Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszt, leghamarabb mikor lehet pozitív? Segítsetek! fórum

Terhességi teszt, leghamarabb mikor lehet pozitív? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


108. Manon (válaszként erre: 107. - Sylvia81)
2010. márc. 23. 10:25

én sem vagyok, mondom most tanulom :) vannak érdekességek ám, most derülnek ki számomra



Grat a két csemetéhez, jó lenne nálam is így lenne, de sajna nem akar jönni még :(


de remélem hamar jön most már :)

2010. márc. 23. 10:23
én nem vagyok otthon ennyire a témában, mert nálunk mindkét gyerek jönni akart, tehát kész tények elé állítottak minket: Anya, Apa, jövünk! :DDD
106. 7d6d76a2fa (válaszként erre: 103. - Sylvia81)
2010. márc. 23. 10:23

A barátnőmnek 6 hetesen keresték a babát Uh-n, be is kellett feküdnie, mert arra gondoltak, méhehen kívüli. A vérben igen magas volt a HCG-je, a teszt halvány pozitív volt még 10 nappal az elmaradt mensi után is.

Szóval attól még lehet baba. A barátnőmé ma 12. napos :)

Gratulálok a topicindítónak!

105. Sylvia81 (válaszként erre: 104. - Manon)
2010. márc. 23. 10:22

Jajj, a próféta szóljon belőled!

Sok-sok hoxás babát akarok nézni 2 év múlva, ha megyek Debrecenbe!!! :)

104. Manon (válaszként erre: 103. - Sylvia81)
2010. márc. 23. 10:18

nem mindenkinek ciklus közepén van péje, tudom hogy Edi érezte hogy akkor van, de lehet hogy csak akkor kezdődött és a tüszőrepikor fogant a baba ami rá még pár nap



nem akarok okoskodni, dehogy, hiszen én is csak most tanulom ezeket a dolgokat (mert hogy én is babát szeretnék) csak azért írom hogy a halvány csík is csík, mert tényleg így van


Pont ezért vártam volna pár napot ám... hogy szép erős csíkok legyenek.



De még most sem késő, pénteken egy új teszt, ami az én meglátásom szerint fixen 2 erős csíkos lesz

103. Sylvia81 (válaszként erre: 101. - Manon)
2010. márc. 23. 10:14

Az igaz, de ha tényleg ciklusközépen volt peteérése, akkor azért már sok-sok-sok HCGnek kell lennie, amit egy délutáni pisiből is simán ki lehet mutatni. Vagy még nem?

Ennyire pontosan nem tudom, mert ilyen korán ne teszteltem még sosem, de ha naponta duplázódik és a 16os már az elmaradt mensikor kimutatja, akkor azért látszania kéne rendesen, nem?


Edi, ne parázz, tényleg nem tudom pontosan!!!

102. Manon (válaszként erre: 97. - Zoledi)
2010. márc. 23. 10:08

figyi, Manónak a másikfórumon, pont így volt, és tegnap Fötrinek is


ok nélkül nem jön ki a második csík ám!


pont most olvastam hogy a negateszt lehet hibás de a pozi nem


szerintem ez igaz

101. Manon (válaszként erre: 96. - Sylvia81)
2010. márc. 23. 10:07

bocsi...

nem mindegy hogy mennyit ivott lefekvés előtt, nem mindegy hogy éjszaka volt-e pisilni, hogy mennyit aludt


ez mind mind befolyásolja a teszt eredményét....

100. Manon (válaszként erre: 95. - Zoledi)
2010. márc. 23. 10:05

Szia :D


sejtettem, hogy nem fogsz várni :D


persze hogy örülhetsz, hiszen a 2 csík az 2 csík, még ha az egyik halvány akkor is :)


GRATULÁLOK! :)

2010. márc. 23. 09:54

Na, amíg nem úgy eszed a savanyúuborkát, hogy lekvárba mártogatod, addig az ilyesmi nem vészes. :DDD

De figyelj oda jobban az evésre, mert ha tényleg ketten vagy, akkor kéne a rendszeres, napi 3szori táplálék.


Mindkétszer, mikor ketten lettem, én simán azt hittem, meg fog jönni. Feduzzadt a mellem (bár valszeg jobban, mint máskor), felpuffadtam és minden tökre klappolt, annyi különbséggel, hogy a tüneteket 2 nap múlva nem váltotta fel a mensi. Tehát még pattanásos is voltam!!!

Mondjuk nekem nem szokott fájni előtte a hasam vagy a méhem, csak az egész derekam, mikor megjön. De az is csak akkor, mikor már észrevettem, hogy miki van...

98. zoledi (válaszként erre: 96. - Sylvia81)
2010. márc. 23. 09:41
mást nem vettem észre magamon. Talán annyi, hogy mindig éhes vagyok, vagyis nem éhes, csak úgy ennék valamit, de nem tudom mit... ez lehet attól is, hogy egy kicsit keveset ettem az elmúlt pár napban, nem nagyon figyeltem oda, hogy normálisan egyek
97. zoledi (válaszként erre: 96. - Sylvia81)
2010. márc. 23. 09:39

a cicim??? Akkora mint pamela andersoné... nagyon fájnak, és most nem tudom eldönteni, hogy a baba miatt, vagy azért mert meg fog jönni!? A hasam nem fáj egyáltalán, pedig mindig nagyon görcsölök aznap amikor mensi jön. A mellbimbóimhoz hozzá sem merek érni, érzem benne a mirigyeket,vagy gondolom, hogy az az ...


Most komolyan mondom, hogy elegem van ebből a bizonytalanságból!

Vagy legyen normális két csíkom! Vagy akkor lexarom, de mostmár jöjjön meg!

Ez a kételkedés, bizakodás, félelem... nagyon rossz! Már a rögeszmémmé vált a tesztelés, meg a csíkok...

2010. márc. 23. 09:21

Én még mindig reménykedem. :)

Figyi, végülis amíg nem jön meg, simán lehet, hogy ketten vagy!

Bár, én aggódom kicsit, mert az nem feltétlenül jó, ha még ilyenkor sem tombol a HCGd, de ettől persze simán megmaradhat a baba, mint ahogy Manon példáiban is.

Lehet, hogy ezért megy/ment nehezebben a teherbeesés, mert valami zavar miatt nem termelődik elég HCGd, aminek ugye az lenne a dolga, hogy ne jöjjön meg a mensi, és az eddigi mensik kimosták a beágyazódott petesejtet.

Nem tudom, nem vagyok orvos, mindenesetre figyelj oda magadra.

Cicid hogy van? Feszül? Haspuffadás? Szédülés? Hányinger? Valami? Bármi?

95. zoledi (válaszként erre: 94. - Sylvia81)
2010. márc. 23. 09:10

szia! :)


Reggel nem bírtam ki, teszteltem, és lett egy nagyon halovány, de látható második csíkom :)


Örülhetek?

2010. márc. 22. 21:59

Sziasztok!


Edi, ne aggódj, nem tűntem el a balfenéken, olvasgattalak benneteket egész nap. Azaz a délutáni hullámot most este... :)

Az nagyon jó, hogy még mindig nem jött meg, tényleg lehet, hogy csak titkolózik a picid. :)

De jó is lenne...

Akkor már 2 babát is nézhetnék 2 év múlva nyáron Debrecenben. :DDD

93. Manon (válaszként erre: 92. - Zoledi)
2010. márc. 22. 17:17

én is lassan lépek szerencsére :)



neked is szép estét, puszka :)

92. zoledi (válaszként erre: 91. - Manon)
2010. márc. 22. 17:11

mára elköszönök, mert mindjárt végzek a munkával, utána megyek haza, összeütök valami vacsit.


Nagyon éhes vagyok már :)


Szép estét Neked!


pusz!

91. Manon (válaszként erre: 89. - Zoledi)
2010. márc. 22. 17:05

értem :)


igen én elevitet, egyébként is szedném, de muszáj is, emelett vasat+folsavat is


sajna gáz a vitamin háztartásom, így mesterségesen kell bevinnem

90. zoledi
2010. márc. 22. 17:03
te szedsz valamit?
89. zoledi (válaszként erre: 88. - Manon)
2010. márc. 22. 17:03

gyógyszertárit nem, és nem is akarok, ilyen elevit, gravida és társai... mesterséges vegyiszer mind.


Flp-s bogyókat eszem, de azt sem viszem túlzásba egyelőre

88. Manon (válaszként erre: 87. - Zoledi)
2010. márc. 22. 16:55

bizony így :D


ha tudsz várni akkor csüt (vagy péntek...)

lehet kevés hcg termelődött még ha baba van, előfordul



Vitamint szedsz?

87. zoledi (válaszként erre: 86. - Manon)
2010. márc. 22. 16:46

nálunk sem, és náluk sem. Szerintem erre az esély 0.


De nem is érdekel! engem már egy baba is a mennybe juttatna!!! De ezzel bizti te is így vagy!!!


Tényleg! Szted mikor csináljam meg a maradék 1 tesztemet? Szerda vagy Csüt.?? Vagy holnap reggel??

86. Manon (válaszként erre: 85. - Zoledi)
2010. márc. 22. 16:43

a temészet úgyis eldönti :)


nálatok volt a családban? vagy náluk?


mert nálunk nem volt



hú nagycsaládos apa lenne rögtön :)

bár a 3-as ikrekkel már te is nagycsaládos anya :)

85. zoledi
2010. márc. 22. 16:35

hát, megmondom őszintén még eszembe sem jutott, hogy esetleg ikrek is lehetnének...

nem is tudom... mondjuk a 3 az már nekem is betenne, de 2 pici babócát még elviselnék szerintem :)


Nem tudom a párom mit szólna, erről még nem is beszéltünk, de most hogy így említed... este ha hazamentem, meg is kérdezem... :)


Egyébként neki már van egy gyereke az előző házasságából, így akkor neki 3 vagy 4. lenne :)

84. Manon (válaszként erre: 83. - Zoledi)
2010. márc. 22. 16:21

az tuti csoda lenne :)


őszintén? nem, ikrek még csak-csak, de 3-at jáj.


éppen ma olvastam, hogy az egyik októberi babavárónak kiderült hogy 3 baba van, becarnék rendesen :)


a párom már az ikrektől is a diófát akarja közelről megismerni, hátha még kiderülne, hogy 3...


de neki még nem mondtam, hogy talán esély van, nem is tudom hogy van-e egyáltalán, hiszen mindenki azt mondja hogy csak a domináns tüsző megy ki, de ügye két közel azonos méretű volt nekem...

na mindegy akármennyi is jön, csak jöjjön már :)



te/ti hogy álltok az ikrekkel? :)

83. zoledi (válaszként erre: 82. - Manon)
2010. márc. 22. 16:17

Na az 3 igazi csoda lenne!!! Szeretnéd egyébként??


3 babát egyszerre? Istenem, de jó lenne!!!

82. Manon (válaszként erre: 81. - Zoledi)
2010. márc. 22. 16:04

bizony nem vagy egyedüli eset :)


nálunk a fórumon van 2 kismami akiknek megjött a mensi, de nem rendesen, és kiderült kismamik :)


ilyen is van :)


bizony jó lenne még az idén, nekem a nagy terv hogy a párom 30. szülijére apává tegyem, januárig tehát szülnöm kell :D

az fix hogy megérdemelnénk :)



én most azon is agyalok, hogy nekem a doki most két szép nagy petét látott (20mm és 19,3mm) mi van ha mindkettő kilökődött!!!

elgondolkodtam :D azon már nem is merek agyalni, hogy a harmadik nagy (15mm) is kijött esetleg a fészekből :D

81. zoledi (válaszként erre: 80. - Manon)
2010. márc. 22. 15:58

Arra gondolok, hogy valami oka van, hogy nem jön meg! Én nekem már 4 éve mindig pontosan jött meg. Beteg nem vagyok, ideges, izgatott máskor is voltam, tehát csak a arra tudok gondolni, hogy babás vagyok! :)

És ma egy kicsit a neten is böngésztem, meg itt is találtam olyat, akinek 6 hetesen mutatta ki a teszt. Másik fórumon találtam olyat aki azt írta. hogy csak a várt mensi utáni 11. napon tudott pozitívat tesztelni...

tehát nem vagyok egyedül a dologgal, legalábbis remélem, hogy én is ilyen "későn érő típus" vagyok.


Jajj, de jó lenne még az idén szülni, nem???


Hát, megérdemelnénk, az biztos! :)

80. Manon (válaszként erre: 79. - Zoledi)
2010. márc. 22. 15:53

remélem hogy tényleg az :)



kicsit feldobódtál hogy mensi nincs még, és hogy nem gond, ha nem rögtön jelzi ki a teszt?

most komolyan!

79. zoledi (válaszként erre: 78. - Manon)
2010. márc. 22. 15:51
jujj!!! De jó!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook