Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnél már babát, de a párod még nem? fórum

Te szeretnél már babát, de a párod még nem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
633. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 632. - E5f926c705)
2009. jan. 28. 17:04

Szia!

Megjöttem, tartoztam az ördögnek egy úttal... Új rendszer van és a kiskönyv mellé a magánnyugdíjpénztáros papírokat is el kellett volna vinni. Most mehetnék még egyszer, ha a barátom egyik haverja nem a hivatalba dolgozna, szerencsére pénteken elintézi a papírokat :)


Jó nagy lakásod van akkor :) ÉS hogy vagytok az albérlőtársaddal? Beosztjátok, hogy ki mikor főz a konyhába és ki mikor eszik?? Vagy közösen csináltok mindent??


Fogalmam nincs, hogy mit veszek Valentin napra... Nem szeretnék valami nagy dolgot, inkább valami apróságot. Eddig kapott már macit, szívecskés bögrét, szíves perselyt. Tavaly meg egy emlékkönyvet csináltam neki közös képekből és szerelmes verseket írtam bele... Csak ezzel az a baj, hogy szerintem nem igazán értékelte a fáradozásom :S:S Mindegy!

Te mire gondoltál??

632. e5f926c705 (válaszként erre: 630. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 28. 13:04

Már dolgoztam a melodiáknál. nekem bejött, én adminisztrativ feladatokat csináltam, de tetszett.

Azok az albérlők elmentek,szerencsére. 1 hónapig ketten laktunk(nagyon jó volt). Most megint jött egy csaj, eddig minden jó,remélem így is marad. Kicsit jobb lenne kettesben lenni mindig, de sajnos a rezsi az rengeteg.

A lakás 3 szobás: 1 nagyszoba és 2 fél. Mi vagyunk a nagyszobában.

Tudod már,h mit fog kapni a párod valentin napra? Én még nem, de mostmár kezdek rajta agyalni.

2009. jan. 28. 12:51
Na, jó én most elmentem. 13-kor megy a buszom, el kell mennem a munkanélkülire leadni a kiskönyvemet, mert tavaly suli mellett ezzel dolgoztam... most meg csak a gond van vele. Kellett ez nekem???
2009. jan. 28. 12:50

Hányan laktok a lakásotokban? Mert pár hozzászólással lejjebb azt írtad, hogy vannak albérlő társaid is? Hány szobás lakás??


És nem rossz az, hogy mások is vannak rajtatok kívül a lakásba és mégse csinálhattok azt amit akartok??

629. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 628. - E5f926c705)
2009. jan. 28. 12:48

Barátnőim is a melódiák által dolgoztak tavaly. De ők nem kerestek valami jól. Volt egy fiú ismerősöm, akit a Tescóba küldtek árut feltölteni, egész éjjel dolgozott és így kapott 50 ezer Ft körül. Nem tudom, hogy ez mennyire számít jónak. :S:S


Dolgoztál már általuk vagy most szeretnéd magad regisztráltatni???


Az én munkaidőm reggel 7-15 óráig van. Én választottam magamnak. Jobb időben otthon lenni. Én nem panaszkodhatom, jó dolgom van itt. :):) Csak néha lassan megy az idő!

628. e5f926c705 (válaszként erre: 626. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 28. 12:37

Az én páromat is Zolinak hívják. :)

Annyit sikerült megtudnom,h a tanulmányi osztályon azt mondták,h mivel továbbra is az iskola tanulója maradok,csak passziv félévem lesz,attól dolgozhatok. De a melodiáknál azt mondták,h nem. akkor most mi van? Na de még nem biztos,h passziv félévem lesz,minden percről percre változik.

Én azért szeretnék most diákmunkára menni,mert ott is viszonylag jól lehet keresni,meg ha most 1 nap nem akarsz menni,akkor nem mész. Szeretnék pihenni is egy kicsit.

Neked hogy van a munkaidőd? Meg nekem az a baj,h jelenleg csak egy sima érettségim van,amivel elég nehéz munkát találni, főleg így a válság idején. Na most meg az jön,h a legjobb megoldás egy baba lenne,mert akkor nem kellene dolgozni. :D Ez csak vicc volt! :D:D:D

627. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 624. - E5f926c705)
2009. jan. 28. 12:30

És mit sikerült elintézned a suliba? Mehetsz diákmunkára a passzív félévedben is?? De diákmunkára nem csak akkor van lehetőség, ha suliba is jársz mellette?? Aztán lehet én tudom rosszul!

Ezzel a melóval jól lehet keresni?? Jobb, mintha egy "rendes" munkahelyet keresnél?? És hova szoktál ilyenkor dolgozni menni?? Vagy mit/miket kell csinálnod??

2009. jan. 28. 12:28

Engem is váratlanul ért a gyűrű. Én sem számítottam rá, mert úgy tudtam, hogy Zoli nem szeretné semmilyen ünnephez kötni az eljegyzést, hanem csak úgy egy sima hétköznaphoz... :)

De megmondom őszintén, én valahol éreztem, hogy gyűrű lesz akkor az ajándékom, egy belső hang ezt súgta nekem... És igaza lett ;)

2009. jan. 28. 12:05
Nekem a szülinapom előtt 1 nappal kérte meg a kezem,de csak azért akkor, h ne számítsak rá és hogy váratlanul érjen. Váratlanul is ért, de nagyon örültem neki, én voltam a legboldogabb. :)
624. e5f926c705 (válaszként erre: 623. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 28. 12:04

Utána érdeklődtem pár dolognak. Pl. ha passziv féléves leszek,akkor mehetek-e diákmunkára,....

Sikerült néhány vizsgám, de nagyon kevés, meg az egyszerűbbek.

Én már nagyon várom,h visszakapjam a gyűrűt,remélem valentin napkor megkapom. Már többen is kérdezték,h miért nem hordom. :S Ilyenkor a szokásos szöveg: otthon felejtettem. :)

Neked meddig tart a vizsgaidőszak?

2009. jan. 28. 11:48
Mit csináltál a suliba? Vizsgázni voltál?? Sikerült idén legalább pár vizsgád??
2009. jan. 28. 11:47

Szia! :)


Nem fértem gépközelbe, itt ült a főnök úr szinte egész délelőtt :S Én meg rohangáltam össze-vissza, hogy addig se unatkozzak.


Ohh, én rögtön utána visszakaptam a gyűrűt, szegénykém párszor már ráhúzhatta az ujjamra. :) Annyira vágytam erre a gyűrűre, amikor megkaptam megígértem neki, hogy én soha nem fogom visszadobni... erre én sem vagyok jobb a többi a lánytól.

Tavaly december 25-én kérte meg a kezem, a 3. hivatalos évfordulónkon. :) Nagyon örültem neki :)


Én mindig féltékeny vagyok, sőt nagyon is :)

2009. jan. 28. 11:27
Hazaértem! Van valaki?
2009. jan. 28. 09:45
Most mennem kell a suliba,meg a postára! Semmi kedvem! Pusz addig is!!!!
619. e5f926c705 (válaszként erre: 614. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 28. 09:45

Sok mindenen kiborult a bili,ezért lett a veszekedés. Először is mert voltak ittt albérlők és én féltékeny lettem. Előtte sosem voltam. És most sem vagyok. De rájöttem,h mitől voltam abban az időben egy hárpia. Mindenért veszekedtem,feszült voltam. Azért volt új fogamzásgátlóra váltottam, a belara-ra,ami kész borzalom volt. Utána olvastam és írták,h sokan nagyon ingerültek tőle, na hát én is az lettem. Mióta nem szedem(3 hete),azóta minden oké. Na de a rossz időszakban csúnyán összevesztünk párommal,nem is egyszer, és el is költözött pár napra,na és akkor én visszadobtam neki a gyűrűt. És azóta sem kaptam meg,de annyira hiányzik. :(:(:( De nem akarom mondani neki,azt szeretném,h magától adja vissza.

Neked visszaadta párod? Mióta vagy menyasszony?

618. e5f926c705 (válaszként erre: 617. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 28. 09:41

Szuia!


Itt is esik az eső,és emiatt a kedvem is nagyoin rossz. nekem be kell menni ma a tanulmányi osztályra, de semmi kedvem kimozdulni a lakásból. Takarítani is kellene. :S

Most a leginkább aludni lenne kedvem,vagy beülni valahova és forró csokit kortyolgatni. Sajnos nekem nem sok barátom van,így ez is nehezen megoldható. gyertek el velem. :D:D:D

1 hét még az elég a tanulásra, és 300-400 oldal tanulnivalóra is mindig 2-3 napot hagyok,vagy amikor nincs kedvem hozá,akkor utolsó nap kapkodok és síránkozok,h ajaj.

Jövőhéttől én is szeretnék járni aeobicra. Remélem jó lesz,már hiányzik egy kis mozgás.

Na a baba kérdés. Átgondoltam. Anyukámék 4 en vannak testvérek 4 lány, apukámék 3an, 3 fiú! :S

Nekem egyszer azt jósolták,h 2 fiam lesz, és nem kizárt,h ikrek. NEM AKAROK IKREKET!!!!!!!!

Dőt már a leendő kisfiunk nevét is kitalálta párom. Csongor lesz, nekem eleinte nem tetszett,de már hozzászoktam.

2009. jan. 28. 09:22

Amúgy, szép jó reggelt vagyis inkább napot mindenkinek! :):)


Én ma elég depis hangulatomban vagyok, tegnap óta esik az eső :S:S Hideg van :S:S

Este a szemem láttára ütöttek el ici-pici tacsi kutyát. Zoltánom valószínű csak szombaton jön haza... Ma még el kell mennem a munkaügyre, ahol ezresével tolongnak a munkanélküliek...

Soroljam még???

Jah, és akkor most tudatosult bennem az a tény, hogy már csak egy hetem van a vizsgáig... és lehet tanulni kellett volna... Kész káosz az életem :(:(


Veletek amúgy mizu??

Hogy telt eddig a napotok??

616. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 615. - C3d119894c)
2009. jan. 28. 09:19

:):):):)


Így lenne szép és igazságos! :)

Nagynénimék anno bevállalták a 3. babócát, annak reményében hogy 3 jósnő is azt mondta, hogy biztos lány lesz... Hát, most van 3 szép fia.


A majdnem szembeszomszédomba is nyáron született a 3. baba, próbálkoztak, hátha kislány lesz...Szegényeknek megint fiúcskájuk lett. Pedig nagyon megérdemelték volna a kislányt is.


Végülis az a fő, hogy egészséges legyen! :):)


Jah, és akkor az ő esetükben igaz a mondás,hogy " egy férfi csak egy fajtát tud csinálni..."

Jó lesz anyukám után nézni ;);) Na, csak vicceltem ám ;););)

615. c3d119894c (válaszként erre: 612. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 28. 00:02

Hát a baba meg a ház érdekében én is szivesen lemondanék egy két dologról ha csak az kéne :)


Én nemtoom lehet h a 7éves öcsém és a 6éves unokaöcsém miatt d én kisfiút szeretnék először :) 2fiút 1 lányt :) de a lány is kell, mindenből legyen...

614. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 613. - E5f926c705)
2009. jan. 27. 21:27

Örülök, hogy elfogadták a párodat! :)

Én is mindig féltem a szüleimtől a suli miatt, bár soha egy ujjal sem nyúltak hozzám/hozzánk. Kiabálni is csak akkor kiabáltak, ha már nagyon muszáj volt. Mindig sokat tanultam, mert inkább attól féltem, hogy szomorúak lesznek a rossz jegyem/jegyeim miatt, vagy csalódottak lesznek. Ezt a sulit már én fizetem, így igazából már nincs nagyon bele szólásuk, meg tudják, hogy ez azért keményebb, mint a többi, főleg munka mellett. És ha ez most nem sikerülne, rágyúrok és májusban már menni fog, mennie kell! :):):)


Végülis nekünk is mindegy, hogy fiú vagy lány lesz-e, de én a szívem mélyén egy kis puncust szeretnék, főleg, hogy ma aerobicon az egyik nő elhozta a kislányát, zabálni való volt a lelkem :) Fáj a szívem érte! :D Zolim fiút szeretne, hogy legyen kit motorozni tanítani. Nagy motoros! :)


Min sikerült így összevesznetek, hogy még a gyűrű is visszakerült hozzá??

Nálunk már kétszer repült az eljegyzési gyűrű, egyszer a szomszéd árkádba landolt, másodszorra a foci pálya előtti fűbe, itt már nehezebb volt megtalálni.

2009. jan. 27. 19:13

Igen,ez az a lakás,amit szüleim vettek nekem. Már elfogadták a barátomat,mert nem tudtak mit tenni, különben elvesztettek volna engem is. Most nyugodtan élünk,igaz most félek már megint szüleimtől a suli miatt.

Én egy babát szeretnék,mindegy ,hogy kisfiú vagy kislány. A párom mindenképpen fiút szeretne, de a szívem mélyén én kislányra vágyom. De ezt nem mi döntjük el, így akármi is lesz nagyon fogjuk szeretni.

A lagzit 2010 májusára tervezzük,de sajnos az előző hónapban volt egy kis veszekedés,azza nagy veszekedés, így nem tudom,h ez az időpont még áll-e vagy nem. nem merek rákérdezni. Jelen pillanatban a gyűrűt sem hordom, mert páromnál van. :S

612. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 609. - C3d119894c)
2009. jan. 27. 17:38

Álom...álom... Nem azért írtam különben, mert lusta vagyok dolgozni, semmi bajom a munkával. Sőt, szeretek dolgozni, olyan jó érzés , hogy van pénzem és akkor veszek meg magamnak egy ruhát, amikor akarom. Persze képes vagyok mindenről még akár az evésről is leszokni egy ház és a baba érdekében :):)


3 gyereket szeretnél?? Az szép! Mi is 3-an vagyunk tesók, én is mindig három baby-t szerettem volna, most akár eggyel is megelégednék, egy kislánnyal! :) Annyira vágyom egy kislányra!!! Bele halok, ha nem lehet egy kis rózsaszínruhás, copfos manócskám ;);)

2009. jan. 27. 17:35

Tényleg nagyon irigyellek a lakás miatt! :) Olvasgattalak délután, ez az a lakás, amit a szüleid vettek?? Elfogadták már a barátodat?? Mikorra tervezitek a lagzit?? Lakásba vagytok vagy házatok van??


Mi idén szerettünk volna összeházasodni, de úgy döntöttem, hogy halasztunk, mert mi értelme van annak, ha külön élünk és ugyanúgy ingázunk mint eddig. Nagyon jó lenne már egy ház, gyűjtögetünk rendesen, mindketten fizetjük az LTP-t még két év és lejár az is, mindkettőnknek van megtakarított pénzünk is... remélem lassan összejön egy kis házra való... a felújítás meg megy majd kölcsönből, bár a barátom szíve szerint addig várna, a míg mindent meg tudnánk oldani kölcsön nélkül... attól félek ez az idő soha nem jönne el :S:S

2009. jan. 27. 15:57
Nekünk a lakás már megvan,az együttélés is,csak anyagi háttér nincs. meg én még fiatal vagyok, na jó 23 éves...nem is olyan fiatal, de 3-4 éven belül szeretnék babát,meg esküvőt. :)
609. c3d119894c (válaszként erre: 607. - 7ac3ef7d1d)
2009. jan. 27. 15:55

De joo is lenne ha ma is lehetne olyan h háztartásbeli leszel... A híd alatt esetleg :S


33 évesen :O Remélem addiga már meglesz mind3 :")

608. c3d119894c (válaszként erre: 606. - Eprecske)
2009. jan. 27. 15:54

Én 25-26 éves koromra terveztem az első babót szal még te sem elkésve :))

Meg ugye fontos tényleg h legyen közös lakás vagy ház ahol külön lehet élni mint egy család :)


Már alig várom én is h legyen:)

607. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 606. - Eprecske)
2009. jan. 27. 15:39

Ez de aranyos!! :) 24 évesen ketyeg a biológiai óra... Anyukámhoz viszonyítva tényleg, sőt nagyon el vagyunk késve, ő 19 évesen szült meg engem. Én is szerettem volna, de hát ma már más a világ, sajnos! :S:S:S:S Pedig nagyon tetszene nekem az, ha otthon maradhatnék és nevelném a min. 3 gyerekem, vezetném a háztartást stb. a férjemet meleg vacsival várnám... ő meg eltartana, mint a régi szép világban :):)


Múltkor olvastam itt egy fórumon: 33 éves nőci azt nyilatkozta, hogy ő még nagyon fiatal a házassághoz is, nemhogy a gyerekvállaláshoz. No comment! Ez az azért már gáz; szerintem.


Lehet nekem sem lesz 33 éves koromban gyerekem, de akkor az nem a felfogásom miatt nem lesz, hanem esetleg más dolog fog a háttér mögött állni... De erre inkább nem is gondolok!!! Fiatal anyuka akarok én is lenni, nem adtam fel ezt az álmom, csak már belátom, hogy tényleg várnom kell. :(

606. eprecske (válaszként erre: 605. - E5f926c705)
2009. jan. 27. 15:17

Én nagyon!!!!!!

Mondjuk 24 évesen már ketyeg a biológiai órám.

De sajnos suliba járok dolgozom most nem menne.

Meg még nem is lakunk együtt.

De a párom még azt mondja ráér.Mondja ő 32 évesen.Szerintem már benne vagyunk a korban.

De ha józanul gondolkodom még előszőr lakás kell, utaná 1 max 2 év amíg csak 2en élünk együtt,aztán legyen már vége a sulinak és úgy tudjak dolgozni hogy már csak a közös életre kelljen spórolni.Kicsit soká lesz még de benne van az 5 éves tervben.:)

Igaz addigra már vénasszony leszek de nem adom fel :P

Szóval IGEN szeretnék :):):)

2009. jan. 27. 15:08
Eprecske, ti szeretnétek babát?
2009. jan. 27. 15:08

DÓ:D:D:D:D

Itt nem esik! Hol laksz?

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook