Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszt, leghamarabb mikor lehet pozitív? Segítsetek! fórum

Terhességi teszt, leghamarabb mikor lehet pozitív? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


18. ancsyangel (válaszként erre: 10. - Zoledi)
2010. márc. 20. 10:42

szia

Az azt jelenti hogy a beágyazódás után 3 nap az pedig általában a metermékenyülés után 1 hét!

2010. márc. 20. 10:41
Hivatalosan a beágyazódást követő 3. naptól. A beágyazódás a megtermékenyítés után 7-10 nappal történik.Szóval kb 2 héttel megtermékenyülés után.
16. Laleh
2010. márc. 20. 10:40

Én Lily-vel teszteltem, a 27. napon lett pozitív.

Igaz, nekem 26 naposak a ciklusaim sajnos. :(

2010. márc. 20. 10:37
Én valami viszonylag gagyit használtam, de ez nem mérvadó nálam, mert a ciklusom 32-35 napos, és sajna simán belefér, hogy még ehhez képest is csúszik, szóval én csak akkor tesztelek, ha a 35 napra még van egy hét késés... Akkor meg már a legkevésbé érzékeny is kimutatja, mert akkora a HCG, hogy az eget veri... :)
14. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Zoledi)
2010. márc. 20. 10:34

Akció után 3 nappal semmiképp sem mutathatja ki, mert még nem is biztos, hogy találkoztak, vagy ha igen, akkor is a petevezetékben vannak, nem termelődhet semmi hormon, ami utal rá...

Rengeteg megtermékenyült petesejt végzi úgy, hogy kiürül a mensivel, mert nem, vagy nem megfelelően tud beágyazódni...

13. dórika1980 (válaszként erre: 9. - Zoledi)
2010. márc. 20. 10:33

szia.

én mensi elmardása utáni 3.4. napon teszteltem pozitívat,és a clearblueval,ami nem olcsó de az egyik legjobb.

sok sikert!

12. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Zoledi)
2010. márc. 20. 10:31

No, ez úgy van, hogy a petesejt megtermékenyülése után megnemmondom hány nap, míg leér a méhbe, aztán ott még vegetál kicsit, meg megkeresi a helyét, majd beágyazódik. Ezután kezdődik a HCG-hormon termelődése, ami egy ideig még nem mutatható ki, de úgy rémlik, minden nappal megduplázódik.

Mivel 7-e vasárnap volt és a fent leírt folyamat kb. 2 hetet vesz igénybe, én egy hétfő hajnali/reggeli első vizeletes tesztet javasolnék, bár az még olyan sok idő, érthető be vagy sózva... :)


(A mostani terhességem előzménye: okt. 9-10én, jó 2 hét késéssel megjött, 16án szűnt meg teljesen. 17én összebújunk Felemmel, és ma vagyok 24 hetes... Kiarámmal is hasonló volt a helyzet, ezért vagyok már otthon a témában. :P)


Ha érzed, hogy ketten vagy, az nagyon jó, csak nehogy tényleg a görcsös baba-akarás beszéljen belőled! :) Szurkolok!!!

2010. márc. 20. 10:29

Szia!

A negatív teszt nem jelent semmit szerintem, próbáld meg 2-3 nap múlva még1x!

Nekem is negatív volt a teszt, sőt a doki se látta még akkor az ultrahangon...

De én tudtam! Szóval ha a szívedben érzed, az jó jel!:)

...és a negatív-tesztes nagylányom 8 éves lesz nemsokára!:D

10. zoledi
2010. márc. 20. 10:26
ja, igen! Ez volt a teszre írva, amit végül vettem: már háromnapos terhességet kimutat... ez pontosan mit jelent? mensi elmaradás után 3 nap? van akció :) után 3 nap?
2010. márc. 20. 10:24
Milyen tesztet tudnátok ajánlani? tegnap a patikában kérdeztem, de nem volt valami kedves és segítőkész a kiszolgálás... nem is mondott csak annyit a nő, hogy mindegyik jó... hát köszönöm szépen...
8. Pici04 (válaszként erre: 4. - Zoledi)
2010. márc. 20. 10:22

Szio!


A masodik Babamat,aki most a pocakomban van,mar elöbb megereztem a szivemben.A letet ereztem,müködött a megerzesem,pedig az esely minimalis volt es nem is gondoltunk ra,hogy lehetseges lenne.

7. zoledi (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2010. márc. 20. 10:22

kedves Sylvia81!


Látom nem vagy laikus a témában, segíts! a peteérésemet pontosan tudom, mert szerencsére nagyon jó jelei vannak. Ez minden hónap 6-7-e, mikor hogy. A mensim pedig 30-31 napos ciklusos, 18-19-én szokott lenni? Ebben az esetben mikor teszteljek megint? köszi előre is!

2010. márc. 20. 10:21

Nekem az elmaradt mensi előtti este már pozitív volt a teszt. És nem valami puccos drága teszt, hanem a vaterán vettem 100 ft / db - ért párat, olyan...

Ja igen és nem lepett meg a pozitív eredmény. Szóval ha érzed ösztönösen, az jó jel. Tudom, hogy nagyon nehéz kibírni, meg türelmes lenni, de próbáld meg holnap a reggeli vizeletet tesztelni, mert ilyenkor még kicsi a hormonszint, amit a teszt mér.

2010. márc. 20. 10:19

Szia!


En a menstruacio idöpontja elött 4 nappal teszteltem elöször pozitivat korai teszttel.

2010. márc. 20. 10:19

sziasztok!


18-19-én kellett volna megjönnie, de még semmi... 5 percenként járok a mosdóba, nehogy mégis mensi legyen. Már 7 hónapja próbálkozunk, és eddig semmi eredmény. A mensim mindig pontos, 30-31 napos a ciklusom, tehát tegnap már tutira meg kellett volna jönnie! Nagyon izgulok! Tegnap csináltam egy tesztet délután, de negatív lett, ennek ellenére úgy érzem, hogy most sikerült. Nincs semmi terhes tünetem, csak a szívemben érzem... lehetséges, hogy valaki megérzi, ha babát vár, ösztönösen? Vagy csak túlságosan akarom?


Légyszi, segítsetek!

2010. márc. 20. 10:17
Az elmaradt menstruáció első napján, abban az esetben már tuti, ha ciklusközépen volt peteérésed. Ha előbb, az is tuti eredményt mutat, de ha később, akkor lehet, hogy várni kell még...
2010. márc. 20. 10:17
Én úgy tudom, hogy a második héten, de eze egyátalán nem biztos, majd biztos jön valaki aki pontosan megtudja mondani!
2010. márc. 20. 10:15
Terhességi teszt, leghamarabb mikor lehet pozitív? Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook