Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék...azt hiszem, nem őszinte a férjem.. fórum

Tanácsot szeretnék...azt hiszem, nem őszinte a férjem.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. máj. 29. 11:09
Olyan nincs sajnos, hogy ő van otthon. Tegnap reggel 8-kor elment, este 10 után jött haza. Én két gyerekkel itthon. Na akkor mikor tegyem meg? Ez így nem működik.
2009. máj. 29. 11:07

Ha van olyan,hogy éppen ő van otthon, ugorj el valahová, és felejts el a megbeszélt időpontra visszamenni, csak olyan 1-2 óra késéssel. Persze ne olyan esetben, amikor ő pontosan hivatalos valamire.

Csináld meg vele folyamatosan 4x5. Kapcsold ki a telefonod, és mondd, hogy lemerült, vagy ha beleszólsz: persze, sietek drágám, stb!


Talán átérzi.

24. Izsoldedit (válaszként erre: 23. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 22:12
Jó légy!Kitartás,és jelenkezz majd!Jó éjt!
2009. máj. 28. 21:40
Nagyon aranyosak vagytok, átgondolom mit lépjek. Sokat segítettetek, lesz megoldás biztos. Megpróbálok én is toleránsabb lenni. Mert érzelmeink még mindig vannak és nem szabad annyiba hagyni a dolgokat.
2009. máj. 28. 21:26
Beszéljetek,de ne nyaggasd,ne hívd,de lássa,hogy érdekel mi van vele!Foglald el magad,és gondolataidat.HARCOLJ A SZERELMEDÉRT!Kérd,hogy mondja el,azokat a dolgokat amik őt bántják,és te is mond el a tieidet.Ne támadj védekezésként,ne mond,hogy "te meg pedig...!
21. 40163fd81d (válaszként erre: 14. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:47

Szerintem próbáld meg nem időhöz kötni,nem megígértetni vele azt,amit amúgy sem tud betartani.

Ha "csak " ennyin megy a vita ,és más probléma nincs köztetek,minden téren rendben van minden,akkor talán így kiküszöbölhető a vita,hisz nem lesz miértje.

Tudom nehéz lesz megállni,hogy ne várd el tőle a pontosságot,de lehet ,hogy emiatt hamarabb fog hazamenni,és szívesebben,mert nem lesz vaj a füle mögött,hisz akkor ér haza amikor,nem késve,és nem jár érte se lecseszés,se vita.

20. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:42
A "nem őszínteség" csak abban merül ki, amit leírtál? Mert ez nem azt jelenti, hogy nem őszinte, hiszen nem hazudozik (?). Csatlakozom én is a többiekhez; ezen csak egy kiadós beszélgetés segíthet. Próbáld elpasszolni a gyerekeket valakihez, és csinálj valami finom vacsit neki, gyertyafénnyel :) Kis masszírozás. És szépen mindenki elmondja, mi bántja..Talán csak benne van ebben a mókuskerékben, és ezért nem tudja tartani a szavát. De ha szeret Téged, és nem csal meg, akkor még nincs veszve semmi. Hajrá-hajrá!
2009. máj. 28. 20:40
menj el csavarogni,barátnokkel vagy akár gyerekekkel is.kicsit hanyagold,ne hivogatsd.majd hiányozni fog neki az ha kicsit nem foglalkozol vele.férfiak hamar ellustulnak egy kapcsolatban.. mondjuk nem vagyok valami tapasztalt de sztem ha kicsit hagyod ot majd észreveszi magát.:)
18. Cyntia (válaszként erre: 14. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:37

Szeretnék megoldást mondani, segíteni. De én is nagyon régen dolgozom az ilyen jellegű problémáimmal. Nemhogy jobb, de ahogy telik az idő:egyre rosszabb lesz. Helyettük nem tudunk mi változni sajnos, ill. szinte semennyire sem befolyásolhatók. ELolvashatok én 10.000 könyvet, amiben a párkapcsolat megmentésének fortélyai vannak és egyéb hasznos dolgok, ha ő csak jobban távolodik és távolodik és nem szeretne pozitívan csak negatívan változni.

Csak a befejezés marad, nem az erőlködés. Mármint én már régen erőlködöm. AZután is van élet és esetleg másik kapcsolat, másik ember.

17. 0d32c1589e (válaszként erre: 14. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:37
Napi hány órát dolgozik párod? Mert lehet, hogy ki van merülve csak ennyi a gond. Nem biztos, hogy jó dolog ha fenyegeted. Irod tűzbe mennél érte, stratégiát kéne váltanod. A támadás nem biztos célra vezető lesz. Bár tudom igazad van, de néha mégis a harag a lázadás nem vezet jóra. Ha tényleg szereted küzdj érte csábísd vissza az eltévelyedet férjedet.
2009. máj. 28. 20:33
Nem lehet,hogy ez a gond erösödött amióta otthon vagy,és nem dolgozol?
15. Izsoldedit (válaszként erre: 13. - A9338a7669)
2009. máj. 28. 20:31
Köszönöm,megdolgoztunk érte keményen!
2009. máj. 28. 20:28

Ehhez ha nem muszály nem fogok hozzászokni, úgyhogy ez nem jó ötlet, de köszi. Én boldogan szeretnék élni, nem így. Hát nem túl beszédes, az biztos, Ha valamin összekapunk, akkor én vagyok, aki először hívja, vagy sms-t küld neki. Mondtam neki, hogy nem sokáig fogja tudni velem ezt csinálni.

Hogy milyen ügyei voltak? Ilyenek, mindig ilyenek. A pontatlanság, a nem telefonálás. Csak ezeket tudom, mert más nincs. Dolgozik az biztos, meg nem csajozik. Tűzbe mennék érte. De nekem ez is fontos, hogy beszélgessünk, és ne félválról vegye az egészet.

13. a9338a7669 (válaszként erre: 9. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:25

És amikor nem jön időben, akkor hol van? Tovább dolgozik? (én eddig így értelmeztem)



Izsoldedit, így ismeretlenül szeretnék Nektek gratulálni, hogy ilyen régóta együtt vagytok. Olyan ritkán lehet ilyet látni sajnos. Pedig olyan jó ilyet látni :)

12. 0d32c1589e (válaszként erre: 1. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:24
Legyél egy kicsit titokzatos vele. Néha kell egy házasságba, hogy egy kicsi leckét adjunk a párunknak még akkor is ha szeretjük egymást. Mert attól lesz érdekes ha ő kezd azon gondolkodni mint most te. A gyerekekkel csináljatok programokat, és azt lássa a férjed, hogy neked tök jó. Mert most azt lássa neked fáj a lelked és hidd el nála van valami gond. Lehet neked kell valamin változtatnod, pl lepd meg váratlanul valamivel. Kicsit színesíteni kell,bár ez szerintem is a férfiaknak kéne, de változik a világ.
11. Sirga
2009. máj. 28. 20:23
Kérdd meg, hogy szánjon egy kis időt a beszélgetésre, és - Zsiinaa javaslatával ellentétben - ne csak Te beszélj! Próbáld megtudni, miért ez a szakadék köztetek!(Úgy gondolom, ő sem túl beszéldes, mint a férfiak általában.)Próbáld egy kicsit kiszakítani mindkettőtöket a megszokásból! Akár egy séta, akár bármi, amit nem szoktatok együtt csinálni, üde színfolt lehet - talán még tetszene is mindkettőtöknek. Nehéz ügy, próbálkozni kell. Sok sikert! :)
2009. máj. 28. 20:22
akkor jobb ha hozzászoksz, hogy ő ilyen.
2009. máj. 28. 20:20
Sajnos az építőiparban van, úgyhogy sokszor. Ha szólok neki, (veszekedés során, napi 10 telefonban, mert személyesen nem tudok nagyon, meg a gyerekek előtt nem szívesen vitázik az ember), akkor aznap, meg másnap normális, aztán megint előlről. Szóval elismeri, de nem tudja tartani magát az ígéreteihez. Mert már nem egyszer ígérte, hogy időbe jön, meg nem hazudik. És max. 1 héten belül kezdődik minden előlről.
2009. máj. 28. 20:19
Milyen ügyekre gondolsz?
7. a9338a7669 (válaszként erre: 4. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:18
Szerintem csak a beszélgetés lehetne a megoldás, arra kellene valahogy rávenni. Gyertyafényes vacsora, amikor hazajön? :) Ennie kell, akkor csak van egy kis ideje beszélgetni.
2009. máj. 28. 20:18
ülj le vele, mond meg, hogy most sehova....és csak te beszélj, kérd, hogy hallgasson végig!
2009. máj. 28. 20:18
Nincs anyagi problémátok,és ezért alakulnak így a dolgaitok?
2009. máj. 28. 20:16
Ha belegondolok, valami ügye mindig volt. De akkor sem ezt érdemlem, szeretnék változtatni rajta, de nem tudom hogyan.
3. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - 8ad619bba2)
2009. máj. 28. 20:14
Ha mondod neki, hogy neked ez rosszul esik, akkor hogy reagál? Hétvégén is dolgozik?
2009. máj. 28. 20:13
mindig így viselkedett?
2009. máj. 28. 20:10
15 éve vagyok a férjemmel (első mind a kettőnknek), 9 éve házasok vagyunk, 2 gyermekünk van. A problémám, hogy nem őszinte. Nem nőügyek vannak, hanem egyéb problémák. Például ha hívom mondja, hoy jön 1 óra múlva, és még 2 óra múlva sincs itthon. Mondjuk sokat dolgozik, de nem tudok vele beszélni, mert sosincs rám ideje. Már ebbe beleőrülök. Én is egyedül vagyok itthon egész nap. Gyerekek iskola, óvoda, nekem meg sajnos nincs munkám. Tudom hogy nem csal meg, csak az, hogy nem őszinte, és nem tudok vele beszélni. Félválról vesz mindent. Pdig tudom hogy szeret, én is szeretem, de nem tudom mi tévő legyek. Muszály volt leírnom valamilyen formában, tanácstalan vagyok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook