Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
273. eprecske (válaszként erre: 271. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 10. 09:40

Örülök ennek az előrelépésnek!!!!! :)

Én is suliban voltam pénteken-szombaton.Utána Tamásoztam vasárnap estig :)

Nagyon jó volt minden :)

Most szombaton meg megyünk pécsre Árkádba :)

272. c3d119894c (válaszként erre: 271. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 9. 20:38

Na akkor d joo neked ha otthon maradt veled :)

Az én páom is eljött hozzám pestre, még most is ittvan d nem szólunk egymáshoz.

Mindenen kipattant vmi vita nem vok vmi türelmes mostanság.

Na d azért joo h ittvan vannak joo percek is :P


Mi ma az IKEAban voltunk annyi joo dolog van ott bárcsak műr ott tartanék h egy saját kis lakáskába vehetném onnan a joo cuccokat...

2008. nov. 9. 14:55

Sziasztok!


Hova tűntetek???

Én pénteken suliba voltam, jól elfáradtam. Tegnap meg anyumnak segítettem takarítani, aztén du elmentünk nagybevásárlásra, hihetetlen akciók voltak a Lidl-be meg az Aldi-ba. 59 Ft-ért vettük a banánt kilónként.

Ma meg Zolizom! :) Nem ment rallyra :) :) ezekszerint csak jobban szeret engem, mint a kocsikat! ;-) Az anyjával meg "szépen, kultúráltan" közölte, hogy jobban teszi, ha leszáll rólam. Úgyhogy ma tiszta boldog vagyok, csak az szomorít el, hogy lassan vége a hétvégének.

2008. nov. 6. 19:56

Én egyszer rendeltem katalógusból egy gagyót na többet nem rendeltem...a színe az anyaga meg a méret sem volt joo...

De a mostani fürdőruhámat már az újság boltjába rendeltem meg ott fel lehet próbálni és ha nem joo nem veszed meg csak ugye pár hét még kihozzák.


A kérdőívet köszi, d holnapra kell vinnem a végeredményt most csnálom épp meg az összesítést d a szándék megvolt szal köszi :)

2008. nov. 6. 18:51

Lehet megpróbálom a rendelést.láttam egy nagyon jó kabátot :P

A színe nagyon nem térhet el mert fekete :) Max a méret de bizakodom :)

2008. nov. 6. 18:50

kinney nem kaptam meg a kérdőívet!!!!

El tudod küldeni a munkahelyire?

erzsebet.kostyan@raiffeisen.hu

erre csak wordoset tudsz küldeni .Holnap reggel vissza is küldeném :)

2008. nov. 6. 18:49

Épp most akarom feladni :P

90 napozok.Már csak 53 nap van vissza.Igaz nem sok eredményt látok de azért alakul.

Közben tornázom majd meglátjuk mi lesz.

Csak nem te is akarsz????

2008. nov. 6. 17:03

Eprecske!!

Látom az adatlapodon, hogy fogyózol!!! milyen módszerrel?? És hogy állsz vele???

265. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 263. - Eprecske)
2008. nov. 6. 16:25
Én már rendeltem, többször is! De egy párszor ráfáztam már, vagy kicsi volt vagy nagy... a színe se hasonlított az eredetire stb. De ebben optimista vagyok, mindig megpróbálom újra és közben mondogatom magamban "Ez most jó lesz, tuti! Ennek jónak kell lennie!" stb.
264. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 262. - Eprecske)
2008. nov. 6. 16:23

Háááát, jó dolognak tartom, de az a gond, hogy hozott magával egy nagyon nagy gondot: AZ ANYJÁT!!!!!! :-)


Majd csak lesz valahogy! Először is beszélnem kéne vele, hogy pontosan mik a tervei... aztán jön a döntés. Már csak abban bízom, hogy hétvégén csak eltölt velem egy napot, mert ha nem... lassan egyértelművé válik számomra minden.

2008. nov. 6. 16:12

Ti már rendeltetek katalógusból rucit?????

Milyen tapasztalataitok vannak??

262. eprecske (válaszként erre: 259. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 6. 16:11

Nem bújt el csak nincs otthon :)

Miért a Zolit nem tartod annak? :)

261. eprecske (válaszként erre: 258. - C3d119894c)
2008. nov. 6. 16:10

Én sem voltam az eddig!!!!De már kezdték felmondani az idegeim a szolgálatot és változtatnom kell!!


Sajna én nem kaptam meg.Legalábbis tegnap :P

260. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 258. - C3d119894c)
2008. nov. 6. 15:48
Uhhh!!! Ezer bocsi! Kitöltöttem a kérdőíved, de elfelejtettem visszaküldeni... a főnökség pont megzavart benne... aztán már kiment a fejemből.
259. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 257. - Eprecske)
2008. nov. 6. 15:47

Addig biztos bukott ember vagyok, amíg Zoli nincs otthon és nem tudom vele megbeszélni azokat a dolgokat, amikre a héten rájöttem.


Eddig próbáltam keresni az életem jó oldalát... nem sikerült megtalálni, nagyon elbújt! :(:(:(

258. c3d119894c (válaszként erre: 257. - Eprecske)
2008. nov. 6. 15:05

Nahát te nagyon pozitív vagy.. Joo neked.

Amúgy megpróbáltam megkeresni a helyzetem joo oldalát d nemtalálom :S



A kérdőíveket el tudjátok küldeni a mailcímemre?

Köszii

257. eprecske (válaszként erre: 252. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 6. 09:02

Úgy hogy nem adod fel!!!!!!!!!

Ha fontos ez a dolog küzdj érte!!!!!!És próbáld megkeresni a jó oldalát mert mindennek van csak meg kell találni:)

Én bízom bennetek :)

256. c3d119894c (válaszként erre: 254. - Eprecske)
2008. nov. 6. 09:00

Hát igen majd..

Csak én úgy vagyok vele h mielőtt házzasságról lenne szó, azelőtt lenne joo összeköltözni, és hát akkor meg eleve nem beszélhetünk szocpolról

2008. nov. 6. 08:59

Hát azért önálló nem vagyok, mivel a szüleim fizetik az albit... 55e és ugye ketten lakunk benne, d nem rossz szeretem, meg joo helyen van.


De látom h még mindig rossz a kedved.. Az enyém sem javult..

Komolyan mondom h ebben a percben nagyon nemtoom mi lesz velem a jövőben.

254. eprecske (válaszként erre: 251. - C3d119894c)
2008. nov. 6. 08:58
Ki kell használni nem szabad nem élni vele ha már lehet :)
253. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 250. - C3d119894c)
2008. nov. 6. 07:24

Akkor te már valamennyire önálló vagy! :)


Mennyi az albérlet havonta???

2008. nov. 6. 07:23

Jó reggelt (Bár jónak nem mondhatom)!! :(


Ma jönnek a német főnökök ilyenkor mindenki tiszta ziziz. :(


Hát, én eddig olyan optimista voltam... de szerintem a világ pesszimizmusa szállt most rám. Tisztában vagyok én is a szoc.pollal, csak hogy az nekünk nem jár több okból is.


1. használt házra alapból a fele jár csak, új házra még csak gondolni sem merek

2. 35 éves korig jár. A Párom a 32. évében jár. Ami ugye nem is lenne akkora probléma, hisz több, mint 3 évünk van. Na igen, itt jön a baki, én egy gyed-en lévő nő helyett dolgozom itt, aki 2, de legkésőbb 3 év múlva vissza szeretne ide jönni. Onnantól kezdve meg ki tudja, hogy mi lesz velem. Bizonytalan a munkahelyem, ha biztos lenne természetesen bele mernék vágni egy kölcsönbe. Hiába keres jól Zoli, de azért mégsem annyira jól, hogy elbírja a fizú a hitel törlesztést, lakásba való dolgok vásárlását + kettőnk eltartását.

3. Nem jár szocpol, annak akinek a nevén vmilyen tulajdon van, márpedig Zoli nevén van a ház. Hiába nem ő uralja...


Na, akkor ebben az esetben hogy kéne pozitívan látnom???

251. c3d119894c (válaszként erre: 249. - Eprecske)
2008. nov. 5. 18:38

Igen ez a megoldás nem hülyeség nekem a párom mondta h majd ezzel élni kell ha odakerülünk.

Majd ha...

Évek múlva...

2008. nov. 5. 18:37

Albérletben lakom egy másik lánnyal.


Teljesen megértelek én is ugyanígy vagyok!!

Csak hétvégén látom akkor is csak esténként, és én nem alhatok nála mert az anyja nem szereti ha a fia bnői ottalszanak...

És annyira rossz egyedül...


Lehet h ez nekünk álom is marad... :(

2008. nov. 5. 18:12

Lányok nagyon pesszimisták vagytok.Eddig én is az voltam de mától megpróbálok ezen változtatni!!!!

Tapasztalat: A SZÜLŐKKEL LAKNI NEM JÓÓÓÓÓ!

Bár nekem azért talán nem ennyire aggasztó az "apósómmal" az "anyósom" IMÁD(igaz ez ritkaság)!

A ház vásárlásra meg csak azt tudom mondani mint tipp ott a szoc.pol.Lagzi után fel lehet venni 2 gyerekre(8 éven belül) egy meghat-ott összeget és ha meg vannak a babák nem kell visszafizetni.Ez már előre lépés.Csak egy házassági levél kell hozzá de ha jól tom az lesz nemsokára(abból gondolom h. jegyesek vagytok :) )

Utána a törlesztés igaz nem könnyű de ha már nem kell a sulit se fizetni akkor vmivel egyszerűbb.

Mi is ezt szeretnénk megpróbálni suli után.

Remélem azért segített kicsit optimistábban látjátok majd a jövőt :)

2008. nov. 5. 18:07

De ha bele gondolunk és nagyon őszinték akarunk lenni magunkhoz, akkor be kell vallanunk/látnunk, hogy mi már így is egyedül vagyunk. Ennél magányosabbak már szinte nem is lehetünk. :( Nekem nem abból áll egy kapcsolat, hogy hétvégente találkozunk és akkor is csak éjszakára. Ez tök olyan, mintha csak a szeretője lennék. Nekem arra van szükségem, hogy mellettem legyen és meghallgasson, amikor depis és szomorú vagyok. Azt akarom, hogy vidítson fel... Annyira rossz bele gondolni, hogy másnak ez természetes... nekünk meg csak álom. :-(


Te meg azt érdemelnéd meg, hogy veled legyen!

Amúgy kollégimuban vagy albérletben laksz???

247. c3d119894c (válaszként erre: 246. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 5. 17:49

Hát igen én is emiatt vok el most teljesen mert annyira rossz itt pesten egyedül... A sulis barátaim nem pestiek, a lakótársam ritkán van fennt meg amugy sem vunk baráti viszonyban és abbol telik a napom h pár óra suli aztán itt lesek egyedül.. És uyge buszozgatni nem akarok minden héten mert azt sem olcsó dolog így 2hetente megyek haza...

És ez nagyon rossz h a párommal esténként MSNen beszélek meg itt veletek akikkel úgy rendesen mindent kibeszélhetek aztán ennyi..

És persze ez is baj h mondtam tegnap az én egyetlenemnek h jöjjön fel a hétvégén ahelyett h rendőrbuliba megy...

De ő megérdemli h menjen...

Persze...


Szóval megértem a helyzetedet mi se tudunk összeköltözni még pár évig.. És ez nagyon rossz, h akkor is amikor együtt tudunk lenni akkor náluk vagyunk és ott az anyja..


Szóval szerintem is joo lenne egyedül lehet... JObb lenne mint így...

2008. nov. 5. 17:23

Szerintem is az a normális, ha külön költözik az ember, nem egészséges szülőkkel együtt lakni.

a nagy kérdés csak az, hogy hova költözzünk??? Annyi pénzünk nincs, hogy házat tudjunk venni (soha nem is lesz). ahhoz, hogy hitelt kapjunk nekem még egy darabig kell dolgoznom, és nem is lenne semmi probléma, ha biztos munkahelyem lenne, de egyenlőre nincs, 2-3 évig maradhatok itt aztán viszlát... Utána meg járhatok munka után... a környéken meg elég kevés erre az esély...

2008. nov. 5. 16:55

Hát én nem mennék az ő szüleihez d őt se hoznám magunkhoz, az a legjobb ha külön mehettek.

Nekem van egy barátnőm, vagyis mostanában nem a bnőm nem beszélünk már egy ideje aki bepasizott és most a gyerek odaköltözik a csajhoz me a családjához. Hát mondjuk ők eleve érdekesek minden percben együtt vannak és ha nem a acsaj rosszul lesz mert biztos megcsalja őt a gyerek....

Szóval sztem nem kell szülőhöz költözni az lenne az utolsó hely ahova mennék.

2008. nov. 5. 16:28

Én már nem tudom, hogy kinek mi a jó, vagy hogy mit kéne tennem... Egyre inkább úgy érzem, hogy ennek nincs jövője. Sokkal jobb lenne nekem egyedül. Kár volt ezért megszületnem. :S


fogalmam nincs mi lesz, de ezekután én tuti nem megyek hozzájuk, még akkor sem, ha tudom a fél ház Zoli illeti (eddig is csak ezért mentem). Ő sajnos nem fog hozzánk jönni, mert szerintem így is elegen vagyunk a házba és ő már nem hiányzik ide... Meg nem tud nálunk normálisan aludni sem, mert a gallériának és a vékony falaknak köszönhetően minden apró nesz hallható... :S :S


Úgyhogy szerintem elmondhatom, hogy "nagy sz@r minden!"

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook