Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
233. Lilla. (válaszként erre: 232. - Tomor28)
2011. szept. 29. 18:26

Én még két kilót szeretnék fogyni. 170 cm vagyok és 62 kg, szeretnék lemenni 60 kg-ra, az nekem már jó.

Hát azt szerintem mindenképp el kell dönteni fejben, hogy le akarsz fogyni, mert önmagában egyik szer sem ér semmit, ha nincs meg az akarat hozzá.

232. tomor28
2011. szept. 29. 13:23
Tegnap vacsiztam,mert nagyon éhes voltam.Egy szelet teljes kiörlésű kenyeret meg parizert,utána rendben voltam.Ma egész jól bírom,már fél kettő és nem ebédeltem,próbálom tolni egy kicsit,hogy ne legyek éhes estére.Szerintem nálam ez most agyban dőlt el és nem a spray hatása,vagy nem tudom.Azért figyelgetem magam.Te,hogy állsz?Mennyit kéne fogynod?
231. Lilla. (válaszként erre: 230. - Tomor28)
2011. szept. 28. 18:05
helló, hát mindenképpen egyél este is, ha éhes vagy, csak keveset, pl. egy joghurtot, vagy egy barackot és utána azt fogod érezni, mintha jól laktál volna.
230. tomor28
2011. szept. 28. 13:32
Úgy csinálom,hogy elosztom 5 fele ahogy írtad.A gombócot én is érzem,meg ma talán az éhségemet is elnyomja,de tudok a kajára gondolni sajnos.Talán nem annyira mint szoktam.Minden esetre ez még csak a 2.-nap.Hú én estére nagyon éhes voltam.
229. Lilla. (válaszként erre: 228. - Tomor28)
2011. szept. 27. 16:27

Igen, már aznap éreztem a hatását. Evés előtt kevéssel befújom és utána eszem és evés után érzek a torkomban egyfajta gombócot, talán így tudom érzékeltetni és nem kívánok enni. Azért biztonság kedvéért ne tarts otthon csokit ☺

Remélem, hogy rá fogsz érezni te is. Akkor a mozgásod az rendben van ☺ Eloszthatod ám úgyis a sprayt, hogy 5 x 3-at fújsz, és ahogy írják kicsit tartsd a nyelved alatt és csak utána nyeld le.

228. tomor28 (válaszként erre: 227. - Lilla.)
2011. szept. 27. 15:15

Köszi,hogy válaszoltál.Nekem az utolsó 7-8 kiló nem akar lemenni,vagyis,ha lemegy akkor visszazabálom.Már 2-szer lefogytam,de vissza is jött.Ja sport!!Én megrögzötten sportolok,amikor tehetem csak megyek futni meg kondizni,nagyon szeretem,de sajnos olyan mértéktelen az édességfogyasztásom,hogy még így is hízok lassan.Remélem bejön majd a spray nagyon bízok benne,hogy a csokizást megállom és akkor minden rendben lesz.

Mindjárt érezted a hatást,hogy nem vagy olyan éhes, vagy csak pár napra rá,hogy elkezdted szedni?

Bízok benne,hogy mellékhatásmentes lesz,nem is mertem az 5 fújást befújni!!(:

227. Lilla.
2011. szept. 27. 14:56
Ja, igen még a kérdésedre, nekem ez a piros virágos használt, visszafogta az étvágyamat és már fogytam vele 3 kg-t szeptember eleje óta. Hozzáteszem, hogy én még mozgok is mellette, mert hetente kétszer legalább elmegyek kerékpározni és szoktam otthon sztepperezni is. A mozgás is segít a fogyásban,de ezt te is tudod ☺
226. Lilla. (válaszként erre: 225. - Tomor28)
2011. szept. 27. 14:52

Hi, igen van rajta egy piros virág.

Igyál sokat, lehetőleg mielőtt eszel mindig igyál meg egy nagy pohár vizet, az is segít a fogyásban. Tulajdonképpen nem az éhséget csökkenti, hanem az étvágyat. Nyilván ha nem eszel semmit, akkor éhes leszel, de ez hozzásegít ahhoz, hogy ha te kitűzöd magadnak, hogy reggelire megeszel egy tk. kenyeret két párizsi szelettel, akkor utána nem fog még 10-et kívánni.

Tehát megelégszel a kevéssel is. Egyél többször is egy nap, de olyasmiket, amik nem hizlalnak túlságosan. Ennek a spraynek nincs mellékhatása nyugodtan használhatod.

225. tomor28
2011. szept. 27. 13:24

Sziasztok!


Én a p57-et szedtem 2 napig,de nem voltam túl jól tőle.Enni nem kívántam,de szédölögtem fájt a fejem és nem tudtam koncentrálni.Nem merem tovább használni.Ma beszereztem a sprayt,hátha nem olyan durva mint a tabi.Eddig semmi hatás.A tieteken piros virág van?Mert állítólag van más dobozos is?!

Használt valakinek a piros virágos?

2011. szept. 24. 06:14

sziasztok!igaz én nem a sprayt használom,hanem a kapszulát,de talán ad egy kis erőt pár embernek a hozzászólásom.Én már fogytam elég sokat,csak pár kg hiányzik az ideális súlyomhoz,ezért mivel most gyakran törtek rám éhségrohamok,és nassolgattam egész nap,1 kgval több lettem nem kevesebb :(

ezért rendeltem P57-et,igaz a kapszulát,de már az első nap nem voltam éhes,főétkezéseket eszek,mert muszáj,és teli vagyok energiával.

egy aukciós oldalról rendeltem,mert az olcsóbb,vállalva,hogy hamisítvány veszek,de működik.

esetleg próbájátok ki.

annyi még a hozzáfűzni valóm,hogy én már több,mint 10 kg-ot leadtam tornával és diétával,mert máshogy nem megy,de ez segít a diétázásban,hisz sokkal kevesebbet eszik az ember tőle :)kitartást és jó fogyást mindenkinek :)

223. Lilla. (válaszként erre: 222. - Bendeguz62)
2011. szept. 23. 21:40
De jó, hogy neked is hat, már azt hittem nincs itt senki akinek jó ez a spray. Gratulálok a szép eredményedhez. Nekem is bevált.
2011. szept. 23. 11:52
Tavasszal döntöttem el , hogy kicsit lefogyok és valami segítséget is igénybe veszek a fogyihoz. A Hoodia jónak tünt, több fórumozó is kedvező tapasztalatokat írt le. Vettem egy sprayt és elkezdtem használni. Visszafogtam magamat az evéssel és tényleg csökkenti az éhséget. Most szeptember van és 85 kg ról 72 kg-ra fogytam. Szerintem nagyon jó. Mindössze 2 flakon fogyott el. Csak délben és este fújtam és csak 4-et.
221. Lilla. (válaszként erre: 220. - Virag32)
2011. szept. 23. 08:25

Köszi Virág, tényleg sajnálom. Egyébként jó ötlet a csoki elhagyás és amúgy a finomított szénhidrát, mert az okozza az éhséget ill. a nagy étvágyat.

Persze ez nekem sem mindig sikerül, de törekszem.

A futópad az különös jó dolog, kitartás és le fogsz fogyni.

220. virag32
2011. szept. 22. 22:17
Sajnos nekem továbbra is annyi a hatása, mint halottnak a beöntés. Biztos én vagyok fordítva összerakva (valami gáz lehet velem, ha két Red Bull után is tíz órát vagyok képes aludni), de én éhesebb vagyok,mint valaha. Úgyhogy számomra marad a csokielhagyás meg a futópad. Sajnos a csodaszereket nem nekem találták ki. :) Azoknak, akiknek bevált, további sok sikert!
219. Lilla. (válaszként erre: 218. - Virag32)
2011. szept. 16. 07:19

Szia! Jó lenne, ha ráéreznél ☺ minél kevesebbet eszel, annál jobban érzed a hatást. Ha sokat eszel elnyomod vele.

Nekem ma reggelre is ment le vagy 30 dkg.

218. virag32 (válaszként erre: 217. - Lilla.)
2011. szept. 15. 20:59

Szia!


Háát az az igazság, hogy pár napig most tök elfelejtettem használni. :D Úgyhogy az lesz,hogy holnaptól fújom újra, és minden idegszálammal az eredményre koncentrálok. Hátha összejön! :) Gratula a második kilóhoz! :D

217. Lilla.
2011. szept. 15. 20:36
Helló Virág, hogy állsz a hoodia sprayvel? Használt már?
216. Lilla.
2011. szept. 12. 21:02
Lement a második kiló :) Jó ez a spay.
215. Lilla.
2011. szept. 10. 08:44
Helló, s tabinak van egy másik fóruma, ott olvastam, hogy megváltoztatták a régi összetételt és a maiak már nem jók egyáltalán, de én sosem szedtem azt.
2011. szept. 9. 16:07
Én kb két hete a tablettát...........de esküszöm, semmi változást nem tapasztalok.
213. virag32 (válaszként erre: 212. - Lilla.)
2011. szept. 9. 11:16
Jóvanna :DD Amúgy nekem is öt kiló kéne a boldogságomhoz. Fújok tovább, aztán ki tudja! :)
212. Lilla.
2011. szept. 9. 07:37

Jaj virág,de vicces vagy :) de ugye ha fogyózol nem jársz olyankor a mekibe.

Képzeld nekem lement egy kiló, pedig ettem háromszor csak sokkal kevesebbet, mint eddig, hála a spraynek. Még 5 kg-nak kéne lemennie.

211. virag32 (válaszként erre: 210. - Lilla.)
2011. szept. 8. 23:56

Egye fene, még próbálkozom egy darabig, hátha előbb-utóbb elég lesz egy Whopper Junior-menü is a nagy Whopper helyett! :DDD


Amúgy igen, apukámtól örököltem ezt,hogy nem igazán hatnak rám a különféle ajzó-és egyéb szerek. Ő életében egyszer próbálta ki a füves cigit, a többiek körülötte estek-keltek és mindenféle orkokat vizualizáltak, ő meg kb. kétszer annyi adag után is csak nézett,hogy ezeknek mi bajuk lehet.:DD

210. Lilla. (válaszként erre: 209. - Virag32)
2011. szept. 8. 10:27

Hát lehet, hogy neked nagyon erős a szervezeted, van akit műtétnél sem tudnak elaltatni. Én úgy csinálom, ahogy írják, hogy evés előtt befújom 2-3-at, (itt spórolok picit, hogy tovább tartson az üveg) és tartogatom a számban 15 mp-ig, aztán lenyelem és várok kicsit az evéssel, de enni kell utána valamennyit, hogy hasson. Enni tud az ember, de nincs az a féktelen étvágy, hogy na még, na még.

Ha eldöntötted, hogy fogyózol, akkor segít abban, hogy a kisebb adagokkal beérd. Legalábbis nekem segít ☺

209. virag32 (válaszként erre: 208. - Lilla.)
2011. szept. 7. 20:27
Hmm...Igazából annyira undorító íze van,hogy igyekszem hamar lenyelni,talán ezzel van a baj. :DD Én úgy próbáltam,hogy kétszer fújtam ötöt, mármint délben és este, de sajnos semmiféle hatása nem volt, fene tudja, miért. Mondjuk ez amúgy olyan dolog,hogy lehet, hogy a szervezetem fura, mert én pl. a kávét is csak placebónak használom, semmit nem hat rám, és egyszer lefeküdtem aludni két Red Bull után, mint akit agyonvertek. Lehet,hogy összefügg ezzel, bár nem tudom.
208. Lilla. (válaszként erre: 207. - Virag32)
2011. szept. 7. 14:40
Szia! Nagyon sajnálom, hogy neked nem jó, nekem nagyon bejön és azt még hozzá kell tennem, hogy én reggel is csak kettőt fújtam és most délben is csak kettőt fújtam és nagyon hatásos. A torkomban és a nyelvemen érzem, ilyen tolulásszerűséget. Hát nehéz ezt leírni, de mint amikor kicsit undorodsz valamitől. Te is tartogatod kicsit a szádban a befújás után?
207. virag32
2011. szept. 7. 12:45
Nálam sajnos a világon semmi hatás nem jelentkezik. Ugyanúgy meg tudnék enni egy fél disznót napi háromszor, minimálisan sem csökkent az étvágyam sajnos.
206. Lilla.
2011. szept. 6. 21:15

Ennyi jó ajánlás után én is rendeltem egyet :)

Ma már fújkáltam is, igaz csak délután, de enni nem ettem azóta, érdekes ízt érzek a számban, nem kívánok enni semmit, teltség érzetem van, pedig szerintem háromkor ettem utoljára.

205. virag32 (válaszként erre: 204. - Greeneyed)
2011. szept. 2. 14:44
Hát jól van, akkor még adok neki egy kis időt. :) Nálam jobban ember nem szeret enni, az a gond, ezt egy lórúgás se csillapítja. :DD
204. Greeneyed (válaszként erre: 207. - Virag32)
2011. szept. 2. 12:26
Nem hiszem, mert akkor minden szer hatna :) Nekem még sosem csillapította semmi az étvágyamat, de ez igen. Placebóhatás az esetemben kizárt, ahhoz túlságosan is szeretek enni :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook