Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


113. katakin
2011. febr. 1. 08:31
lehet hogy hatásos de szerintem csak ugy kel használni hogy ne egyél töbet a kelletinél.ere valo nem ara hogy kiéhettesd a tested .az tényleg hüjeség.probáld meg ugy használni hogy este ne táplálkoz.mert ezel van elszurva a fogyokura .este pihenjen a gyomor s regelig feldolgoza azt amit napközbe eszel.de nem jo ha kimaradnak .mert a szervezetnek kel a fehérje a szénhidrát a keményitö.meg persze a vitamin a gyümolcs .ezel csak az a progléma kinek van kitartása.én az vagyok akinek nincs kitartása.azt gondoltam ha szerelmes leszek nem fogok anyit eni .na persze.töbet etem.ugyhogy sok sikert s kitartás.rájötem csak önbizalmam nincs.pedig kicsit sok a sujom 154magas és 75 kg.kicsit sok.de kezdem elfogadni magam.de azért figyelnewm kel mit mikor s menyit eszek.ez már igy marad egész életemben.kicsi koromöta szenvedek a sujom véget.na mindegy.sok sikert.s köszi hogy elolvastad.
112. EMENDEMSZ (válaszként erre: 110. - Anny50)
2011. jan. 31. 00:12
Többet fújok mint ami rá van írva.Egy idő után telítődsz vele és csak rá kell fújni ha kezdesz megéhezni.
111. hidewatch (válaszként erre: 107. - 9e32886f4a)
2011. jan. 30. 21:39
Én használom, és nekem hat :)
110. Anny50
2011. jan. 29. 13:16

Sziasztok!

Négy napja kezdtem el a hoodia spray-t használni és sajnos nem érzek változást. Igaz az első két napban jó volt, nem voltam éhes, de harmadik nap annyira rám tört az éhség, hogy nem bírtam ki, degeszre ettem magam. Igaz utána meg rosszul voltam...Lehet, hogy valamit nem jól csinálok, ezért érdeklődve olvasom amit írtok!Minden tanácsot, ötletet szívesen veszek. Olvastam, hogy van aki étkezési naplót vezet, az is jó ötlet már, ki is próbálom! Szép napot mindenkinek!

109. EMENDEMSZ (válaszként erre: 107. - 9e32886f4a)
2011. jan. 28. 20:13
Nekem igen.
2011. jan. 28. 10:53
Én ma reggel kezdtem el használni
2011. jan. 28. 10:45
Olvastam erről az új "csoda" fogyókúrás sprayről, a leírásával- árával- tartalmával tisztában vagyok, ám de kiváncsi vagyok van e olyan aki használta már és hatott is?
106. hidewatch (válaszként erre: 105. - Ms_Doki)
2011. jan. 24. 15:06

Szia!


Nekem érezhetően elvette az étvágyamat, vagyis nem egészen, inkább csak mintha elfelejtenék az ételről ábrándozni, és nem vagyok kívánós, és csak akkor eszem, ha tényleg éhes vagyok. Nekem beválik, de én ilyenkor igyekszem az agyamat is átprogramozni.


Amikor először használtam, az első pár napban én is éhes lettem tőle, de aztán elmúlt, ráadásul elkezdtem úgy használni, hogy csak egyszer egy nap, reggeli előtt 10-20 perccel, eddig nekem beválik.


Szerintem próbáld ki, hogy evés előtt használod, mert akkor ha éhes is leszel tőle, akkor legalább lenyomod az amúgy is tervezett étellel.


Egyébként meggyőződésem, hogy ez sem csodaszer, inkább egy mankó. Én elhatároztam, hogy fogyni szeretnék, erősen, mindennap erre gondolok, benne van a fejemben, szerintem ez is sokat jelent, mert ez a spray sem csapna rá a kezemre, mikor mondjuk sütiért nyúlnék, de mióta használom a sprayt, könnyebben lemondok az ilyesmikről, egész egyszerűen kevésbé izgat fel :D


Amúgy én fogytam 2 kg-ot 2 hát alatt, de persze nem írom a spray számlájára, inkább összességében annak tudom be, hogy odafigyelek, tornázom, és a diéta elején vagyok :)

105. Ms_Doki
2011. jan. 24. 12:45

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy kinek van eredményes fogyása a hoodiával...

Sajnos nekem semmi...

Sőt! Állandóan éhségérzetem van,jobban mint amikor nem használtam..

104. EMENDEMSZ (válaszként erre: 102. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. jan. 19. 10:16
A normális kajától a liszten cukron kívül.Kurvajól főzök.
2011. jan. 19. 09:03
Csak az olajtól nem is hízna :) De ha már jó kis szénhidráttal eszi, akkor igen. Írta, nem tud lemondani a finom kajáról. Mondjuk a 20 kiló azért az sok, ha néha elengedem magam, én is fel tudok szedni vagy ötöt, de 20-at nem.
102. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 101. - EMENDEMSZ)
2011. jan. 18. 21:26
Akkor mitől hízol meg? Nyilván nem iszol olajat literszámra... :)
101. EMENDEMSZ (válaszként erre: 100. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. jan. 18. 16:48
Dehogynem.Legfőképp uborka,paradicsom,párolt csirkemell,ilyenek.Lisztet,cukrot alapból nem eszem a hízós időszakban sem.
100. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 99. - EMENDEMSZ)
2011. jan. 18. 12:37
Ok, és hogy fogysz ilyenkor? Egyszerűen nem eszel?
99. EMENDEMSZ (válaszként erre: 97. - Toffifie)
2011. jan. 18. 06:54
Határidőre kell lefogynom most egyébként egy modell munka miatt.
98. EMENDEMSZ (válaszként erre: 97. - Toffifie)
2011. jan. 18. 06:53
Tudod én már harmadszor híztam 20 kilót.Le tudom adni de nem tudok egy életen át salátán élni.Modellkedek is,amikor éppen nem,akkor mindent eszem és meghízok.Ilyen alkat vagyok.Nincs problémám mert megszoktam hogy ez van.Évekig tudom tartani a 60kilót de szinte csak zöldséget eszem.Nem vagyok hajlandó lemondani minden jóról.A bőröm sosem nyúlik meg stb.Ez van.Hízni is fogyni is gyorsan tudok.És ne gyertek a mozgással mert azzal sincs baj.:)Nincs jojo problémám.Ugyanannyi ingadozik állandóan.Nekem ez így megfelel.
2011. jan. 17. 20:55
EMENDEMSZ, a tavaly nyári képen egy klassz nőt látok, súlyproblémák nélkül... Fél év alatt szedtél fel annyi kilót, hogy most ehhez az izééhez kell folyamodnod? Ha igen, akkor gondold végig, hogy ezek után nem diétázol, hanem életmódot változtatsz, mert az nem ugyan az. Nem lesz ilyen jojó problémád, ha betartod. Ezt a valamit meg dobd jó messzire!
2011. jan. 17. 20:51
Ha van egy kis eszetek, akkor egyiket sem használjátok. Csodák nincsenek, rá kellene már jönni! Örökké nem szedhetitek, és ez itt a lényeg! Amint abba hagyjátok visszamennek a kilók. Egyedüli megoldás, bár ez nem tetszik senkinek, ha életmódot változtattok. Nem szabad zabálni, az éhségérzetet zöldséggel, gyümölccsel kell csillapítani, vagy magokkal, abból sosem tudja magát túl enni az ember. Ha valaki le akar fogyni, akkor el kell hagynia a nagy vacsorákat, le kell mondania sokféle kajáról, amit imád, és a legfontosabb az étkezést nem élvezeti forrásként kell alkalmazni, hanem hogy ellássa a szervezetét energiát adó anyaggal, és annyival, amit fel is használ. Nagyon nehéz, de csak így lehet megőrizni a súlycsökkenést. Ezek a bogyók, kapszulák mind mérgezőek, bármit írnak róluk, hiszen beleavatkoznak a szervezet működésébe. Alapnak az kellene lenni, hogy nem szabad elhízni, azaz már egy-két kiló többletnél oda kell figyelni a táplálkozásra. A másik fontos dolog a mozgás, nem kell a sarokig is autóval menni, és ha ilyen helyzet nincs, akkor el kell menni edzőterembe. Ne a csodákban, különböző szerekben bízzatok, hanem magatokban, hogy van akaraterőtök és meg tudjátok tenni! Ha nem tudtok lemondani a finom kajákról, és a mozgásszegény életről, akkor el kell fogadnotok, hogy plusz kiló van rajtatok.
2011. jan. 16. 18:29
Szedte valaki a hoodia 5000 nevű kapszulát?Annyi féle van hogy nem tudom melyiket rendeljem. Melyik a leg hatásosabb?
2011. jan. 16. 18:28
Harmadik napja használom a sprayt és használ.Csak rossz íze van.Sokkal kevesebbet tudok enni.Legtöbbször pár falattal jóllakom,aztán fél óra múlva megint eszem egy kicsit.Egyszerre szerencsére nem tudok sokat.Előtte zabáltam és nehezemre esett abbahagyni az evést.20 kilót híztam már harmadszor.Le tudom adni mindig és évekig tartom is a súlyom,de amikor mindent eszem és nem diétázom,minden visszajön.Az első tényleges segítség nekem a spray.Eddig semmilyen italpor vagy kapszula nem használt semmit.Viszont a rossz íz miatt ki fogom próbálni a hoodia tablettát.
93. EMENDEMSZ (válaszként erre: 87. - Maszatt)
2011. jan. 14. 21:30
Szia.Megmondod hol van?Köszi.
92. 470f6cae11 (válaszként erre: 85. - Hidewatch)
2010. dec. 26. 15:27

Zen slim: 15 mg sibutramint tartalmaz.

10 nap: -2,5 kg!!!


:)

2010. dec. 18. 17:33
Sajnos nálam a spray nem működik, és mellékhatása sincs. már nem is használom, mert nekem nem ér kábé semmit.
90. Nőci1 (válaszként erre: 85. - Hidewatch)
2010. okt. 31. 20:37
Nem semmi amit írtál.
89. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 88. - Qwertyx)
2010. okt. 19. 20:47

Akkor a helyzet rosszabb, mint aminek tűnt :((


A csajok szerintem még véletlenül sem a bevizsgált termékeket próbálgatják magukon...

88. qwertyx (válaszként erre: 86. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 19. 10:11

utánanéztem ennek az oéti dolognak, mert engem is érdekelt, hogy biztonságos-e ez a hoodia

a kapszula szerepel az oéti regisztrációs étrendkiegészítők listájában, a spray-t nem találtam

4432/2009. HOODIA étrend-kiegészítő kapszula, Energy Life Kereskedelmi Bt.

és

3795/2008. Hoodia Gordonii Plus étrend-kiegészítő kapszula, SC Ekzakt Solutions SRL

2010. okt. 6. 18:05
Pesten van egy hely ahol a spray 3500,- forint "csak" !
86. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 85. - Hidewatch)
2010. okt. 6. 15:09

A helyzet ennél is cifrább. Nem lehet tudni, hogy hol gyártották a kapszulákat...


Amit te próbáltál ki és használsz, Hoodia Spray OETI engedéllyel rendelkezik, ha jól tudom. Vagyis ismert az eredete és az összetevői.

2010. okt. 6. 12:30

Ezt találtam egy másik hoodia fórumon ("Tudásbázis - P57 Hoodia Diet Pill kapszula :Ismeri valaki??") a kapszulával kapcsolatban, ez magyarázhatja a mellékatásokat a kapszula/tabletta esetében:


"994. csubida 2010-10-01 19:32


Sziasztok! Újra itt vagyok. Egy kedves ismerősömtől kaptam ezt a levelet . Ajánlom figyelmetekbe:

*"" Én nem szoktam a Hoodia fórumra írni, de olvaslak titeket, s mivel hasonló tapasztalataim voltak a Hoodiával, ezért leírom, hogy én hogyan tudom használni.

* De semmi esetre sem akar ez tanács vagy bármi más lenni, mivel a bevizsgálatlan és nagy mennyiségű szibutraminnak nagyon komoly következményei lehetnek.

* - Megrendeltem a kínai Hoodiát (. com-os oldalról), szedtem kb. 7 napig, hasonló (mellék)hatása volt rám is, majd az utolsó napon nagyon rosszul voltam.

* - Ekkor kezdtem utánnanézni jobban a dolgoknak, elolvastam számos angol nyelvű fórumot és tudományos cikket (kutató vagyok, így tudom, hogy mi hitelt érdemlő).

* - Kiderült, hogy a kínai fogyasztószereket, azért veszik, mert szibutramin van benne. Több-kevesebb: pl. 4 mg-tól egészen 32 mg is. SSokan célzottan ezt keresik, hiszen jóval olcsóbb a legális szibutraminnál, amit ráadásul jelenleg nem is lehet kapni Európában.

* - A szibutramin napi legális mennyisége 15 mg. Ennyi volt a Reductilban is, amit egy időre Európában kivontak a forgalomból.

* - A kínai Hoodia hatékonysága nem a "Hoodia Gordoni"-ban ál, hanem a szibutraminban. Mint ahogy számos más kínai szereké is (Lida D. . . D, Meizitang, PYG stb. ).

* - A kalahári Hoodia valóban hatékony, de korántsem annyira, mint a szibutramin.

* - Én rendeltem az EÁ-ból valódi Hoodiát: hatásos, de méregdrága. Ja és nincs semmilyen mellékhatása.

* - Amúgy a régi Reductilosok szerintem pontosan tudják, hogy a kínai Hoodia kapszulára jellemző melléhatások, mire hasonlítanak.

* - Most a következőt teszem: 4-5 napig szedem a kínai Hoodiát, úgy, hogy levágom az egyik csücskét és kinyomok belőle egy kicsit, hogy ne legyen olyan magas szibutramin tartalma (Én korábban a 15 mg-os Reductilt szedtem, s nem okozott gondokat, így azt gondolom, hogy a kínai Hoodia legalább 20 mg-ot kell tartalmazzon). Így nincsenek súlyos tüneteim. Majd 4-5 nap után a valódi Hoodiát szedem egy hétig. Így anyagilag is bírom.

* - Abban biztos vagyok, hogy a 2-3 nap szünet is jó lehet. (Ezt írta valaki a fórumon is)

* Szóval, én így tudtam megoldani az éhség csökkentését és az egészségem megőrzését is. "



Nem tudom, hogy ez igaz-e, de az tény, hogy a sprayben csak 3 összetevő van: Hoodia Gordonii kaktuszkivonat, borsmenta és alkohol, és egyáltalán nem észleltem azokat a mellékhatásokat, amikre a kapszulások/tablettások panaszkodtak. Az mindenesetre biztos, hogy sosem vennék be kínában gyártott táplálékkiegészítőt.

84. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 83. - Aniik)
2010. okt. 5. 20:27
Nem emlékszem sajnos az adatokra tisztán, mert nyilván a sajátomra figyeltem. Most meg nem találom a neten. De gyanítom, hogy a tied az átlagos sávban van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook