Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
663. c3d119894c (válaszként erre: 660. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 30. 15:04
Az én párom ugye rendőr, ő 100.000 kap kb egy hónapban, d azért a munkája miatt nem lesz olyan h nem lesz otthon. Csakhát nem vmi sokat keres :S
662. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 661. - E5f926c705)
2009. jan. 30. 13:37

Sajnos, szerintem mindenki megtapasztalja, hogy néha nagyon nehéz az élet. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy nálam vannak sokkal rosszabb helyzetben élők is. Pl. én azért hisztizek, sírok, hogy saját házam legyen, más annak is örülne, ha lenne tető a feje felett... duzzogok, ha nem olyan ebédet kapok, amit szeretek, holott más a száraz kenyérnek is örülne... :S:S Megvan mindenem és mégis elégedetlen vagyok.



Éppen a jegyzeteimet bújom, olvasgatom a puskáimat, hogy legalább annyit tudjak csütörtökön mit hol kell keresnem. Teljesen bepánikoltam... de most már késő bánat. Azért drukkoljatok, hogy egy ici-picit mellém álljon a szerencse :P

661. e5f926c705 (válaszként erre: 660. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 30. 10:39

Tényleg nem könnyű az élet! Sajnos ezt már én is megtapasztaltam.

Húúú...hát én sem tudom mi lenne nektek a jó megoldás, az meg tényleg nagyon rossz lenne ha lemaradna a kis apróságotok első lépéseiről, első szavairól,... :(

2009. jan. 29. 16:45

Nekem tökéletesen megfelel, hogy csak hétvégén találkozunk. Így van időm magamra is meg a barátaimra is. Persze van amikor rossz, pl. mikor szomorú vagyok és csak úgy odabújnék mellé és sírnék... vagy ha valami jó dolog történt velem és nem mesélhetem el... De ezeket még túlélem egyenlőre, nem vagyok egyedül, hisz itt vannak tesóim, anyukám...


Igazából attól félek, hogy mi lesz akkor, ha összeköltözünk. Akkor már egyedül leszek a hét 7 napjából 5-öt. És ha gyerekünk is lesz?? Egyedül neveljem majd?? Le fog maradni minden szépről és jóról... persze addig még sok minden történhet, de abban sem bízom, hogy abba hagyná a kamionozást s dolgozna a környékünkön 100 000-ért, holott most több, mint a dupláját megkeresi... A jót könnyű megszokni... és most már érzi a pénz szagát. Ami biztos, hogy nem könnyű az élet és sokszor nehéz jó döntést hozni :(:(

2009. jan. 29. 16:08

Nekem is bejönnek az egyenruhás pasik,azaz mostmár csak egy. Csak 1 hátránya van a katonaságnak,h nagyon csúnyán beszélnek,amit én nagyon nem szeretek. Próbálom leszoktatni róla, több-kevesebb sikerrel. Ő szerződéses katona,de szeretne hivatásos lenni. A fizetés nem a legjobb, lehetne több is, de ő ezt szereti csinálni.


Én azt is nehezen bírnám,h csak hétvégén találkoztok, már annyira hozzászoktam,h itt van mellettem. :) Remélem nektek is sikerül minél hamarabb összeköltözni.


Semmi köze a diplomának a gyerekneveléshez, igaz lehet többet keresnek, de a pénz nem minden. Igaz jó ha van. :) A korról meg annyit,h 16 évesen még kicsit korai,de ha ő úgy érezte,h érett rá és fel tud nevelni egy gyereket,akkor tiszteletben kell tartani a döntését. Gyerekvállalásra szerintem a 22-26 év a legjobb, mármint első babára gondolok.

658. eprecske (válaszként erre: 651. - E5f926c705)
2009. jan. 29. 16:04

Ha rosszra fordul az idő csak az álhat közénk állhat közénk.De akkor semmit nem tok tenni mert akkor én se meg ő se tud közlekedni.:(

De bizakodó vagyok :)

657. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 653. - Eprecske)
2009. jan. 29. 15:57

Olvasgattam én is már azt a fórumot. Felháborító, hogy egyes mit engedhetnek meg maguknak.


Az én szüleimnek sincs diplomájuk mégis jól neveltek mindent, és bár nem is keresnek 100 000-ket mindig mindenünk megvolt.

Nem tudom, hogy egyeseknek miért diplomafüggő a gyerekvállalás. :S

656. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 651. - E5f926c705)
2009. jan. 29. 15:55

Szép foglalkozása van a barátodnak :)Mindig is vonzottak az egyenruhás fiúk :) Olyan szexisek ;)

Hivatásos katona? Jól megfizetik?


A barátom kamionozik. Hétfőn hajnalba vagy reggel indul és általában csütörtökön este vagy pénteken délután jön haza. épp az előbb írt egy sms-t, hogy jönnek haza felé, de még nem biztos, hogy el jut hozzám. :S Pedig most olyan jó lenne vele lenni, semmi hangulatom nincs. Jelenleg utálom a munkahelyem is, alig van valami munka, csak ülök a gép előtt és unatkozom, sokszor már nagyon kínos nekem ez az egész. :S:S

2009. jan. 29. 15:37

Lizi egyet értek veled!

Van egy fórum ahol egy 16 éves lány szült.

És ott egyfolytában a diplomát, a kor, és az iskolát hajtogatják.Ez nagyon felbosszantott hogy így elítélnek valaki látatlanba.

Velük illetve majd az ő gyerekeikkle is megtörténhet még vagy megtörténhetett volna anno.


Még nem vagyok ha minden jól megy majd jövőre :)

654. e5f926c705 (válaszként erre: 653. - Eprecske)
2009. jan. 29. 15:28

Egyáltalán nem azon múlik,h ki hány éves és hogy milyen végzettsége van. Ez hülyeség,aki ezt mondta,h attól függne.

Neked van diplomád amúgy?

Sokan vannak,akik karrieristák, akik a családjukat helyezik háttérbe, de van aki ilyen és nem vállal babát. Nekem a családom lesz mindig is a legfontosabb.

2009. jan. 29. 15:19

Szerintetek diploma, illetve kor függő h. ki a jó anya?Úgy értem akinek van az nem lesz jó szülő?


Annyira felhúztam ezen magam és most kíváncsi vagyok a véleményetekre!

652. eprecske (válaszként erre: 650. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 14:23

Persze,napi szinten többször is beszélünk este meg akár még egy-két órát pluszban :)


Ha én megyek akkor busszal ha ő jön kocsival.

De még bizakodó vagyok a hétvégét illetően :P

651. e5f926c705 (válaszként erre: 649. - Eprecske)
2009. jan. 29. 13:48

Itt asüt a nap,de a fúj a szél!

Most értem haza a városból,ahol a páromék tartották főpróbát(katona), mert hétfőn jön a honvédelmi miniszter, és nekik kell tisztelegni,meg mit tudom én mit csinálni. :) Annyi katona volt,h nem is láttam a párom,nem találtam meg a tömegben. :S

Zsepii hol dolgozik a párod, hogy csak hétvégente találkoztok?

Eprecske én nem bírnám, nagyon sajnálom,h ilyen ritkán taliztok. De te nem tudnál elmenni hozzá? Vagy ez nem megoldható?

650. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 649. - Eprecske)
2009. jan. 29. 12:33

:( ez elég szomorú :(

Telefonon azért gondolom szoktatok beszélgetni.

Busszal vagy kocsival jártok egymáshoz?

649. eprecske (válaszként erre: 647. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 12:26
Itt is esik de nem marad meg, de náluk igen.
648. eprecske (válaszként erre: 645. - E5f926c705)
2009. jan. 29. 12:25

Hát eléggé :) 65km

De ha a szomédban lakna akkor is messze lenne :P

647. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 642. - Eprecske)
2009. jan. 29. 11:28

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok találkozni. :(:( Teljesen átérzem a helyzeted! :(

Nekem eddig egyszer 2 hetet kellett kibírnom, mert Olaszországba ragadt a Kedves hétvégére. Az is nagyon rossz volt! :(:(


Ez így tökéletes, hogy pénteken haza jön és hétfőn reggel megy. Hétköznap nyugodtan csinálgathatom a kis dolgaimat. "Tanulhatok", süthetek, tornázhatok, aerobicra járhatok a barátnőimmel,tracsizhatunk itt-ott... Jó ez a szabadság :) Hétvégén meg az a jó, hogy itt van mellettem. A tartós kapcsolat titka :):)


Azért szorítok Nektek, hogy ne legyen rosszabb az idő! Milyen idő van nálatok?? Nálunk esett egy picit a hó délelőtt. De most meg megint esik az a fránya eső... Pedig olyan szép volt a hóesés.

646. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 644. - E5f926c705)
2009. jan. 29. 11:24

A zuhanyzó sem rossz :):)

Nekünk van mindkettő... de tele a ház is emberkékkel, úgyhogy közös fürdőzés elhalasztva még egy jó pár évig. :( De nem adom fel :)

2009. jan. 29. 09:53

Én sem bírnék ki 5 hetet. Már egy napot is nehéz kibírni. nem irigyellek eprecske.

Olyan messze lakik?

644. e5f926c705 (válaszként erre: 635. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 09:51

Valentin napra de jó lenne egy közös fürdőzés. :)

De sajnos nekünk csak zuhanyzó van, nincs fürdőkád. :( Pedig biztos jó lenne. :D:D:D

643. e5f926c705 (válaszként erre: 635. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 09:49

Nálunk úgy van,h bárki felhozhat bárkit, akár itt is aludhat, nem kell szólni előre. De ha valaki több embert hív fel,vagy kisebb bulit rendez,akkor szoktunk szólni,nehogy baj legyen. Meg alkalmazkodunk egy kicsit egymáshoz. Az áérat priviben írom majd meg, nem akarom ide kiírni.

Mi is majdnem albérletbe mentünk a párommal,de végül javult annyit a helyzet a szüleimmel,h idejöhettünk.

642. eprecske (válaszként erre: 641. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 09:07

Először amikor leesett az ónos eső+hó, utána mert peteg volt,ez így már 4 hét és ha most is rossz idő lesz akkor megint kimarad ez a hétvége is :(

Én is nehezen bírom :(


Drukkolok neked!!!!

641. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 639. - Eprecske)
2009. jan. 29. 08:25

5 hete nem találkoztatok már? Húú, az nagy sok idő :S Miért mi történt? Miért nem jön össze a találka?? Én ezt nagyon nem bírnám :S:S


Ha szerencsénk van és külföldön nincs nagy hó, akkor elvileg Zolim már ma este otthon lesz. Olyan jó lenne...

640. eprecske (válaszként erre: 629. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 08:21
Jó neked nekem 7-3tól 17ig :P
639. eprecske (válaszként erre: 617. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 08:10
Nekem szarul.Most derült ki hogy megibnt Nem találkotunk Tamásommal.Így már jövő héten lesz az 5.hete hogy nem láttuk(juk) egymást.
2009. jan. 29. 08:07

Hát, ez pech! :(

Azt hittük Te elő állsz valami jó ötlettel :) Látom ez az ajándékozás mindenkinek gondot jelent. :(


Milyen napnak néztek elébe??

Én úgy érzem elég sz@rnak :(:( (Már bocs a csúnya kifejezésért). Tiszta depis hangulatban ébredtem ma. Már 3 napja megállás nélkül esik, olyan sötétség van, hogy inkább haza mennék és aludnék még egy jó nagyot )

637. eprecske (válaszként erre: 636. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 29. 08:01

Nem vesztünk el csak titetket utól érni .... :)

Én még nem tudom hogy mit veszek!

De bármilyen ötletet szívesen fogadok :)

2009. jan. 28. 18:16

Eprecske és Kinney!!!


Te merre jártok megint?? Hm???

Nagyon elfoglaltak vagytok mostanában... mindenki a barátjával van??


Ti gondolkoztatok már a Valentin napi ajándékon??? Ötletek???

635. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 634. - E5f926c705)
2009. jan. 28. 18:15

Akkor már csak egy kérdésem lenne, ha nem baj! :) Az albérlőtársad elviheti hozzátok a barátnőit vagy a barátját, ha van neki?? És ezt előtte megbeszélitek?? Bocsi, hogy ennyire kíváncsi vagyok, de mindig is érdekelt, hogy hogy oldják meg ezeket a problémákat az albérlőtársak...

Jah, még egy valami! Megtudnád mondani, hogy mennyit fizet a lány az albérletre és mennyi a rezsi költségetek??


Bár, a barátom hajthatatlan és nem akar velem albiba jönni (ő már volt az előző élettársával). Mindig azt mondja, hogy fölösleges pénzkidobás és nagyon nagy a rezsi, de alig tudom elképzelni, hogy egy lakásnak nagyobb lenne a rezsije, mint egy nagy családi háznak.

Azért érdeklődöm ennyire, mert én még nem vertem ki teljesen ezt a fejemből... és hátha egyszer meggyőzöm, hogy jöjjön el velem. Már csak egy próbát is megérne szerintem, hogy tudunk-e együtt élni. És azért lenne jó az albérlet, mert így nincs semmi kötelezettségünk, ha nem működik az összeköltözés és együttélés, akkor még mindig haza jöhetünk... de egy ház vásárlásánál már más a helyzet, főleg ha azon kölcsön is van...


A Valentin nappal én tényleg úgy vagyok, hogy valami kis szíves apróság... persze ebből már mi is kinőttünk, de néha olyan jó "gyereknek" lenni. Ennek az ünnepnek nem a pénzről kéne szólnia, hanem a törődésről, gondoskodásról...

Ha lenne saját konyhám ill házam, tuti egy gyertyafényes vacsit csinálnék neki... majd egy közös fürdőzés hangulatvilágítással... a többi meg jönne magától ;);)

634. e5f926c705 (válaszként erre: 633. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 28. 17:55

NIncs beosztva semmi, azaz csak a takarítás. Minden héten megvan,h ki takarít. Az a csaj,aki itt van nem nagyon szokott főzni, így nincs baj. De megtudtuk eddig mindig oldani!

Ugye milyen jó egy ismerős??? :)

Még én sem tudom mit kellene venni, azért kérdeztelek téged,h hátha van vmi jó ötleted. Én ilyen szivecskés izéket nem akarok venni ,abból szerintem már kinőttünk.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook