Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2009. febr. 18. 18:51

Akkor énekeljük együtt a 2Süss fel nap"-ot. :D Hátha meghallgat minket és jó idő lesz.

Úúúúúgy mennék már futni, hajtanak a lábaim, de ilyen szélviharban??!!!

2009. febr. 18. 17:15

de joo nektek mennék én is ilyen helyre de itt pesten olyan drága erre meg most nincs keret :S

itthon meg DVDre nincs kedvem itt ugrálni... rem minél előbb eljön a jooidő!

751. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 750. - Eprecske)
2009. febr. 18. 11:44
Nekem a combom erősödött, és ezt onnan veszem észre, hogy a két combom összeér és kidörzsölik a farmerjaim belsejét. :( Előtte meg nem volt ilyen. Két farmert kellett kidobnom emiatt. Mondjuk azért látszik, hogy nem a háj miatt, hanem az izom miatt lett "vaskos". A narancsbőröm meg szinte elmúlt. :) Úgyhogy nyáron már én is mehetek strandra :):) Büszkén mutogatom a popsim meg a combim :):):)
750. eprecske (válaszként erre: 749. - 7ac3ef7d1d)
2009. febr. 18. 10:24

Ha mást nem is de azt érzem hogy jobb a közérzetem.Jaaa és a combomon már észre vettem hogy karcsúsodott.

A hasamon még nem igazán vettem észre semmit de nem adom fel!!!!! :)Nyárra új bikinit szeretnék venni :)


Akkor tényleg nagyon rendes az a csajszi :)

749. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 748. - Eprecske)
2009. febr. 18. 09:46

Na, majd kiderül, hogy milyen ügyesek leszünk. :) Mindenesetre sok-sok edzésre lesz szükségünk. És még több időt fog igénybe venni. Olyan rendes volt a csajszi, akit a barátnőm felkért, hogy egy-egy alkalom adtán 15-km-t kell oda-vissza vezetnie és nem kér semmi benzin pénzt sőt a az órákra sem kér semmit. Szerintem már nagyobb lázban van, mint mi :):) De azért természetesen adunk neki valamit, ha pénzt nem is fogad el, kap majd valami jó nagy ajándékcsomagot :)



Jó sokan vagytok aerobicon. :) Legalábbis hozzánk képest. Mi ált. 10-15-en vagyunk és ez már soknak számít. Jó, jó falun más a helyzet. :)Mi alkalmanként 200 Ft-ot fizetünk. A terembérlet 1000 Ft. A többi pénzt meg félre tesszük. Abból nyáron elmegyünk fürdeni.


Én is szeretek járni, a mozgás is jól esik, na meg kell a társaság is :) jó emberek közt lenni.


Érzel már valami változást, mióta tornázol??

748. eprecske (válaszként erre: 747. - 7ac3ef7d1d)
2009. febr. 18. 09:00

Az tök jóóó :)Biztos megint ügyesek leszetek :)


Hétfőn és csütörtökön az oviba járunk ott 50 perc és havi 500 ft.Mondjuk ez lájtosabb.


Szerdán a gimibe járunk ott 1 órás és alkalmanként 500ft. Ez jóval keményebb.De nagyon jóóóó.


Mind a két helyen olyan 15-20an.Majd szerintem tavasszal lesznek többen mert nyárra mindenki le akkar fogyni!

Olyan jóó hogy járok mert nagyon jól esik ez a kis mozgás és ha még alakot is formála akkor aztán még jobban megéri :)

747. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 745. - Eprecske)
2009. febr. 18. 08:48

Aerobic! :) Az jó! Én is azt csinálom már vagy 2 éve, de én csak heti két alkalommal megyek, kedden és csütörtökön.

De képzeld!

Felkértek minket ismét divatbemutatóra, tavaly aerobicoztunk idén meg Tai bo-zni szeretnénk. Húzós lesz... de az alakformálásnak biztos jót fog tenni.


Hányan vagytok aerobicon? És hány percig csináljátok a gyakorlatokat?? Ára mennyi???

2009. febr. 18. 08:46

Sziasztok!! :)


Én csodásan szép hóesésre ébredtem ma reggel. Jó volt munka jönni így, de tényleg én szeretem a hóesést. :) Most meg ezerrel süt a nap. Nem értem ezt az időjárást.

745. eprecske (válaszként erre: 741. - C3d119894c)
2009. febr. 18. 08:01

Szia!!


De jóóóóó újra látni!!! :)

Itt nem esik a hó már pár napja.

Én is fogyózom de nekem van kedvem mozogni.Minden héten hétfőn,szerdán és csütörtökön aerobikra járok már 3 hete :)

2009. febr. 17. 18:51

Zacsis levest eszek ebédre aztán délután egy kis joghurt vacsira meg a diétás shakemet eszem vagy iszom v mi :)


1 hónapig otthon voltam a szünet miatt és ott nemtudtam megálni h ne egyek mert mindig volt vmi és nem ment lejjebb semmi... :( Fel sem az igaz.


Itt pesten ilyen kisszemű hó esik 2 napja most perpé úgylátom nem d nem is marad meg... :S

2009. febr. 17. 18:42

Én is itt vagyok!

Én meg egyfolytában eszek. Mostanában nem híztam,de egy kis mozgás nekem is jól jönne, mer azzért van rajtam felesleg. :)


Itt egész nap szakad a hó! Az utak szinte járhatatlanok.

2009. febr. 17. 18:00

Szia! :)


Átálltunk privi üzenetek küldésére... mivel azt hittük már nem akartok velünk tárgyalni. :((


Nálunk még csak egy ici- pici pelyhecske sem esett. Jól elkerült minket egész télen a hó. :(( Szinte nem is volt igazi telünk.


De én is várom már a jó időt, szintén a futás miatt. Szeretek futni :)


Nekem meg semmi étvágyam nincs mostanában, lehet kéne valami étvágygerjesztőt szednem. Azokat a kajcsikat, amiket a naplómba vezetek kényszerből eszem... Na, de a kilókon nem látszik, azok ragaszkodnak hozzám. Hogy a fene egye meg a jó dolgukat. :D

600 kalória?? Az nem kevés egy picit?? Miket szoktál enni?? Leírnád, hogy néz ki egy napi étkezésed?? Köszcsiiiiii!!!!!!


Na, mentem aerobicra!!! :):) Este jövök!!!

2009. febr. 17. 17:54

Hova tüntetek csajok?? :)

Olyan rossz ez az idő esik a hüyle hó egyfolytában :S

Nem joo ez egy fogyókúrázónak... Semmi kedvem mozogno jöhetne már a tavasz h lehessen futni kutyával sétálni :))

Már egy hete 600 kalóriát eszek max egy nap jajjj olyan éééheeeeeeeees vagyooooook :")

De remélem lesz eredménye :)

2009. febr. 11. 09:57
:)
2009. febr. 11. 09:45
Jelen pillanatban sem én és sem a párom nem szeretne babát! Most csak a fórum címére válaszoltam. :)
2009. febr. 10. 16:42

Áááá, nem lakik nálunk. Még csak az hiányozna, akkor tuti elköltöznék otthonról. Csak hétvégente jöhet hozzánk fel, a hétköznapokról már kitiltották anyukámék. Apám ki nem állhatja, jóformán hozzá sem szól, anyukám túl jó szívű, de már ő is a minimálisra csökkentette a kontaktusokat, csak a kiscsaj ezt sem veszi észre... Még köszönni sem tud, mikor belép a házba. Remélem öcsém hamar észbe kap és dobja ezt a kis fruskát. Állítólag egyszer már próbált vele szakítani, de akkor meg lett fenyegetve, hogy ha öcsém elhagyja, akkor öngyilkos lesz meg bla...bla... Úgy hülye ez a lány, ahogy van. Az öreganyja kukázik... Tök gáz!


Szerintem mg várhatsz azzal a teszttel, ha hétvégéig nem jelentkezik semmi, akkor egy picit el kezdetsz aggódni, de addig szerintem fölösleges. De ha téged megnyugtat, akkor csináld meg a tesztet.


Én is így vagyok a tanulással, majd elalszok az előadásokon. Hétköznaponként munka után meg semmi erőm nincs a tanuláshoz. Teszvesz, itt ülök a gép előtt, olvasok stb, de nem bírom a kezembe venni a tételeket. Majd talán hétvégén ráhajrázok... De az még messze van. :)


Nem tudom meddig fajul még az ország helyzete. Kész katasztrófa az egész. :(:( Ez az, amíg az ember a megélhetésért küzd, addig a házépítésre, vásárlása + gyerekre még csak gondolni sem gondolhat. Én is elvetettem a ház gondolatát is... :(:( De azért nem adom fel.

Miért csökken a párod fizetése?? Már a katonaságnál is gondok vannak??


Valentin-napot egyenlőre passzolom. :((

Tudod már mit veszel a barátodnak??

2009. febr. 10. 15:08

Igazad van, én sem bírnám, ha ilyen szinten kihasználná a bátyám bnője szüleimet. meg hogy fel sem bír öltözni mikor ebéd van? Ez is érdekes. ott lakik veletek? Szüleid nem mondanak semmit erre?


Jó lenne rendszeresen tanulni,de nincs erőm, még figyelni sem tudok az előadásokon, nincs nergiám. Szeretnék suli mellett dolgozni,de sajnos most a melódiáknál sincs munka, a válság miatt. Nem kérnek diákokat, sőt még ,aki főállásban dolgozik,azokat is elküldik. :S Nem tudom mi lesz,pedig nagyon kellene egy kis plusz jövedelem ilyen árak mellett. Párom fizetése csökken, minden másnak meg nő az ára. Hogy éljen meg így egy ember? Hogy tartson el egy családot?!?


Még nem vettem meg a tesztet, nem tudom,h vegyek-e vagy ne. Félek,h mi lesz,ha pozitiv lesz. MInden reggel hányingerrel ébredek fel mostanában. De mást nem veszek észre, niincs más arra utaló jel,h terhes lennék. Lehet mindjárt lemegyek és veszek egyet. :)


Mit fogtok csinálni Valentin napkor?

2009. febr. 10. 11:26

Szerintem jól döntöttél a sulival kapcsolatban. Ha egyszer abba hagyod nagyon nehéz újra elkezdeni a tanulást. Így legalább benne vagy a suliba járásba és a tanulásba is. Később csak még nehezebb lenne.

De most próbálj meg rendszeresen tanulni, ne halmozz fel mindent egyszerre és akkor menni fog. Most én is ezt a taktikát folytatom. Nem szeretnék még egyszer így járni, mint most. Nem lesz mindig ilyen szerencsém... (Most a joggal szenvedek, felhalmoztam 50 tételt :S)


Én csak péntekenként járok suliba, du. 13 órára és max. fél 6-ig tart az előadás, kibírható, de még így is hulla fáradtan megyek haza.


Minden nap kell suliba járnod? Dolgozni fog sz mellette???


Majd értesíts, hogy mi lett a teszt eredménye. De szerintem nincs mitől félned. Ez az 5 nap késés még bőven bele fér a gyógyszer abba hagyása után.


Öcsém idén lesz 18 éves, a barátnője 17. És jól látod, ki nem állhatom a kiscsajt, de szerencsére ezzel nem vagyok egyedül. Egy lusta d*sznó. Elvárja, hogy még az ebédet is megrágjuk helyette. Egész nap fekszik az ágyba. Délbe ha szólunk neki, hogy ebéd, még arra sem méltatja magát, hogy felöltözzön, öcsém boxer alsójába jön le, támasztja a fejét mindkét kezével, mintha kocsmába lenne. ÁÁáááááááá!!!!!Szakmunkásképzőbe most járja 3-szorra a 9. osztályt és megint bukott 3 tantárgyból. Kell még ennél többet mesélnem róla??? UTÁLOM és mindig is UTÁLNI fogom! Ha az asztalnál ül én felállok és elmegyek, nem bírom nézni ezt a trehányságát és azt ahogy anyum kihasználja.

2009. febr. 10. 11:06

Úgy döntöttünk párommal,h nem halasztok. Csúszni fogok így is. Nem tudom,h fogom ezt szüleimnek elmondani. Már az első nap nagyon elegem volt a suliból, minden bajom volt. Ma reggel 8ra kellett menni, de nagyon unalmas volt.

Neked mikor van suli? Péntekenként, szombatonként?


Még mindig nem jött meg, már 5 napja késik! Ma veszek egy tesztet, de kezdek félni. Tegnap mondtam páromnak is, ő is nagyon beijjedt. :s


Én sohasem érzem magamon a parfümöt, párom meg mindig azt mondja,h jól befujtad már megint magad. :) Én meg mindig az övét érzem.

Mennyi idős tesód és a bnője? Nem nagyon kedveled, ugye?

2009. febr. 10. 07:26

Szia! :)


Tegnap este nálunk is rossz volt a net. Egyszer volt, egyszer nem... Semmit nem tudtunk vele kezdeni.

Én végülis megrendeltem az Avon új parfümjét, az Absynthe-ot. Már várom, hogy megkapjam.

Ismerem a Far Away-t, tesóm barátnője is azt használja, de szerintem a fél üveget magára fújja, mert fullad tőle az egész ház. Amúgy jó az illata, nekem egy picit édeskés. Jobban szeretem a virágos illatokat.


Milyen a volt a suli tegnap?? Akkor mégsem halasztasz egy fél évet??

2009. febr. 9. 20:12

Na itt vagyok!

Nem volt netem, nem tudtam belépni,de még most sem tökéletes.

Én Avonos parfümöt használok, far away-t. De most van little black dress-t. Már több éve a far away-t használom,de nem is tervezem,h váltsak,annyira szeretem.

2009. febr. 9. 08:33

Mi a kedvenc parfümötök??

Mamám jön haza márciusba Németországból és mondta, hogy válasszunk egy parfümöt... De ötletem sincs, hogy milyen legyen. Kedvenc : Naomi Campbell-től a Cat, de abból már két üveggel elhasználtam és kettő még mindig a polcon áll, ami teljesen tele van. :)


Most az Avon új parfümjén gondolkodom, ami 8700 Ft-ba kerül, de meg tudnám 4 000-ért szerezni, annyira tetszik az illata, szerelmes lettem belé. Mit csináljak???

2009. febr. 8. 18:26

Jaja, holnaptól megy minden a régi kerékvágásban. Reggel 7-re megyek dolgozni. Délután meg folytatom a tanulást, egész eddig a jog tételeket dolgoztam ki, még vissza van 5 db és akkor ezzel kész vagyok, utána jöhet a magolás. :( Van 25* A-B tételre 3 hetem, remélem menni fog.


Majd igyekszem több képet is feltenni, amin közösen vagyunk rajta, csak az a gond, hogy Zoli nem nagyon szeret fényképezkedni.


Én meg mindig egyenes hajat szerettem volna. De most már elfogadtam a göndör loboncomat. Néha még tetszik is. :) Még jó múltkor voltam fodrásznál és bejött egy nőci, aki olyan hajat kért, mint én... azt hitte, hogy dauerolva van. Nekem most lapocka alá ér a hajam, de ha egyenes lenne, akkor jóval hosszabb lenne. Zolival mindig versenyzünk, hogy kinek hosszabb a haja... Eddig ő a nyertes :)

2009. febr. 8. 17:32

De jó, én is szerettem volna mindig szerepelni divatbemutatókon. Biztos nagyon jó lehet. :)


Köszönöm szépen. Sajnos neked csak egy közös képet láttam fent iwiw-en, ami elég kicsi volt.


A hajad nagyon jól néz ki, mindig szerettem volna ha egy kicsit hullámos legyen a hajam, de mostanában inkább vasalni szoktam. meg most elég rövid is.


Holnap fogsz dolgozni? Nekem holnaptól kezdődik a suli, de nagyon nem várom!

2009. febr. 8. 17:22

Visszajelöltelek :)

A húú, de jó csajtól messze vagyok. De azért köszi!

Te viszont nem panaszkodhatsz, nem látok rajtad sehol sem felesleget. Csinos vagy! :) A barátoddal meg tökéletesen összeilletek! :))))))


Áá, ez csak egy kis falusi divatbemutató volt. Barátnőm szervezte május 1-jére. De nagy sikerünk volt, mert rá egy hónapra kaptunk egy felkérést a szomszéd faluba. És idén is van már kettő "fellépésünk". Addigra szeretnék egy picit formálódni has tájékon.

728. e5f926c705 (válaszként erre: 727. - 7ac3ef7d1d)
2009. febr. 8. 17:09
Megnéztelek! Húúúú de jó csaj vagy! Ne panaszkodj az alakodra, nagyon jól nézel ki. Modellkedni is szoktál? Bejelöltelek, és felvettelek msn-re is.
727. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 726. - E5f926c705)
2009. febr. 8. 16:54
Iwiw-en megtalálhatsz :)Priviben küldöm a nevem :)
2009. febr. 8. 16:37
Tudsz mutatni magadról képet? Msn-en küldhetnél vagy iwiw-en megtalállak?
2009. febr. 8. 15:35

Süteményeket én is szeretem, de abban is finnyás vagyok. A diósakat ki nem állhatom. :(


Ááá, nem vagyok vékony, sőt, lenne honnan fogynom. A hasammal egyáltalán nem vagyok megelégedve. :(:( Bármit csinálok mindig nagy marad, nem akar izmosodni. :(:(:( Ezmiatt már teljesen el vagyok keseredve :(:(

A képen tényleg nagyon vékony vagy. Örülnék, ha én is ilyen lennék.

724. e5f926c705 (válaszként erre: 723. - 7ac3ef7d1d)
2009. febr. 8. 15:04

Én nagyon szerettem a hasam. Majdnem mindent megeszek, kivéve a gombát. Sütemény,torta, csoki minden mennyiségben jöhet. Most is nassolok. :D

Tényleg jó sokat iszol, én napi szinten kb. 1,5 litert, általában teát és ásványvizet. De egyél, mert még a végén elfogysz.


Nem lehetsz akkor valami vastag alkat. Nekem mindenki azt mondja, h vékony vagyok, pedig van bőven felesleg a csípőmön és a combomon.

Én 29-es farmert hordok, de most csak a 31-es jött rám. Biztos el volt méretezve.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook