Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
213. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 212. - Eprecske)
2008. nov. 3. 14:10

Drukkolok Nektek, hogy minden rendbe jöjjön kettőtök közt! :) Biztos menni fog!!!

De mégis mi a baj köztetek?? Talán az, hogy keveset találkoztok???


A mostani hétvégénkre én is kíváncsi leszek, mert ugye most aktuális a rally + darts verseny. Pénteken mehet, mert akkor én suliba vagyok, utána meg lehet osztálytalálkozó lesz. Szombaton én viszem őket Komlóra (de ez még változhat, mert nincs hozzá kedvem). Vasárnap még kétes, de hajlik arra, hogy nem megy sehova, hanem velem lesz... De majd hiszem, ha látom ;-)

2008. nov. 3. 13:29

Nagyon rosszul! :(

Sajnos nem találkoztunk sőt kicsit össze is kaptunk ez miatt.

Szerintem elég nagy a baj köztünk és így jön ki.

De elvileg mindent megbeszéltünk és mind a ketten váltiztatni fogunk h. megmentsük a kapcsoltaunkat maíg még lehet :)

211. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 209. - Eprecske)
2008. nov. 3. 13:23

Szia Eprecske!


Köszi!

És a Te hétvégéd, hogy alakult?? Barátod???

2008. nov. 3. 13:22

Szia Kinney!


Én is sajnálom a történteket! Szinte biztos vagyok benne, hogy kinyílik majd a párod szeme és minden jóra fordul. Az én barátom soha nem állt közel az anyukájához, mégis mindent megcsinált neki (érzelmileg zsarolta) Aztán jöttem én... meg a szónoklataim és azóta a drága anyuka kénytelen egyedül megbírkózni a problémáival (ezért is utál engem ennyire). Az anyóssal szemben már én vagyok az első, akkor is mellém áll, ha nincs igazam... Tegnap elvitt ebédelni a Drága, majd utána elmentünk motorozni ebbe a szép időbe és beszélgettünk... Olyan szépet mondott nekem, mondta, hogy már alig várja, hogy össze költözzünk és akkor végre nem kell hallagtnia az anyja nyögdécseléseit meg rágalmazásait. :-) És ha eljön ennek az ideje, akkor már senki és semmi nem akadályozhat meg minket a boldogságban (remélem a haverok is meghúzodnak a háttérben ;-))

2008. nov. 3. 13:17
Örülök h. jól alakult a hétvégéd :):):):):)
2008. nov. 3. 13:15

Sziasztok!

Visszajöttem! :) Fárasztó és nehéz volt a 7végém! Átlagba 15-16-an voltunk a házba. A hangzavar, ami nálunk volt semmihez nem hasonlítható. De a mamim ennyit megér! :-)

2008. nov. 3. 12:48

Azért mert ha ő boldog valaki mással attól félnek velük nem és h. előbb vagy utóbb elviszed őt tőlük.

Ez a helyzet nálunk az apukája révén áll fenn.Szerencsére csak ő ilyen velem az anyukája imád és örül nekünk.

Mikor lesz az h. elvesz?csak nyugalom előbb v. utóbb de rendeződni fog.Nálunk is vannak problémák jócskán manapság se bízom h. jobb lesz!!

Neked is csak ezt tudom tanácsolni és még azt ha jól esik valakivel beszélgetni akkor nyugodtan írj bármikor!!

2008. nov. 3. 12:43

Azt mondja h ha majd elvesz akkor majd nem lesz ilyen mert akkor én leszek a családja blabla...

De ez akkor sem fog megváltozni meg..Annyira rossz amikor náluk vagyunk az anyja lenéző tekintetét nézni...

Nem értem miért nem tudnak örülni annak h a gyerekük boldog...

2008. nov. 1. 14:38
Nyugi érthető és megértelek :)
204. eprecske (válaszként erre: 201. - C3d119894c)
2008. nov. 1. 14:37

Szerintem próbáld meg úgy alakítani a dolgot h. ő is ott legyen amikor az anyja piszkál.Ha akkor sem akarja látni akkor nagy a baj!!

Nekem is megígérte holnap jön de a szülei meg az aki csinálja a garázsukat keresztül húzták a számításaimat.Ezért a mostani 7végén sem találkoztunk talán majd jövő héten vasárnap a suli után mert azt nem tudja elkerülni max. csak nem lesz velem hanem otthon dolgozik.

Ilyen az élet, nem egyszerű :)

203. eprecske (válaszként erre: 200. - C3d119894c)
2008. nov. 1. 14:34

Annyira sajnálom h. így történt!!!!!!!

A párod érzékeli milyen a hangulat köztetek???Lehet neki kellene beszélnie az anyjával.

Szerintem ha bármit csinálsz sose lesz elég jó neki nekem a párom apukája ilyen.Próbálj minél kevesebbet találkozni vele és akkor is csak a jó modor korlátain belül beszélgetni vele. Úgy értem "Anyuka milyen szép az idő nem?" :)

Drukkolok h. megoldódjon ez a helyzet.Nálunk ez bevált eddig!

2008. okt. 31. 22:08

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....


Bocsi h regény lett és h zagyva lett rem érthető így nagy röviden

2008. okt. 31. 22:07

Totál anyás és ez így nekem nem joo h midnig az ő igényei a fontosabbak...

A holnapot is megigérte nekem h velem jön ki délután a temetőbe mert tudja h sokat jelent nekem ha papámhoz kijön velem mert imádtam őt, erre ma közölte h majd jön ha végeznek a saját dolgukkal, és h talán az már este 7 előtt lesz...

Ja és persze azt mondta délután lesz velem kinnt...

2008. okt. 31. 22:05

Hát csajok én kikészültem.. Megint összevesztünk az anyján.. Ma megint olyat eset állt elő h én már tegnap megkértem rá h majd menjünk le együtt a városba ma, an anyja mondta neki reggel és persze h vele ment előbb... Mindig ő a fontosabb...

Elegem van!

És persze mondtam neki este most h miért csinálja ezt és ő volt megsértődve... Persze jött a sírás meg minden.. Utána bementem hozzájuk az egyik bnőmmel finom tortázni és egy órán keresztül dumáltunk az anyjával... És persze nem joo a torta anyós szerint...Mert én ajánlottam..Nem joo ha az ember fősikolás...Nem joo ha fiatalon akarsz gyereket..Ja és nem joo ha 3 gyereket akarsz...Mert én ma mondtam neki h annyit akarok meg fiatalon akarom...

Ez a nő...

Most mondjátok meg h h kezeljem ezt a szitut...

Már nem bírom ezt

2008. okt. 30. 14:54

Rendben!

Akkor jó családi összejövést!!!

Várni fogunk mert hiányoznál innen :)

2008. okt. 30. 14:51

Mit mi???

Hogy mi hogy jöttünk össze??? Ajaj, ezt nagyon hosszú lenne leírni, röviden meg érthetetlen lenne... De megpróbálom össze szedni a gondolataimat és majd leírom, de az nem most lesz, mert lejárt a munkaidőm és rohanok haza, mert mamám megérkezett Németországból!!! :-) De azért igyekszem feljönni még a napokban hozzátok!!! :-)

2008. okt. 30. 14:27

Nagyon szépen köszönöm!!!


És ti???

2008. okt. 30. 13:37

Barátnőm is így ismerkedett meg a barátjával, úgy 1,5 évvel ezelőtt. A megismerkedésük után 2 hónapra már össze is költöztek, azóta is együtt vannak és boldogok!


További sok boldogságot kívánok nektek!! :)

2008. okt. 30. 12:47

Hát ez egy elég hosszzzzúúúú történet . . . :)

de röviden: A húgom rávett h. teltexten cseteljek mert az milyen jó buli.Ott ugye kiírtiam a számom és nem telt bele 5 perc mire megcsörent a telefonom.(a párom haverja hívott).2 nap múlva halálosan szerelmes lett pedig nem is taliztunk :)

kb 1hónap múlva felhívott h. itt vannak a városban nálunk találkozhatnánk(épp sörfesztivál volt arra jöttek)Én bele mentem és ott láttam meg a kdevesem immár 3,3 éve :)Megláttam és megszerettem még aznap összejöttünk :)

Röveden ennyi :)


De már nemsokára mi is egy helyen fogunk lakni :P (remélem)

2008. okt. 30. 11:53

Tényleg sokat könnyít a találkozásban, hogy egy helyen lakunk. Bele sem merek gondolni, hogy mi lenne, ha 100 km lenne köztünk. :S


Hogy és hol ismerkedtetek meg a Pároddal, hogy ilyen nagy a távolság köztetek?

2008. okt. 30. 11:45

Ugye??De hidd el ezt is nagyon nehéz kivárni!!!!!!!!


Házra gondoltunk de hanem is ház akkor sem albérlet.Még a lakásba is belemennék bár a kedvesem folyton házat emleget mert ő ezt nagyon szeretné.Olyan jó lenne!!!


Azért irigykedem rátok mert ti egy helyen laktok a kedveseitekkel. :)

2008. okt. 30. 11:20

Mi is egy városban lakunk, szomszéd utcákban is a kutyusainkat is együtt visszük sétálni. Ez a hétvége.

Aztán hétköznap és feljövök pestre, és lesz 100km köztünk :( Marad esténként az MSN.


Joo nektek eprecske már csak 1,5 év... Nekem még 2-2,5 év van a suliból :(

2008. okt. 30. 11:16

Tavaly mikor suliba jártam még, minden hétfőn Zoli vitt be a suliba, mikor ment ki Olaszo-ba, aztán legtöbbször úgy jött ki a lépés, hogy pénteken egy kis kerülővel fel tudod szedni a suli előtt. Tök jó volt az :-) Jó nosztalgiázni! :-)

Mi egy faluban lakunk Zolival, így elég könnyű megoldani a találkozást, már ha otthon tartózkodik ;-)

1,5 év múlva hogy szeretnétek összeköltözni?? Teljesen külön a szülőktől?? Saját házba vagy albérletbe???

2008. okt. 30. 10:22

Sajnos majd csak a jövő hétvégén mert ugye mindenszentek lesz és ők is mennek sok temetőbe meg mi is.És ez sajna nem fér bele egy napba. :(


Hmmm sok édesség :P Ha nem fogyózól simán belefér :)

Jó neked h. ő vitt dolgozno.Köztünk van 65 km így egy kicsit nehézkes lenne nálunk megoldani :P

De majd ha együtt lakunk majd.Már csa 1,5 év :)


Mondjuk mikor együtt laktunk mindig ő vitt az egyetemre és ha úgy végeztem el is jött értem :)

2008. okt. 30. 10:04

Most már minden rendben van kettőnk közt. :-) Eddig bírtam a haragtartást. :-) (Már ez is több a semminél). Reggel ő hozott a munkába, elhalmozott egy csomó édességgel. Tuti plussz 5 kilóval megyek ma haza.

Mikor találkoztok a barátoddal legközelebb??? Hétvégén??? Nekem a héten szerencsém volt, mert belföldezik és a környékünkön hordja a terményt, így minden nap haza tud jönni. :-)

2008. okt. 30. 08:36

Használd ki minden női praktikádat!!!!Drukkolok!!!

Nálunk nem tudom mi lesz a főzésből :P Mert amennyire munka mániás nem lesz neki ilyenre ideje de azért jól hangzik :P

Mondjuk mikor voltunk nyaralni segíteni azért segített a konyhában úgyhogy nem panaszkodhatom :)

Ezért imádom annyira mert mindig a kedvemben próbál járni kiv. amikor a haverjairól van szó(na jó azért nem állandó jelleggel:P).

2008. okt. 29. 16:12

Sok sikert a párodnak a főzés megtanulásához! :)


Az enyém nagyon ügyes a konyhában, majdnem tőle tanultam meg főzni... Egy igazi konyhatündér. Bulikban mindig mi ketten főzőcskézünk. Ő a főszakács és meg a kukta. Csak az lenne a jó, ha már tényleg lenne saját házunk, mert akkor minden olyan egyszerű lenne. Mindig együtt süthetnénk-főzhetnénk.


A Drágámnak rengeteg haverja van, 4 nagy csoportra lehetne a srácokat bontani. Ebből 3 csapattal semmi gond nincs, sőt szeretek velük lenni, de ez a darts-os brigád... Áááá.... Még írni is fölösleges róluk. Mindegy! Megtalálom a modját, hogy én legyek a nyertes ;-)

2008. okt. 29. 14:22

A pasik nem egyszerű esetek ez tény!!!


Zsepii nagyon örülök hogy alakul minden!!!Ha szeret elgondolkodik mi a fontosabb te vagy a haverokk :)

Én már rájöttem hiába hisztizek neki csak rosszabb lesz inkább ráhagyom.Azóta rájött h. én fontosabb vagyok neki és ha tud valam is lesz de azért a haverjaival sem fog össze veszni :) Mondjuk ez érthető :)

Majd meséld ekl mi finomat fözött!!

Az én kedvesem nem tud de megígérte ha külön költözünk megtanul :P

185. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 184. - C3d119894c)
2008. okt. 29. 13:24

Sajnos, tényleg fölösleges velük beszélni... Úgysem értenének meg minket.

De a lényeg, örülök, mert most már úgy néz ki, hogy minden rendben van kettőnk közt. Persze azért a vacsi az még jár nekem, mondtam, hogy nyugodtan ő is megfőzheti nekem, sőt annak még sokkal jobban örülnék. Azt mondta gondolkodik rajta. Hát, kíváncsi leszek, hogy mi lesz ennek a vége.

184. c3d119894c (válaszként erre: 183. - 7ac3ef7d1d)
2008. okt. 29. 13:21

Hát az én párom barátai se egyszerűek, az egyik házas, de vele általában isznak ha együtt vannak, a másik meg több nőt futtat egyszerre, a harmadik meg egy beképzelt majom akinek csak a tökéletes nők jöhetnek szóba szerencsére az utóbbi elment németországba...


Férfiak...

Hiába beszélünk nekik...

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook