Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2008. nov. 5. 15:02

Hát igen ha tudja h milyen akkor tenni kell valamit neki is. Nálunk ugye az a baj h tudja h milyen az anyja d nem akar tenni semmit mert h jajj ő az anyja.

Én semmi pénzért nem költöznék oda, megőrítene teljesen az a nő.

De Zsepii majd te megmented őt onnan!! Én is ezen vagyok, igaz ezért is én vagyok a rossz, d muszáj.

Szerintem sokkal jobb lenne nekik han em lenne a közelükben az anyuci.

242. eprecske (válaszként erre: 240. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 5. 13:31

Ez nagyon szép gondolat!

De ha tudja milyen az anyja és ne szereti ezt a helyzetet akkor miért nem tesz vmit?Miért mondja h. nem kell vele törődni?Nem értrem ezt a felfogást.A párom is ilyen az apjával tudja milyen de nekem folyton azt mondja h. ne is foglalkozzak vele (mintha ez olyan könnyű lenne!!!)Teljesen átérzem a helzeted.

Bár mióta elköltöztem onnan és dolgozok meg iskolába is járok azóta kedvesebb.Szerintem rájött h. nem azért akarok náluk lakni mert oda járok egyetemre.Bárcsak minden a helyére kerülne már végre!!!

Neked is ezt kívánom!!!

2008. nov. 5. 13:15

Jajjj ezek az anyósok annyira utálom én is őket!

Szerintem sem kellene úgy neveleni a gyereket h jajj fiam csak én vagyok neked csak az anyád szeret téged csak velem kell foglalkoznod mert én irányítalak!!!!


Már én is alig várom h elmenjek messzire az anyjától d nekem még 2,5 év a suli :((


Nemtoom konkrétan milyen munka lenne joo, vmi kötetlen munkaidős munka amivel jönne a suli mellé egy kis pénz mert így nem naon tudok félrerakni... Sőt egyáltatlán nemtudok

240. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 239. - Eprecske)
2008. nov. 5. 11:54
Persze, hogy nem akar így élni, annyit beszél az anyjával, amit nagyon muszáj. Elmondta nekem, hogy ki nem állhatja azért, amit vele művelt gyerekkorában. Szegénykémet, úgy nevelte, hogy kutya kötelessége az anyját kiszolgálni és körbe ugrálni, az előző élettársa meg szintén ezt várta el tőle, mikor velem megismerkedett, akkor jött rá, hogy milyen is az élet valójában. :S Sajnálom, nagyon! Ezért is szeretnék neki egy boldog családot adni, ami 3-unkból vagy esetleg 4-ünkből fog állni. :-)
2008. nov. 5. 11:22

Hát ez így elég necces!

De csak a Zoli sem akar így élni?Naki nincs valami ötlete h. mindenki jól járjon??

238. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 236. - Eprecske)
2008. nov. 5. 11:18

Kevesebb, mint nekem. Nekem még 2 évem van, ha minden jól megy, ha nem... Hát, akkor bele gondolni is rossz. :S

Mennyit fizetsz a sulira?? Vizsgák ingyenesek vagy arra is kell fizetnetek?? Nekem is elég sok a suli, bár van egy olyan sejtésem, hogy tied húzósabb...


Hát, 2 éve nyitottam egyet az OTP-be, akkor ugye még diák voltam és nem volt fizetésem, így havi 5 000-et vállaltam be. Most meg arra gondoltam, hogy ezmellé kötnék még egyet a Takszöv-be (nagynénim miatt) havi 10 000-ért. Szerintem még mindig ez a legjobb befektetés, hisz azért az a 30% állami támogatás nem kevés... De kíváncsi vagyok a Te véleményedre is!

Milyen bankban dolgozol???

237. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 235. - Eprecske)
2008. nov. 5. 11:13
Már az első együtt töltött év után kijelentettem, ha az anyjával kell egy fedél alatt laknom, akkor inkább öngyilkos leszek. De előbb választom a híd alatti élést, mint ez a nő mellett... Csak sajnos Zoli ragaszkodik a házhoz, mert ugyebár az övé, ő örökölte az apukája után és nem szeretne róla lemondani... Viszont az anyja sem akar menni a házból, pedig ha Zoli elmegy onnan, akkor nem fogja tudni fenntartani, de engem ez sem érdekel. tőlem meg is fagyhat télen. Dolgozni kéne és nem lenne probléma...
2008. nov. 5. 11:13

Még másfél év.Elég sok az!!!


Még nem tudok félre rakni mert a tandíj elviszi a nagyrészét.Majd ha már nem lesz suli.Ezért akar addig várni :)

Mennyit szeretnél félre tenni?Melyik banknál vagy?

235. eprecske (válaszként erre: 232. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 5. 11:08

Ez már tényleg sok!!!!Ne hagyd h. ő ennyiben hagyja!!!!!!!!!!!!

Ennek így nem lesz jó vége!Bár 1 pozitívuma azért van nem az anyjával fogsz lakni! :)

2008. nov. 5. 10:58

Mit mondtál mennyi is van vissza a suliból??


Te tudsz félre tenni a leendő otthonotokra??? Mert én éppen arra gondoltam, hogy nyitok még egy LTP-t a másik mellé. Jobb ötletem nincs, hogy mivel lehetne jobban spórolni. És a suliba is ezt tanácsolták, amikor tanultam. De te dolgozol bankban, ha van jobb ötleted szólj!

233. eprecske (válaszként erre: 231. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 5. 10:52
Azért mondogatja h. nem lesz előbb mint a suli vége.Ezt valahogy mindig a beszélgetésünk végére biggyeszti :P
2008. nov. 5. 09:03
Remegek az idegtől!!! Elmondani nem tudom, hogy mennyire gyűlölöm ezt a rohad.ék "anyóst" (Bár remélem soha nem lesz az) Ez a hárpia addig nem nyugszik, amíg tönkre nem tesz az életemet! Pár perce tudtam meg, hogy miket pofázott már megint rólam... ezt a nőt nem nevezném embernek csak egy állatnak... Le sem merem ide írni, hogy miket mondott, mert rögtön letiltanának az oldalról. Azonnal felhívtam a Párom is, elmondtam neki is, sőt közöltem vele, ha hétvégén a fülem hallatára nem osztja ki ezt a vén banyát, akkor tudom az ő sorát is... MEHET!!!!! Mert ez nem állapot, hogy azzal letudja az egészet, hogy "nem kell vele törődni".
231. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 230. - Eprecske)
2008. nov. 5. 08:19
Akkor becsüld meg!! :) Mert ritkaság, ha a férfi a bizakodóbb!! :) Legalábbis eddig én így vettem észre!
230. eprecske (válaszként erre: 227. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 5. 08:03

Nálunk eddig is ő volt a bizakodó :)

Ő már gyüjtöget ezért várunk még a suli végéig :)


Mire jók a barátok???:)

2008. nov. 5. 07:48

Mára a hangulatom még depisebb lett. :( Tegnap veszekedés otthon... Apám kezd megőrülni, mindenkibe bele köt, na, jó engem békén vagy, de mégis végig kell hallgatnom a morgását, mivel egy házban vagyunk. :(

Ráadásul ma iszonyatos fejfájással ébredtem, bevettem egy Algoflex-et, de semmi hatása... Úgy érzem, mint ha szét akarna robbanni.


Szerintem egyre többen érzik úgy, hogy kilátástalan a helyzet... Tegnap költségvetést készítettem, és rájöttem, hogy ebbe a hónapba max. 10 000-est tudok majd félretenni. Egy csomó mindenre kell most a pénz: karácsonyi ajándékok, nekem kabát, suli, bérlet stb. Remélem a következő hónap már jobb lesz.


Milyen munkát keresel???

2008. nov. 4. 18:41

Na akkor úgy látom nem az én helyzetem a legrosszabb a világon hanem sok ilyen van..

Joo h egymásnak sírhatunk legalább.


Én is úgy gondolom h a helyzet kilátástalan... Összeköltözni...Lakás..Kocsi...gyerek...pff


Még joo melót sem találok a suli mellé már 2 hónapja keresek d nem.

2008. nov. 4. 16:02

Még jó, hogy itt sírhatunk. :-)


Reménykedjünk, hogy minden jóra fordul. Annyira elköltöznék már otthonról, önálló szeretnék lenni... De katasztrófális az összeköltözés anyagi háttere. Honnan lesz annyi pénzünk, hogy vehessünk egy házát... és még egyéb kérdesek merülnek fel bennem... Úgy látszik a Drága Párom pesszimizmusa átszállt hozzám... Most meg ő a bizakodóbb! Ki érti ezt???

2008. nov. 4. 15:51

Én is eléggé el vagyok keseredve h. velünk mi lesz.

A párom mondogatja h. minden megváltozik ha külön költözünk de én meg úgy érzem mi azt már nem érjük meg együtt:(

majd támogatjuk egymást:) Hisz ezért vagyunk itt :)

FEL A FEJJEL!!!!!

2008. nov. 4. 15:43
Sz@r az élet... :-(
2008. nov. 4. 15:42

Ez igaz! Az én barátnőim még nem babáznak és nem is gondolnak rá. De egyiknél sem rózsás a helyzet. L-nél ugyanaz a baj, mint nálunk, a barátja halálra dolgozza magát, de szerintem náluk a szerelem is hiányzik és még nagyon sok más... titokzatosak, de semmi öröm nincs az arcukon. :S A másik nagyon jó barátnőm pár hónapja van egy együtt a párjával, egyfolytában nevetgélnek, öröm rájuk nézni annyira boldogok, ott meg egészségügyi probléma van és elég komoly a baj... :S Nem tudom mi lesz velük, hisz még azt sem tudom velem mi lesz... Annyira bizonytalan vagyok és kétségbeesett, bár ezt nem a kapcsolatomra értem, hanem a saját házra... Attól félek ez csak álom marad... Gyerekre meg már inkább nem is gondolok! :S


(Egyik percről a másikra nagyon negatív hangulatba kerültem. Jó hogy haza jöttem... :S)

223. eprecske (válaszként erre: 222. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 4. 14:49

Nálam is ez a helyzet.

Tudom én is szoktam irigykedni kicsit a abarátnőm családjára (ott már 4hós a pici )de mint kiderült nem kellene mert nagyobb a gond náluk mint nálunk.

Szóval a látszat általában csal :)

2008. nov. 4. 14:35

A pasiknak át kéne esniük egy hatalmas agymosáson, hogy észhez térjenek. Vagy mi vagyunk túl lelkisek?? De valljuk be, szerintem a nagy távolság valamint a ritka találkozás is hozzásegít minket a veszekedéshez. Legalábbis nálam biztos. Irigykedve nézem sokszor a barátnőimet, hogy nekik milyen jó... Torna után értük jön a barátjuk... én meg kulloghatok egyedül haza vagy pedig hozzájuk csapódom, mint gyertyatartó 3-dik. Mindegy! Megpróbálok változtatni és megpróbálok megértőbb lenni.


Az e-mail címem: eszti_07@freemail.hu


Küldheted a kérdőívet! ;-)

2008. nov. 4. 14:13

Hááááát nem is tudom :)

Milyen formátumban van?Word??



Szerintem nem veled van a gond :) Nálunk is így van ha elmondom mit érzek mindig azt kapo meg h. már megint csak errő tudunk beszélni?

Szerintem itt nem velünk van a baj :)

2008. nov. 4. 14:10

Én csak nem értem h miért én leszek a hisztis meg a veszekedős..Csak elmondom neki, h mi az ami bánt v ami lehetne jobb és erre megkapom h hisztis vok...

És ilyen után, mint most is, nekem van lelkiismeretfurdalásom azért, mert megint vita volt.

Ő persze úgy érzi h ő a világ legtökéletesebb embere, ő nem szúr el semmit hanem mindig mindent én...


Off: suliba ki kell töltetnem egy kérdőívet elkülditek nekem a mailcímeteket és kitöltenétek nekem? nagy segítség lenne :)

219. eprecske (válaszként erre: 216. - C3d119894c)
2008. nov. 4. 10:48

Remélem ezt nem gondolod komolyan? :)

Mert akkor ez így nem mehet tovább :)

Drukkolok h. minden rendben jöjjön :)

218. eprecske (válaszként erre: 215. - 7ac3ef7d1d)
2008. nov. 4. 10:46

Arról kellene h. szóljon.De ő mindig a munkájára fogja h. stresszes és nincs ideje azon gondolkodni h. hogyan lehet megoldani.Férfi mit vár az ember :)

Erre már én is gondoltam csak az a baj h. nem tudom megálni. :)

2008. nov. 4. 07:59

Sziasztok!!!


Egy újabb nap a munkahelyemen. :( Ezt leszámítva már csak két nap és ismét hétvége. Na jó, pénteken még ott van a suli. Alig várom!


Remélem a vasárnapot velem tölti az egyetlen Drágám! Mert ha nem... jajj lesz neki!!


Kinney!

Remélem már jobban vagy és minden rendben van a pároddal!!! Ááá, ez a fránya anyósok, mennyivel könnyebb lenne az életünk, ha ők nem lennének! Az enyém mamámat (nem azt, aki Németo-ba van) próbálja szugerálni, tömi a fejét minden zagyvasággal, hogy milyen bunkók vagyunk Z-val. :S Ő meg el is hiszi... egy kutyák!!! Brrrr!!!

2008. nov. 3. 23:37

Na sztem sem vagy erőszakos.. Én is ilyen vagyok h miatta annyi mindenről lemondtam, megváltoztattam ő meg...

Ponnt most megy a balhé MSNen az egész hétvégéről az anyujás dologról és most ideges mindenki szóval egymás fejéhez vágjuk a szép dolgokat...

Ez olyan kellemes h mindjárt sírok.


Annyira joo lenne egyedül néha...:(

2008. nov. 3. 18:25

Mi az, hogy erőszakos??? Hát, egy párkapcsolat nem arról szól, hogy együtt vagyunk azzal, akit szeretünk??

Többször éreztem ezt már én is, egy csomó mindenről lemondtam, csak azért, hogy vele lehessek. Még anno középiskolában soha nem mentem el osztálykirándulásokra, nem akartam nélküle semmit sem csinálni és nagyon fájt, hogy ő ezt nem így gondolta. Persze mára már változott a helyzet, mert rájöttem, hogy a barátokat nem dobhatom el, hisz ha egyszer (remélem soha nem kerül erre sor) Ő már nem lesz mellettem a barátaimra számíthatok. Félek a hétvégétől, hogy mi lesz. Tudom, ha elmegy vasárnap rallyra nagyot fogok benne csalódni... Bár mehetnék én is velük, de most mit csináljak 4 férfi társaságában???


Szerintem a Te párodnak is az a baja, mint az enyémnek, nem tudják vagy nem merik kimutatni az érzelmeiket. Nálunk nagy változást az okozott, hogy megpróbáltam én megváltozni, felvettem az ő stílusát: nem hízelegtem neki, nem kérdeztem meg, hogy milyen volt a napja, nem puszilgattam, ölelgettem stb. Az eredmény meg magaért beszélt! :-) Lehet bevettem ismét... ;-)

2008. nov. 3. 14:28

Az a baj h. szerinte erőszakos vagyok amikor azt szeretném h. velem is legyen.Tudod néha úgy érzemm csak én teperek h. találkozzunk.Neki nem jutnak eszébe olyan kis apróságok mint pl csak estére átugrani, v. megfelezni a hétvégét és akkor fele enyém fele meg a haveroké.Kicsit elkezdtem aggodni h. kezdünk elhidegülni egymástól.

Ráadásul ezt már annyiszor elmondtam neki és semmi sem változoztt.Most hétvégén nagyon kibuktam(nem csak miatta)és most megint terítékre került ez a téma, de megígérte változtatni fog.De attól félek ha ez valakiben nincs benne nem fog megváltozni.De bizakodom :)

Ja és ráadásul péntek,szombat suli :P

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook