Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim lemosók és tisztasági betétek! fórum

Intim lemosók és tisztasági betétek! (beszélgetős fórum)


23. abri
2010. márc. 16. 09:12

Én Crystal Anionos betétet használok, vírus, gomba és baktériumellenes hatású, gyulladáscsökkentő.

A Silver törlőkendő az ezüstkolloid vírus és gombaölő hatása miatt jó hatású.

2010. márc. 14. 22:49
Én elvből nem veszek agyonreklámozott dolgokat : mindkettőből a dm-est használom....szerintem jók.
2010. márc. 14. 22:47

Én mindenfélét kipróbáltam és állandó gyulladással küzdök.A nőgyogyim azt mondta nem kell állandóan sterilre síkálnom magam.Kamillásat ne használjak mert szárít és csak tejsavasat mint mondjuk Lactacyd.

Az intim zuhanyt ő sem javasolta a hüvelyflóra miatt!

Csak pamut fehérneműt használok és intim betétet sem mert a doki szerint nem tud szellőzni. Természetesen aki nem ilyen érzékeny bátran használhatja!

2010. márc. 14. 22:34

Reggel, este langyos folyóvízzel csak lemosni. Pamut fehérnemű, amit nem vegyszerrel mosunk ki, hanem egy pici krémszappannal, amit jól kiöblítünk utána. Ha lehetséges, szárítsuk napon! jobb híján a konvektor tetején. A hő már önmagában fertőtlenít. Egy hónapban egyszer elég, ha az összes fehérneműt kimossuk automatában egy fertőtlenítő programmal.


A testünk önmagától tisztul!!

19. Tekla331 (válaszként erre: 1. - 77ccf73fd1)
2010. febr. 1. 16:21
Spéciel nekem az X-epil Intimo, mert az tejsavas is, meg kamillás is, és legalább nincs horror ára meg. Ja, és Always.
2009. okt. 10. 17:13

Intim lemosó: Nívea (mindegyiket kipróbáltam,de nekem ez a legjobb)

Tisztasági betét: carefree,és Naturella

Betét: Naturella (vélony.elötte Always discreet volt,de ez most jobb)


Kár hogy a Naturellának nincs intim lemosója:(

2009. szept. 17. 08:40

Intim lemosóban a kedvencem volt a Chilly intima, a zöld!Sajnos, kivonultak Magyarországról, ha valaki tud fellelhető forrást, utánamegyek!

Most: carefree

Betétben: csakis:always discreet waterlilly

2009. szept. 17. 07:50

Intim lemoso: Liasan sensitive, felvaltva Careffree-vel


Tisztasagi betet: Alldays fresh

15. vkatka
2009. júl. 20. 10:44

Intim lemosó: kamillás Nivea

Tisztasági betét: Naturella, Carefree aloe


A Lactacydnak nagyon finom illata van, de jobban szeretem a Niveát, mert kamillát is tartalmaz, a Lactacyd pedig csak tejsavat.


Egészségügyi betétből pedig Allways sensitiv vagy Naturella. A többit nem bírja a bőröm.


Tamponból csak Ob-t használok.

14. lipike
2009. júl. 16. 08:26

Intim lemosóból nekem a kék Dove,jött be,nagyon jó az illata,a Nivea sajnos nem vált be.

A Lactacyd-nak milyen illata van?

Tisztasági betétből pedig Naturella vagy Carefree.

2009. júl. 15. 23:21

Intim lemosó: Oriflame

Tisztasági betét: Carefree Aloe

2009. júl. 15. 19:35

intim lemosó: Avon

tisztasági betét: carefree

2009. júl. 15. 18:52

Szia!


Tisztasági betétet nem szoktam használni,de biztosan vagy az always vagy a carefree termékét választanám.Tamponból és társaiból nem szeretek "olcsóbbat" - talán durván fogalmazok,de "kevésbé jó minőségűt" vásárolni.Tamponból sem vennék soha mást,csak o.b.-t!Csak abban bízok teljes mértékben.


Intim lemosót az Avonból szoktam rendelni.Van krémes,illatmentes,meg enyhe illatú is.Szerintem mindkettő nagyon jó,nekem beváltak.Vagyis szeretem használni őket.

10. Annaaa
2009. júl. 15. 18:24

Lactacyd, Carefree aloeverás (tangához és normál bugyihoz is)


az Intim Zuhanyról én azt hallottam, hogy akkor ajánlatos használni, ha valamilyen gyulladás alakul ki a hüvelyben.. akkor is csak nagyon ritkán szabad használni! Semmiképp napi rendszerességgel...(Kimossa az am. fontos savakat)

2009. júl. 15. 16:14

ezt ismeritek? valaki alkalmazta már?

Colpo-Cleaner Intim Zuhany

2009. júl. 15. 16:06

Intim lemosó: Niva rózsaszínje, de próbáltam már a Lactacyd-ot is.

Tisztasági betét: Naturella, vagy Carefree.

2009. júl. 15. 16:03

Intim lemosó: Dove kék.

Tisztasági betétből a DM-es tökéletesen bevált és még illatos is. :D

2009. júl. 15. 16:01
Lactacyd, Carefree
2009. júl. 15. 15:54
Baba szappant használok, betétbol pedig Naturella, Ria
2009. júl. 15. 15:54
Én a Saforelle intimlemosót kedvelem.
2009. júl. 15. 15:54

Intimlemosó: Carefree aloe verás

Tisztasági betét: Always normál

2009. júl. 15. 15:52

Szia!


Én intim lemosóból a Nivea rózsaszínjét választottam, nem viszketek tőle és finom az illata.Tisztasági betét pedig carefree illatosított változata amit tangához és hagyományos bugyihoz is hordhatsz:).

2009. júl. 15. 15:49

Sziasztok!


Annyira sokféle van piacon, kiváncsi vagyok kinek melyik és miért jön be?

Én Intim lemosoból a Niveára szavazok,Kamillás vagy aloe varás, de mindenképp senzitiv!!!


Tisztasági betétből, pedig Naturella.

Ez az első olyan tisztasági betét (vagyis szerintem), ami a helyén marad és olyan vékony, hogy egyáltanán nem érzem, ráadásul illatmentes és állitólag még légáteresztő is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook