Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2008. nov. 18. 17:22

Jaj én is mindig a házakat nézem :D

Csak ugye mi még azt sem tudjuk h majd hol élünk, mert uyge én haza nem megyek ő meg pestre nem jön így még foggalmam sincs...

De úgy látom h talán a balaton környékében ki tudnánk egyezni.

Na én is most megnézem a házakat :D

Úgy rámhoztad...

2008. nov. 18. 16:02

Nekünk is segítenének csak sajnos nincs miből.

De ha tudnának sem fogadnám el mert akkor miből élnének meg? Mert olyan sokat úgy sem tudnának félre tenni :P


Amúgy képzeljétek ma volt egy ki időm és nézegettem házakat.Találtam is tök jókat 14m , 14,5m-ért. Mondjuk voltak olcsóbbak de azok olyanok is.Nagyon ügybuzgó voltam de azt mondta a koleganőm h. kell is mert úgy sem elsőre találjuk majd meg álmaink otthonát.És szó ami szó nem akarok még suli után éveket ennek keresgélésével tölteni :P

A Tamás szerint nem baj h. elkezdtem mert legalább tájékozottak leszünk és az úgy sem kerül még semmibe :P

Aztán ki tudja lehet hamarosan meg is találom álmaink otthonát :)Nem adom fel :P

2008. nov. 18. 14:35

na igen.. nálunk esetleg még az én szüleim, rájuk szerintem lehet számítani, joo nem vesznek meg azért egy telket... d egy kicsit azért lehet..


arra banyára meg nem lehet számítani az nem támogatja anyagilag a fiát.. főleg nem majd a fiát meg engem

2008. nov. 18. 12:49
ez iagz.Bárcsak minket is tudnának :P
2008. nov. 18. 12:18
ja értem dehát az is nagy segítség már ha a szülők vmennyire tudják támogatni őket.
2008. nov. 18. 12:01

jaaa neeeem!

Úgyértem szülők segítetettek.Ha ezt lehet ajándéknak nevezni akkor igen :)

a zárójeles megjegyzés egy mondattal lejebb csúszott bocsi :P

De neünk is jóóóóó lenne így :)

327. c3d119894c (válaszként erre: 324. - Eprecske)
2008. nov. 18. 11:16
Ja igen ugye a telekkel együtt már sok lenne, d tényleg a barátaid kaptak ajándékba telket?? De joo nekik...
326. c3d119894c (válaszként erre: 322. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 18. 11:15

A zh az sztem nem lett rossz d majd kiderül :)

Oké gondolok rád ma :)

2008. nov. 18. 10:11

A zh biztos 5ös :)

Te meg zsepii nyugodj meg :)Nálunk is itt van :P

Szerintem mi kölcsönösen nem szimpatizálunk egymással de szerencsére nem marad sokáig :P

324. eprecske (válaszként erre: 321. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 18. 10:10

Hidd el ezek azért nem olyan gyengék :) Jó nem mondom h. olyan mint a tégla de azért nem kell őket félteni :)

Én is már jól utánanéztem és nekünk is megfordult a fejünkben csak ugye kell hozzá egy telek amire építkezünk és így már tényleg sok lenne.

Amúgy mi kipróbálnánk ha adnának hozzá egy telket ajándékba :P (a barátaink is így építkezneik :P)

323. eprecske (válaszként erre: 317. - C3d119894c)
2008. nov. 18. 10:08

Tudjuk hogy sajnos nem olcsó de a párom mindig azt hangoztataj ezért gürizik ennyit.

Majd kiderül a végén mire lesz pénzünk :)

Mondjuk minden lehetőséget, támogatást ki akarunk használni. :):):)

2008. nov. 18. 10:06

Hogy sikerült a tegnapi Zh-d?? Gondoltam ám Rád! :)

De ma te gondolj rám, mert itt a +főnök" és ilyenkor nem érzem magam túl jól... bár még soha nem bántott... Hihihi!!!!

2008. nov. 18. 10:06

Nekem olyan nem kellene. Jön egy nagyobb vihar és viszi magával az egész házat. Nem hallottad, hogy járt pár hónapja egy házas pár?? mindenük odaveszett... :( Inkább legyen szolidabb, kisebb de tartós!! :) A ház egy életre szól!!

:)

2008. nov. 18. 09:08

Igen most megnéztem én is és hát van olyan ami egy árban van egy lakással. De még messze van majd addigra kiderül.

De megnéztem a készházakat huu azok olyan szépek.

Tudjátok amit felhuznak elég rövid idő alatt csak ki kell választani.

Na nekem olyan kell :P

319. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 317. - C3d119894c)
2008. nov. 18. 08:37

Én eddig azt vettem, hogy a lakások egy picivel drágábbak. És még kisebbek is :S

Mondjuk nálunk falun viszonylag jó árban vannak, de még így is sok... :S

318. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 316. - Eprecske)
2008. nov. 18. 08:36
A nagy udvar és nagy garázs nálunk is nélkülözhetetlen, szintén Zoli munkája miatt.
2008. nov. 17. 16:56

Igen Zsepii mondtad már :) Elvileg majd jövő szeptemberben remélem fel is veszik :)


eprecske igen ez igaz, csakhát már egy lakás is drága mindenhol nem még egy ház és hát nem is tudom h honnan lesz nekünk pénzünk majd mindenre :S

2008. nov. 17. 14:40

Igen egyből mert a nagy udvarra és a nagy garázsra szükség van Tamás munkájához és persze nem akarunk duplán beruházni.Tudod aki egyszer már vett egy lakást nagyon nehezen tud utána házzat venni.Mi ezt megelőttük :)

De sok sikert :)

315. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 313. - C3d119894c)
2008. nov. 17. 14:05
És mikor kezdi a rendőrtisztit?? Húú, pár éve még nekem is ez volt a nagy álmom. Mondtam már, hogy rendőrnek készültem??
2008. nov. 17. 14:03
Mondjuk ma kimondottan jó kedvem van :) Biztos azért, mert olyan szépen süt a nap :) El sem hiszem, hogy november közepén járunk már... De nem baj, én imádom a napocskát :)
2008. nov. 17. 14:02

Hát reméljük mostmár csak a joo dolgok jönnek, d az viszont baj h még olyan messze van az összeköltözés...


Viszont végre az én kis drágám rávette magát h elmegy a rendőrtisztire, már mióta mondom neki h vágjon bele mert okos ő csak ugye senki sem bíztatja ilyenekre csak olyanokra h menjen kukoricát törni meg ida oda fuvarozgassa anyucit...


Amúgy ti házat akartok egyből?

Mi lakásban gondolkoztunk, és majd később egy házikó..

312. eprecske (válaszként erre: 311. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 17. 13:49

Látod a pozitív gondolkodásom ragályos :P

Örülök hogy így látod és a barátnődnek tényleg igaza van :P


Most már csak jobb lehet :)Minden alakul majd :)

311. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 309. - Eprecske)
2008. nov. 17. 12:40

És mennyire igazad van! :) A sok rossz után biztos jön valami jó is! :) Ahogy barátnőm mondaná: "Olyan még nem volt, hogy ne lett volna sehogy!" :)


Mennyit tudunk síránkozni, aztán szerintem vannak nálunk rosszabb helyzetben élők is... Na, de mostantól én is megpróbálom mindennek a jó oldalát nézni... És türelmesen várom azt az időt, amikor el fogunk tudni költözni. És nagyon szeretem a Zoltánomat, mert tényleg mindent megtesz annak érdekében, hogy ne nélkülözzek se most se tíz év múlva...

310. eprecske (válaszként erre: 308. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 17. 12:13

Jó hozzá álás!!!

Látod máris egyszerűbb az élet :P

309. eprecske (válaszként erre: 306. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 17. 12:11

Másfél év múlvára.De ez már tuti és nem lesz csúszás.Legalábbis megígérte.


Házat szeretnénl.Nagyban gondolkodunk :P


Hogy miért bonyolult az élet?Erre sajnos nem tok válaszolni, de hiszek abban hogy meg lesz neki a jó oldala is :)mert csak rossz ninncs!!!!

2008. nov. 17. 10:41

Szorítok!!!! Ügyes legyél!!!!


Nekem jó, az biztos! De szegény Zolinak nem lehet valami jó érzés, hogy az anyja még erre sem képes... Ááá, ez a nő nem érdemel meg semmit!!! Várjon csak, amíg különköltözünk, rá fog ő arra jönni, hogy az ég világon nincs senkije... nem tudom ki fogja neki a fát vágni, mert az biztos, hogy én nem fogom engedni a Drágámnak, hogy két háznál dolgozzon. Na, meg nagy öregségére ki fog rá nézni??? Mert én NEM! Az is biztos!!!Mindegy!


A lényeg! Hogy Zoli mellettem van, még ha nem is élünk együtt. És engem választ!!! Engem szeret!!! És vagyok a mindene!!! :):) Csak ez számít!!! :):)

2008. nov. 17. 10:37

Jajj most az én párom is szerelmeses naon szal akkor úgyláccik a telihold miatt lehet ez az állapot mindenkinél :P


Bárcsak nálunk is megunná az én banyám h a fia dolgai között nyúlkál, d joo neked :)


Szorítsatok nekem most megyek 11:20ra ZH-t írni :S

2008. nov. 17. 10:05

Tényleg! Mikorra is tervezitek az összeköltözést? Ti is házat szeretnétek venni vagy lakást?


Nálunk Zoli jövőre tervezi a vásárlást, de szerintem nagy sajnálatomra ez el fog húzódni még egy évet, mert ahogy számolgattam 2010-re kapom meg a pénzt, addig lekötésben van és nem szeretném felbontani... kell a kamat!!! Miért ilyen bonyolúlt az élet??!!

2008. nov. 17. 09:53
Jaaa és nagyon heleyes h. belátta!!!Most már csak rajta múlik hogyan tovább :)
2008. nov. 17. 09:52

Fel a fejjel :) Meg lesz még az a csizma :):):):)


Képzeld el Tamás meg már olyan szinten be van zsongva a költözés miatt h. már a lakás kultúrát nézegeti :P

Sőt még arról sem akar hallani h. mi lesz ha megvesszük a házat de mégis külön mennénk vmi ok miatt :)

Olyan édes :)

Eddig azt hittem én vagyok jobban bezsongava de tévedtem.Ez olyan jóóó érzés.Annyira szeret már ebből is látszik de én is Imádom őt!!!

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook