most ismét betartom a diétát és már fogytam is 1 kilót. :)

Már csak 1 kiló van a kitűzött célig, de úgy döntöttem, hogy még az alá fogok menni.

60 kiló a kitűzött, de jó lenne, ha 5-össel kezdődne. :)

Kimondani is másabb.

Amúgy november 10-én kezdtem 70 kilóról, és május 7-ig adtam magamnak haladékot a 10 kiló ledolgozására. Most vagyok 61, úgyhogy remélem sikerülni is fog, sőőőőőtttt. :)


A centi mérés nagyon jó, sok sikert és kitartást kívánok!

260. hpkati (válaszként erre: 259. - Medina07)
2009. márc. 2. 15:10

Én is elkezdtem ismét tegnap tornázni!!!

Lemértem magam, kg-ot, centiket, odafigyelek arra mit, mennyit, mikor eszek.

Régen én is Rékával tornáztam, de tegnap kipróbáltam Béres Alexandra DVD-jét, szerintem majd felváltva csinálom.

Te Réka melyik DVD-re tornázol?

2009. febr. 27. 13:49

Én 72-ről indultam, most 62 vagyok. Derékból 17 centi, csipőből kb 10 centi, combokból 5-5 centi ment le.

A taposógépet majdnem minden másnap használok, meg Rubint Réka. A Rubint Réka első gyakorlatát kb 2 hónapig csináltam, aztán már csak a 2. gyakorlatot. Mostanában használom szinte minden nap a taposót, de tényleg kezdek izmosodni, úgyhogy leállítom magamat róla, csak annyira hozzászoktam, hogy bűntudatom van, ha nem használom. A vádlim viszont nagyon szép izmos lett tőle. Én nagyon ajánlom!

Emelett sokat is sétálok. Napi 2x1 órát gyors tempóban, ha az idő engedi.

258. Gertike
2009. febr. 27. 13:02

Valahol olyat hallotam, hogy a tornához hozzá szokik a test.

Nem tudom, hogy 1-2 nap olykor ha kimarad, akor az azt követö edzések nem-e hozznak látványosabb eredményeket. Pl: hogy vékonyabb vagy.

Nálam a Réka 1dvd azt mondja " hetente 3X" persze diétával együtt.Csúcsformába hozz. (De akor csak hetente 3x ?)

A minden napos edzés eredménye nem lehet hogy izmosodás lesz? Mivel hogy nem piheni ki a szervezet? Vagy mi?

Viszont a 4 honap 17 centi. Hu az nagyon jo volna. Mennyiről indultál Medina? (És mindennep torna+Taposo? )

Egy másik helyen a Béres A. is a célirányos tornán kivűl a taposogépet ajánlotta.

Apát már nagyon füzöm egy gépre....

2009. febr. 27. 12:20
sajnos a torna nálam is elmaradt!Időm az lett volna, de a tegnapi réka után a lábamra sem tudok állni olyan izomlázam van!!Bezzeg norbit még majdnem végig is csináltam.Majd holnap pótolok én is.
256. lobo1
2009. febr. 27. 11:30
nekem ma a torna elmaradt reggel, beteg lett a nagyobbik. De este majd bepótolom. Jah igen a cenit meg el is felejtettem. :-(
255. Medina07 (válaszként erre: 254. - Gertike)
2009. febr. 27. 10:24

Látod! Látod!


Szerintem a centi sokkal többet számít! Nagyon ügyes vagy!

Csakhogy bíztassalak, nekem 4 hónap alatt 17 centi ment le csipőből.

Ma is tornáztam és én is stagnálok, de én már vagy 1 hónapja. :S Viszont centibe nekem is ment le azóta, ezért nem aggódok.

Lehet az is, hogy nálam már izommá alakul át a zsír, ezért nem megy kilóba semmi.

254. Gertike
2009. febr. 27. 10:05

Sziasztok

Hú de tornázunk...

Én most ott tartok, hogy kiloban nincs változás de centikben igen. Nagyon igaza volt a Medinának, 2 hét alatt 2 cm (A CSIPŐMRŐL!!!!). 10 hét és hajaj.

253. lobo1 (válaszként erre: 252. - Gertike)
2009. febr. 25. 20:22
Köszi, elpirulok. :-))
252. Gertike (válaszként erre: 251. - Lobo1)
2009. febr. 25. 19:17
Mondtam már hogy nagyon birlak...
251. lobo1 (válaszként erre: 250. - Gertike)
2009. febr. 25. 18:56

Nem tudod megnyitni? Nincs fent a gépeden total commander? Én azzal meg tudtam nyitni.

Esetleg próbáld meg innen:

*****

könyv:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
250. Gertike (válaszként erre: 248. - Lobo1)
2009. febr. 25. 18:25
Aha. Köszi már néztem és rá is mozdultam, valamiért ugyan nem sikerül. Valoszinüleg azért amiért a Béres Alexandra sem. De hétvégén összefutok a tesommal aztán nem haggyjuk annyiban...
249. lobo1 (válaszként erre: 246. - 3d37fa6615)
2009. febr. 25. 15:00
Milyen torna ez?
248. lobo1
2009. febr. 25. 14:57

Gertike

Azon az oldalon megtalálod amit tegnap elküldtem neked. Cd van csak fent.

247. lobo1
2009. febr. 25. 14:55

Igazából ez egy könyv és van hozzá egy Cd is amit naponta meg kell hallgatni - gondolat programozó.

4 szabály van amit be kell tartani:

1. akkor egyél amikor éhes vagy

2. azt egyél amit szeretnél és nem amit kellene

3. tudatosan és lassan egyél

4. hagyd abba mielőtt tele lennél, figyelj a gyomrod jelzéseire

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook