Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tisztasági betét..igen, vagy nem? fórum

Tisztasági betét..igen, vagy nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 23. 15:26

Egy időben én is használtam, amikor kicsit erősebb volt a folyásom, de nekem állandóan elcsúszott, sőt még a fenekembe is beleragadt.(Tanga bugyit használok)

Szóval én leszoktam róla, zavart, hogy sehogysem tudott a helyén maradni...

27. 546185aeac (válaszként erre: 1. - 546185aeac)
2008. dec. 23. 15:03

Ilyen kérdést még nem találtam itt a fórumban, úgyhogy én felteszem a kérdést, aztán meglátjuk, hogy mit tudunk összehozni ebben a kérdésben, témában. .

Nálunk szinte állandó és mindennapos vitatéma a tisztasági betét használata. Ahogy a reklámok is szajkózzák, biztonságot és frissességet ad, tiszta érzetet biztosít. De hogy vélekednek erről nők és férfiak külön-külön ? Én speciel szeretem, mert jobb tőle a közérzetem, használom is minden nap. DE :

Illúzióromboló (lehet)-e a tisztasági betét használata párunk előtt ? Esetleg adott pillanatban, hogy valami megbújik a fehérneműnkben ?

Ki használ, ki nem használ ? Milyen módon ? Kikerül e a fehérneműből együttlét előtt ?

Zavarja-e párunkat a tisztasági betét használata ???? Stb. Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni elsősorban. Nők és bátor férfiak válaszát is várom. Köszönöm.

Bátran írja le mindenki, ki hogyan oldja meg ezt a kérdést. . . Köszönöm mégegyszer

2008. dec. 23. 14:59
Én carefree-t használok és nekem nem mozdul semerre.
25. d879a0c5b4 (válaszként erre: 16. - Zarahell)
2008. dec. 23. 14:57
Én anno a carefree-vel próbálkoztam... De nekem nem tetszett :)
24. alyce
2008. dec. 23. 14:54
Discreet-et használom én is, hála égnek nincs rá sűrűn szükségem. Ebből is az illatosított fajtát. Akkor duplán frissnek érzem magam.
2008. dec. 23. 14:42
Szerintem a Naturella sem rossz, de a tamponja az nem vált be.
2008. dec. 23. 13:51
Natracare-t szoktam, de nem allandoan.
21. Zarahell (válaszként erre: 20. - 546185aeac)
2008. dec. 23. 13:49
Jaaaj, az Aldiban van valami noname féle, és annyira rossz, hogy rendesen foszlik.. :O
2008. dec. 23. 13:44
Tény, hogy vannak nagyon gagyik is,de a márkásak sztem ténylek jobbak és nem iz mozdulnak el, ha rendesen a helyükre tapasztjuk :)
2008. dec. 23. 13:42
Én Carefree Aloe-t vagy Cotton free-t.
2008. dec. 23. 13:22
És létezik még a fekete tisztasági ? Tud erről vki vmit ?
17. Zarahell (válaszként erre: 10. - 546185aeac)
2008. dec. 23. 13:21
...én nem láttam mostanában feketét, pedig örülnék, ha lenne...
2008. dec. 23. 13:20

Lányok, nem tudom, mit használtok, itt olvastam, hogy gyűrődik, meg ilyesmi, de én a Discreetet használom, és fehér bugyiban szinte nem is látszik, nem gyűrődik, és szerintem tök jó...

Mit használtok?

2008. dec. 23. 13:09
Hmm. szerintem ha a párodat nem zavarja, ne zavarjon téged se..köszi a véleményed neked is !!! :)
2008. dec. 23. 13:08
Én is használom,van mikor illatosat,van mikor naturt!"Akció" előtt pedig mindig kiveszem,mert bár nem zavarja a párom,de engem kicsit feszélyez,hogy ott van!
2008. dec. 23. 12:57
Sziasztok! Én az illatosat szeretem. Én sem használtam mindig, de egy ideje folyamatosan. Igen, mindenképpen illúzió rombolónak tartom ...én.És ezt azért hangsúlyoznám ki, mert szerintem a páromat nem zavarja, természetesnek veszi,én vagyok az akit ez inkább feszélyez.De tisztábbanak érzem magam,és ezt nem cserélném le. Van olyan ismerősöm,akinek az irányából állandóan kellemetlen szagokat lehet érezni,és ige az intim területről. Nem mondom, hogy nem használ kisdolog után papírt, mert biztosan, de nem lehet csak úgy megmondani, hogy "kezdj már magaddal vmit", és nem is veszi észre. Én ezzel úgy vagyok,hogy én nem akarom, még véletlenből se érezzen rajtam senki semmi kellemetlent.
2008. dec. 23. 12:50
Én az illatmenteset használom, nem tudnék meglenni nélküle. Páromat nem zavarja, eszembe sem jutott, hogy esetleg zavarhat valakit.
2008. dec. 23. 12:49

Én nem használok ilyet, mert zavar... Gyűrődik, elmozdul és nem szellőzik a bőr rendesen... Nem tudom elviselni...

A párom nem tudom mit szólna hozzá, mert a kísérletezgetés korában ő még nem létezett, de szerintem nem zavarná (menzikor is teljesértékű nőnek tekint a betét és tampon ellenére).

2008. dec. 23. 12:48
Múltkor pl. a párom azon akadt ki, h a fekete csipketangában virított a fehér betétecske. Sőt...azt sem szereti, ha a csipke alól ugye kilátszik... Rakjak bele esetleg feketét(ha még van), vagy csak a párom ilyen válogatós ? Vagy én vagyok hüle 28éves fejemmel ?
9. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - 546185aeac)
2008. dec. 23. 12:48
Egyáltalán nem.
2008. dec. 23. 12:44
Én is használok, de az illatosat én sem szeretem. Egyébként épp a napokban gondolkodtam el, hogy kell e ez nekem,mert biztos nem egészséges,mert igy csak nincs olyan levegőzés mint kéne... :S De mégis jobb érzés ha használom. Nálunk ebből még nem volt "vita" sőt szóba sem került, hogy zavaró e együttlét előtt ha kikandikál ez is a fehérneműből.... mondjuk este fürdés után nem szoktam használni....
2008. dec. 23. 12:37
Mert...na nem akarok malac lenni, de neki az már nem természetes "illat":)
6. Zarahell (válaszként erre: 5. - 546185aeac)
2008. dec. 23. 12:35
Pont az illatosat nem??? Miért?
5. 546185aeac (válaszként erre: 4. - Ymanie)
2008. dec. 23. 12:34

Hmm, akkor nálad ez nem lehet vitatéma :)

Én sem azért használom, mert vmi fertőzésem van, hanem csak tényleg a tisztaság érzete miatt.

Csak a párom nem szereti. Főleg az illatosat... :) :(

2008. dec. 23. 12:28
Én csak menzikor használom a tampon mellett,de csak biztonsági okokból.
3. 546185aeac (válaszként erre: 2. - Fiatal nő)
2008. dec. 23. 12:26
Igen..de abban a pillanatban nem gáz, hogy vmi megbújik a fehérneműben ?
2008. dec. 23. 12:23

Igen.

És nincs vele semmi baj.

2008. dec. 23. 12:22

Ilyen kérdést még nem találtam itt a fórumban, úgyhogy én felteszem a kérdést, aztán meglátjuk, hogy mit tudunk összehozni ebben a kérdésben, témában..

Nálunk szinte állandó és mindennapos vitatéma a tisztasági betét használata. Ahogy a reklámok is szajkózzák,biztonságot és frissességet ad, tiszta érzetet biztosít. De hogy vélekednek erről nők és férfiak külön-külön ? Én speciel szeretem, mert jobb tőle a közérzetem, használom is minden nap.DE :

Illúzióromboló (lehet)-e a tisztasági betét használata párunk előtt ? Esetleg adott pillanatban, hogy valami megbújik a fehérneműnkben ?

Ki használ, ki nem használ ? Milyen módon ? Kikerül e a fehérneműből együttlét előtt ?

Zavarja-e párunkat a tisztasági betét használata ???? Stb. Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni elsősorban. Nők és bátor férfiak válaszát is várom.Köszönöm.

Bátran írja le mindenki, ki hogyan oldja meg ezt a kérdést...Köszönöm mégegyszer

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook