Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
573. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 571. - Eprecske)
2009. jan. 6. 13:48

Nekem 15990 Ft volt, na jó nem én vettem. Ajándék volt, de meglestem az árát. ;)


A barátod veszi meg neked a gépet?? (múltkor mintha azt írtad volna) Lesz valamid vagy csak úgy kedvességből??

2009. jan. 6. 13:47

Szia!


Gratulálok a vizsgádhoz! Meg a nagyon jó napodhoz! :)


Én még mindig itt ülök az irodában, nagyon lassan telik az idő, pedig ma viszonylag sok munkám is volt. Most már lazítok egy picit 3-ig. Utána meg mehet a tanulás. :(:( De nincs kedvem hozzá! :(:(


Nekem annyi jó van a mai napomba, hogy szintén a Drága Uram mellett ébredtem, bár nálam lassan 1 hónapja minden reggel így van. Még a héten sem dolgozik. :) Jövő héttől kezdi a munkát, akkor majd tök furi lesz, hogy nincs velem, de talán több időm is jut másra...

571. eprecske (válaszként erre: 568. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 6. 13:23

Nem az eredetit egy utánzatot.

És képzeld a kolleganőm is beruházott rá így kettőt rendeltünk egyszerre.Ennek előny hogy feleződik a posta ktg.:)

Így lesz majd 14790ft. :)

Amúgy még 800ft plusz lenne ha egyedül rendelem meg.

Neked mennyi is volt????

570. eprecske (válaszként erre: 567. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 6. 13:20

Szép jó reggelt nektek is :)


Majd csütörtökön jön meg.Majd akkor lemérem :P

Addíg bűnözök :P

Remélem is h. megérte :)


Kinny

Milyen lett a vizsgád???

Nekem a mai 4 :)

Olyan boldog vagyok. :)


Képzeljétek eldöntöttem megjutalmazom magam és engedek a kísértésnek :)Akartam venni az automatából egy csokikát és képzeljétek már be volt dobva egy 200as és nem volt levásárolva.Na én szemfüles voltam és megtettem :)Ja és még abból 50ft járt is vissza :)


Ma csupa jó napom van :)

A nap koronája hogy a kedvesem mellett ébredtem :)


Mi jó jöhet még ma???? :P

569. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 566. - C3d119894c)
2009. jan. 6. 07:36

Neked is jó reggelt Kinney!!!


Először is nagyon nagy drukk a mai vizsgádhoz!! Ügyes legyél!!


Nem tudom milyen lépegetős gépre gondolsz, de szerintem nem egyről beszélünk. Írd be a goggle-ba, hogy Leg Magic és meglátod miről van szó. Szerintem te a stepőerre gondolsz, az a taposó gép... Aztán lehet én tudom rosszul.

568. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 567. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 6. 07:33

Na, és még valami!

Melyik fajtát rendelted meg? Az eredetit vagy egy utánzatot? És így mennyibe került?? Van postaköltsége is??

567. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 565. - Eprecske)
2009. jan. 6. 07:32

Szép jó reggelt Eprecske!!! :) :)


Szerintem nem fogod megbánni ezt a beruházást. :) Szépen felállítod a szobádba, hogy mindig szem előtt legyen és akkor tuti kedvet kapsz hozzá, hogy rápattanj pár percre. :) Legalábbis én így vagyok vele.


Én minden este fürdés után megcsinálok 3-szor egymás után egy 50-es sorozatot. Így napi 150 "lábhúzogatást" csinálok, ami nem is tűnik soknak, de csinálva igen.


Azt sajnálom, hogy nem mértem le a combomat kezdés előtt, így nem nagyon fogom tudni, hogy mennyivel karcsúsodott. Te ne kövesd el ezt a hibát!!! :):):)

2009. jan. 5. 15:36

ez mi amúgy amiről beszáltek? az a lépegetős gép? :")


huu gyorsan telik tanulok a holnapi vizsgára :S

2009. jan. 5. 15:19

MEGRENDELTEM!!!!!!!!! :):):):):):):)


Remélem nem bánom meg :P

Nektek is gyorsan elment ez a mai nep???Mert nekem nagyon gyorsan :)

2009. jan. 5. 14:52

én szeretem őket nagyon meg egyszerűek is meg utána elvagyok egy ideig nem mondom h joollakom d ilyen a fogyókúra :)

most a héten is vagy legalább amég haza nem megyek eldöntöttem h csak levest eszek jool is jön ünnepek után egy kis méregtelenítés :)

meg bevetem majd a méregtelenítő teát...na az aztán kihoz mindent :))

2009. jan. 5. 13:34
Azt tudom, hogy nem kimondottan fogyis leves, de sokaktól hallottam, hogy levessel jól lehet fogyni, sőt még a folyadékbevitelhez is hozzájárul. És nem szoktál ezektől a gyümilevesektől hamar éhes lenni?? Laktatóak???
2009. jan. 5. 13:31

csak 60 perces volt a vizsga a az albim meg a sulim szomszédjéban van szal ezért voltam gyors :)


januárban vizsgaidőszak van még febrárban téliszünet és 16án kezdődik a suli.


ezek a levesek nem ilyen fogyis levesek :) csak egyszerű knorros gyümilevesek :)

2009. jan. 5. 13:20

Jó hamar végeztél! Na, csak vicceltem! :) Biztos meg lesz ez a vizsga is. Hajrá a holnapira... utána meg jöhet a pihi!! :)


Mikor kezdődik a suli?? Februárba vagy nálatok már előbb???


Jah, és mielőtt elfelejtem, milyen poros leveseket szoktál enni?? Hol szoktad őket venni és kb mennyiért?? Lehet megpróbálom én is ezzel a fogyit. :) És tényleg hatásos???

2009. jan. 5. 12:13

na túl vok a main.. vicces volt :D remélem meglesz :D

kínai vizsgára is beülhettem volna :P

559. eprecske (válaszként erre: 556. - C3d119894c)
2009. jan. 5. 10:46
GRATULÁLOK és Sok sikert a maihoz!!!!!!!!!!!
2009. jan. 5. 10:37
hát én sem vok olyan aki agyontanulja magát az 5ösért ez az egyetlen 5ösöm most és nem naon tanultam rá d írtam puskát amit nem tudtam használni d amég leírtam meg is tanultam :))
2009. jan. 5. 10:16

Szia Kinney!!


Gratula az 5-ös vizsgához. :) Ügyi voltál nagyon!! :) A mai meg a holnapi is menni fog! Majd megy a drukk!! :)


Én most már csak a 2-esre hajtok. De tartok tőle, hogy meglesz, jól lecsúsztam a tanulással. Na, mindegy! Majd megyünk pótvizsgázni. Ráérek vele. Szakmám már van, munkahelyem szintén... A 2 meg tényleg bőven elég nekem. Eddig mindig én voltam az, aki az osztályból, csoportból szinte a legjobbra vizsgázott... de előnyöm ebből kifolyólag semmi. Eddig még sehol nem kérdezték meg, hogy hányasra vizsgáztam le. :(:(

2009. jan. 5. 09:51

hát nekem a futópadok teccenek d ugye azok naon drágák, meg a szobabicaj ami van a páromnak így hozzá járok majd át :)


nemsokára megyek vizsgázni 11:20tól meg holnap is és kész :)

amitől paráztam h nehéz és h megelesze az 5ös lett :")

2009. jan. 5. 07:53

Hát az ihgzaság az hogy az eredeti nagyon drága azt nem veszem meg.De a neten találtam olcsóbbat a tescósnál (3ezerrel olcsób)és tartósabbat.A tescós csak 80kg bír el a másik 115öt.Hát nem mindegy.Még hízok 5 kg és rá sem állhtok ?! :)

De anyukám azt mondja nem éri meg megvenni mert csak pénzkidobás,azt lehetne másra is költeni.

Mert ha megunom csak ott áll és az úgy drága volt.

Hát nagyon elvette a kedvem.:(:(:(:( Majd meglátjuk.



Én 173vsm 74kg vagyok.

Én 60kg szeretnék lenni.


Én is itt ülök az irodába.De holnap nem leszek mert vizsgázom :)Most ürölök neki :P

2009. jan. 5. 07:35

Hát jó magas vagy! :) Felnézhetnék Rád rendesen!! :D:D:D


Nyáron voltam én is futni a barátnőimmel. De most fagyos szentek vagyunk, így marad a heti kettő aerob mozgás. Több a semminél.


Jah, és újból itt ülök az irodában! :(:( Ez a szomorú valóság! :(:( Milyen jó volt ez a két hét semmittevés!!!

2009. jan. 4. 16:48

én 182cm vok és h hány kiló..hát öööö....majd egyszer elmondom :")


ha csütörtökön megyek haza akkor minden nap elmegyek majd futni a kutymómmal remélem használ majd :)

552. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 546. - Eprecske)
2009. jan. 4. 15:44

A tescó-s legtrener-ről én is sok rosszat hallottam, de ott is ki lehet fogni azért a jókat, persze szerencse kell hozzá. :):)


Az eredeti mindenben jobb és drágább is. :) Neked kell tudni, hogy mennyi pénzt tudsz rászánni.

Majd írj, ha beruháztál rá :):)

551. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 549. - C3d119894c)
2009. jan. 4. 15:42
Az activit szeretem én is, általában ez a reggelim 2 darab kiskiflivel + egy csésze zöld teával. aztán 3-ig nem eszek semmit csak szik, de azt nagyon sokat. Fél 4-kor mikor hazaértem eszek 2-3 szendvicset... és általában ennyi. Van, hogy este megkívánok valami nasit, na ennek nem tudok nemet mondani. :(:( Ez az én nagy bajom! :(:(
2009. jan. 4. 15:40
Szabad megkérdeznem, hogy milyen magasak vagytok és ehhez hány kilók?? Csak a viszonyítás miatt... Én nagyon alacsony vagyok kb. 156 cm és sokáig 50 kiló voltam. Mióta tornázok kicsit több lettem, most olyan 53-54 kiló vagyok (a zsír könnyebb, mint az izom és sajnos nagyon izmos lábaim vannak. Inkább centikben mérhető a változás. Nekem a hasam jelent nagyon nagy problémát. Akármit csinálok nem izmosodik. Először az ott lévő zsírpárnával kéne valamit kezdenem, de szeretem ha a tele van a pocim, így holnaptól teljes erővel megpróbálok a hasamra gyúrni... Meg egy picit visszaveszek az evésből és folytatom a napi 4-5 liter folyadék bevitelt.
2009. jan. 4. 14:26

hát nekem a 20 minusz az álomcél nyárig szeretném leadni d ha minusz 25 lenne az sem gond :P többet nem akarok leadni :)

hát az első hónapban lement 8 kiló d a karácsony miatt 2,5 visszajött.

az úgy ment le h nem ettem sokat napi egy activia meg olyan zacsis gyümölcs levesek h összekevered a port a tejjel és kész imádom azokat :) meg ha volt időm mozogtam egy keveset vmi dvdre.


holnaptól megint visszatérek erre a szigorúbb életformára mert most így elengedtem magam az ünnepek alatt. :S

548. eprecske (válaszként erre: 547. - Eprecske)
2009. jan. 4. 12:54
Na jóóóó ha már 10 lemegy azzal is elégedett leszek :)De a kerek 60as az álomcél egyelőre :)
547. eprecske (válaszként erre: 544. - C3d119894c)
2009. jan. 4. 12:53

Akkor mi rokon lelkek vagyunk :)

Mind a ketten leg trainerezünk és 20kiló mínusztól akarunk megszabadulni :)

Majd írd meg hogy milyen gyakorlatokat használsz és mit eszel ez mellett.

Köszönöm!!!

546. eprecske (válaszként erre: 540. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 4. 12:51

Hát eddig egész jól állok a vizsgákkal.Mind a kettő sikerült amin eddig voltam.Majd kedden meg szombaton folytatódik :P


Sajnos nekem is munka:( Mondjuk szerdán mi nyitva voltunk 2ig:( Mindenki otthon pihent 31én én meg dolgoztam ezerrel :(

Aztán olyan gyorsan elment ez a hétvége :P


Én is érzem hogy megéri befektetni.Nézegettem a neten 14ért lehet kapni.De jobban szeretném személyesen megvásárolni.A Tescosról sok rosszat hallottam.Jól utána olvastam.Még azt sem tudom melyik jobb az eredeti vagy utánzat.


Ma megnézzük azért a tescoban lesz ami lesz.Ha nem találok lehet megrendelem netről. :)

Már alig várom hogy belekezdhessek.Nagyon be vegyok sózva!!!! :)

Neked mik a terveid vele???? :)Hány minusz centi???:)

2009. jan. 4. 12:33

20 kiló mínusz?? Az nem lesz egy picit sok?? Még a végén elfogsz.

Hogy fogyizol? Visszafogod az evést vagy van valami módszered?? (10 napos diéta, 90 napos stb.) Sportolsz is mellette??

2009. jan. 4. 12:23

Hát nekem nem 1-2 kilo kellene sajna hanem joo sok. szerencsére mivel magas vok eloszlik rajtam de azért na 20kg minuszt szeretnék.


vizsgám hnap hnapután lesz és remélem már csak ennyi aztán megyek haza. még várom az egyiknek az eredményét ha az megvan akkor már joo mert az naon húzós volt.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook