Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszt, leghamarabb mikor lehet pozitív? Segítsetek! fórum

Terhességi teszt, leghamarabb mikor lehet pozitív? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
258. zoledi
2010. márc. 25. 23:03
Na ezt meg aztán tényleg nem tudtam!!! Jajj de jó hogy vagy!!! Van otthon ilyen bazi erős mentolos fájdalomcsillapítós kenőcsöm, gondoltam, majd apa holnap bekeneget vele... hát akkor tényleg szívás... :)
257. zoledi
2010. márc. 25. 23:02

Ezt nem tudtam, mondjuk, nincs otthon semmi mágneses...

Egyébként sosem voltam nagy kávés, de ahogy a párom reggel főzte, és elkezdte kinyomni a kévét, jött felém a gőz, beleszagoltam...

fújj, a gyomrom felfordult tőle...

2010. márc. 25. 23:01

Tilos a derékmasszázs is, mert helyi vérbőséget okoz, és az vetéléshez vezethet.

És lehetőleg mellőzd a fájdalomcsillapító krémeket is deréktájon, az erősen mentolosat meg főleg!!! Ami beszívódik a bőrbe, az átmegy a méhfalon is... :(

Így marad a szívás: fáj a hátad... :(

255. Sylvia81 (válaszként erre: 254. - Zoledi)
2010. márc. 25. 22:59

Hát, ha még kávéundorod is van... :DDD

A hátaddal meg próbálj pihenni valahogy, de mágneses cuccot most nem szabad használni, ugye tudod?

Gondolok itt mágneses ágybetétre, mágneskarkötőre, meg ilyesmikre, amiknek fájdalomcsillapító hatása van.

Nekem egyébként nagyon bevált a mágnespárna, de amint megtudtam, hogy ketten vagyok, azonnal költözött a szekrénybe. Mondjuk szerencsére még nem vagyok hátfájós. Majd később...

Jah, és ezeket szoptatás alatt sem szabad használni!

254. zoledi (válaszként erre: 253. - Sylvia81)
2010. márc. 25. 22:52

tudod, pont azért esett olyan rosszul, mert egyébként nagyon jól megvagyunk. Mindig féltem tőle, hogy mi lesz, ha egy rossz anyóst fogok ki, de ő maga a tökély! Mindig kedves, segítőkész, nem dumál bele a dolgunkba... Meg érzem, hogy szeret. Épp emiatt esett ennyire rosszul tőle!


Hallod! Leszakad a hátam! Nagyon fáj! :) Persze, nem érdekel, de legalább egy kicsit csillapodhatna :) Ráadásul nem tudom, de akármit a számba veszek, hogy egyek, olyan hülye utóízt érzek, mintha romlott lenne a kaja. Olyan, nem is tudom mihez hasonlítani... Na, mostmár senki nem tudná bebeszélni, hogy nem vagyok babás... ezek a tünetek egyértelműek... Jajj, csodálatos tünetek! :):):):)

(Ja, reggel majdnem elhánytam magam a kávészagtól, amúgy semmi rosszullét, de kávézni nem fogok)


Sírás, gyomorégés, görcsök, hátfájás, kávéundor, zabálás, plasztikázott cicik, na szerintem ez már túl sok egybeesés!!!

253. Sylvia81 (válaszként erre: 252. - Zoledi)
2010. márc. 25. 22:43

Nyihihííí...!!!

Sírunk, kismami? :) És egyfolytában eszünk? Ég a gyomrunk?

Csak nem a hormonok??? :D


Figyi, anyósra tegyél nagyívben, végülis nem neki vállaljátok ezt a picit, hanem magatoknak! Ha ő így, akkor legyél te is ilyen. Nem kell örökre, csak érezze, hogy megbántott.

Amúgy van az úgy néha, hogy az ember annyira nem lát túl a maga baján, hogy belegázol mások lelkébe... Utólag szerintem ő is belátja majd, hogy ez nagyon bunkó dolog volt. Ha egyébként jól megvagytok, figyeld meg, hogy a seggedet körbenyalja majd, míg babás leszel. Bocsánatot lehet, hogy nem kér, de tutira megpróbál kiengesztelni. Csak most hagyd a levében, jöjjön rá, mit művelt.

252. zoledi
2010. márc. 25. 22:01
Ja jönnek a tünetek... Leszakad a hátam tegnap óta... remélem hamarosan elmúlik, mert nagyon elviselhetetlen... asszem a hányingert jobban elviselném... :)
251. zoledi (válaszként erre: 250. - Mariann)
2010. márc. 25. 21:58

Amikor odamentünk, elég szar kedve volt. Sok a probléma, mint szerintem mindenhol, és kicsit ki volt bukva. Zolika suttogta nekem, hogy mondjuk meg, attól biztosan felvidul. Én nem nagyon tudtam mit mondjak, gondoltam ő csak jobban ismeri az anyját...

Mondja az anyukája, hogy már nagyon elege van, és nincs is értelme semminek, mindig csak a gondok.

erre a párom, hogy dehogynem van értelme.

Anyja: Mert, miért lenne értelme??

Párom: Mert úgy néz ki, hogy jön az unoka, nagymama leszel!!! :):):)

Erre az anyja: Óóóó, nem érdekel engem!


Na hát én nyeltem egyet. (Pont készültem enni, mert a nagy rohanásban egész nap ettem, és már így délután 2 kor megéheztem.)

mondtam a páromnak, hogy megyek wc-re. De nem oda mentem, hanem az erkélyre, sírni. Nem bírtam visszatartani, de nem akartam drámázni.

2-3 perc múlva visszamentem. Elkezdtem turkálni a kaját, de semmi étvágyam nem volt. Láttam, hogy Zolika mindjárt robban. Robbant is! Mondta az anyjának, hogy ha nem zavarja, akkor most közöltük, hogy az unokáját várjuk, nem ezt a reakciót vártuk. Erre ő: Jól van na, mer' voltatok orvosnál? zolika mondta hogy nem, csak teszt volt, meg a tünetek. Na én nem bírtam tovább, odabújtam a páromhoz és kiabáltam, hogy azonnal vigyen haza!!! Nagyon sírtam, alig bírtam megnyugodni! Aztán a hazaúton alig beszéltünk, láttam hogy őt is nagyon bántja a dolog. Aztán mondta, hogy biztos nem úgy gondolta az anyja, dehát engem rohadtul nem érdekel... Lehet hogy szemét vagyok, de akkor is! Hogy lehet így viselkedni???


Én pl. azt a reakciót vártam, hogy: Na, végre egy jó hír! vagy, Jajj, de jó? vagy hasonlók, nem azt, hogy kit érdekel??!!!



Ráadásul egy két napja olyan kis sírós lettem... egyébként is elég érzékeny vagyok, nagyon könnyen elsírom magam, de most!!! Tegnap este a párom kiabált a zuhany alól, hogy vigyek már neki törölközőt. Vittem egyet, amiről kiderült, hogy nem szereti annyira. Mondja nekem, hogy óóó, ez olyan sz@r, vigyek már másikat. Nem igaz hogy van egy rakás törölköző, én meg tuti azt viszem, amit nem szeret. Oké mondom viszek másikat.

Bevittem neki egy másikat, aztán meg elsírtam magam a szobában.

De úgy zokogtam, mint ha valami tragédia történt volna... tiszta hülye vagyok, szegény alig tudott megvigasztalni, ...

250. Mariann
2010. márc. 25. 21:03

Szia Edi!:)

Örülök, hogy minden oksi!

...szerintem örült neki az anyósjelölt!:) Vagy nem??? MESÉLJ!!!

249. zoledi
2010. márc. 25. 19:47

Sziasztok Csajok! :)


Nyugi, megvagyok, csak annyi dolgom volt ma. Most meg hulla vagyok. Ráadásul úgy égett a gyomrom egész nap, állandóan ettem, hogy elmúljon.

Ja, meg voltunk anyóslátogatóba is! A párom már mindenáron el akarta mondani az anyjának, hogy nagymami lesz... Szerintetek hogy fogadta a hírt???

248. Manon
2010. márc. 25. 16:08

Sziasztok!

én is egésznap nézegettem hogy jön-e Edi, de remélem én is hogy minden ok!

2010. márc. 25. 15:15

Sziasztok!


Remélem, Edi csak elfoglalt és tényleg minden okés!!!

246. Mariann
2010. márc. 25. 15:11
Halihóóóóóó! Nagyon csendben vagytok! Remélem minden oksi nálatok!:)
245. Manon
2010. márc. 25. 07:08

Sziasztok!



Reno én is köszi a felvilágosítást.

244. Mariann
2010. márc. 24. 19:02

:D Örülök, hogy megnyugodtál!:)

...és nem fogok lelépni!:)


Már egészen elfelejtettem, milyen jó itt a hoxán fórumozni...

243. zoledi
2010. márc. 24. 18:25
:D
242. zoledi (válaszként erre: 241. - Reno77)
2010. márc. 24. 18:25

Húúú, ezzel nagyon megnyugtattál!!! Jajj, de jó! Én meg annyira féltem, hogy valami gáz van!


Na, most végre megnyugodtam!



KÖSZÖNÖM

241. Reno77 (válaszként erre: 238. - Zoledi)
2010. márc. 24. 18:12
Én görcsöltem, jó sokat. Meg szúrt a jobb oldalam, de kegyetlenül...
240. zoledi (válaszként erre: 239. - Sylvia81)
2010. márc. 24. 17:58
Köszönöm szépen!!!
239. Sylvia81 (válaszként erre: 238. - Zoledi)
2010. márc. 24. 17:46
Most értem ide az olvasásban, és egy hatalmas ölelést küldök gratulációként!!! :)
238. zoledi (válaszként erre: 237. - Reno77)
2010. márc. 24. 17:37

akkor nem a mensi miatt görcsölök???


rettegek, hogy leesik a piros hó! Még sose hallottam, hogy valaki görcsöl ebben az állapotban...

237. Reno77 (válaszként erre: 234. - Zoledi)
2010. márc. 24. 17:32

Elírtam, szóval bort is ihatsz. :)


Ha később majd nagyobb görcseid lesznek, akkor esetleg fognak majd adni alkoholos infúziót is. Vagy a doki javasol majd egy kis vörösbort. :)


Ne aggódj semmin, élvezd az állapotod. Ha mázlid van, nem leszel éjjel-nappal hányós, mint én az első 3-4 hónapban. :)


Csak aludj és pihenj sokat! Ez majd úgyis jön magától. :)

236. zoledi (válaszként erre: 235. - Reno77)
2010. márc. 24. 17:31

Szia-szia!!!


Köszi, hogy ezt megosztottad velünk!!! Ez már sokkal barátságosabb verzió!!!


Örülök, hogy itt vagy!

235. Reno77
2010. márc. 24. 17:27

Sziasztok!

Olvasom a fórumot, mióta elindult és nagyon szurkolok, hogy legyen pici! :)

Mi is majdnem egy év próbálkozás után jártunk sikerrel. Nehéz volt..

De most már júlisban érkezik a picur, ahogy Sylvie is. :)

Olvastam, hogy milyen sok baromsággal hitegetnek titeket az evéssel kapcsolatosan.

Sok az orvos és szülésznő is van a családban.

Ezek hülyeségek mindannyiuk szerint.

C vitaminra szüksége van a babának, főleg ha nem kapja meg természetes alapanyagokból. Napi 4-5 gránátalmát és 10-15 NEM PRIMŐR paprikát kéne megenned, hogy a fele C vitamin szükségletet pótold.

Én napi 1000 mg-ot szedtem már a terhesség elött is, rengeteg párolt zöldborsót és más zöldséget ettem, szedtem a Femibiont és sikerült, mai napig szedem őket.

Ezek ugynevezett buta városi legendák.

A csokit is lehet enni, de mértékkel és nem más, csak a cukorszintje miatt, hiszen a túl nagy hízás nem tesz jót a mamáknak.

Általában egyébként a fiús anyukák nem kivánják az édeset, inkább a fűszerest és a savanyút, a lányosak az édeset és a szénhidrátot.

Amúgy meg azt ehetsz amit megkívánsz, pár dolog tilos csak.

Anyáink is így tettek és mi is itt vagyunk.


Ami tilos:

- nyers ételek (pl: tatárbifsztek, sushi, nyers tojásos ételek, nem átsütött husok) baktériumok miatt

- pasztörizálatlan ételek (házi majonéz, lágy sajtok, házi tej) lisztéria miatt

- mosatlan zöldség, gyümölcs

- túl nagy mennyiségű máj


Ennyi...

Még heti 2x-3x bost is ihatsz, napi 1 kávét, kevés kólát.

Nem beteg vagy, hanem várandós!!!! :)

234. zoledi (válaszként erre: 233. - Mariann)
2010. márc. 24. 17:25
Persze, hogy nem gond!!! Sőt!!! Hiányoznál ám, ha lelépnél... :)
233. Mariann (válaszként erre: 230. - Manon)
2010. márc. 24. 17:16

Még nem is gondolkodtam ezen, hogy mióta... Talán 2-3 éve... Nem is nagyon beszélünk róla már!:(


Szerintem én vagyok túl stresszes. No meg nem volt valami problémamentes terhességem Sugival!:(

Végigrókáztam, magas volt a vérnyomim, dagadtam, vizesedtem, terhességi diabéteszem volt, és végül császárral szültem...

2 éve azt hittem, hogy sikerül végre, de csak késett...

Szóval már nem is tudom, hogy akarnám-e úgy istenigazából! Egy jó nagy adag gyávaság is van bennem!:P


...de azért ha nem gond, drukkolok itt nektek ezerrel!:)

232. Manon
2010. márc. 24. 16:41

További szép napot kívánok!


puszi nektek

231. zoledi (válaszként erre: 227. - Mariann)
2010. márc. 24. 16:21

Köszönöm szépen!!! Nagyon boldogok vagyunk!!! De én csak akkor nyugszom meg maximálisan, ha már látom a picimet az ultrahangon!


de soká lesz még jövő péntek!

230. Manon
2010. márc. 24. 16:18

Mariann :)


(az én nevem is ez :D)


szóval olvastam a naplódban hogy te is szeretnél kistesót, mióta próbálkoztok? és miből gondolod hogy nem lesz?

229. Manon (válaszként erre: 228. - Mariann)
2010. márc. 24. 16:17

köszönöm szépen :)


rám fér :)

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook