Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? fórum

Tapasztalatok az "új" éhségcsökkentőről! Használja valaki a Hoodia spray-t? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
473. animal-lover (válaszként erre: 459. - Zsida)
2017. nov. 10. 18:03
igen, de többet ne emelj az adagon.
472. nikusz2 (válaszként erre: 467. - Anita1325)
2017. nov. 6. 14:48
Szia, és Te honnan rendelted? Mert úgy látom, hogy most két külföldi címről lehet magyarországra rendelni, egyik Kijev, másik Szlovákia... érdekes..
471. nikusz2
2017. nov. 6. 14:46

Sziasztok!

Lehet ezt most valahol kapni? Mert itthon már úgy látom nem...

470. Ronina4 (válaszként erre: 465. - Vanessa3)
2017. júl. 25. 21:14
Szia ki kell találnia az embernek mivel tudja lazítani a székletét és akkor nem okoz gondot :)
469. Ronina4 (válaszként erre: 456. - Brooky)
2017. júl. 25. 21:11
Szia nem tudom olvasod e még a hoxát :) hoodia tapasztalatod érdekelne volt e azóta?
468. Ronina4 (válaszként erre: 449. - Tandrea66)
2017. júl. 25. 20:00
Sokat kell inni az nagyon fontos.
467. anita1325 (válaszként erre: 466. - Bekusz)
2017. febr. 2. 08:09
Én januárban rendeltem 3cs kapszulát belőle.jan 11én kezdtem szedni napi egyet. Most a 23. Napon a fogyásom -4.2 kg. Én már egyszer fogytam tőle 15 kg-ot. Hát remélem most is lemegy annyi. :)
466. Bekusz
2017. jan. 12. 17:42

Sziasztok!

Aki tényleg fogyott a Hoodiet spray-től, leírná, hogy milyen színű üvegje volt. Ugyanis 2 féle van, barna és fehér üveges, mindkettő 60 ml-es.

Én fehér üvegeset vettem az Alma patikában, másfél hete használom, de semmit nem ér. Sokan írtátok, hogy a Pingvin patikában vettétek. A kép szerint ott barna üveges van. Ez valami afrikai recept alapján készült, a fehér üvegeset pedig Londonban gyártották.

Azt olvastam, hogy az afrikai szigorúan ellenőrzött, tehát talán eredetibb, jobban ellenőrzik .

2016. nov. 28. 00:59

Sziaszzok!

Jó magam is kipróbàltam a bogyót, és sajnos nekem székrekedést okozott. Rengeteg vizet ittam, gyümölcsöt, zöldséget eszem....de sajnos nagyon kellemetlen volt. Az étvàgyamat sikeresem mellőzte. Azoknak semmikép nem ajànlom aki hajlamosak amúgy ks a székrekedésre.

464. megryan (válaszként erre: 463. - Szemese)
2016. okt. 24. 17:12
Én már szedtem Hoodia kaktuszt régebben. Tényleg szuperül elveszi az étvágyat, még inni is elfelejtettem. De rájöttem hogy az éhezéssel leadott kilók visszajönnek. És magas vérnyomással nem lehet szedni, nem tudom nem attól lett-e nekem is magasabb mint volt, én inkább abbahagytam.
463. szemese
2016. okt. 24. 12:42

ezt esetleg próbálta már valaki?


[link]

462. pazminka (válaszként erre: 455. - Zsida)
2016. okt. 22. 06:55
Szia,reggel vedd be,ne délután,akkor semmi gondif nem lesz én aludni is tudok tőle
2016. okt. 21. 20:33
ismerős próbálta egyszer semmit nem ért (legalábbis neki nem)
2016. aug. 9. 11:01
Csak olvasom és hüledezek azon, hogy mennyire tönkreteszitek a szervezeteket ezekkel a "csodaszerekkel". Ér ennyit az egész?
459. Zsida
2016. jún. 20. 16:50
Sziasztok!Nos ujra itt vagyok egy kis segitsegert :) mint irtam az elso szem utan cifra dolgokat ereztem,aztan ra ket napra ujra probaltam,reggel vettem be es abszolut nem volt mellekhatas es nagyon jol elvette az etvagyamat.Napi egy szemet szedek viszont most 2 napja ugy erzem mintha nem ugy hatna :(Vegyek be kettot naponta? Valaki tud hozzaszolni? Szep napot!
458. Mona0404 (válaszként erre: 455. - Zsida)
2016. jún. 13. 11:13
Én mindig reggel vettem be. És egész nap pörögsz tőle az tuti, estére meg ha kellően kifáradsz tudsz tőle aludni :) De ha akkor is ilyen mellékhatások jönnek elő h hidegrázás stb én tuti abbahagynám :/
2016. jún. 13. 11:10

Én sokat olvastam róla, de úgy voltam vele hogy meglátjuk. a 4 ingyen tablettát kiküldték postán + megrendeltem a havi adagot is. A havi adagból már csak az 5. szemig jutottam :( Egyébként tényleg elvette az étvágyam és nem is gondoltam rá, meg nem kívántam az édességet és nagyon sokat iszok, pedig én aztán nem ittam soha litereket. Mostanra már annyira szomjaztam hogy hiába ittam ittam ittam akkor is ki voltam száradva és már sebesre nyaltam a számat :( plusz néha néha fájt is a gyomrom tőle. Ha csak 2 naponta szedtem akkor is ugyanugy hatott plusz fel voltam pörögve tőle nagyon :) Elvileg valami tiltott anyag is van benne- én azt hallottam hogy valami drogféle-és ettől-emiatt pörögsz. 2 napja éreztem szédülést-hányingert+ néha néha el is ment a kép előttem, alig bírtam nyelni is ( nem nem vagyok terhes, de az sem biztos hogy ettől van) most abbahagytam mert egyébként is vesebeteg vagyok. Inkább nem kockáztatok, ezért odaadtam ismerősömnek :) De pl. ismerősöm adott le kilókat ettől a csodabogyótól :) én tényleg csak azt tudom mondani h mindenki próbálja ki azt a próba 4 szemet és utána majd meglátja :) :)

L/22

456. Brooky
2016. jún. 12. 21:12
Sziasztok ! Én szedtem a Hodia p57 Et . Fogytam vele 40 kg . Havi 5-6 kg volt a fogyás . . Étvágyam nem volt tökéletesen elvette . Gondban is voltam mivel anya vagyok hiába főztem nem éreztem az ízeket , mikor kóstolgattam. Így megtanultam kóstolás nélkül főzni . Imádtam a cuccot . De sajnos már nekem nem használ 😏 Amúgy 4 évig használtam . Mindig volt tartalékban otthon , ha esetleg vészhelyzet van !!!! Mikor lefogytam a torna mellet heti 4 szer 1 óra. Szupi volt . Csak a gyártótól rendelj igaz 30 db 6 ezer de sz eredeti .
455. Zsida
2016. jún. 10. 18:02

Sziasztok! Remelem meg el ez a forum mert latom njncs nagyon mozgas :(

Rendeltem magamnak ezt a tabit(hologram minden rajta) viszont bevettem egyet(igaz delutan 4 koru) es estere ugy ereztem mintha be lennek allva :( mintha vmi drogot ettem volna ..porogtem,fura hidegrazasom vol,bizsergett a fejborom es nem birtam aludni sem. Ez normalis? Nem tudtam h ennyore megporget :( valaki hasonlo?

454. izabella831 (válaszként erre: 448. - Virag32)
2016. ápr. 4. 22:11
Eléggé megkésve de válaszolok rá kedves Virág.ugyanis nem lógok a neten egész nap,inkább a gyerekemmel foglalkozok...igen, en azt hittem h ezzel az egy hozzaszolassal is tudok segiteni,szerintem ezert van ez a forum.tavaly nyaron sikerult fogyi ezzel a sray-vel -13kg.elertem a sulyom es igy oktoberben abbahagytam a sprayt,sajnos azota vissza jott 5-kg.igy most megint elkezdtem fujkalni.ja es azt elfelejtettem oda irni h minden este volt mályva tea is.
453. tigris0430 (válaszként erre: 452. - Femina57)
2016. márc. 8. 18:09
Patikaba spray t lehet venni
2016. márc. 8. 12:47
Én most szeretném megrendelni a P57 kapszulát,vagy gyógyszertárban is kapható?
2015. dec. 4. 08:58
A kapszulát neten lehet rendelni, de nem mindegy hol, mert hamisítják. Minél több dobozzal rendelsz annál olcsóbb. Nekem hatásos volt, de édenes melette tornázni. Ez nem fogyi tabletta hanem étvágycsökkentő, szóval nem leszel éhes. Nem egy hónap alatt fogsz lefogyni hanem több hónap alatt, és nem nyúlik igy meg a bőröd. Akinek szívbetegsége és magas vérnyomás van nem szedheti mert megemeli nagyon. A spray nem ér semmit mert nincs benne annyi hatóanyag és még drágább is. Remélem segítettem.
2015. okt. 2. 16:02

Hol vetted a kapszulát?

A fejem anno nekem is fájt tőle, meg néha picit szédelegtem. De én nem hagytam abba.


Nem vagyunk egyformák,de ha ilyen hatással van a szervezetedre akkor szerintem inkább hagyd.

Vagy próbáld meg pár nap múlva akkor is ez lesz vagy nem. Esetleg nem stresszeztél rá nagyon??

2015. okt. 2. 12:14
Sziasztok! Tegnap vettem a kapszulát és ma vettem be egyet, de nagyon rosszul vagyok jelen pillanatban is. Nekem alapból 90-100-as a vérnyomásom, de most 120/90/88 lett, ami nagyon rossz, fáj a fejem és zsongok. Volt valakinek ilyen tapasztalat? A barátnőm szedte és neki nem volt tőle baja, szépen le is fogyott és azóta is tarja, de az ő ismerőse nem tudta szedni, mert felment a vérnyomása. Nem tudom mit is csináljak?
448. virag32 (válaszként erre: 440. - Izabella831)
2015. aug. 4. 21:41
Egész véletlenül ezért az egy hozzászólásért regisztráltál a Hoxára? :)) Kicsit sem gyanús :)) (M
447. Gridi (válaszként erre: 446. - Tigris0430)
2015. jún. 29. 05:44

Köszönöm válaszodat.

És segített???

446. tigris0430 (válaszként erre: 445. - Gridi)
2015. jún. 17. 15:43

Nekem fehér műanyag spray barna fehér címkével.

60ml

gyógyszertárba vettem Benu

445. Gridi
2015. jún. 12. 10:20

Sziasztok! Nekem teljesen új a Hoodia/et. Idáig valahogy nem vettem észre.

Sajnos legalább 30 kg fölöslegem van és már 15 éve; egy műtét „mellékhatásaként”.

Hoodiet sprét szeretném kipróbálni, de látom, 2 féle van belőle; 50ml barna üveges és egy 60ml fehér műanyag. Melyik a jobb vagy az eredetihez közelebb álló?

Köszönöm a segítségeteket.

2015. jún. 3. 11:28
Spray-t nem találtam, rendeltem P57 kapszulát. Mellékhatás némi gyomorégés, viszont tényleg nem vagyok éhes.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook